dowolna

Mieszkania w bloku z płyty Łódź - Oferty wynajmu i sprzedaży

405 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

405 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Bałuty

Bałuty,Łódź

120 000 zł33 m² 3 636 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe, na parterze (wysoki parter), część okien wymienionych, w pokojach na podłogach panele podłogowe, w kuchni na podłodze płytki pcv. Okolica cicha i spokojna, dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrówki

Widzew,Łódź

253 000 zł61 m² 4 154,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

- wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający Mieszkanie trzypokojowe, w pełni rozkładowe, przestronne, na II piętrze w bloku czteropiętrowym. Powierzchnie pokoi ok 20, 13 i 11 mkw, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Widzew

Widzew,Łódź

295 000 zł62 m² 4 724 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zadbane, rozkładowe na trzecim piętrze z dużym balkonem, okna wszystkie wymienione na pcv, blok wybudowany w latach '90. W pokojach na podłodze panele podłogowe, na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ziemowita

Olechów-Janów,Łódź

225 000 zł50 m² 4 464,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie dwupokojowe, stan bardzo dobry do natychmiastowego zamieszkania. Swieżo po remoncie, liczniki ciepłej I zimnej wody, podzielniki ciepla, blok ocieplony, wc I łazienka osobno, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Liściasta

Bałuty,Łódź

265 000 zł64 m² 4 140,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie własnościowe; księga wieczysta bez obciążeń; świetna lokalizacja w pobliżu Parku Julianowskiego, z dogodnym połączeniem z centrum środkami komunikacji publicznej; IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Widzew

Widzew,Łódź

129 000 zł36 m² 3 568 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe z balkonem typu loggia, położone na cichym i spokojnym osiedlu. W mniejszym pokoju znajduje się duża, zabudowana szafa wnękowa, z mniejszego pokoju wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandorska

Polesie,Łódź

176 000 zł55 m² 3 226,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

- wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający Mieszkanie dwupokojowe, przestronne, rozkładowe, na drugim piętrze, w czteropiętrowym bloku. Powierzchnie pokoi 25 i 12 mkw, na podłogach panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

185 000 zł43 m² 4 302,33 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie po całkowitym remoncie, projektowane przez architekta. Z pierwotnego M3 wygospodarowany pokój do pracy /dawna kuchnia/, sypialnia z podwójnym łóżkiem i salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rajdowa

Polesie,Łódź

183 000 zł42 m² 4 314 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

- wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający Mieszkanie dwupokojowe, w pełni rozkładowe, położe na drugim piętrze w cztropiętrowym bloku. Estetycznie urządzone, do wprowadzenia się od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komandorska

Polesie,Łódź

239 000 zł55 m² 4 345 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający Mieszkanie trzypokojowe, rozkładowe, na pierwszym piętrze, w czteropiętrowym bloku, z balkonem. Lokal po generalnym remoncie, w całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lermontowa

Widzew,Łódź

228 000 zł57 m² 3 979 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Trzypokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku 4-piętrowym. Metraż 57,29 m2, w pełni rozkładowe. Mieszkanie środkowe , budynek ocieplony z odnowioną elewacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Polesie

Polesie,Łódź

199 000 zł53 m² 3 754 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

- wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający Mieszkanie trzypokojowe, rozkładowe, na parterze, w czteropiętrowym bloku, z balkonem. Powierzchnie pokoi ok. 17, 11 i 9 mkw. Okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

300 000 zł92 m² 3 260,87 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie własnościowe, 92 m2, na 14. piętrze wieżowca, w centrum Łodzi na tak zwanym łódzkim Manhattanie. Cztery pokoje, kuchnia, garderoba, oddzielnie łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kusocińskiego

Retkinia-Północ,Łódź

125 000 zł31 m² 4 032,26 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam, mam do sprzedania kawalerkę o powierzchni 31m2. Miekszanie położone jest na 5 piętrze wieżowca na Retkini przy ulicy Kusocińskiego, w okolicach Galerii Retkińskiej. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mulinowicza

Chojny-Dąbrowa,Łódź

110 000 zł38 m² 2 927,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam mam do sprzedania obszerną kawalerkę. Lokal składa się z dwóch izb (pokoju i kuchni) oraz przedpokoju, łazienki i wc. Kuchnia jest na tyle duża, że istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marysińska

Bałuty,Łódź

159 000 zł45 m² 3 533,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bardzo ciche, położone w głębi, dalej od głównej ulicy. Blisko do Manufaktury, w okolicach supermarket E.Leclerc, tesco, biedronka, żabka. Niedaleko znajduje się Park Adama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Retkinia-Północ,Łódź

160 000 zł42 m² 3 771,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe mieszkanie; 2 pokoje; spokojna dzielnica, cicho, bezpiecznie, dużo zieleni

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Śródmieście,Łódź

800 zł38 m² 21,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 24 września b.r. mieszkanie typu M-2 o pow. 38 m 2 na I piętrze z dużym balkonem w bloku mieszkalnym 4-piętrowym położonym w centrum miasta Łodzi przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marysińska

Bałuty,Łódź

219 000 zł57 m² 3 842,11 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania 3 pokojowe przestronne mieszkanie o powierzchni 57 m2, w ciekawym rozkładzie z balkonem. Mieszkanie usytuowane na 10 piętrze w wieżowcu na Bałutach w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Bałuty,Łódź

700 zł37 m² 18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W okolicy są sklepy, punkty usługowe, zieleń, basen. Mieszkanie o powierzchni 37,5m2. Jeden pokój jest przejściowy, jest z niego przejście do kuchni. Do drugiego pokoju wchodzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rajdowa

