dowolna

Mieszkania w nowym bloku Łódź - Oferty sprzedaży lub najmu

887 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

887 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Polesie,Łódź

369 700 zł50 m² 7 354 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 2-pokojowe na osiedlu oaza nad jasieniem oferta na wyłączność Mieszkanie prezentuje agent. Klucze w biurze Nieruchomość składa się z: * salonu z aneksem kuchennym * sypialni *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gojawiczyńskiej

Chojny-Dąbrowa,Łódź

429 000 zł55 m² 7 784,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkanie trzypokojowe Z własnym miejscem postojowym I komórką! gotowe do odbioru kluczy! bez pcc! Mieszkanie w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Telefoniczna

Stoki,Łódź

2 000 zł58 m² 34,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Koszty najmu: 2000 zł. ( odstępne dla właściciela)+ 300 zł. ( miejsce postojowe w garażu podziemnym + multibox)+ 600 zł. opłaty do zarządcy wspólnoty ( ogrzewanie, śmieci, woda )+ 150 zł. (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Widzew,Łódź

475 000 zł47 m² 10 078,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam ofertę cesji umowy deweloperskiej mieszkania 2-pokojowego w unikatowej inwestycji - Fuzja (echo Investment). Inwestycja mieści się między ul. Piotrkowską, tymienieckiego, kilińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

630 000 zł70 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

*nowa niższa cena*! Oferuję na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 70 mkw., zlokalizowane na łódzkim Śródmieściu przy ul. Tylnej. Spokojne i zadbane osiedle wsród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Telefoniczna

Stoki,Łódź

2 100 zł58 m² 36,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Koszty najmu: 2100 zł. ( odstępne dla właściciela)+ 300 zł. ( miejsce postojowe w garażu podziemnym + multibox)+ 600 zł. opłaty do zarządcy wspólnoty ( ogrzewanie, śmieci, woda )+ 150 zł. (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drewnowska

Bałuty-Centrum,Łódź

450 000 zł56 m² 8 052,97 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferuje na sprzedaż przestronny apartament, na zamkniętym osiedlu D77 obok Centrum Handlowego Manufaktura. Cechą inwestycji jest wysoki standard i świetna lokalizacja. Mieszkanie jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Romanowska

Zielony Romanów,Łódź

815 000 zł127 m² 6 424,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Przestronne mieszkanie na obrzeżach łodzi! Na sprzedaż dwupoziomowe, 5-pokojowe mieszkanie o pow. 126,86 m 2 , położone na 3 i 4 piętrze budynku z 2008, zlokalizowanym na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Telefoniczna

Widzew,Łódź

790 000 zł78 m² 10 128,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Apartament W prestiżowej dzielnicy W bardzo wysokim standardem, z dwoma przestronnymi tarasami na osiedlu zamkniętym. Na sprzedaż apartament w cichej i spokojnej części Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wróblewskiego

Polesie,Łódź

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe 2-pokojowemieszkanie przy ul. Walerego Wróblewskiego ( do pierwszego zamieszkania ). Zlokalizowane na nowym osiedlu, w świetnej lokalizacji tuż przy centrum. Urządzone zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bema

Bałuty,Łódź

536 250 zł65 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Oferta bezpośrednio od Właściciela, mieszkania dostępne od ręki. Bardzo interesujący apartament o powierzchni 65 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Starorudzka

Górna,Łódź

2 900 zł78 m² 37,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia mieszkanie w nowo wybudowanym apartamentowcu w doskonałej lokalizacji na zamkniętym osiedlu w okolicy ulic Starorudzkiej i Ekonomicznej!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wróblewskiego

Górna,Łódź

290 000 zł30 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Blisko Politechniki Łódzkiej Mieszkanie 30m2 na osiedlu Nowa Przędzalnia Mieści się na 4-tym piętrze w 6-cio piętrowym bloku. W skład mieszkanie wchodzą: pokój (19m2), kuchnia (3,8m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Królewska

Chojny,Łódź

500 000 zł58 m² 8 620,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Atrakcyjna cena *** Idealna lokata w czasie postępującej inflacji Sprzedam mieszkanie z dużym balkonem w dwupiętrowym apartamentowcu "królewska Park" oddanym do użytku 2015r. Wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Hetmańska

Widzew,Łódź

459 000 zł66 m² 6 954,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Kupujący 1% prowizji brutto opis nieruchomości: apartament znajduje się na pierwszym piętrze w budynku wybudowanym z cegły z roku 2011 r. i zlokalizowanym na dzielnicy Widzew przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Czeremoska

Bałuty,Łódź

1 650 zł21 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia wygodne studio W nowej prestiżowej inwestycji ogrody sztuki W pobliżu ul. Wojska polskiego studio Z ogródkiem , Z południową, słoneczną wystawą, na zieleń, wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. marsz. Józefa Piłsudskiego

Śródmieście,Łódź

2 400 zł65 m² 36,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia mieszkanie w samym sercu miasta! Mieszkanie na osiedlu zamkniętym, składa sie z trzech pokoi - salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Opolczyka

Widzew,Łódź

745 000 zł69 m² 10 797,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Łódzka giełda nieruchomości. Lokalizacja: łódź Widzew ul. Opolczyka Jedyna taka oferta na rynku adresowana dla wymagającego klienta Apartament( o pow. 69m2 plus 2 m2 komórka ) z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki

Śródmieście,Łódź

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: flat for rent! Do wynajęcia dwupoziomowe mieszkanie w ścisłym centrum miasta! Doskonała lokalizacja! Możliwość parkowania samochodów na zamykanej posesji! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wojska Polskiego

Śródmieście,Łódź

525 000 zł49 m² 10 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szukasz własnego miejsca na ziemi w bezpośrednim parku, a jednocześnie w centrum niezbędnej infrastruktury miasta? Mieszkania, do którego możesz się od razu wprowadzić? Mam dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Romanowska

Romanów,Łódź

517 000 zł65 m² 7 930,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przestronne, przytulne, czyste mieszkanie na Zielonym Romanowie: - osobna widna kuchnia - ładny widok z okien salonu i z balkonu na osiedlową zieleń, zabudowa w dalszej odległości - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Czeremoska

Doły,Łódź

1 750 zł25 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia wygodne studio W nowej prestiżowej inwestycji ogrody sztuki W pobliżu ul. Wojska polskiego dostępne od zaraz studio Z prywatnym ogródkiem I tarasem na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Pienista

Polesie,Łódź

735 000 zł99 m² 7 424,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze atrakcyjna cena za nieruchomość. Do sprzedania niepowtarzalny apartament z dużą piwnicą o pow. zgodnie z księgą wieczystą 115,38m2 przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowe Sady

Stare Polesie,Łódź

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy na drzwi otwarte w sobotę (1.10) od 14:30-15:30 Oferuję Państwu do wynajęcia Kawalerkę o powierzchni 30 m2. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Nowe Sady. Niewątpliwym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cynarskiego

Widzew,Łódź

725 000 zł77 m² 9 415,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferuję do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 77 mkw, zlokalizowane na parterze trzypiętrowego bloku w nowoczesnym budownictwie. Lokal składa się z salonu z drzwiami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Senatorska

Śródmieście,Łódź

255 000 zł30 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Gotowe do adaptacji i zamieszkania. Klucze do mieszkania w biurze. Piękne mieszkanie z balkonem w inwestycji Apartamenty Senatorska w samym centrum Łodzi. Stan deweloperski. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sczanieckiej

Górna,Łódź

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 50 mkw mieszczące się w dzielnicy Góra. Lokal znajduje się na 1. piętrze w bloku na strzeżonym osiedlu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Czeremoska

Doły,Łódź

1 450 zł20 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia wygodne studio W nowej, prestiżowej inwestycji ogrody sztuki W pobliżu ul. Wojska polskiego wysoki standard wykończenia, pełne wyposażenie lokalizacja W sąsiedztwie parku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Senatorska

Górna,Łódź

255 000 zł30 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Polesie

Polesie,Łódź

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call nowoczesne mieszkanie! Do wynajęcia nowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 40 m 2 usytuowane na I piętrze apartamentowca na nowym osiedlu w okolicy Al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okopowa

Bałuty,Łódź

2 500 zł59 m² 42,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Odstępne 2500 zł. + 650 zł. zaliczka na czynsz do wspólnoty + 250 zł. miejsce postojowe w garażu + prąd + Internet Łącznie około 3500 zł. Kaucja : 5000 zł. Opis nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wróblewskiego

Górna,Łódź

1 900 zł39 m² 48,72 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[we speak English y español] Zostań pierwszym najemcą 2-pokojowego mieszkania o wysokim standardzie w nowo wybudowanym apartamentowcu blisko centrum i Politechniki Łódzkiej! -nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Żeromskiego

Polesie,Łódź

2 500 zł48 m² 52 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność przedstawić ofertę wynajmu dwupokojowego, komfortowego mieszkania w apartamentowcu w doskonałej loklakizacji. Mieszkanie połozonej jest w łodzi przy ul. Gdańskiej 141a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Milionowa

Śródmieście,Łódź

3 300 zł75 m² 44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia od 1 lipca ekskluzywny apartament w samym sercu miasta! Mieszkanie składa się z trzech pokoi - salonu z aneksem, dwóch sypialni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Górna,Łódź

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[we speak English y español] Zostań pierwszym najemcą 2-pokojowego mieszkania o wysokim standardzie w nowo wybudowanym apartamentowcu blisko centrum i Politechniki Łódzkiej! To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tramwajowa

Śródmieście,Łódź

410 000 zł42 m² 9 773,54 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferuję na sprzedaż mieszkanie w Łodzi przy ul. Tramwajowej, położone na ósmym piętrze w budynku z 2019 r. w inwestycji Primo. Nieruchomość ma 42 mkw oraz składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

5 273 zł132 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum oraz tuż przy C.H. Manufaktura. Lokal o łącznej powierzchni 131,82 m 2 składający się z: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Żwirki

Łódź,łódzkie

2 100 zł32 m² 66,25 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od września, minimalny okres najmu: 12 miesięcy. Wynajem dla maksymalnie 2 osób dorosłych. Preferowane osoby niepalące, bez zwierząt. Mieszkanie o pow. 31,7 m2, do pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopcińskiego

Śródmiejska Dzielnica Mieszkaniowa,Łódź

2 600 zł43 m² 59,92 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i przytulne mieszkanie z balkonem do wynajęcia dla osób szukających nowoczesnych i wygodnych wnętrz w samym sercu Łodzi- śródmieściu. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Romanowska

Romanów,Łódź

2 400 zł65 m² 36,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

 

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wacława

Widzew,Łódź

1 238 000 zł127 m² 9 784,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Nieruchomości Kłosek polecają: - luksusowy apartament 126m2+taras 111m2 +14m2 miejsce w garażu podziemnym. Opis szczegółowy: apartament położony na zamkniętym osiedlu, w Villa Verde, na 4.