dowolna

Mieszkania Łódź Śródmieście

768 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

768 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tuwima

Śródmieście,Łódź

488 562 zł68 m² 7 187,91 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta objęta programem „0 % od Kupującego” szanowny Kliencie, przedstawiamy najnowszą realizacje szanowanej w branży nieruchomości firmy projektowej Studio 3 - Apartamentowiec Solaris.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

149 000 zł45 m² 3 311,11 zł/m²

 

Piętro:4/21

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! super oferta! mieszkanie na manhattanie Metraż: 45m2 Piętro: IV Cena: 149 000 zł Do

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

177 000 zł38 m² 4 657,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

M2 typu studio śródmieście, do wprowadzenia bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż mieszkanie typu studio o powierzchni ok 38m2 usytuowane w sercu miasta w ładnej zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tuwima

Śródmieście,Łódź

200 000 zł82 m² 2 439,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe w kamienicy wspólnotowej na ulicy Tuwima. Zadbana kamienica, zamykana z bramą na pilota. Cztery pokoje z kuchnią i łazienką na parterze z oknami na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

93 000 zł40 m² 2 325 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1917

M3 Śródmieście, ip, okolice manufaktury. Powierzchnia ok.40m2, 1 pokój, kuchnia w aneksie. Mieszkanie po remoncie nadające się do natychmiastowego wprowadzenia. Wysokie ok. 2.70m2. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Śródmieście,Łódź

2 000 zł84 m² 23,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie w modernistycznej kamienicy. Mieszkanie po całkowitym remoncie. Kontakt Maciej  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

140 000 zł40 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam, sprzedam ciekawie zaaranżowane 40 metrowe mieszkanie w zadbanej, ocieplonej kamienicy ( remont w 2012 roku) w centrum miasta - 5 - 10 minut drogi spacerem do Manufaktury, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

240 000 zł98 m² 2 448,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Witam Sprzedania! Do sprzedania komfortowy apartament z sauną w wielkomiejskiej kamienicy tuż przy Placu Wolności. Lokal przeszedł generalny remont, łącznie z wymianą wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamińskiego

Śródmieście,Łódź

230 000 zł50 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 50 m2 znajduje się w spokojnej okolicy przy ul. Kamińskiego 29. Usytuowane jest na 3 piętrze. Składa się z przedpokoju, łazienki, osobnej toalety, kuchni, salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wólczańska

Śródmieście,Łódź

220 000 zł70 m² 3 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie rozkładowe , 2 pokoje 22m2;24m2 przedpokoj 7m, kuchnia 12m2, lazienka 9m2. okna plastikowe takze w lazience , dwa niezależne wejscia z domofonem. ciche , w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Śródmieście,Łódź

194 000 zł54 m² 3 592,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Witam Serdecznie! 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie w bloku z cegły, na ul. Wierzbowej. Ogrzewanie i ciepła woda miejska! Blisko Park Staszica Lokal do kapitalnego remontu. Duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

220 000 zł64 m² 3 410,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na 3 piętrze kamienicy administrowanej przez mieszkańców. Trzy ustawne pokoje o powierzchni 25 (może pełnić funkcję salonu), 12, 13m2, wysokie- 2,80m. Na podłogach wykładzina, panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

348 000 zł83 m² 4 177,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Piękne trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na pograniczu Śródmieścia i Polesia powierzchnia 84m2. Apartamentowiec, ochrona całodobowa. Apartament trzypokojowy, powierzchnia pokoi ok. 24, 15 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

265 000 zł75 m² 3 533,33 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie rozkładowe w bloku z windą na czwartym piętrze. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, nie wymaga nakładów finansowych. Rozkładowe trzy pokoje z kuchnią, łazienka, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

160 000 zł27 m² 5 925,93 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie M2 położone na 10 kondygnacji w wieżowcu. Wysoki standard wykończenia oraz możliwość natychmiastowego zamieszkania są niewątpliwie atutem tej oferty. Zaprojektowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

275 000 zł57 m² 4 824,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie z dużą kuchnią, blisko Parku Źródliska i Nowego Centrum Miasta z podziemnym Dworcem Łódź- fabryczna. Budynek z centralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

165 000 zł70 m² 2 357,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ścisłe centrum Piotrkowska, zadbana kamienica w sercu miasta. Mieszkanie rozkładowe do remontu. Wymienione okna nowe drewniane. Powierzchnia 70m2, pierwsze piętro. Ogrzewanie elektryczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Więckowskiego

Śródmieście,Łódź

270 000 zł97 m² 2 783,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przestronne, rozkładowe i wysokie mieszkanie na ostatnim piętrze w kamienicy z lat 30'. Budynek znajduje się w centrum Łodzi w pobliżu pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Śródmieście,Łódź