Retkinia,Łódź

153 000 zł42 m² 3 606,79 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferta sprzedaży mieszkania w pełni rozkładowego doskonałego do aranżacji w okolicy ul. Rajdowej. Mieszkanie znajduje się na parterze dziesięciopiętrowego bloku w okolicy Szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Woronicza

Bałuty,Łódź

144 000 zł45 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe, rozkładowe, położone na pierwszym piętrze, w bloku czteropiętrowym. Powierzchnie pokoi: ok. 19 i 11 mkw. Okna pcv, wystawa na płn-płd. Mieszkanie bez balkonu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sukiennicza

Bałuty,Łódź

165 000 zł38 m² 4 342,11 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Do sprzedania przytulne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 38 m2 usytuowane na 4 piętrze w wieżowcu na Bałutach. Mieszkanie jest rozkładowe, posiada dwa pokoje o powierzchni 16m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smetany

Widzew,Łódź

212 000 zł62 m² 3 419 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe, przestronne, szczytowe, w pełni rozkładowe, do remontu. Powierzchnie pokoi ok 20, 11,9 mkw. Blok po termomodernizacji. Korzystne położenie, w pobliżu przychodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łanowa

Bałuty,Łódź

150 000 zł44 m² 3 355 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie dwupokojowe, rozkładowe, położone na trzecim piętrze, w bloku czteropiętrowym. Powierzchnia pokoi: ok. 18 i 12 mkw. Okna pcv, wystawa na płn-płd. Mieszkanie posiada balkon. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gorkiego

Widzew,Łódź

265 000 zł68 m² 3 881 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Czteropokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w bloku czterokondygnacyjnym położone jest w bliskiej odległości od kompleksu leśno-rekreacyjnego z alejami spacerowymi, placów zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Widzew

Widzew,Łódź

121 800 zł26 m² 4 684 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 26m2 usytuowane na VII pietrze w wieżowcy położonym na Widzewie Wschodzie. Skłąda się z jednego pokoju, kuchni, łazienki wraz z wc oraz przedpokoju. Duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Widzew,Łódź

185 000 zł51 m² 3 573 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Sprzedający pokrywa wynagrodzenie pośrednika. Mieszkanie trzypokojowe, w pełni rozkładowe, posiadające duży potencjał do własnej aranżacji przestrzeni. Możliwość usunięcia ścianek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza

Widzew,Łódź

150 000 zł45 m² 3 271 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe rozkładowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w bloku czterokondygnacyjnym. Blok ocieplony z odnowioną elewacją. Okolica spokojna w otoczeniu zieleni, niedaleko parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gorkiego

Widzew,Łódź

269 000 zł57 m² 4 694 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Trzypokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku z 1981 roku. Metraż 57,29 m2 po generalnym remoncie: wymieniona instalacja elektryczna, gazowa, wodna wymienione okna

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czernika

Widzew,Łódź

175 000 zł45 m² 3 888 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Dwupokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku z 1982 r Metraż 45 m2, w pełni rozkładowe. Okolica Cicha, niedaleko Tesco, górka widzewska, przedszkola, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Polesie

Polesie,Łódź

169 000 zł42 m² 3 983 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedający pokrywa wynagrodzenie pośrednika. Dwupokojowe mieszkanie, w pełni rozkładowe, położone na II piętrze, do częściowego remontu. Wymieniona instalacja elektryczna, okna pcv, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Bałuty

Bałuty,Łódź

95 000 zł26 m² 3 531 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka usytuowana na trzecim piętrze z balkonem, okna wszystkie wymienione. Blok mieszkalny położony w cichej i spokojnej okolicy, dużo zieleni, bardzo blisko "ryneczek na Rydzowej".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gorkiego

Widzew,Łódź

225 000 zł57 m² 3 926 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Trzypokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku z 1979 roku Metraż 57,30 m2 w pełni rozkładowe. Budynek z odnowioną elewacją. Mieszkanie Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rzgowska

Chojny-Dąbrowa,Łódź

2 500 zł78 m² 32,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Proponujemy Państwu wynajęcie eleganckiego mieszkania dwupoziomowego. Mieszkanie składa się z; trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc oraz dwóch tarasów, standard wykończenia i wyposażenie: terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowa

Śródmieście,Łódź

210 000 zł47 m² 4 468,09 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Sprzedaż bez pośredników! Mieszkanie m3 rozkładowe 47m2 + komórka 1,5m2 Budynek i okolica: mieszkanie usytuowane w samym centrum Łodzi przy skrzyżowaniu ulic Nawrot i Nowej. Budynek 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gorkiego

Widzew-Wschód,Łódź

250 000 zł57 m² 4 385,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania usytuowanego na trzecim piętrze w bloku położonym w Łodzi, na osiedlu Widzew-Wschód. Mieszkanie w pełni rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Bałuty,Łódź

138 900 zł46 m² 3 019 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie, położone na parterze. Dogodna lokalizacja, ze względu na dobre połączenia komunikacyjne. W pobliżu sklepy, apteka, rynek, szkoła, basen, dużo zieleni w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traktorowa

Teofilów-Wielkopolska,Łódź

165 000 zł37 m² 4 459,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy Państwu bardzo ładne mieszkanie M3 o powierzchni 37,23m kw, w bloku na trzecim piętrze. W pokojach są panele i gładź gipsowa, kuchnia oddzielna, wyposażona, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Wielkopolskich

Bałuty,Łódź

175 000 zł47 m² 3 804,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Proponujemy Państwu mieszkanie typu M-3, położone w bloku czteropiętrowym, na drugim piętrze. Blok położony jest wśród zieleni, na osiedlu Żubardź /bałuty/ - w promieniu 500.