dowolna

Mieszkania w bloku z płyty Łódź - Oferty wynajmu i sprzedaży

406 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

406 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wodna

Widzew,Łódź

475 000 zł73 m² 6 506,85 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Jeżeli szukasz wygodnego, gotowego do zamieszkania bez dodatkowych nakładów mieszkania 4-pokojowego, w dobrze skomunikowanej okolicy, blisko centrum Łodzi to ta oferta może Ciebie zainteresować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Włókniarzy

Polesie,Łódź

1 400 zł49 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49m2 w dzielnicy Łódź-Polesie, przy Alei Włókniarzy, w wieżowcu na VI piętrze, niedaleko Dworca pkp-Łódź-Kaliska. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Młynarska

Bałuty,Łódź

197 500 zł27 m² 7 263,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Jednopokojowe przytulne mieszkanie z balkonem, na parterze, w bardzo dobrze skomunikowanej okolicy, przy ulicy Młynarskiej. Mieszkanie zostało wyremontowane w 2019 roku. Usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radka

Teofilów,Łódź

307 000 zł45 m² 6 807,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hufcowa

Retkinia,Łódź

323 000 zł53 m² 6 094,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nieruchomości Kłosek Jakubowska Kłosek polecają: - 3 pokoje rozkładowe na Retkini. Opis: nieruchomość położona na parterze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie ma powierzchnię 53m2 i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zbaraska

Górna,Łódź

199 000 zł27 m² 7 321,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie Spółdzielcze własnościowe .Piętro 1 blok 4 piętrowy.Piękna okolica koło Parku Podolskiego.Parking przy ulicy.Komunikacja i sklepy blisko ok 2 minut .Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inflancka

Bałuty,Łódź

339 000 zł57 m² 5 947,37 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 11 piętrowym budynku wykonanym w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łanowa

Bałuty,Łódź

289 000 zł37 m² 7 791,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica w pełni wykończony lokal Nieruchomość złożona z: salon 13 m.kw sypialnia 13 m.kw kuchnia otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Górna,Łódź

257 000 zł40 m² 6 425 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku wykonanym w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radlińskiej

Bałuty,Łódź

1 600 zł60 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nieruchomości Kłosek polecają wynajem: - uroczego trzy-pokojowego mieszkania na Bałutach. Opis szczegółowy: nieruchomość o powierzchni 60m2 jest położona na 3-cim piętrze w niskim bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inflancka

Bałuty,Łódź

339 000 zł57 m² 5 947,37 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bartoka

Widzew,Łódź

214 000 zł31 m² 6 963,88 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy przestronną i widną kawalerkę z widokiem na panoramę miasta w wieżowcu na Widzewie Wschodzie. Opis mieszkania Mieszkanie w stanie dobrym minus - dla mniej wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Radogoszcz

Radogoszcz,Łódź

480 000 zł68 m² 7 058,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Gratka dla wielbicieli Radogoszcza. Oferujemy do sprzedaży bardzo przestronne 3 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Radogoszcz w Łodzi. Mieszkanie pow. 68 m 2 o podwyższonym standardzie, mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Babickiego

Retkinia,Łódź

250 000 zł43 m² 5 787,04 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Jednopokojowe dwustronne mieszkanie na 10 piętrze, w budynku z lat 70 w dzielnicy Retkinia. Bardzo dobra oferta dla osób poszukujących przestronnego i wyjątkowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Widzew

Widzew,Łódź

429 000 zł64 m² 6 703 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania na Widzewie. Rozkładowe mieszkanie z osobną kuchnią, pojemnym przedpokojem, dużą loggią , łazienką i toaletą. Punktowiec na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aleksandrowska

Teofilów,Łódź

509 000 zł78 m² 6 508,12 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferujemy duże i piękne mieszkanie po generalnym remoncie położone na łódzkim Teofilowie. *For information in English, please call me. Opis mieszkania: mieszkanie jest bardzo ciekawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Górna

Górna,Łódź

215 000 zł33 m² 6 609,28 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży M-2 w rejonie Łódź Górna Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w bloku w windą. W skład mieszkania wchodzą: - pokój dzienny z wyjściem na balkon 3,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narciarska

Karolew,Łódź

325 000 zł43 m² 7 558,14 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest na 6 piętrze w 11 piętrowym ocieplonym budynku z wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyższa

Górna,Łódź

295 000 zł47 m² 6 276,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Łódzka giełda nieruchomości. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 47m2 , 3 pokojowe położone na pierwszym piętrze w wieżowcu przy Rondzie Broniewskiego ul. Wyższa. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Julianów-Marysin-Rogi

Julianów-Marysin-Rogi,Łódź

113 000 zł30 m² 3 766,67 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam, mam Państwu do zaoferowania 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Jgiełły w spokojnej okolicy. Nieruchomość składa się z jednego pokoju z osobną kuchnią. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Polesie

Polesie,Łódź

125 000 zł36 m² 3 472,22 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 osiedle mireckiego cegła, drugie piętro. Mieszkanie do odświeżenia, przekształcone z mieszkania jednopokojowego. Zlokalizowane nieopodal parku na zdrowiu, dużo zieleni i miejsc spacerowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kurak

Kurak,Łódź

166 000 zł58 m² 2 862,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! bez prowizji od kupującego! M4 Kurak w okolicy Szpitala Kopernik. 58m2 Mamy Państwu do zaoferowania przestronne mieszkanie na parterze w 4 pietrowym bloku. Mieszkanie do kompleksowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabieniec

Bałuty,Łódź

195 000 zł57 m² 3 409,09 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

- mieszkanie trzypokojowe, przestronne, rozkładowe, na szóstym piętrze, w wieżowcu, z balkonem. Powierzchnie pokoi: 16, 13 i 10 mkw. Kuchnia o pow. 6 mkw.Łazienka osobno z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Bałuty,Łódź

129 000 zł38 m² 3 394,74 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Sprzedam mieszkanie M3 na ósmym piętrze w wieżowcu z balkonem o łącznej powierzchni 38 m.kw. Lokal do własnej aranżacji co umożliwi wykonanie remontu według swoich potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Narutowicza

Śródmieście,Łódź

299 000 zł71 m² 4 209,49 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Witam Serdecznie! Mam do sprzedania mieszkanie rozkładowe 4-pokojowe w wieżowcu przy ul.Narutowicza(okolice Radiostacji i ul.Matejki) W całym mieszkaniu okna PCV. Pokoje 20 m.kw i 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Widzew

Widzew,Łódź

162 000 zł45 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

M3 Widzew iiip. tylko 3600zł/m2 bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w pełnym rozkładzie z balkonem, usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żurawia

Bałuty,Łódź

360 000 zł89 m² 4 044,94 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne,przestronne w pełni rozkładowe mieszkanie typu M4 w wieżowcu na osiedlu Jagiełły. Mieszkanie czyste i zadbane składającego się z 3 pokoi,kuchni,łazienki,wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górna

Górna,Łódź

180 000 zł43 m² 4 167,63 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam, sprzedam mieszkanie M-3 zlokalizowane w dzielnicy Górna. Nieruchomość w pełni rozkładowa z balkonem o powierzchni użytkowej 43 mkw, która mieści się na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górna

Górna,Łódź

247 000 zł67 m² 3 673,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Witam Serdecznie! Tu można na pewno świetnie wypocząć, ponieważ mieszkanie położone jest w cichym i bardzo zielonym miejscu. Dodatkowym atutem są usytuowane blisko tereny rekreacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydzowa

Teofilów,Łódź

145 000 zł47 m² 3 116,94 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż m3 o powierzchni ok.47 m2 położone na 1 piętrze 10 piętrowego wieżowca z windą w dzielnicy Teofilów, okolice ul. Rydzowej. Na podany metraż składają się dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lecznicza

Łódź,łódzkie

230 000 zł54 m² 4 259,26 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na osiedlu "czerwony rynek" usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku.Wystawa okien na stronę wschodnią i zachodnią. W mieszkaniu zrobione meble kuchenne w zabudowie, glazura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wodnika

Radogoszcz,Łódź

270 000 zł63 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe o powierzchni 62,53m2 w niskim bloku, spokojnej okolicy i doskonałej lokalizacji. Mieszkanie nie wymaga żadnych nakładów finansowych, jest w doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Widzew

Widzew,Łódź

155 000 zł43 m² 3 588,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 Księży Młyn, ip. do remontu. Bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż mieszkanie mieszczące się na pierwszym pietrze czteropiętrowego bloku z cegły w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Motylowa

Bałuty,Łódź

289 000 zł54 m² 5 351,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowo urządzone mieszkanie na Radogoszczu Zachodzie w cichej i spokojnej okolicy z dużą ilością zieleni. trzy lata temu mieszkanie przeszło kapitalny remont włącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łososiowa

Radogoszcz,Łódź

315 000 zł84 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie typu M5 o powierzchni 84,2 m2 na Radogoszczu Wschodzie. W pełni rozkładowe z widną oddzielną kuchnią i dużym balkonem typu loggia. Przybliżona wielkość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chojny-Dąbrowa

Chojny-Dąbrowa,Łódź

145 000 zł37 m² 3 918,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 37m2 po kapitalnym remoncie na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym na osiedlu Dąbrowa. W całości została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dąbrowskiego

Górna,Łódź

169 000 zł48 m² 3 520,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Numer oferty w biurze: con003369 Oferujemy trzypokojowe mieszkanie o pow. 48m2, częściowo rozkładowe na III piętrze w ocieplonym czteropiętrowym blok w rejonie ulic Dąbrowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rudnickiego

Zarzew,Łódź

170 000 zł48 m² 3 541,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M4 na Zarzewiu w sąsiedztwie parku. Cicha okolica i duża ilość zieleni sprawiają że mieszkanie staje się enklawą spokoju i miejscem odpoczynku. Niskie opłaty są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inflancka

Bałuty,Łódź

185 000 zł57 m² 3 245,61 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe z kw. położone na Bałutach w wieżowcu na X piętrze. Mieszkanie rozkładowe trzy pokoje z kuchnią, łazienką, wc i przedpokojem. Wystawa okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smetany

Widzew,Łódź

270 000 zł63 m² 4 262,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Nr oferty w biurze con 003310 Do sprzedania M4 o powierzchni 63,35m2, w położeniu środkowym na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku z płyty w okolicach ulic Smetany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Liściasta

Bałuty,Łódź

185 000 zł48 m² 3 866,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Numer oferty w biurze: con 003417 Do sprzedaży rozkładowe M3 o pow. 47,85 m2 wraz z przynależną piwnicą(3m2) znajdujące się na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku.