dowolna

Mieszkania Łódź Śródmieście

768 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

768 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

250 000 zł92 m² 2 724,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1909

Oferta objęta programem 0% od kupującego Kamienica położona w centrum miasta (róg Struga i Kościuszki) co jest dużym plusem dla osób chcących otworzyć bądź przenieść tu swoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście-Wschód

Śródmieście-Wschód,Łódź

229 900 zł68 m² 3 401,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Witam Serdecznie! Na kancelarię! Mieszkanie 3 pokojowe w kamienicy po rewitalizacji, w pobliżu Wydziału Prawa Uniwersytetu Łódzkiego. Idealne pod wynajem, lub kancelarię. Planowane ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

6 000 zł110 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Extraordinary Top Floor apartment of 110 m2 in a new building with lift and parking place. Large living room with open kitchen, stairs to the roof of the building, where you can find an exeptional.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

3 200 zł79 m² 40,51 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We do speak English, russian and Bulgarian Call us on Oferta bez prowizji/no commission Do wynajęcia trzypokojowy apartament, położony w kameralnym budynku z 2009 roku, w samym Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wigury

Śródmieście,Łódź

319 000 zł68 m² 4 725,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Witam Serdecznie! Do sprzedania apartament w centrum Łodzi z miejscem parkingowym w garażu podziemnym (cena garażu 30.000 PLN), w nowym budynku z cegły. Okolice Galerii Łódzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Próchnika

Śródmieście,Łódź

330 000 zł96 m² 3 437,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie w kamienicy bez prowizji. Lokum usytuowane w centrum Łodzi ul. Próchnika tuż przy ulicy Zachodniej. 3-pokojowe rozkładowe na trzecim piętrze pow. 96 m 2. Kuchnia 14 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście-Wschód

Śródmieście-Wschód,Łódź

213 900 zł63 m² 3 404,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Witam Serdecznie! Mieszkanie 2 pokojowe, w kamienicy międzywojennej po rewitalizacji, w pobliżu Wydziału Prawa Uniwersytetu Łódzkiego. Idealne pod wynajem, na kancelarię lub jako apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

258 000 zł75 m² 3 440 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta godna uwagi! Mieszkanie spółdzielcze własnościowe z kw w centrum miasta, w środku zabudowy mieszkaniowej, na terenie zamkniętym z możliwością parkowania. Gwarantowana cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

135 000 zł56 m² 2 410,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam, sprzedam mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy Śródmieście o łącznej powierzchni 56 m.kw. Teren ogrodzony cicho i spokojnie. Miejsca parkingowe. Budynek po termoizolacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tymienieckiego

Śródmieście,Łódź

240 000 zł44 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferta objęta programem Oferujemy komfortowe lokum, znajdujące się w nowoczesnym apartamentowcu w Centrum miasta, gotowe do wprowadzenia się. Na 44 m2 usytuowane są dwa pokoje z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście-Wschód

Śródmieście-Wschód,Łódź

191 000 zł56 m² 3 410,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Witam Serdecznie! Mieszkanie rozkładowe, 2-pokojowe, do częściowego remontu, w kamienicy po rewitalizacji, w pobliżu Wydziału Prawa Uniwersytetu Łódzkiego. Idealne pod wynajem, na kancelarię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

138 500 zł46 m² 3 010,87 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam Serdecznie! Wyremontowane i zadbane mieszkanie w stanie deweloperskim, zadbane mieszkanie w rewitalizowanej kamienicy. Wymieniona instalacja elektryczna oraz wodno-kanalizacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

230 000 zł69 m² 3 316,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta objęta programem 0% od kupującego Mieszkanie położone w centrum miasta. Przestronny salon, duża sypialnia, mały pokój zaadoptowany na biuro, kuchnia, łazienka razem z wc, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

5 500 zł123 m² 44,72 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Commission free offer! Center of Lodz. Brand new, double floor 4-room apartment of 123m² with beautiful floor to ceiling windows at the park side, luxurious features, new apartment building from 2013.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

100 000 zł69 m² 1 449,28 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta objęta programem 0% od kupującego Mieszkanie w bardzo atrakcyjnej cenie, jedyne 1500 zł za metr. Lokal o powierzchni 69 m 2 , 2 pokoje przejściowe, kuchnia, łazienka. Instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

259 000 zł86 m² 3 001,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Witam Serdecznie! 4 pokoje z aneksem kuchennym w rewitalizowanej kamienicy do sprzedania. Mieszkanie posiada 2 łazienki oraz garderobę. Ogrzewanie miejskie! Lokal po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Więckowskiego

Śródmieście,Łódź

400 000 zł86 m² 4 651,16 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Oferta objęta programem " 0 % od Kupującego". Dwupoziomowy apartament o niepowtarzalnym klimacie, zlokalizowany w prestiżowym zrewitalizowanym budynku w samym Centrum miasta. Na dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

520 000 zł76 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferta bez prowizji Wyjątkowo słoneczny i przestronny trzypokojowy apartament, znajdujący się jednej z najbardziej popularnych lokalizacji łódzkiego Śródmieścia- osiedle Centrum. Ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

600 000 zł84 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta objęta programem 0% od kupującego Do zamieszkania od zaraz - ciepłe, rodzinne, a zarazem bardzo eleganckie mieszkanie położone w centrum Łodzi. Pełen rozkład pomieszczeń, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Śródmieście,Łódź

