dowolna

Mieszkania Łódź Osiedle Teofilów

58 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

58 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Aleksandrowska

Teofilów,Łódź

235 000 zł27 m² 8 824,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 26,63 m , położone przy ul. Aleksandrowskiej w Łodzi (bałuty). Lokal znajduje się na 3 piętrze w bloku z 1965 roku (wielka płyta). To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Teofilów,Łódź

309 000 zł45 m² 6 851,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

To mieszkanie nie ma ambicji być nowoczesne. Ono jest doświadczone życiowo. 45 metrów kwadratowych, które widziały: niedzielne obiady bez pośpiechu decyzje podejmowane po herbacie i co najmniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Teofilów,Łódź

650 000 zł58 m² 11 271 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, komfortowego mieszkania w prestiżowej inwestycji na zamkniętym osiedlu z całodobowym monitoringiem i ochroną. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

179 000 zł25 m² 7 131,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Kawalerka na start lub pewna inwestycja | 25.1 m | Teofilów Szukasz mieszkania na start albo nieruchomości, która będzie dobrze pracować na wynajmie? Ta kawalerka może być idealnym wyborem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pola

Teofilów,Łódź

315 000 zł46 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: w pełni rozkładowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,5 m zlokalizowane przy ul. Wincentego Pola na parterze. W skład mieszkania wchodzi: - jasny przestronny salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

355 000 zł45 m² 7 913,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie po remoncie - Łódź, ul. Traktorowa 74a Na sprzedaż komfortowe i stylowo urządzone mieszkanie o powierzchni 44,86 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

628 000 zł49 m² 12 805,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż pięknie urządzony dwupokojowy apartament z dużym balkonem. Przygotowany do wprowadzenia z przysłowiową walizką. Mieszkanie zaprojektowane z dbałością o detale,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Łódź

Teofilów,Łódź

210 000 zł27 m² 7 841,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Przedstawiam kawalerkę zlokalizowaną w zaciszu Teofilowa. Lokal jest w stanie do remontu i jest przygotowany do własnej aranżacji. Na 27 m składa się: * salon * sypialnia * kuchnia *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Plantowa

Teofilów,Łódź

381 000 zł45 m² 8 466,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Zapraszam do zakupu rozkładowego mieszkania o powierzchni 45 m na 1- szym piętrze, położonego w samym sercu Teofilowa przy ul. Plantowej. Nieruchomość zlokalizowana jest w wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Parcelacyjna

Teofilów,Łódź

269 000 zł38 m² 7 078,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Zapraszamy do zapoznania się z ciekawą ofertą mieszkania M3 z balkonem, przeznaczonego do remontu i własnej aranżacji wnętrz. Lokal położony jest w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Teofilów,Łódź

351 354 zł38 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

To mieszkanie to połączenie komfortu, funkcjonalności i spokoju w jednej z najbardziej przyjaznych do życia części Łodzi. Jasne wnętrze, przemyślany układ i gotowe, nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

387 000 zł45 m² 8 580,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie położone w czteropiętrowym bloku na osiedlu Teofilów. Całość została wyremontowana sześć lat temu. Nieruchomość składa się z dwóch rozkładowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plantowa

Teofilów,Łódź

289 000 zł45 m² 6 407,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni ok. 45,1 metrów kwadratowych zlokalizowane przy ul. Plantowa 19 w dzielnicy Łódź Bałuty - Teofilów. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Woronicza

Teofilów,Łódź

350 000 zł44 m² 7 881,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Prezentujemy, rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,41 metrów kwadratowych zlokalizowane przy ul. Woronicza 4 w dzielnicy Łódź Bałuty - Żabieniec. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parcelacyjna

Teofilów,Łódź

1 590 zł38 m² 41,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie po remoncie z balkonem przy ul. Parcelacyjnej 9b, idealne dla singla, pary lub dwóch osób. Nieruchomość: powierzchnia 37,5 m . Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łanowa

Teofilów,Łódź

255 000 zł37 m² 6 877,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Proponujemy Państwu zakup dwupokojowego mieszkania, stanowiącego pełną własność z kw, mieszczącego się na 2 piętrze czteropiętrowego bloku na Teofilowie, zaraz za wiaduktem. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turoszowska

Teofilów,Łódź

399 000 zł45 m² 8 866,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość: na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem w pełnym rozkładzie. Lokal przeszedł remont generalny oraz jest klimatyzowany. Powierzchnia mieszkania to 45m2. Położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rojna

Teofilów,Łódź

349 000 zł45 m² 7 738,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nieruchomość położona na Teofilowie w głębi osiedla w bloku czteropiętrowym. Budynek po termomodernizacji. Mieszkanie składa się z: salonu Sypialni Łazienki Kuchni korytarza Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Rojna

Teofilów,Łódź

245 000 zł27 m² 9 074,07 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż ustawna kawalerka o powierzchni 27 m, położona na 7. piętrze w wieżowcu z windą przy ul. Rojnej w Łodzi (dzielnica Teofilów). Najważniejsze informacje: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

218 000 zł28 m² 7 649,12 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż kawalerka o funkcjonalnym układzie, zlokalizowana w samym sercu Teofilowa w okolicy zbiegu ulic Aleksandrowskiej i Traktorowej, w zadbanym wieżowcu z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Teofilów,Łódź

