dowolna

Mieszkania na sprzedaż Łódź - Oferty „sprzedam mieszkanie”

2 041 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 041 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Polesie

Polesie,Łódź

287 411 zł50 m² 5 748,22 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Stylowe osiedle w centrum Łodzi. Obecnie w sprzedaży III etap inwestycji, w którym powstaną 4 budynki 6-piętrowe. Znajdzie się w nich 336 komfortowych mieszkań w najczęściej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Polesie

Polesie,Łódź

298 642 zł52 m² 5 798,87 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łódzka

Polesie,Łódź

325 107 zł55 m² 5 941,28 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowoczesne osiedle w rewitalizowanym sercu Łodzi. Szybki termin zakończenia inwestycji i odbioru kluczy do mieszkań. Ostatnie dni na zakup mieszkania w promocyjnej cenie. Ostatnie dni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łódzka

Śródmieście,Łódź

249 999 zł40 m² 6 208,07 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne osiedle w rewitalizowanym sercu Łodzi. Szybki termin zakończenia inwestycji i odbioru kluczy do mieszkań. Ostatnie dni niskich cen. Kup przed podwyżką. Otrzymaj rabat! Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łódzka

Polesie,Łódź

244 124 zł39 m² 6 278,91 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne osiedle w rewitalizowanym sercu Łodzi. Szybki termin zakończenia inwestycji i odbioru kluczy do mieszkań. Umów się na spotkanie i uzyskaj wyjątkowy rabat. Ostatnie dni na zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chojny-Dąbrowa

Chojny-Dąbrowa,Łódź

237 000 zł46 m² 5 152,17 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie M-3 na dąbrowie (łódź - Górna) cena: 247.000 zł Mieszkanie jest dwustronnie rozkładowe: 2 oddzielne pokoje, oddzielna kuchnia, łazianka, balkon - powierzchnia : 46.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łódzka

Polesie,Łódź

194 100 zł28 m² 6 932,14 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łódzka

Polesie,Łódź

282 890 zł50 m² 5 682,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łódzka

Śródmieście,Łódź

308 097 zł52 m² 5 884,21 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne osiedle w rewitalizowanym sercu Łodzi. Szybki termin zakończenia inwestycji i odbioru kluczy do mieszkań. Atuty inwestycji: - centrum Łodzi (tylko 2 przecznice od ul. Piotrkowskiej);.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

191 337 zł28 m² 6 882,63 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu mieszkania zlokalizowane w Łodzi w zielonej części Śródmieścia. Wygodna komunikacja miejska Bliskość przystanków komunikacji miejskiej oznacza wygodny dojazd do pracy czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Różana

Górna,Łódź

337 200 zł56 m² 6 036,52 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0% prowizji 0% pcc Zdjęcia stanowią wizualizację, mieszkanie w stanie deweloperskim. Oferuję na sprzedaż, bezpośrednio od dewelopera mieszkania w nowej Łódzkiej inwestycji. Lokalizacja: *7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Różana

Górna,Łódź

274 929 zł51 m² 5 376,01 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji 0% pcc Oferuję na sprzedaż, bezpośrednio od dewelopera mieszkania w nowej Łódzkiej inwestycji. Lokalizacja: *7 min do ul. Piotrkowskiej, będącej centrum życia kulturalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Różana

Górna,Łódź

243 200 zł39 m² 6 276,13 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji 0% pcc Zdjęcia stanowią wizualizację! Oferuję na sprzedaż, bezpośrednio od dewelopera mieszkania w nowej Łódzkiej inwestycji. Lokalizacja: *7 min do ul. Piotrkowskiej, będącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wólczańska

Śródmieście,Łódź

329 800 zł53 m² 6 280,71 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji 0% pcc Bezpośrednio od dewelopera! W samym centrum Łodzi powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa *stylowe i luksusowe apartamenty usytuowane w sercu industrialnej Łodzi *w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

210 900 zł31 m² 6 790,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

0% Prowizji 0% pcc Bezpośrednio od dewelopera, na sprzedaż lokale w ścisłym centrum Łodzi- ul. Piotrkowska. Inwestycja unikatowa na łódzkim rynku nieruchomości. Łączy w sobie wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

265 785 zł41 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łódzka

Polesie,Łódź

329 573 zł56 m² 5 896,82 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

295 000 zł51 m² 5 761,72 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Różana

Górna,Łódź

290 120 zł48 m² 6 007,87 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łódzka

Polesie,Łódź

248 597 zł39 m² 6 296,78 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wólczańska

Śródmieście,Łódź

437 300 zł73 m² 5 997,81 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Różana

Górna,Łódź

210 500 zł30 m² 7 016,67 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Górna

Górna,Łódź

249 990 zł51 m² 4 931 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Coś w tym mieszkaniu jest takiego, że od samego wejścia czuje się człowiek jak u siebie. Nie wiem z czego to wynika, ale jestem pewien że Państwo to potwierdzą przy oglądaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

199 999 zł30 m² 6 666,63 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Różana

Górna,Łódź

264 429 zł50 m² 5 328,01 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji 0% pcc Zdjęcia stanowią Wizualizację, mieszkanie oddawane w stanie deweloperskim Oferuję na sprzedaż, bezpośrednio od dewelopera mieszkania w nowej Łódzkiej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Różana

Górna,Łódź

274 020 zł51 m² 5 423,99 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji 0% pcc Zdjęcia stanowią wizualizację! Mieszkania w stanie deweloperskim! Oferuję na sprzedaż, bezpośrednio od dewelopera mieszkania w nowej Łódzkiej inwestycji. Lokalizacja: *7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

125 900 zł16 m² 7 705,02 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

370 000 zł69 m² 5 362 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w doskonałej lokalizacji w Śródmieściu w Łodzi. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

175 000 zł26 m² 6 862,75 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Różana

Górna,Łódź

236 800 zł39 m² 6 002,53 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

207 000 zł30 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

207 000 zł30 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Górna

Górna,Łódź

395 000 zł62 m² 6 398 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemmość przedstawić Państwu ofertę sprzedaży gotowego do wprowadzenia, sympatycznego mieszkania położonego na zamkniętym osiedlu. Ofertę stanowi trzypokojowe mieszkanie oraz miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Widzew

Widzew,Łódź

189 000 zł32 m² 5 908 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mam przyjemnośc przedstawic Państwu oferę sprzedaży nieruchomości, położonej na Widzewie w okolicy Tesco, Mili, biedronki. Doskonała lokalizacja, i świetny rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łódzka

Śródmieście,Łódź

293 890 zł52 m² 5 704,39 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łódzka

Polesie,Łódź

209 700 zł30 m² 6 973,73 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Różana

Górna,Łódź

315 560 zł55 m² 5 775,26 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Różana

Górna,Łódź

234 380 zł38 m² 6 150,09 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

 

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Targowa

Widzew,Łódź

59 000 zł14 m² 4 313 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy mikrokawalerkę o powierzchni 13,68 m2 położoną na drugim piętrze kamienicy przy ul. Targowej. W mieszkaniu wymienione instalacje elektryczne, okno nowe pcv. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Śródmieście,Łódź

260 000 zł49 m² 5 343,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Trzypokojowe mieszkanie w inwestycji Nowa Przędzalnia! Oddanie w tym roku!główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bez wykończeń do indywidualnej aranżacji bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łódzka

Śródmieście,Łódź

290 488 zł51 m² 5 744,28 zł/m²

 

Piętro:4/6