215 000 zł49 m² 4 392,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

M3 49m2 Centrum bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż przestrzenne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni ok.49m2 położone na 4 piętrze czteropiętrowego bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

4 200 zł106 m² 39,62 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Center of lodz. A superb top floor penthouse 3-room apartment of 110m² in perfect condition extended by a beautiful east-west facing terrace, superb open view down to the city of Lodz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Łódź

1 700 zł62 m² 27,42 zł/m²

 

Piętro:12/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| koszty: + 1700 zł czynsz najmu właściciela + opłaty dla spółdzielni (1 osoba) ok. 645 zł ( wg dokumentu spółdzielni) Razem: 2.345 zł miesięcznie +elektryczność zaliczka 80 zł + woda zaliczka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

2 900 zł140 m² 20,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| trzypokojowy apartament o pow. 140m2 umiejscowiony na 2 piętrze w odnowionej kamienicy położonej w ścisłym centrum miasta. Składa się z 3 pokoi, kuchni oraz łazienki wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

3 000 zł140 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

| luksusowy apartament o pow.140m2 umiejscowiony na 1 piętrze w kamienicy położonej w ścisłym centrum miasta. Składa się z 4 pokoi, przedpokoju, kuchni oraz łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

3 000 zł159 m² 18,87 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

| mieszkanie znajduje się w kamienicy międzywojennej. Rozkład mieszkania: rozkładowe (patrz rysunek). Parking: przy ulicy. Mieszkanie położone jest w ścisłym centrum Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

4 500 zł136 m² 33,09 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We do speak English, russian and Bulgarian Call us on Oferta bez prowizji/no commission Do wynajęcia apartament w bardzo wysokim standardzie, ostatnie piętro, winda wyjątkowo jasne lokum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

199 000 zł45 m² 4 416,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| dwopokojowe, rozkładowe mieszkanie umiejscowione na 4 piętrze w bloku z cegły. Doskonała lokalizacja - ścicłe centrum miasta, bezpośrednie sąsiedztwo uł, sądu Okręgowego i Teatru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

1 000 zł30 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| kawalerka usytuowana na 2 piętrze w kamienicy położonej w ścisłym centrum miasta. Powierzchnia ok. 30m2. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

3 000 zł140 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

| apartament o pow. 140m2 umiejscowiony na 3 piętrze w odnowionej kamienicy położonej w ścisłym centrum miasta. Składa się z 3 pokoi, dużego holu, przedpokoju, kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

2 500 zł110 m² 22,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| apartament o pow. 110m2 usytuowany na 2 piętrze w 3-piętrowej kamienicy położonej w ścisłym centrum miasta. Składa się z 3 pokoi(2 sypialni oraz dużego salonu), kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

1 750 zł65 m² 26,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

M4 Centrum 65m2 na wynajem! bez prowizji! Na wynajem ładne przestronne mieszkanie trzy pokojowe usytuowane na czwartym piętrze w samym Centrum miasta. Mieszkanie jest po remoncie, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

2 500 zł140 m² 17,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

| apartament o pow. 140m2 umiejscowiony na 1 piętrze w kamienicy położonej w ścisłym centrum miasta. Składa się z 3 pokoi(sypialni), dużego salonu, przedpokoju, kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Kościuszki

Śródmieście,Łódź

495 000 zł89 m² 5 561,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| mieszkanie w kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie jest usytuowane w oficynie, na 5 piętrze w 6-cio piętrowym budynku, w 2009 roku została zainstalowana nowa winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

2 500 zł140 m² 17,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

| apartament o pow. 140m2 umiejscowiony na 3 piętrze w odnowionej kamienicy położonej w ścisłym centrum miasta. Składa się z 4 pokoi, przedpokoju, kuchni oraz łazienki wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

99 000 zł39 m² 2 538,46 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta objęta programem 0% od kupującego Sprzedam dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze w stanie dobrym, do odświeżenia. W każdym z pokoi jest antresola, która może służyć jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

22 000 zł75 m² 293,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie w centrum położone na I piętrze dobrze utrzymanej kamienicy o powierzchni 75m, dwa pokoje(możliwość zrobienia trzech+kuchnia+łazienka oraz oddzielne wc.Ogrzewanie-piece.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

149 000 zł45 m² 3 311,11 zł/m²

 

Piętro:4/24

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Oferta objęta programem "0% od kupującego" okazyjne mieszkanie położone w centrum miasta na osiedlu Manhattan. Pełen rozkład pomieszczeń. Obecnie jeden z pokoi przerobiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

164 500 zł47 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie o powierzchni 37m2 na II piętrze, składa się z bardzo dużego dobrze doświetlonego pokoju, przedpokoju, oddzielnej kuchni z oknem oraz łazienki. Bezpośrednio Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

28 000 zł80 m² 0,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie w centrum położone na II piętrze prywatnej kamienicy o powierzchni 80m2, dwa pokoje,kuchnia, łazienka z wc. Instalacje elektryczna i hydrauliczna po wymianie. Okna nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tuwima

Śródmieście,Łódź

427 943 zł52 m² 8 217,03 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferta objęta programem „0 % od Kupującego” szanowny Kliencie, przedstawiamy najnowszą realizacje szanowanej w branży nieruchomości firmy projektowej Studio 3 - Apartamentowiec Solaris.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tuwima

Śródmieście,Łódź

296 653 zł42 m² 7 008,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012