dowolna

Mieszkania w nowym bloku Łódź - Oferty sprzedaży lub najmu

866 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

866 ogłoszeń

Rynek pierwotny

259 000 zł27,85 m² 9 299,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe 1-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku przy ul. Maratońskiej 49 w Łodzi. Idealne dla pary, singla lub jako inwestycja pod wynajem. Układ pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

542 000 zł38,52 m² 14 070,61 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: agnieszka Młynarczyk tel.   Otoczenie nieruchomości: lokalizacja apartamentowca łączy zalety bliskości do centrum miasta z większym spokojem i dostępem do terenów.

Szczegóły ogłoszenia

513 999 zł57,76 m² 8 898,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Charakterystyka lokalu Na sprzedaż mieszkanie z rynku pierwotnego o powierzchni 57,73 m , położone w nowoczesnej inwestycji Drewnowska Park w Łodzi. Lokal został zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł79,21 m² 8 446 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkaj jak w domu - mieszkanie w stanie deweloperskim - bezczynszowe Łódź Złotno - Nowe mieszkanie z ogrodem 55 m ! Ogrzewanie pompą ciepła | Apartamenty Podchorążych 100.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 300 zł36,50 m² 63 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do pierwszego wynajmu dwupokojowe mieszkanie przy ul. 6 sierpnia 19a w Łodzi. Apartament ma powierzchnię 36,5m2 i znajduje się na czwartym piętrze nowo oddanej do użytku inwestycji. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

513 000 zł56 m² 9 160,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dni Otwarte w piątek I sobote! -> Jakie dodatkowe bonusy można uzyskać ? Dodatkowy rabat na mieszkanie oraz miejsce postojowe lub garażowe Preferencyjne warunki zakupowe Koszty umowy.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł35,25 m² 13 872,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: robert Szeidl tel:   osobne pokoje w świetnej lokalizacji przy Politechnice Łódzkiej. Mieszkanie w apartamentowcu z 2023r. Sprzedawane z całym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

365 420 zł38,73 m² 9 435,06 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Inwestycja deweloperska W pobliżu uniwersytetu medycznego oraz łódzkiej manufaktury Oddanie budynku - IV kwartał 2026 roku! Indywidualne miejsce postojowe w hali garażowej - gratis! (oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

609 000 zł67 m² 9 089,55 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Prezentacja możliwa od poniedziałku do soboty, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

939 000 zł79,10 m² 11 871,05 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie nowoczesnego budynku w spokojnej, dobrze skomunikowanej części Łodzi. To idealna propozycja dla pary z dziećmi. Przestronne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 820 000 zł108 m² 16 851,85 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Łódzka Fuzja na tegorocznych targach w Cannes, aż w dwóch kategoriach zdobyła najbardziej prestiżowe nagrody na światowym rynku nieruchomości - mipim Awards w kategorii Best Urban.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

240 825 zł25,35 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25.35 położona w nowoczesnej inwestycji w spokojnej, zielonej części miasta. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł34 m² 13 794,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy, 2-pokojowy loft w wysokim standardzie, zaprojektowane z myślą o maksymalnej funkcjonalności i komforcie. Wnętrze wyróżnia się przemyślanym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

413 955 zł47,18 m² 8 773,95 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | funkcjonalny układ Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie pomieszczeń. Lokal idealnie sprawdzi się dla singla, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł26 m² 11 730,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesna, w pełni umeblowana kawalerka z prywatnym ogródkiem, położona w nowym apartamentowcu. Mieszkanie jest jasne, funkcjonalnie zaprojektowane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł63,24 m² 11 053,13 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

TO speak english please call:   Do sprzedania wyjątkowy trzypokojowy apartament o powierzchni użytkowej 63,24 m 2 , z balkonem oraz miejscem postojowym w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł42 m² 44,05 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w bardzo dobrej lokalizacji, w nowo wybudowanym w 2020r. apartamentowcu. Nowocześnie zaaranżowana I wyposażona kuchnia, łazienka w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

596 544 zł57,36 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Tylko u nas! Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny o pow. 57,36 m2 przy ul. Matejki 11. Lokal podzielony na kawalerkę oraz 2 pokojowe mieszkanie dostępne do własnego użytkowania na początku 2025.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł36,87 m² 59,67 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nspace ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem na wynajem o powierzchni 36,87 m przy ulicy 6 Sierpnia. Lokalizacja Osiedle Agosto to nowoczesny kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 000 zł62,90 m² 9 697,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Tabelowa to kameralne osiedle składające się z trzech budynków wielorodzinnych o niebanalnej architekturze. Każdy budynek składa się z 16 mieszkań i stanowi odrębny.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł65,86 m² 8 502,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Łódź- ul. Romanowska, zielony Romanów, mieszkanie trzypokojowe usytuowane na pierwszym piętrze o pow. 65,86 m2. Nieruchomość składa się z trzech pokoi, częściowo zamkniętej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

836 784 zł58,11 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Niepowtarzalna okazja: przestronny apartament w inwestycji Folwark Scheiblera miejscu, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością. To idealna propozycja dla osób poszukujących wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł57 m² 12 789,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 57 m , położonego na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu w sercu Retkini, przy ulicy Maratońskiej. To przestronne, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Fuzja | śródmieście | 2 pokoje | widok na patio Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie, 2-pokojowe o pow. 42 m 2 , położone na 4 piętrze nowego apartamentowca w inwestycji "fuzja".

