dowolna

Mieszkania Łódź Śródmieście

768 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

768 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

700 zł27 m² 25,93 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia czyste,jasne mieszkanie w ocieplonym wieżowcu.W pokoju na podłodze parkiet ,w kuchni i łazience glazura i terakota.Mieszkanie odnowione w 2011 r.Nowe meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

173 100 zł28 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest mieszkanie nr 1. Mieszkanie w stanie deweloperskim, na podłogach wylewki, na ścianach gładzie gipsowe, pomalowane na biało. Okna i drzwi w cenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

264 900 zł44 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest mieszkanie nr 5. Mieszkanie w stanie deweloperskim, na podłogach wylewki, na ścianach gładzie gipsowe, pomalowane na biało. Okna i drzwi w cenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

210 000 zł58 m² 3 620,69 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokoje o powierzchni 58m2 na 1 piętrze w wieżowcu na Manhattanie. Mieszkanie całkowicie rozkładowe, do remontu i własnej aranżacji, okna nowe plastikowe, podwójne drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Karolewska

Śródmieście,Łódź

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Największym atutem tej nieruchomości oprócz luksusowego wyposażenia jest idealna lokalizacja przy zbiegu ulic Włókniarzy - Mickiewicza - 8 minut pieszo do dworca Łódź - Kaliska, 5 minut samochodem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

420 000 zł123 m² 3 414,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1890

Do sprzedania przepiękne i niezwykle przestronne mieszkanie 4-pokojowe 123m2 na drugim piętrze w czteropietrowej kamienicy w doskonałej lokalizacji (śródmieście). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

90 000 zł27 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronna kawalerka 27m kw na wysokim parterze w czteropiętrowej, zabytkowej kamienicy (śródmieście). Przestronny salon z aneksem kuchennym, łazienka, wc. Brak balkonu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

155 000 zł38 m² 4 078,95 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania 2 pokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 38m2 usytułowane na 2 piętrze w wieżowcu w doskonałej lokalizacji, w pobliżu Radiostacji i Parku Matejki. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

193 000 zł52 m² 3 711,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna cena za metr! Do sprzedania 2-pokojowe duże, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 52 m2. Mieści się tuż przy akademikach Uniwersytetu Łódzkiego, przy studenckim osiedlu Lubumbowo, na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

185 000 zł55 m² 3 363,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania atrakcyjne rozkładowe mieszkanie M3 na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku. Nowe drzwi, okna, parkiety, parapety i nowe kaloryfery. W łazience glazura i terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

128 000 zł37 m² 3 459,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka o powierzchni 37m2 usytułowana na 2 piętrze w kamienicy w bardzo dobrej lokalizacji(ogrzewanie centralne) Mieszkanie znajduje się w okolicy Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerwona

Śródmieście,Łódź

310 000 zł106 m² 2 924,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Do sprzedania piękne, przestrzenne i stylowe mieszkanie w kamienicy z 1937 roku zlokalizowanej w południowej części Śródmieścia, w okolicy ul. Czerwonej i łódzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

150 000 zł40 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Do sprzedania 2 pokoje o powierzchni 40m2 na 3 piętrze w 3 -piętrowym bloku z cegły w Śródmieściu. Mieszkanie jest jasne i ciepłe, do odnowieia i wlasnej aranżacji, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

230 000 zł65 m² 3 538,46 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży zadbane trzy-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 65 m2w pobliżu osiedla Manhatan. Mieszkanie przestronne, o dużych możliwościach aranżacyjnych w pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

290 000 zł87 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 87 m2, położone na drugim piętrze ,czteropiętrowej kamienicy w samym centrum miasta. Mieszkanie częściowo rozkładowe , wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

150 000 zł42 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania atrakcyjne M2 o powierzchni 42m2, położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku w Śródmieściu. Mieszkania wlasnościowe, bardzo ładne .Duży pokój i duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

1 000 zł45 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2 położone na parterze 4 piętrowego bloku z cegły. Mieszkanie w pełni rozkładowe, po remoncie (oprócz kuchni). Doskonałe położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

239 000 zł67 m² 3 567,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania piękne 2-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w 4-pietrowej kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni 66,5m2, wykończone w wysokim standardzie. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

198 000 zł58 m² 3 413,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe 58m kw na pierwyszm piętrze w czteropiętrowej kamienicy z 1928r. (Śródmieście) Mieszkanie własnościowe, w bardzo dobrym stanie, po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

150 000 zł43 m² 3 488,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

! do sprzedania bardzo duża kawalerka o powierzchni 43,3 m2, położona na 1 piętrze 4 pietrowego bloku z lat 80tych. Mieszkanie w pełni rozkładowe z balkonem. Mieszkanie częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

350 000 zł105 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania atrakcyjne mieszkanie w odnowionej kamienicy na ulicy Piotrkowskiej. Mieszkanie środkowe, posiada trzy pokoje, dwie kuchnie, łazienkę z wc oraz przedpokój. Lokal można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

180 000 zł39 m² 4 615,38 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie typu M-3 o pow 39m położone na IV piętrze w V-piętrowym bloku z cegły z windą, w zadbanej odnowionej kamienicy. Doskonała lokalizacja w Centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

189 962 zł50 m² 3 799,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przestronne 2 pokojowe, 50 metrowe mieszkanie położone na drugim piętrze w trzypiętrowej, odnowionej kamienicy. Mieszkanie składa się z pokoju (pow. 29mkw) z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

115 000 zł41 m² 2 804,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 41m2 usytułowane na 1 piętrze w 3 piętrowej odrestaurowanej kamienicy na granicy Starego Widzewa i Śródmieście.Mieszkanie do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

130 000 zł41 m² 3 170,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe rozkładowe + kuchnia w aneksie o powierzchni 41m2 usytułowane na 2 piętrze w 3 piętrowej kamienicy.Mieszkanie jest po generalnym remoncie, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

126 000 zł40 m² 3 150 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe rozkładowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 40m2 usytułowane na parterze w 3 piętrowej wyremontowanej kamienicy( zamykana brama na pilota). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

140 000 zł47 m² 2 978,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka po remoncie,mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą w kamienicy na 2 piętrze o powierzchni 47 m2 położone w centrum Łodzi. Bardzo dobra lokalizacja ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

1 200 zł55 m² 21 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowy apartament w pełni umeblowany i wyposażony, położony na zamkniętym osiedlu.Obok budynku znajduje się park, niedaleko przedszkole, szkoła, przychodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

395 000 zł145 m² 2 724,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży lokal mieszkalny zaadaptowany obecnie na cele biurowe zlokalizowany na I piętrze w kamienicy położonej w samym centrum Łodzi. Mieszkanie ma łączną powierzchnę 145 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pomorska

Śródmieście,Łódź

430 000 zł164 m² 2 621,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1923

Do sprzedania czteropokojowe mieszkanie przy ul. Pomorskiej na froncie kamienicy z 1923 r. W pokojach zachowane stiuki, parkiet oraz oryginalne drzwi (z kryształowymi szybami). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka dwupoziomowa Łódź

Śródmieście,Łódź

89 000 zł22 m² 4 045,45 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka znajdująca się w Śródmieściu o powierzchni 22m2 w kamienicy z windą na 5 piętrze. Mieszkanie w dobrym stanie z aneksem kuchennym po renowacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

160 000 zł61 m² 2 622,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania M-3 o pow 61 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w kamienicy cztero-piętrowej , rozkładowe w samym Centrum miasta. Mieszkanie do remontu .Stan kamienicy dobry. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

137 000 zł45 m² 3 044,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka o powierzchni 35+ 10m2 położona na parterze kamienicy w Śródmieściu. Mieszkanie po remoncie, bardzo ciekawe, nowocześnie wykończone. Na ścianach gładzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

185 000 zł65 m² 2 846,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzdania przestronne, 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 65m2 położone na 3 piętrze kamienicy w Centrum Łodzi. Pokoje o powierzchni 24 i 21 m2 w amfiladzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Próchnika

Śródmieście,Łódź

95 000 zł36 m² 2 638,89 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania ładne odnowione 1- pokojowe mieszkanie na parterze w kamienicy z cegły przy ulicy Próchnika. Wymienione instalacje, nowe drzwi wejściowe, bardzo dobry stan łazienki, okna stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

250 000 zł77 m² 3 246,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo atrakcyjne mieszkanie położone blisko Placu Wolności. Mieszkanie 3-pokojowe położone w kamienicy na 2 piętrze. Podwórko jest zamykane,zadbane, wyłożone kostką brukową.W nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

249 000 zł81 m² 3 074,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie w kamienicy o powierzchni 81m2 w centrum Łodzi. Mieszkanie po remoncie: 2 pokoje + przechodni salon, łazienka, oddzielna kuchnia (w kuchni znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

260 000 zł112 m² 2 321,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo przestronne mieszkanie 3-pokojowe 112m kw na trzecim piętrze w odrestaurowanej, 3-piętrowej kamienicy z cegły (śródmieście, okolice gdańskiej/żeromskiego). Mieszkanie właśnościowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

300 000 zł100 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu piękne, stylowe mieszkanie w kamienicy, o wysokości 3,8 m, na II piętrze, w samym centru Łodzi, w pobliżu Placu Barlickiego. Składa się ono z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielona

Śródmieście,Łódź

1 600 zł54 m² 29,63 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokoje+kuchnia+łazienka+duży balkon w centrum Łodzi przy ul. Zielonej. Bardzo przestronne,ciepłe,zadbane. W pełni wyposażone(pralka,lodówka,kuchenka gazowa,odkurzacz).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

170 000 zł53 m² 3 207,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2, położone na 1 piętrze 3 piętrowej kamienicy w Śródmieściu. Mieszkanie w pełni rozkładowe, po remoncie ( jedynie łazienka.