dowolna

Mieszkania w bloku z płyty Łódź - Oferty wynajmu i sprzedaży

406 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

406 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Widzew,Łódź

433 900 zł62 m² 6 998,39 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pola

Teofilów,Łódź

315 000 zł46 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: w pełni rozkładowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,5 m zlokalizowane przy ul. Wincentego Pola na parterze. W skład mieszkania wchodzi: - jasny przestronny salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maratońska

Retkinia,Łódź

315 000 zł42 m² 7 425,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkania 2-pokojowe przy ul. Maratońskiej (osiedle Retkinia) to klasyka łódzkiego budownictwa z wielkiej płyty (głównie lata 70. i 80.). Ich układ jest uznawany za jeden z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Łódź,łódzkie

1 200 zł45 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english - call us (579x523x584) for more information Prezentuję Państwu do wynajęcia zadbane i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w zielonej okolicy na ul. Uniejowskiej 4a. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bałuty,Łódź

469 000 zł47 m² 9 978,72 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Słuchaj. Świat robi dziwne rzeczy, ceny robią jeszcze dziwniejsze, a Ty nadal nie masz mieszkania, w którym można normalnie poleżeć i nie analizować życia o 2 w nocy. No to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Włókniarzy

Polesie,Łódź

251 000 zł38 m² 6 693,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 37.5 m , usytuowane na 4 piętrze w 10 piętrowym wieżowcu z windą. Dodatkowym atutem jest spokojne otoczenie oraz wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zgierska

Bałuty,Łódź

206 000 zł29 m² 7 028,32 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie na sprzedaż położone w Łodzi na Bałutach przy ul. Zgierskiej. Doskonała lokalizacja z pełną infrastrukturą miejską. Szczególnie przypadnie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Widzew,Łódź

295 000 zł37 m² 8 016,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: w pełni rozkładowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,8 m zlokalizowane przy ul. Grota Roweckiego na 4 pietrze. W skład mieszkania wchodzi: - jasny przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Chojen,Łódź

319 999 zł41 m² 7 873,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Czy pamiętasz te popołudnia, gdy w The Sims wpisywałeś kod na fundusze i po prostu wybierałeś najładniejsze meble z katalogu? To mieszkanie na łódzkich Chojnach to właśnie taka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smocza

Kurak,Łódź

1 800 zł51 m² 35,18 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*******ofera przeznaczona dla osób niepalących I bez zwierząt*************** Oferujemy do wynajęcia przytulne w pełni wyposażone mieszkanie. Lokal znajduje się przy ul. Smoczej 5/7 na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chełmońskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

1 700 zł44 m² 38,64 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2 pokoje | łódź górna | dąbrowa Do wynajęcia w pełni rozkładowe, 2 pokojowe mieszkania o pow. ok. 44 m 2 , usytuowane na 1 piętrze wieżowca z windą, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Biedronkowa

Radogoszcz,Łódź

360 000 zł42 m² 8 486,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

! tylko sprzedaż bezpośrednia! pośrednikom dziękujemy! Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,42 m , zlokalizowane w Łodzi, przy ulicy Biedronkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ciołkowskiego

Kurak,Łódź

255 000 zł34 m² 7 535,46 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż jasną, funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 33,84 m , usytuowaną na 6. piętrze w zadbanym 10-piętrowym bloku z windą, w spokojnej i bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Marysin,Łódź

420 000 zł44 m² 9 438,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przedmiotem ogłoszenia jest mieszkanie dwupokojowe położone na siódmym piętrze w wieżowcu na Marysinie. Składa się z: salonu z wyjściem na loggię, sypialni, kuchni, łazienki, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Śmigłego-Rydza

Zarzew,Łódź

269 000 zł36 m² 7 422,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie przy Parku Podolskim idealne dla pary lub małej rodziny Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni 36,24 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

355 000 zł45 m² 7 913,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie po remoncie - Łódź, ul. Traktorowa 74a Na sprzedaż komfortowe i stylowo urządzone mieszkanie o powierzchni 44,86 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chojny-Dąbrowa,Łódź

319 000 zł36 m² 8 861,11 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie - Dąbrowa Funkcjonalne i dobrze rozplanowane mieszkanie, idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Układ pomieszczeń: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zarzewska

Górna,Łódź

430 000 zł44 m² 9 772,73 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przytulne, wyremontowane mieszkanie w świetnej lokalizacji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 43,19 m , położonego na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Retkinia,Łódź

579 000 zł62 m² 9 307,19 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe z oddzielną kuchnią zlokalizowane na Retkini w Łodzi. Lokal jest funkcjonalny i dwustronny (ekspozycja północ-południe), co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bałuty,Łódź

415 000 zł45 m² 9 222,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bardzo ładnie wyremontowane, w pełni rozkładowe mieszkanie położone nieopodal stacji Łódź Żabieniec. Drugie piętro w czteropiętrowym bloku sprawia, że jest to oferta skierowana do osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Łódź,łódzkie

1 650 zł51 m² 32,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english - call us (518x090x074) for more information. ul. Zakładowa 47 2 pokoje rozkładowe + balkon + piwnica Ogrzewanie miejskie Piętro 1 Bezpłatne miejsca parkingowe Mieszkanie jest umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgierska

Bałuty,Łódź

415 000 zł47 m² 8 913,23 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Perełka na Julianowie | 46,56 m | pełen rozkład | balkon | po kapitalnym remoncie | ul. Zgierska 93/105 możliwość skorzystania Z rodzinnego kredytu mieszkaniowgo! Na sprzedaż wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Karolew,Łódź

399 000 zł55 m² 7 299,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje - 55 m 2 | komróka | 7 piętro | zach-wsch | dostępne od zaraz | winda Z poziomu "0" Przestronne 3 pokoje na Karolewie - Dwustronne, jasne, widne! Na sprzedaż jasne i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rokicie,Łódź

350 000 zł48 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marysińska

Bałuty,Łódź

389 000 zł47 m² 8 276,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferujemy do sprzedażny w pełni rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie mieszczące się w wieżowcu przy ul. Marysińskiej. Nieruchomość o powierzchni 46,55 m2 składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Radogoszcz,Łódź

370 000 zł53 m² 6 985,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,97 m2 na Radogoszczu Zachód. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w niskim bloku. W skład mieszkania wchodzą: -salon (15,5 m2); -sypialnia (10,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Widzew,Łódź

299 000 zł44 m² 6 764,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta dotyczy mieszkania z pełnym potencjałem do własnej aranżacji. Lokal znajduje się na 4. piętrze zadbanego, niskiego bloku. Lokalizacja: atrakcyjna część Widzewa, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wyszyńskiego

Retkinia,Łódź

579 000 zł62 m² 9 307,19 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Sprzedam piękne, jasne i przestronne mieszkanie o pow. 62,21 m2, które jest gotowe do zamieszkania od zaraz. Znajduje się przy al. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego na Retkini - Polesie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bracka

Doły,Łódź

330 000 zł44 m² 7 517,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone na parterze niskiego bloku w świetnej lokalizacji - ul. Bracka. Atuty lokalizacji: sąsiedztwo Akademii Sztuk Pięknych oraz łatwy dojazd na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Społeczna

Chojen,Łódź

470 000 zł62 m² 7 615,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 61,7m położonego na 4 piętrze zadbanego bloku w spokojnej części dzielnicy Górna w Łodzi. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kossaka

Chojny-Dąbrowa,Łódź

1 700 zł37 m² 46,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english - call us (791x911x899) for more information. Z przyjemnością prezentuję do wynajęcia przytulny lokal mieszkalny mieszczący się na zacisznym osiedlu Dąbrowa, a dokładniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Retkinia,Łódź

358 000 zł42 m² 8 439,42 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje 42,42 m | Retkinia Botanik | loggia | winda Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 42,42 m , położone na 1. piętrze w wieżowcu z windą. W tym roku winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Syrenki

Radogoszcz,Łódź

415 000 zł44 m² 9 325,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,5 mkw, położone na 1. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Syrenki. Lokal jest w stanie do wprowadzenia, po częściowym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olimpijska

Retkinia,Łódź

395 000 zł42 m² 9 353,54 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem, po remoncie, zlokalizowane przy ul. Olimpijskiej na cenionym łódzkim osiedlu Retkinia. To miejsce, które realnie ułatwia codzienne życie wszystko, czego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Karolew,Łódź

450 000 zł55 m² 8 232,71 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przedmiotem oferty jest rozkładowe mieszkanie trzypokojowe położone na siódmym piętrze w wieżowcu na Karolewie. Składa się z: salonu z wyjściem na balkon, dwóch sypialni, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bałuty,Łódź

495 000 zł59 m² 8 343,17 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Niektóre mieszkania są jak kromka chleba zwyczajne, przewidywalne. To jest jak kremówka. Złocista, lekka, z delikatną warstwą waniliowego kremu i chrupiącą górą z cukrem pudrem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Widzew,Łódź

459 000 zł47 m² 9 734,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Granitowa

Górna,Łódź

365 000 zł51 m² 7 137,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni około 51 m2, położonego na 4. piętrze, w atrakcyjnej lokalizacji w Łodzi. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Retkinia,Łódź

339 000 zł42 m² 8 027,47 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji na łódzkiej Retkini! [w pigułce] -2 pokojowe mieszkanie [salon z wyjściem na balkon, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Woronicza

Bałuty,Łódź

350 000 zł44 m² 7 881,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Prezentujemy, rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,41 metrów kwadratowych zlokalizowane przy ul. Woronicza 4 w dzielnicy Łódź Bałuty - Żabieniec. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Marysin,Łódź

389 000 zł47 m² 8 276,60 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przedstawiam 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie zlokalizowane na Bałutach w cichej i zielonej okolicy. Mieszkanie jest w stanie do wprowadzenia. Na 47 m składa się: * salon * sypialnia.