dowolna

Mieszkania z własnością spółdzielczą Łódź - Sprzedaż i wynajem

279 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

279 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tatrzańska

Chojny-Dąbrowa,Łódź

399 000 zł44 m² 9 095,05 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Dąbrowa | 3 pokoje | po remoncie Na sprzedaż trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 43,87 m 2 usytuowane na 7 piętrze wieżowca z wielkiej płyty na osiedlu Dąbrowa przy ul. Rydla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Retkinia,Łódź

330 000 zł43 m² 7 640,66 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie do remontu| 2 pokoje| Karolew| 43,19m2 Mieszkanie do remontu i własnej aranżacji, znajduje się na 8 piętrze w wieżowcu z windą. 2 pokoje w pełnym rozkładzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strycharska

Górna,Łódź

359 000 zł43 m² 8 348,84 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,19 m , położone na 1. piętrze w wieżowcu. Lokal składa się z: przestronnego przedpokoju z pojemną szafą w zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Teofilów,Łódź

330 000 zł38 m² 8 616,19 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na stadionie lokalizacji, przy zielonym boisku na Teofilowie, rozgrywa się mecz, w którym stawką są klucze do 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 38 m . Tak, dobrze przeczytaliście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tatrzańska

Chojny-Dąbrowa,Łódź

308 000 zł45 m² 6 824,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2 pokoje, 45,13m2, 4. piętro w spokojnej okolicy, a jednocześnie wszystko czego potrzeba w zasięgu ręki! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Teofilów,Łódź

259 000 zł37 m² 7 068,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w malowniczej i spokojnej okolicy na Teofilowie w Łodzi. Nieruchomość znajduje się na 4. piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zmienna

Doły,Łódź

338 000 zł50 m² 6 760 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy ustawne dwupokojowe mieszkanie z balkonem położone na trzecim piętrze solidnego zadbanego bloku z cegły na Bałutach, na osiedlu Marysin - Doły, wśród ciszy i zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Radiostacja,Łódź

469 000 zł45 m² 10 394,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Przedstawiam 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie nieopodal Ronda Solidarności. Mieszkanie jest świeżo po generalnym remoncie! Lokal usytuowany jest na parterze. Na 45mkw składa się: * salon * sypialnia *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łąkowa

Polesie,Łódź

249 000 zł33 m² 7 652,12 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Oferujemy przestronną kawalerkę z dużą osobną kuchnią i balkonem położoną na dziesiątym piętrze wieżowca z windą. Mieszkanie usytuowana jest znakomitym miejscu, w niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górna,Łódź

329 000 zł46 m² 7 230,77 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mimo, iz mieszkanie jest bardzo wysoko położone i ma piękny widok z każdej strony. To dla zamachowca nie będzie tak kluczowe jak to z tytuł ogłoszenia. Opowieść o Mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olsztyńska

Bałuty,Łódź

340 000 zł38 m² 9 023,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Kłosek polecają: 37,68m2- dwa pokoje z balkonem. Opis szczegółowy: nieruchomość położona na 3-cim piętrze, w czteropiętrowym niskim bloku. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plantowa

Teofilów,Łódź

365 000 zł45 m² 8 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po remoncie generalnym (do lekkiego odświeżenia) - 365 tys zł - 2 pokoje - kuchnia - 45m2 - piętro 2/4 - balkon - komórka lokatorska - wystawa: północ- południe - lokalizacja: teofilów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Łódź

310 000 zł38 m² 8 240,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Jak poszła matura? Wydział Prawa i administracji? Wydział filologiczny? Czy może wydział lekarski? Mam dla Was mieszkanie tuż przy tych wydziałach. Świetna inwestycja, a poza tym bliżej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopcińskiego

Radiostacja,Łódź

290 000 zł42 m² 6 904,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Zamieszkaj w idealnej lokalizacji, obok Parku 3 Maja - os. Radiostacja, łódź - Śródmieście przy ul. Kopcińskiego 48. Dwupokojowe, zadbane mieszkanie z aneksem kuchennym, w standardzie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Chojny,Łódź

365 000 zł51 m² 7 156,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 51 m , położonego przy ulicy Łokietka 1, na 3 piętrze. Opis mieszkania: powierzchnia: 51 m Liczba pokoi: 2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czajkowskiego

Widzew-Wschód,Łódź

510 000 zł60 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę bezpośredniej sprzedaży wyjątkowego, przestronnego, w pełni wyposażonego, mieszkania o powierzchni 60 m położonego w Łodzi przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lutomierska

Bałuty,Łódź

385 000 zł44 m² 8 651,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie po generalnym remoncie | blisko manufaktury Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie, o pow. 44,50 m 2 , położone na parterze czteropiętrowego bloku położonego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bałuty,Łódź

280 000 zł43 m² 6 482,98 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Wielka olimpiada nieruchomości - Lutomierska 129! tylko U nas - wystartuj W wyścigu O wyjątkowe mieszkanie! Lokalizacja: lutomierska 129 Piętro: 2 z 10 (z windą!) Powierzchnia: 43,19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czernika

Widzew-Wschód,Łódź

359 000 zł45 m² 7 977,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w pełnym rozkładzie o powierzchni 44,5 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie posiada dużą loggię oraz nowe okna pcv. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

299 000 zł45 m² 6 644,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2 pokoje | wysoki parter | płn-pd | komórka lokatorska | niski czynsz Na sprzedaż w pełni rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 45 m 2 , położone na wysokim parterze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morcinka

