dowolna

Mieszkania Łódź Śródmieście

768 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

768 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 6 Sierpnia

Śródmieście,Łódź

239 000 zł54 m² 4 425,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania w kamienicy w centrum miasta. Nieruchomość położona na parterze na ogrodzonym terenie z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Łódź

745 000 zł118 m² 6 313,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie w kamienicy przy ul. Sienkiewicza, w pobliżu Parku im. H. Sienkiewicza. Idealna propozycja na Kancelarię Notarialną czy Adwokacką, także jako reprezentacyjne mieszkanie. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piramowicza

Śródmieście,Łódź

435 000 zł89 m² 4 888,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1900

Do sprzedania mieszkanie w kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze, aktualnie znajduje się w nim 6 pokoi, wydzielona kuchnia, łazienka oraz toaleta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

169 000 zł20 m² 8 505,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Do sprzedaży mieszkania w kamienicy z windą w centrum miasta: i piętro: M12- 25,92m2- cena 217000 zł M14- 19,87m2- cena 169000 zł Mieszkania w po generalnych remontach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopcińskiego

Śródmiejska Dzielnica Mieszkaniowa,Łódź

2 100 zł44 m² 48,23 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Więcej o mieszkaniu: komfortowe i przytulne mieszkanie z balkonem do wynajęcia dla osób szukających nowoczesnych i wygodnych wnętrz w samym sercu Łodzi- śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tymienieckiego

Śródmieście,Łódź

670 000 zł85 m² 7 882 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Więcej zdjęć prześlemy na maila. Nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe, wykończona w wysokim standardzie. Mieszkanie o pow. 85 m2 położone na I piętrze nowego bloku (2009 rok),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Katedralna,Łódź

2 300 zł189 m² 12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:-

Piękne, jasne, 6 pokojowe mieszkanie w zadbanej kamienicy w Łodzi. W skład nieruchomości wchodzi 5 jasnych pokoi plus wspólny salon, pomieszczenie gospodarcze, w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

Śródmieście,Łódź

650 000 zł132 m² 4 940,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Do sprzedaży duże, 3 pokojowe mieszkanie w kamienicy z dużymi balkonami Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym, reprezentacyjna, szeroka klatka schodowa. Mieszkanie bardzo stylowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Uniwersytecka

Śródmieście,Łódź

1 850 zł48 m² 38,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie przy ul. Uniwersyteckiej! Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 48 m 2 , położona na II piętrze bloku usytuowanego w pobliżu Ronda Solidarności. Blisko Wydziały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja T. Kościuszki

Śródmieście,Łódź

540 000 zł134 m² 4 026,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Do sprzedaży lokal mieszkalny położony na 1 piętrze we frontowej części kamienicy Kościuszki / Struga Świetnie nadaje się na kancelarię notarialną lub reprezentacyjne mieszkanie. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Katedralna,Łódź

2 200 zł160 m² 14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:-

Piękne 5 pokojowe mieszkanie położone na parterze zadbanej kamienicy w centrum Łodzi (ok. 6 sierpnia) W skład lokalu wchodzi 5 pokoi, łazienka z wanna i prysznicem oraz wc, oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

1 800 zł54 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowy apartament położony na 3 piętrze w odrestaurowanej kamienicy z windą. Mieszkanie umeblowane i wyposażone w sprzęt agd Kuchnia otwarta na salon, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zachodnia

Śródmieście,Łódź

430 000 zł106 m² 4 059,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Do sprzedaży duże, trzypokojowe mieszkanie z balkonem w kamienicy w ścisłym centrum miasta przy Manufakturze Budynek w dobrym stanie technicznym, szeroka klatka schodowa. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

650 000 zł167 m² 3 900,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Do sprzedania 5-pokojowe rozkładowe mieszkanie we frontowej części secesyjnej kamienicy. Centralne ogrzewanie i ciepława woda z sieci miejskiej, nowy węzeł cieplny, rozliczanie na podstawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 10 Lutego

Śródmieście,Łódź

860 000 zł127 m² 6 771,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Do sprzedania duże, czteropokojowe mieszkania w międzywojennej modernistycznej kamienicy w ścisłym centrum miasta. Budynek w dobrym stanie technicznym, domofony, media miejskie. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

3 300 zł100 m² 33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament blisko centrum miasta! Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 100 m 2 usytuowane na IV piętrze apartamentowca z windą. Bardzo dobra lokalizacja - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Śródmieście,Łódź

1 700 zł42 m² 40,06 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia od zaraz dwupokojowe mieszkanie w doskonałym standardzie na ostatnim piętrze apartamentowca, z miejscem parkingowym i komórką lokatorską na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tymienieckiego

Śródmieście,Łódź

1 500 zł52 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj na spokojnym osiedlu! Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 52 m 2 położone na I piętrze budynku, zlokalizowane przy ul. Tymienieckiego. Bardzo dobra lokalizacja. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Telefoniczna

Śródmieście,Łódź

2 600 zł55 m² 47,27 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zielone osiedle Pomorska Park! Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie do pierwszego zamieszkania o pow. ok. 55 m 2 , z dużym tarasem, położone na IV piętrze w nowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tymienieckiego

Śródmieście,Łódź

2 200 zł55 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia od zaraz ekskluzywny apartament w samym sercu miasta! Mieszkanie składa sie z trzech pokoi - salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rewolucji 1905 r.