150 000 zł55 m² 2 712,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe, na drugim piętrze w budynku czteropiętrowym. Powierzchnie pomieszczeń: pokój z aneksem kuchennym ok 30 mkw, sypialnia ok 12 mkw, łazienka razem z wc ok 7 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

205 000 zł60 m² 3 416,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Piękne przestrzenne mieszkanie usytuowane w sercu miasta. Trzy pokoje w pełnym rozkładzie, powierzchnia ok 60m2. Pierwsze piętro w bloku. Mieszkanie do odświeżenia, dwa balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

103 000 zł29 m² 3 601,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam, mam do sprzedania mieszkanie M-2 znajdujące się na szóstym piętrze w wieżowcu przy ul.Al.Kościuszki(przy sądzie). Kawalerka z niskimi opłatami 220zł za 1 m-c. Zarządzająca przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

260 000 zł73 m² 3 561,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 Śródmieście ścisłe centrum 73m2. Piękne przestronne mieszkanie zlokalizowane w ścisłym sercu miasta. Pełen rozkład powierzchnia pokoi ok. 24m2, 11, 11m2 dodatkowo garderoba. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Radiostacja

Radiostacja,Łódź

220 000 zł50 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

M4 os. Matejki 50m2 z balkonem bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe usytuowane na trzecim piętrze bloku z cegły. Mieszkanie posiada powierzchnię ok. 50m2, składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 6 Sierpnia

Śródmieście,Łódź

150 000 zł48 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 47,7 m2 w doskonałej lokalizacji, w pobliżu uczelnie, firmy, szkoły, sklepy, rynek Barlicki, ul. Piotrkowska. Stan mieszkania do remontu generalnego. Na wysokim parterze. Idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

237 500 zł72 m² 3 298,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Witam Serdecznie! Piękne mieszkanie w zadbanej, międzywojennej, modernistycznej kamienicy (wpisana na listę zabytków). Generalny remont mieszkania przeprowadzono w 2005r.: okna, podłogi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tramwajowa

Śródmieście,Łódź

255 000 zł66 m² 3 863,64 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania Państwu rozkładowe M4 o powierzchni 66 m2 z balkonem typu loggia, usytuowane na dziewiątym piętrze w wieżowcu w rejonie ulic tramwajowa/narutowicza. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

355 000 zł91 m² 3 901,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwa pokoje z kuchnią, kompletnie umeblowane, wysoki standard. Powierzchnia 90.62 m2. Pierwsze piętro, blok 5 piętrowy, winda, teren zamknięty. Nowe budownictwo, mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

315 000 zł118 m² 2 669,49 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 118 m2, 3 piętro, w pełni rozkładowe, składające się z trzech pokoi (30, 28 i 10 m2), kuchni (20 m2), łazienki, wc, przedpokoju, holu oraz pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

275 000 zł99 m² 2 777,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania Państwu trzypokojowe mieszkanie do sprzedania o powierzchni 99mkw, na drugim piętrze w kamienicy przy ul. Jaracza. Mieszkanie do wykończenia. Okna nowe, wystawa - Wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

1 750 zł50 m² 35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe, rozkładowe, na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym, z dużym balkonem, w centrum miasta. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia oraz łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Wolności

Śródmieście,Łódź

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, komfortowe, nowocześnie urządzone mieszkanie w fenomenalnej lokalizacji. W samym sercu Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej, a jednocześnie tylko 3 minuty od Manufaktury. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Żeromskiego

Śródmieście,Łódź

270 000 zł99 m² 2 722,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 99,17 m2 z balkonem, usytuowane na trzecim piętrze w 4-piętrowej kamienicy w Centrum, w rejonie ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

621 115 zł113 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

| przedmiotem oferty jest mieszkanie nr 50. Mieszkanie w stanie deweloperskim, na podłogach wylewki, na ścianach gładzie gipsowe, pomalowane na biało. Okna i drzwi w cenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

313 560 zł52 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| przedmiotem oferty jest mieszkanie nr 14. Mieszkanie w stanie deweloperskim, na podłogach wylewki, na ścianach gładzie gipsowe, pomalowane na biało. Okna i drzwi w cenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

312 660 zł52 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| przedmiotem oferty jest mieszkanie nr 2. Mieszkanie w stanie deweloperskim, na podłogach wylewki, na ścianach gładzie gipsowe, pomalowane na biało. Okna i drzwi w cenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

2 300 zł127 m² 18,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

| mieszkanie do wynajęcia od zaraz, z balkonem wychodzącym na Piotrkowską, mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w kamienicy, posiada własne ogrzewanie z piecem dwu-funkcyjnym.