Zarzew,Łódź

374 000 zł48 m² 7 791,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Oferuję do sprzedaży ustawne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 47,22 m2 z balkonem. Mieszczące się w cichej, spokojnej i zielonej okolicy na łódzkim Zarzewie. Mieszkanie mieści się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gogola

Widzew-Wschód,Łódź

399 000 zł61 m² 6 585,25 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Zamieszkaj w wyjątkowej, zielonej i cichej lokalizacji, w dzielnicy, łódź Widzew-Wschód przy ul. Gogola 1. Dwustronne, rozkładowe i jakże przestronne, 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Milionowa

Widzew,Łódź

489 000 zł55 m² 8 890,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Zamieszkaj w świetnej lokalizacji, na spokojnym i zielonym osiedlu w dzielnicy Łódź-Widzew przy ul. Milionowa 249! Mieszkanie składa się z trzech ustawnych pokoi, idealnych dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

310 000 zł33 m² 9 393,94 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Zamieszkaj lub Wynajmij lokal w wieżowcu z muralem Wiedźmina, położonym na słynnym Łódzkim Manhattanie w samym Centrum miasta, ul. Piotrkowska 182! Oferta idealna do zamieszkania jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marusarzówny

Retkinia,Łódź

320 000 zł53 m² 6 041,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Przedstawiam ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 52,97 m2 położonego w zielonej i spokojnej okolicy przy ulicy Marusarzówny (łódź - Retkinia). Nieruchomość jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marysińska

Bałuty,Łódź

250 000 zł38 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 11 piętrowym bloku z płyty zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Śmigłego-Rydza

Chojny-Dąbrowa,Łódź

480 000 zł52 m² 9 174,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Dąbrowa| Komfortowe 3 pokoje| 52m2| dobra komunikacja| do wprowadzenia| dla Ciebie i Twojej rodziny Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego i przytulnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Teofilów,Łódź

285 000 zł37 m² 7 723,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży urokliwego mieszkania na Teofilowie! Mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 2. piętrze w zadbanym bloku, czeka na nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bałuty,Łódź

340 000 zł38 m² 8 947,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wymarzone pierwsze gniazdko? Proszę bardzo - mieszkanie, które spełni Twoje najśmielsze marzenia o komfortowym i przytulnym domu. Przytulność w Oparciu o Naturę! Lokalizacja: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Marysin,Łódź

495 000 zł57 m² 8 684,21 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż! Mam do zaoferowania mieszkanie 3-pokojowe, rozkładowe w cichej, spokojnej i zielonej okolicy. W skład mieszkania wchodzą trzy w pełni rozkładowe pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Zarzew,Łódź

365 000 zł47 m² 7 765,96 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż! Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe. W cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, urządzonej kuchni, łazienki z ubikacją,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Retkinia,Łódź

440 000 zł46 m² 9 565,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Witaj w naszej przytulnej oazie idealnej dla rodziny! Z przyjemnością przedstawiamy Ci nasze mieszkanie, które stanowi idealne miejsce do życia dla rodziny z dziećmi. Położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Odolanowska

Bałuty,Łódź

460 000 zł53 m² 8 713,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Oferuję do sprzedaży w pełni wyposażone mieszkanie z optymalnym rozkładem. Jest gotowe do wprowadzenia i zamieszkania od teraz. Blok wykonany z cegły. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tomaszewicza

Retkinia,Łódź

319 000 zł46 m² 6 934,78 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie, 46 m2 w pełni rozkładowe, z oddzielną kuchnią, łazienką z wc oraz balkonem typu loggia na 3 piętrze w wieżowcu w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bałuty,Łódź

349 000 zł45 m² 7 733,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Powierzchnia: 45,13 m Liczba pokoi: 2 Piętro: parter / 4 Czynsz: 550 pln Zapraszam! Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie. Dlaczego warto kupić tę nieruchomość? Kompletny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bratysławska

Karolew,Łódź

279 000 zł38 m² 7 342,11 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Tylko W home park Kawalerka położona na 4 piętrze w wieżowcu na osiedlu karolew/polesie. Mieszkanie środkowe, przestronne z możliwością przerobienia na 2 pokoje. Lokalizacja Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Śródmieście,Łódź

450 000 zł61 m² 7 434,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferuję do sprzedania mieszkanie rozkładowe typu M-3 na 2p. w 3-piętrowym bloku z lat'60-tych, o powierzchni 60,53m2, w samym Centrum miasta, w ok. Piotrkowska-deptak. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Polesie,Łódź

630 000 zł98 m² 6 461,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże mieszkanie 3 pokojowe Powierzchnia 97,5m2, znajduje się na 3 piętrze w kamienicy na ulicy Wólczańskiej koło 500m do Politechniki Łódzkiej. Składa się z 3 pokoi w tym salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narciarska

Retkinia,Łódź

399 990 zł54 m² 7 366,30 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Wyjątkowe Mieszkanie dla Twojej Rodziny - Ul. Narciarska Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego trzypokojowego mieszkania położonego na drugim piętrze w bloku z 1978 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Łódź

Doły,Łódź

313 000 zł34 m² 9 233,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

0% prowizji od kupującego! Oferuję do sprzedania atrakcyjne mieszkanie rozkładowe: typu M-2 w bloku z cegły z lat '60-tych na 2 p. , o powierzchni 33,90m2, z balkonem, na Os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Teofilów,Łódź

315 000 zł45 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na 2 piętrze z balkonem Powierzchnia 45m2 znajduje się na Teofilowie na osiedlu Wielkopolska. Składa się z 2 pokoi, łazienki, kuchni, przedpokoju oraz balkonu i komórki.