Śródmieście,Łódź

1 900 zł45 m² 42 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić ofertę wynajmu luksusowego, wyposażonego, dwupokojowego mieszkania przy ulicy Rewolucji wraz z miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Mieszkanie jest kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Komuny Paryskiej

Śródmieście,Łódź

891 250 zł155 m² 5 760,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1938

Do sprzedania duże mieszkanie w modernistycznej kamienicy w centrum miasta! Budynek w dobrym stanie technicznym, media miejskie, ogrodzony, znakomita lokalizacja! Mieszkanie 5-pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Katedralna,Łódź

1 800 zł25 m² 72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka położona na ul. Pomorskiej, niedaleko Lidla oraz Biedronki, wykończona w b. dobrym standardzie, umeblowana i wyposażona w telewizor, lodówkę, zmywarkę, płytę indukcyjna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Tymienieckiego! Do wynajęcia przestronne mieszkanie o pow. ok. 50 m 2 w świetnej lokalizacji. Okolica cicha i spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piotrkowska

Katedralna,Łódź

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:6/21

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w centrum Łodzi! Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 45 m 2 położone w wieżowcu przy ul. Piotrkowskiej (manhattan). Doskonała lokalizacja, tuż przy centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Łódź

1 200 zł36 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Idealne mieszkanie dla singla, studenta, osoby pracującej, pary! Do wynajęcia studio położone na 3 piętrze w odnowionej kamienicy usytuowanej przy ul. Sienkiewicza. Brama otwierana przy użyciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kopcińskiego

Śródmieście,Łódź

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie do pierwszego zamieszkania! Do wynajęcia nowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 45 m 2 położone na 1 piętrze w nowym budownictwie na inwestycji "neopolis" przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

2 600 zł73 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia ekskluzywny apartament w samym sercu miasta! Mieszkanie o pow. ok. 72 m 2 składa sie z trzech pokoi - dwóch sypialni i salonu, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lindleya

Śródmieście,Łódź

310 000 zł42 m² 7 469,88 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie na sprzedaż w: nowej inwestycji W łodzi - osiedle primo Osiedle Primo zaprojektowane zostało z myślą o ludziach kreatywnych, kształtujących klimat dynamicznie rozwijającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft 2-pokojowy, ul. Tymienieckiego

Śródmieście,Łódź

1 600 zł47 m² 34,03 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w Loftach u Scheiblera! Do wynajęcia 3-pokojowy loft o pow. 47,02 m 2 położony na III piętrze na prestiżowym osiedlu przy ul. Tymienieckiego. Osiedle bardzo ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

2 200 zł68 m² 32,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

English version below. Okazja! Przepiękne mieszkanie w samym centrum Łodzi. Bez prowizji, bez najmu okazjonalnego, przyjazne zwierzakom. Mieszkanie usytuowane jest przy deptaku Piotrkowska, ale okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nawrot

Śródmieście,Łódź

1 850 zł52 m² 35,58 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia W centrum miasta! Proponuję do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 52 m 2 położony na 4 piętrze apartamentowca z windą i basenem. Budynek mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. marsz. Józefa Piłsudskiego

Śródmieście,Łódź

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia stylowo wykończone mieszkanie w samym sercu miasta! Mieszkanie składa sie z dwóch pokoi - przestronnego salonu, sypialni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

225 000 zł29 m² 7 711 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Jeden pokój łatwy do przerobienia na dwa. Inwestycja: tymienieckiego 5/7. Jesteś tu mile widziany. Dzięki Fuzji imponująca secesyjna elektrownia projektu inżyniera Alfreda Frischa zyska zupełnie nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Źródłowa

Śródmieście,Łódź

270 000 zł54 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie w bloku z cegły na II piętrze przy ul. Źródłowej. Dwa duże pokoje, kuchnia, oddzielna łazienka i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Uniwersytecka

Śródmieście,Łódź

669 000 zł134 m² 4 992,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1925

Oferujemy do sprzedaży przestronne 4- pokojowe mieszkanie o pow. 134 mkw, z dwoma balkonami, usytuowane na trzecim piętrze w zabytkowej kamienicy z okresu międzywojennego zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narutowicza

Śródmieście,Łódź

2 200 zł87 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Cena 2200 zł obejmuje całkowity koszt najmu z mediami. Preferowany najem okazjonalny. Bardzo ładne, przestronne mieszkanie z charakterem, zlokalizowane w jednej z najładniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

1 700 zł43 m² 39,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: 2- pokojowe mieszkanie przy ul. Tylnej! Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 42 m 2 w świetnej lokalizacji przy ul. Tylnej. Okolica cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Próchnika

Śródmieście,Łódź

385 000 zł83 m² 4 638,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Nieruchomości Kłosek polecają: 3 pokoje 83m2 w kamienicy w centrum Łodzi Opis szczegółowy: kamienica wybudowana ok 1910r, po generalnym remoncie stropów (betonowe) oraz wymianie pionów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narutowicza

Śródmieście,Łódź

1 500 zł87 m² 17 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Śródmieście,Łódź

2 200 zł73 m² 30,05 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia mieszkanie w samym sercu miasta, tuż obok Manufaktury! Mieszkanie na osiedlu zamkniętym, składa sie z trzech pokoi - salonu z aneksem kuchennym,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij