dowolna

Mieszkania w nowym bloku Łódź - Oferty sprzedaży lub najmu

887 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

887 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kilińskiego

Górna,Łódź

295 290 zł35 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Opis lokalizacji: inwestycja znajduje się na Górniaku na skrzyżowaniu ulic Kilińskiego i Płockiej, świetny dojazd do centrum. Opiekun oferty tel: otoczenie nieruchomości: nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rąbieńska

Polesie,Łódź

550 000 zł40 m² 13 647,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nieruchomość: dwupokojowy apartament z tarasem, wykończony "pod klucz" na prestiżowym osiedlu Maestria Park. Znajduje się na pierwszym piętrze budynku z 2019r. zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jachowicza

Górna,Łódź

446 205 zł45 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opis lokalizacji: inwestycja znajduje się na dzielnicy Łódź Górna przy ul. Stanisława Jachowicza, świetny dojazd do centrum. Opiekun oferty Tel: otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kilińskiego

Górna,Łódź

644 240 zł81 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opis lokalizacji: inwestycja znajduje się na Górniaku przy ul. Kilińskiego, świetny dojazd do centrum. Opiekun oferty tel: otoczenie nieruchomości: nowa inwestycja zlokalizowana jest na Łódzkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kilińskiego

Górna,Łódź

295 290 zł35 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kilińskiego

Górna,Łódź

459 118 zł56 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jachowicza

Górna,Łódź

379 225 zł38 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jachowicza

Górna,Łódź

380 210 zł39 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jachowicza

Górna,Łódź

446 205 zł45 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opis lokalizacji: inwestycja znajduje się na dzielnicy Łódź Górna przy ul. Stanisława Jachowicza ze świetnym dojazd do centrum i innych dzielnic Łodzi. Opiekun oferty: tel: otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cedry

Bałuty,Łódź

518 700 zł42 m² 12 498,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nieruchomość: 2 pokojowy apartament wykończony "pod klucz". Położony na wysokim parterze w bloku z 2022r. zlokalizowanym przy ul. Cedry. Powierzchnia mieszkania to 41,02 m2. Wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jachowicza

Górna,Łódź

379 225 zł38 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kilińskiego

Górna,Łódź

482 078 zł59 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kilińskiego

Górna,Łódź

462 152 zł56 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kilińskiego

Górna,Łódź

462 152 zł56 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kilińskiego

Górna,Łódź

479 782 zł59 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

698 000 zł47 m² 14 985 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Tylko tu! bez pcc! Perła na Perle Piotrkowska z widokiem na Katedrę i panoramą Łodzi! Pięcio - gwiazdkowy 2 pokojowy apartament na najwyższym piętrze apartamentowca w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jachowicza

Górna,Łódź

722 005 zł73 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opis lokalizacji: inwestycja znajduje się na dzielnicy Łódź Górna przy ul. Stanisława Jachowicza. Nieruchomość oferuje świetny dojazd do każdej części Łodzi. Opiekun oferty : Tel: otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kilińskiego

Górna,Łódź

457 068 zł56 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ciche 2-pokojowe na zamkniętym nowym osiedlu Opis lokalizacji: inwestycja znajduje się na Górniaku przy ul. Kilińskiego, świetny dojazd do centrum. Opiekun oferty tel: otoczenie nieruchomości: nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kilińskiego

Górna,Łódź

479 208 zł58 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Srebrzyńska

Polesie,Łódź

351 000 zł38 m² 9 271 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatnie mieszkanie z ogrodem! Przestronne 2 pokojowe mieszkanie w centrum wraz z przytulnym ogrodem. Pomimo, iż nieruchomość znajduje się przy ulicy Srebrzyńskiej - cała inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Śródmieście,Łódź

785 000 zł75 m² 10 465,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Są mieszkania, w których wchodzisz i od razu wiesz: to jest to. Ten apartament ma dokładnie tą energię. Przekraczasz próg i tadam przestrzeń, światło i widok, który nie pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jachowicza

Górna,Łódź

380 210 zł39 m² 9 799 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kilińskiego

Górna,Łódź

644 800 zł81 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Struga

Polesie,Łódź

2 100 zł43 m² 48,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english - call us (579 x 523 x 584) for more information. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę najmu nowoczesnego w pełni wyposażonego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Orzechowa

Zdrowie,Łódź

649 000 zł52 m² 12 575,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferuję wyjątkowe, w pełni wykończone i umeblowane mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji "apartamenty Zdrowie" przy ulicy Orzechowej w Łodzi. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kilińskiego

Górna,Łódź

644 800 zł81 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

3 100 zł68 m² 45,59 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Barciński park | 3 pokoje | taras Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 68 m 2 położone na wysokim parterze apartamentowca z windą z 2009 roku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wróblewskiego

Polesie,Łódź

2 700 zł52 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call nowoczesne mieszkanie! Do wynajęcia nowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 52 m 2 usytuowane na V piętrze apartamentowca na nowym osiedlu w okolicy Al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rudzka

Górna,Łódź

2 593 470 zł157 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szukasz nietuzinkowego miejsca pod siedzibę firmy lub do własnego zamieszkania? To mamy na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 157,18 m , zlokalizowany w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Złotno,Łódź

654 000 zł81 m² 8 032 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zakupu wyjątkowych nieruchomości na Osiedlu "apartamenty Podchorążych 100" w Łodzi na Złotnie! Te niezwykłe mieszkania z ogródkiem to idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Jagodnica-Złotno,Łódź

599 999 zł58 m² 10 362,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu zamkniętym Łódź, złotno Lokalizacja: łódź Złotno Budynek: apartamentowiec z 2021 roku, 3 piętra Powierzchnia mieszkania: 57,9 m Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Skłodowskiej-Curie

Stare Polesie,Łódź

651 840 zł62 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament na sprzedaż przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie w centrum Łodzi to idealne połączenie nowoczesności, komfortu oraz prestiżowej lokalizacji. To mieszkanie łączy w sobie wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Stary Widzew,Łódź

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zarezerwowane Kompaktowy, stylowy apartament loft z sypialnią i balkonem w nowym budynku (z windą), na nowym osiedlu fuzja. O fuzji: nowe osiedle wybudowane na terenie dawnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Konstantynowska

Zdrowie,Łódź

365 000 zł38 m² 9 605,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam do zaoferowania mieszkanie o pow 38m2 usytuowane na parterze w apartamentowcu przy ul. Konstantynowskiej. Jestem jedynym właścicielem i sprzedaje bez pośredników. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tuwima

Stary Widzew,Łódź

473 340 zł45 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry! kupujący zwolniony Z podatku pcc 2%! Przedmiotem sprzedaży jest 9 mieszkań w powstającej inwestycji Tuwima Apartments by resicapital. Umowa cesji 25%, pozostałe 75% płatne przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kilińskiego

Górna,Łódź

442 472 zł54 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przędzalniana

Widzew,Łódź

2 700 zł53 m² 50,94 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie w wysokim standardzie w apartamentowcu przy ul. Przędzalnianej 66a (na przeciwko Palmiarni Ogrodu Botanicznego). Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 53.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnicza

Bałuty,Łódź

2 150 zł38 m² 56,58 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2025-09-01 Do wynajęcia dwupokojowy, komfortowo umeblowany apartament z dużym balkonem w nowoczesnym budynku przy ul. Górniczej 26, tuż obok Parku im. Szarych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | kilińskiego | centrum miasta Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkania do pierwszego zamieszkania o pow. ok. 30 m 2 , położone na pierwszym piętrze budynku w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rudzka

Ruda Pabianicka,Łódź

1 508 500 zł86 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szukasz nietuzinkowego miejsca pod siedzibę firmy lub do własnego zamieszkania? To mamy na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 86,2 m , zlokalizowany w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. marsz. Józefa Piłsudskiego

Widzew,Łódź

526 800 zł63 m² 8 299,98 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwustronne mieszkanie 3-pokojowe | 6. piętro | Balkon | Duże pokoje | Łódź Widzew | 8300zł/m Dwustronne - północ - południe Przestronny salon z balkonem Duża łazienka - 4,50 m Zielona.