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł44,18 m² 11 521,05 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż klimatyczny loft w Loftach u Scheiblera - Łódź, ul. Tymienieckiego Zamieszkaj w jednym z najbardziej charakterystycznych miejsc w Łodzi! Lofty u Scheiblera to.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł59,23 m² 10 130 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Gotowiec inwestycyjny! 4 pokoje w sercu Łodzi Inwestycja w Apartamentowcu Etiuda Szukasz gotowego produktu inwestycyjnego lub komfortowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł71,20 m² 8 413 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 71,19 m, położone przy ul. Obywatelskiej 112 w Łodzi. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze zadbanego budynku na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

374 257 zł40,11 m² 9 330,76 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Budynek gotowy możliwość obejrzenia mieszkania na żywo Oferta jest ograniczona czasowo. Zakup bezpośrednio od dewelopera brak prowizji oraz brak podatku pcc 2%. Nowoczesna inwestycja zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł50,92 m² 6 853,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wprowadzenie Jednopokojowe, wysokie mieszkanie w centrum Łodzi przy ul. Jaracza 21. Może stać się Twoje od zaraz bez dodatkowych kosztów dla pośrednika. Kamienica po generalnej rewitalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 075 zł36,51 m² 12 053,55 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

PCC - 0%, prowizja - 0%. Smart home premium w cenie tylko teraz! Targowa 6 w sąsiedztwie dworca głównego Łódź Fabryczna i kompleksu ec1 Łódź to jedno z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł61,40 m² 14 495,11 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Marzysz o kupnie mieszkania w zielonym i spokojnym miejscu obok pięknego Parku Julianowskiego, parku nad Sokołówką i stawu, na osiedlu strzeżonym? Mam dla Ciebie takie mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

662 000 zł52,61 m² 12 583,16 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta na wyłączność-nie szukaj dalej! Oferuję na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,61 m , położone na parterze, z tarasem i ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

410 412 zł44,61 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta bez podatku pcc i bez prowiji Przedstawiam Państwu 2 pokojowe mieszkanie znajdujące sie w nowobudowanej inwestycji w Łodzi. Mieszanie składa się z sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł129 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Apartament przy parku. Park tuż za furtką. To miejsce dla osób, które chcą być blisko natury, nie rezygnując z wygody życia w mieście. Prywatne przejście prowadzi bezpośrednio do Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

597 310 zł56,35 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,38 m , położone na trzecim piętrze w budynku drugiego etapu inwestycji Tuwima Apartments przy ul. Juliana Tuwima.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

391 296 zł40,76 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Inwestycja zlokalizowana 1 000m od Łódzkiej Manufaktury oraz 1 000m od stacji przesiadkowej Łódzkiego Metra - Łódź Polesie ( atut inwestycyjny ) Wykończenie mieszkania od 890 zł / m2 (.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

309 026 zł25,33 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż studio w samym centrum Łodzi przy ul. Wodnej 3 w inwestycji Dyfrakcja Łódzka. Sprzedawany lokal w stanie deweloperskim z super harmonogramem płatności do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

258 915 zł25,46 m² 10 169,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż nowej inwestycja w doskonale skomunikowanym miejscu na mapie Łodzi - 2km od Manufaktury, 2km od ul. Piotrkowska ( część deptakowa ), 700m od Uniwersytetu Medycznego Zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł52,84 m² 54,88 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w apartamencie z widokiem na panoramę miasta! Do wynajęcia 3-pokojowy apartament o powierzchni ok. 53 m 2 wraz z tarasem ok. 8 m 2. Apartament położony jest na 16.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

562 500 zł38,81 m² 14 494 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wykończone pod klucz w wysokim standardzie mieszkanie 38,81 m2 z efektownym ogrodem w prestiżowej inwestycji Fuzja, przy ul. Tymienieckiego. Lokal znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł50,51 m² 14 452,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe miejsce dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowego mieszkania - prestiżowego adresu, niepowtarzalnego klimatu i wysokiego komfortu życia. Apartament Mieszkanie ma.