370 000 zł38 m² 9 736,84 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane na Teofilowie w Łodzi. Rozkład pomieszczeń: - salon -sypialnia -kuchnia -łazienka -przedpokój Atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Teofilów,Łódź

509 000 zł57 m² 8 914,19 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mówi się, że w Łodzi liczy się charakter. Tutaj, na dziewiątym piętrze masz go pod dostatkiem. Zapomnij o zaglądaniu sąsiadom w okna. To mieszkanie to Twoja prywatna loża vip,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kaczeńcowa

Teofilów,Łódź

590 000 zł54 m² 10 925,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferuję na sprzedaż mieszkanie na Teofilowie w Łodzi u zbiegu ulic Kaczeńcowa i Grabieniec. Osiedle Kaczeńcowe, na którym wybudowane są 3 bloki mieszkalne jest wspólnotą mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Teofilów,Łódź

289 000 zł46 m² 6 351,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Idziesz na balkon i patrzysz w zieleń. Nic nie trąbi. Nikt się nie spieszy. I nagle masz myśl: mogę tu mieszkać. Mogę tu zarabiać. Mogę tu po prostu być. Ten balkon robi więcej niż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rojna

Teofilów,Łódź

375 000 zł45 m² 8 309,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym ocieplonym bloku z płyty zlokalizowanym przy ulicy Rojnej 47 w Łodzi. Budynek ocieplony z odnowioną elewacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łanowa

Teofilów,Łódź

335 000 zł45 m² 7 494,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie położone w spokojnej i zielonej części Teofilowa przy ul. Łanowej w Łodzi. Lokal posiada wygodny układ pomieszczeń oraz dwustronną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Rojna

Teofilów,Łódź

180 000 zł27 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27 m , położona na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku, zlokalizowana w dzielnicy Teofilów, okolice ul. Rojnej. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Teofilów,Łódź

265 000 zł38 m² 7 032,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie w centrum Teofilowa. Mieszkanie jest w stanie do remontu Mieszkanie składa się z: pokoju dziennego sypialni kuchni korytarza łazienki balkonu Dogodności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Teofilów,Łódź

279 000 zł45 m² 6 224,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prowizja już w podanej cenie! To jasne M3 z jasną kuchnią może być Twoje. Mieszkanie z oknami na całej długości ścian w pokojach i kuchni da Ci światło, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turoszowska

Teofilów,Łódź

299 000 zł44 m² 6 719,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania M3 do odświeżenia i własnej aranżacji wnętrz, zlokalizowanego w spokojnej i zielonej części Łodzi na Teofilowie. To lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wici

Teofilów,Łódź

463 000 zł46 m² 10 065,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam piękne , stylowe mieszkanie 46m2, w wysokim standardzie, położone przy ul. Wici w Łodzi w otoczeniu zieleni i bezpośrednim sąsiedztwie parku. Mieszanie położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Teofilów,Łódź

290 000 zł45 m² 6 444,44 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 8 piętrze w bloku z wymienioną windą. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy Teofilowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydzowa

Teofilów,Łódź

479 000 zł57 m² 8 403,51 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje | rojna/rydzowa | komunikacja miejska | 6 piętro | wsch-zach | komórka | balkon | cicha okolica Łódź, ul. Rydzowa - 3-pokojowe mieszkanie z balkonem. Idealne dla rodziny! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rojna

Teofilów,Łódź

375 000 zł45 m² 8 309,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym ocieplonym bloku z płyty zlokalizowanym przy ulicy Rojnej w Łodzi. Budynek ocieplony z odnowioną elewacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rojna

Teofilów,Łódź

1 350 zł38 m² 35,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości rentsell oferuje do wynajęcia mieszkanie 2 pok. na Teofilowie rejon ul. Traktorowej i Rojnej. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Teofilów,Łódź

628 000 zł49 m² 12 805,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje wyjątkową nieruchomość klasy premium mieszkanie stworzone dla wymagających, w doskonałej lokalizacji, w otoczeniu zieleni, blisko centrum Łodzi. Gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aleksandrowska

Teofilów,Łódź

269 000 zł36 m² 7 472,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokoje 36m2 na parterze w bloku 4 piętrowym Pełna własność M3 ul. Aleksandrowska parter 36,7 m2. Blok na Teofilowie ul. Aleksandrowska. Mieszkanie na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Teofilów,Łódź

349 900 zł45 m² 7 775,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na parterze czteropiętrowego bloku na Teofilowie kryje się mieszkanie, które, niczym w bajce o Pięknej i Bestii, zaskakuje swoją przemianą. To miejsce przeszło gruntowny remont,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabieniec

Teofilów,Łódź

689 000 zł59 m² 11 685,90 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie, zaprojektowane i wykończone pod klucz z meblami i pełnym agd. To propozycja dla osób, które chcą od razu zamieszkać bez stresu, remontów i dodatkowych kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabieniec

Teofilów,Łódź

755 000 zł67 m² 11 282,10 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 66,92 m , znajdujące się w nowoczesnym kompleksie Neo Teo na Teofilowie. To idealne miejsce dla osób ceniących oryginalny design,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grabieniec

Teofilów,Łódź

1 800 zł31 m² 58,42 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy nowy przytulny 2 pokojowy apartament o powierzchni 30,81 m2 położony na dziesiątym piętrze w nowym apartamentowcu neoteo przy ul. Grabieniec 17 w Łodzi. Przykładowe.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Łódź, Teofilów-Wielkopolska, Teofilów

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij