dowolna

Mieszkania na sprzedaż Łódź - Oferty „sprzedam mieszkanie”

2 041 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 041 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radwańska

Polesie,Łódź

345 000 zł50 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy w centrum Łodzi ul. Radwańska 19 Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone w sercu Łodzi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mulinowicza

Chojen,Łódź

240 000 zł38 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Sprzedam duża kawalerkę 38 m do remontu w dzielnicy Chojny w bloku z 1980 r.Mieszkanie jest rozkładowe pokój dzienny 20 m-wystawa Południowa, kuchnia ok 10 m-wystawa Północna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Polesie,Łódź

529 000 zł55 m² 9 630,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,93 m , położone na 2. piętrze w nowoczesnym apartamentowcu z windą. To idealna propozycja dla pary, singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wawelska

Doły,Łódź

269 000 zł38 m² 7 079 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - gotowe, by stworzyć Twój dom Tylko 7 079zł za m Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obywatelska

Rokicie,Łódź

270 000 zł34 m² 7 842 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35 mkw. na Rokiciu. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w niskim bloku. W skład mieszkania wchodzą: - pokój z aneksem kuchennym, -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Widzew,Łódź

419 000 zł49 m² 8 551,02 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przedmiotem ogłoszenia jest przestronne mieszkanie dwupokojowe położone na ósmym piętrze w wieżowcu na Widzewie w okolicach C.H. Batory. Składa się z: salonu z wyjściem na dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dowborczyków

Śródmieście,Łódź

366 850 zł33 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ładne mieszkanie 2 pokojowe | 5 piętro | 2 balkony! Nowa inwestycja znanego dewelopera okam w nowym centrum Łodzi - now by okam. O osiedlu: nowa inwestycja mieszkaniowa - now. W centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Bałuty,Łódź

596 000 zł82 m² 7 256,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Przedmiotem oferty jest jest czteropokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w bloku z cegły nieopodal Manufaktury. Składa się z: salonu z otwartą kuchnią trzech sypialni dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Umińskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

320 000 zł43 m² 7 359,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 44 m , usytuowane na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku z lat 60., na osiedlu Dąbrowa, przy ul. Umińskiego 5 w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chryzantem

Bałuty,Łódź

385 000 zł60 m² 6 416,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż rozkładowe i przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2 zlokalizowane w Łodzi, przy ul. Chryzantem. Lokal usytuowany na pierwszym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górna,Łódź

437 000 zł52 m² 8 338,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Przytulne dwupokojowe mieszkanie z balkonem, dużą piwnicą i miejscem parkingowym idealne dla osób ceniących komfort i dogodną lokalizację. Nieruchomość, która łączy funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rojna

Teofilów,Łódź

375 000 zł45 m² 8 309,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym ocieplonym bloku z płyty zlokalizowanym przy ulicy Rojnej 47 w Łodzi. Budynek ocieplony z odnowioną elewacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Łódź

Zielony Romanów,Łódź

499 999 zł56 m² 8 928,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Biuro Nieruchomości rentsell oferuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na pierwszym piętrze w kameralnym apartamentowcu z 2003 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kopernika

Stare Polesie,Łódź

279 000 zł42 m² 6 564,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie z balkonem na pierwszym piętrze położone przy ul. Kopernika 25 w odrestaurowanej kamienicy. Idealne pod wynajem długoterminowy - bliskość do korporacji, politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Widzew-Wschód,Łódź

329 000 zł44 m² 7 477,27 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferuję do sprzedaży dwupokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie o pow. 43,19 m2 w bardzo fajnej lokalizacji. Znajdujące się na 4 piętrze w 11 piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Łódź

464 900 zł46 m² 10 047,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tak, dobrze czytasz. To nie jest kolejna perełka z olx, gdzie zdjęcia kłamią bardziej niż reklama cudownej diety. Tu mamy 47 m prawdziwego luksusu zaprojektowanego przez architekta, zrobionego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Widzew,Łódź

369 000 zł51 m² 7 178,99 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,4 m , położone na 4. piętrze w wieżowcu z dwiema windami, na łódzkim Widzewie. Lokal posiada pełen rozkład oraz bardzo duże, ustawne 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nawrot

Katedralna,Łódź

350 000 zł76 m² 4 598 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Do sprzedania mieszkanie położone na 3 piętrze kamienicy przy ul. Nawrot 44. Mieszkanie rozkładowe, do remontu, większość ścian działowych, okna pcv. Do mieszkania przynależy komórka na strychu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pomorska

Śródmieście,Łódź

181 000 zł29 m² 6 137,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 29,49 m położone na 1 piętrze w kamienicy z 1910 roku przy ul. Pomorskiej w Łodzi, w samym sercu Śródmieścia. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Łanowa

Bałuty,Łódź

205 000 zł27 m² 7 649,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 26,8 m , usytuowana na 4. piętrze w budynku przy ul. Łanowej 24. Mieszkanie składa się z jasnego pokoju dziennego, z którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Górniak,Łódź

540 035 zł56 m² 9 570 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Śródmieście,Łódź

411 470 zł42 m² 9 874,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap wyjątkowej okazji! Nowe mieszkania w sercu Łodzi. Podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w ścisłym centrum, z dostępem do wszystkiego, co najważniejsze? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tymienieckiego

Śródmieście,Łódź

516 120 zł47 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe mieszkania W starej drukarni lofty W fuzji | odrestaurowany budynek starej drukarni - G2 | nowe budownictwo | 2 pokoje Z balkonem | 2 piętro | wystawa południowo - zachodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Śródmieście,Łódź

416 477 zł43 m² 9 678,75 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Śródmieście,Łódź

485 869 zł51 m² 9 570 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowe mieszkania w Łodzi! podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz idealnego mieszkania w świetnej lokalizacji i w super cenie? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Widzew-Wschód,Łódź

420 000 zł53 m² 7 981,76 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przedstawiam 2 pokojowe mieszkanie po remoncie. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze. Na 52,62 m składa się: * salon * sypialnia * kuchnia * łazienka * wc * przedpokój Atuty mieszkania: * genialna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pienista

Polesie,Łódź

660 000 zł69 m² 9 580,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie | ul. Pienista 41a, łódź Lokalizacja: ul. Pienista 41a, łódź Powierzchnia mieszkania: 68,89 m Komórka lokatorska: 3,14 m w cenie Pokoje: 3 Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łanowa

Teofilów,Łódź

335 000 zł45 m² 7 494,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie położone w spokojnej i zielonej części Teofilowa przy ul. Łanowej w Łodzi. Lokal posiada wygodny układ pomieszczeń oraz dwustronną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Aroniowa

Radogoszcz,Łódź

799 000 zł76 m² 10 511,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 76,01 m , położone na 1. piętrze kameralnego, zamkniętego i monitorowanego osiedla Aroniowa (łódź, radogoszcz Wschód). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Śródmieście-Wschód,Łódź

299 000 zł29 m² 10 218,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Położenie: kamienica położona przy ul. Fabrycznej 7 w Łodzi. 10 minut komunikacją miejską (tramwaj) do dworca Łódź Fabryczna 15 minut spacerem do ulicy Piotrkowskiej 15 minut spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Rojna

Teofilów,Łódź

180 000 zł27 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27 m , położona na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku, zlokalizowana w dzielnicy Teofilów, okolice ul. Rojnej. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Marysin,Łódź

419 000 zł43 m² 9 783 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż unikalne mieszkanie w sercu Łodzi, przy ul. Przemysłowej 19a! Odkryj wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 42,83 m , zlokalizowanego na urokliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łagiewnicka

Bałuty,Łódź

450 000 zł64 m² 7 067,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-4 o powierzchni użytkowej 63,67 m2 w Łodzi w dzielnicy Bałuty przy ul. Łagiewnickiej. Blok został ocieplony i odmalowany. Wyremontowane są także klatki schodowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Górna,Łódź

403 524 zł404 435 m² 1 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w Łodzi cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko centrum i uczelni? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Górna,Łódź

789 051 zł72 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prezentowane mieszkanie jest jedną z dostępnych opcji! W ofercie posiadam również inne mieszkania w tej inwestycji o różnych metrażach, układach i cenach. Dzwoń śmiało!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Górniak,Łódź

394 713 zł41 m² 9 700,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Górniak,Łódź

282 857 zł28 m² 10 222,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Polesie,Łódź

296 000 zł42 m² 6 977,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Super oferta! Rozkładowe mieszkanie o powierzchni 42,42 m2 położone na pierwszym w czteropiętrowym bloku przy ul. Popiełuszki. Całość do kapitalnego remontu, atutem mieszkania jest duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartoka

Widzew,Łódź

544 234 zł66 m² 8 196,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Jeśli szukasz mieszkania, w którym chce się żyć dziś i za kilka lat przeczytaj do końca. 66,40 m dobrze zaplanowanej przestrzeni. 3 pokoje, z naturalnym światłem z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Śródmieście,Łódź

665 720 zł79 m² 8 417,25 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Górniak,Łódź

266 995 zł26 m² 10 179 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025