dowolna

Mieszkania w nowym bloku Łódź - Oferty sprzedaży lub najmu

887 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

887 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pomorska

Śródmieście,Łódź

2 000 zł49 m² 40,82 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Sulma Real Estate ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 położone na nowym osiedlu przy ul. Pomorskiej 45a Prestige Apartments -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kopernika

Stare Polesie,Łódź

289 000 zł29 m² 9 965,52 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnej kawalerki o powierzchni 28,92 m z balkonem 4,19 m , położonej na 1. piętrze w prestiżowym, 6-piętrowym apartamentowcu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Łódź

Stary Widzew,Łódź

730 000 zł72 m² 10 154,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

W sercu Łodzi, tam gdzie miasto próbuje nadążyć za naturą, stoi apartament tak wygodny, że nawet koty same się tu przeprowadzają. Oto 71,89-metrowa oaza spokoju, wraz z miejscem na skarby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przybyszewskiego

Zarzew,Łódź

510 000 zł53 m² 9 694 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe na Osiedlu Majowym w Łodzi przy ul. Przybyszewskiego! Mieszkanie o powierzchni 52,61 m2, znajduje się na 5 piętrze w bloku z 2014 roku i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Drewnowska

im. Józefa Montwiłła-Mireckiego,Łódź

2 100 zł48 m² 44,21 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english - please do not hesitate to contact us Societa ma przyjemność przedstawić dwupokojowy apartament o powierzchni 47,5 m przy ul. Drewnowskiej. W skład dwupokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kopernika

Polesie,Łódź

2 600 zł53 m² 49 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie w Tobaco Park przy ul. Kopernika 68. Lokal znajduje się na 3 piętrze, posiada powierzchnię 53 m i składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łąkowa

Polesie,Łódź

699 000 zł68 m² 10 237,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przestronne i nowoczesne mieszkanie blisko parku Łódź, ul. Łąkowa 27a Szukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Takiego, które łączy wygodę nowoczesnego budownictwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Łódź

Lublinek,Łódź

471 000 zł48 m² 9 812,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj w zielonej i spokojnej okolicy - wyjątkowa inwestycja na Polesiu w Łodzi. Idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń, komfort i bliskość miejskiej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Roślinna

Łagiewniki,Łódź

849 000 zł74 m² 11 473 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie idealne dla rodziny przy ulicy Roślinnej. Okolica: nie można sobie wyobrazić lepszej. W okolicy jest wszystko to czego potrzebujesz do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tuwima

Śródmieście,Łódź

4 000 zł48 m² 82 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowy Apartament w Centrum Łodzi przy ulicy Tuwima 15 "solaris Park". Lokal o powierzchni 48,5 m2, składa się z salonu z aneksem kuchennym (w pełni wyposażony:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Nawrot

Śródmieście,Łódź

1 400 zł20 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia od zaraza kawalerka z antresolą w całkowicie odrestaurowanej, zmykanej kamienicy w samym centrum miasta! Mieszkanie całkowicie odnowione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Łódź

Retkinia,Łódź

425 000 zł44 m² 9 770,11 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zadzwoń, umów się na spotkanie i poznaj inwestycję przy wsparciu doradcy. tel.: Spotkania: Pn. - pt. 9-16 Oferta z rynku pierwotnego, bezpośredniego od dewelopera Kupujesz bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rembielińskiego

Polesie,Łódź

3 500 zł68 m² 51,47 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3 pokoje | słoneczna ekspozycja | do pierwszego zamieszkania Do wynajęcia nowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 68 m 2 położone na 4 piętrze budynku w inwestycji Poniatowski Park,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Julianów,Łódź

449 000 zł59 m² 7 584,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego 2-pokojowego apartamentu o powierzchni 59,2 m , usytuowanego w prestiżowej dzielnicy Julianów, przy ul. Bema. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Polesie,Łódź

353 000 zł34 m² 10 288,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ruda Pabianicka,Łódź

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania w nowoczesnej inwestycji Dzwonowa. Gotowe do pierwszego wprowadzenia To starannie zaprojektowane mieszkanie zostało wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Górna,Łódź

379 225 zł38 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycyjny Strzał w 10! 38,5 m na 3. Piętrze Twoja Szansa na Zysk Szukasz nieruchomości, która szybko zacznie na siebie zarabiać? Oto apartament o powierzchni 38,5 m , idealny pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

4 300 zł54 m² 79 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu nowego 3-pokojowego apartamentu przy ul. Kilińskiego 138. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze w inwestycji "diasfera Łódzka II" tuż przy Galerii Łódzkiej oraz Parku Źródliska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widzewska

Widzew,Łódź

529 000 zł52 m² 10 206,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Chciałbyś mieszkać w kameralnym bloku, dzielić przestrzeń wspólną tylko z kilkoma rodzinami? Doskonała oferta dla osób ceniących komfort, ciszę i bezpieczeństwo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Górna,Łódź

446 205 zł45 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Twoje pierwsze wspólne gniazdko czeka! Marzycie o przestrzeni idealnej dla Waszej miłości? Już nie musicie szukać dalej! Mamy dla Was apartament, który rozkocha Was w sobie od pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Legionów

Śródmieście,Łódź

3 000 zł49 m² 60,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO pierwszego zamieszkania | 2 pokoje | manufaktura Oferuję Państwu przestronne, 2 pokojowe mieszkanie do pierwszego zamieszkania, o powierzchni około 50 m 2 , położone na 4 piętrze nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dniestrzańska

Lumumbowo,Łódź

1 220 zł21 m² 58,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia lokal przy ul. Dniestrzańskiej 3 *blok w samym centrum studenckiej dzielnicy Lumumbowo *lokal o powierzchni 21 m2 *3 piętro *balkon *ogrzewanie podłogowe Wyposażenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. marsz. Józefa Piłsudskiego

Śródmieście,Łódź

4 269 148 zł310 m² 13 771 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:11

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji i podatku pcc! Na sprzedaż pakiet 9 mieszkań jedno i dwupokojowych znajdujących się na IV i V piętrze w budowanej inwestycji Diasfera Łódzka III tuż przy Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Narutowicza

Śródmieście,Łódź

547 560 zł42 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 42,12 m2 na 4 piętrze w inwestycji Narutowicza-Residence w bloku z windą z 2016 roku. Świetna lokalizacja m. in. dla pracowników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hasa

Śródmieście,Łódź

860 000 zł69 m² 12 464 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż rewelacyjne mieszkanie w inwestycji "flow", w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Łodzi. Świetna lokata kapitału oraz idealne miejsce do życia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

2 650 zł39 m² 67 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z klimatyzacją przy ul. Kilińskiego 138. Mieszkanie dostępne od 1 kwietnia. Mieszkanie znajduje się na VI piętrze piętrze w inwestycji "diasfera Łódzka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Matejki

Śródmieście,Łódź

2 300 zł39 m² 59 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Matejki 11 dostępne od zaraz. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki z wc. Mieszkanie znajduje się na VI.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Narutowicza

Śródmieście,Łódź

1 900 zł30 m² 63 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka, na IV piętrze, w inwestycji N23 przy ul. Narutowicza 23. Mieszkanie składa się z aneksu kuchennego oddzielnego od części dziennej listwami lamelowymi, garderobą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Matejki

Śródmieście,Łódź

760 000 zł64 m² 11 897 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż pracujący gotowiec inwestycyjny o pow. 63,88 m2 przy ul. Matejki 11. Lokal podzielony na kawalerkę oraz 2 pokojowe mieszkanie wynajęte z przychodem rocznym ok 6 %. Sprzedający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Matejki

Śródmieście,Łódź

659 360 zł63 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Tylko u nas! Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny o pow. 63,40 m2 przy ul. Matejki 11. Lokal podzielony na kawalerkę oraz 2 pokojowe mieszkanie dostępne do własnego użytkowania na początku 2025.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Matejki

Śródmieście,Łódź

760 000 zł63 m² 11 989 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż pracujący gotowiec inwestycyjny o pow. 63,39 m2 przy ul. Matejki 11. Lokal podzielony na kawalerkę oraz 2 pokojowe mieszkanie wynajęte z przychodem rocznym ok 6 %. Sprzedający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wirowa

Ruda Pabianicka,Łódź

1 950 zł38 m² 51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem tylko u nas. Nowoczesne studio typu m3 przy samym parku i Stawach Stefańskiego w Łodzi Górna na Rudzie Pabianickiej. Studio ma powierzchnię 37,76m2 wg kw. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

2 400 zł42 m² 57 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu 2-pokojowego mieszkania przy ul. Kilińskiego 138. Mieszkanie znajduje się na V piętrze piętrze w inwestycji "diasfera Łódzka II" tuż przy Galerii Łódzkiej oraz Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Adama Mickiewicza

Polesie,Łódź

8 000 zł86 m² 93 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, 3-pokojowy apartament przy alei Mickiewicza 4 w Łodzi. Prezentowane mieszkanie mieści się na XII piętrze w nowym bloku z 2021, jego powierzchnia to 86 m2. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, al. marsz. Józefa Piłsudskiego

Śródmieście,Łódź

453 592 zł32 m² 14 135 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji i podatku pcc! Na sprzedaż kawalerka znajdująca się na IV piętrze w budowanej inwestycji Diasfera Łódzka III tuż przy Galerii Łódzkiej. Lokal sprzedawany jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Tramwajowa

Śródmieście,Łódź

3 500 zł60 m² 59 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni umeblowane 3 pokojowe mieszkanie, dostępne od zaraz w inwestycji "primo" w Nowym Centrum Łodzi przy ul. Tramwajowej 17 B. Lokal o powierzchni 59,79 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

1 250 017 zł59 m² 21 295 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 58,70 metrowy loft z 26,6 metrowym ogródkiem w nowej inwestycji Słoneczne Tarasy przy ul. Kilińskiego 12. Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości oraz bez podatku pcc. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hasa

Śródmieście,Łódź

705 636 zł44 m² 16 181 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż najlepsze mieszkanie w inwestycji "flow" na najdroższej działce sprzedanej w Łodzi. Świetna lokata kapitału oraz najlepsza lokalizacja pod wynajem długo i krótkoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, al. marsz. Józefa Piłsudskiego

Śródmieście,Łódź

474 101 zł33 m² 14 358 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji i podatku pcc! Na sprzedaż kawalerka znajdująca się na V piętrze w budowanej inwestycji Diasfera Łódzka III tuż przy Galerii Łódzkiej. Lokal sprzedawany jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dowborczyków

Śródmieście,Łódź

418 727 zł33 m² 12 735 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania w stanie deweloperskim o powierzchni 32,88 m2 wraz z 7,84 m2 balkonem znajdujące się na VIII piętrze w inwestycji nowe przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Warszawska

Julianów,Łódź

8 000 zł98 m² 82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupoziomowy, 3-pokojowy apartament na Julianowie przy ul. Warszawskiej o pow. 98 m2. Apartament usytuowany jest na III piętrze na ekskluzywnym osiedlu Avangarda. Na I kondygnacji.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij