dowolna

Mieszkania z własnością spółdzielczą Łódź - Sprzedaż i wynajem

279 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

279 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górna,Łódź

445 000 zł54 m² 8 240,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Patrząc na to mieszkanie można sobie zdać pytanie jak do tego doszło, że ktoś sprzedaje taka nieruchomość za takie pieniądze. Zapoznaj się z nią sam i oceń czy nie chce zbyt mało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Judyma

Bałuty,Łódź

314 000 zł37 m² 8 409,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37,24 m2 w cichej i spokojnej okolicy w Łodzi. Nieruchomość po generalnym remoncie, co gwarantuje nowoczesny standard i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Teofilów,Łódź

286 000 zł45 m² 6 355,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe M3 na Teofilowie. Przytulne mieszkanie w pełnym rozkładzie pomieszczeń. Lokal znajduje się na parterze niskiego, zadbanego bloku w spokojnej okolicy - na Teofilowie. Stan mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydla

Chojny-Dąbrowa,Łódź

389 000 zł44 m² 8 867,11 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Dąbrowa | 3 pokoje | po remoncie Na sprzedaż trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 43,87 m 2 usytuowane na 7 piętrze wieżowca z wielkiej płyty na osiedlu Dąbrowa przy ul. Rydla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Retkinia,Łódź

389 000 zł42 m² 9 170,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Czy marzysz o komfortowym mieszkaniu w otoczeniu przyrody z dogodnym dojazdem do centrum miasta? Ta oferta spełnia Twoje marzenia! Przedstawiamy urokliwe mieszkanie na Retkini, które czeka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielkopolska

Bałuty,Łódź

521 600 zł64 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Nasze przestronne 3-pokojowe mieszkanie to idealna przestrzeń dla rodziny z dziećmi. Mieszkanie nadaje się dla klienta prywatnego jak i pod wynajem. Położone w znakomitej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Rokicie,Łódź

315 000 zł37 m² 8 559,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Przedstawiam 2 pokojowe mieszkanie nieopodal Ronda Lotników Lwowskich. Mieszkanie jest w stanie do zamieszkania. Lokal usytuowany jest na parterze. Na 37mkw składa się: * salon * sypialnia * kuchnia *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Sacharowa

Widzew,Łódź

609 000 zł84 m² 7 219,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1979

Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą 5 pokojowego mieszkania położonego na Łódzkim Widzewie. Opis lokalu Mieszkanie jest idealnie przystosowane do zamieszkania przez rodzinę. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wyszyńskiego

Polesie,Łódź

430 000 zł53 m² 8 113,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferta bez pośrednika - od właściciela = bez prowizji Drodzy Agenci - nie dzwońcie ponieważ zmarnujecie czas. Mamy do sprzedania urocze, słoneczne, rozkładowe mieszkanie na Wyszyńskiego, odświeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopcińskiego

Śródmieście,Łódź

389 000 zł43 m² 9 046,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przedstawiam przestronne, 2-pokojowe mieszkanie, położone przy ulicy Dr. Stefana Kopcińskiego. Mieszkanie jest po częściowym remoncie, w stanie do odświeżenia. Wnętrze jest jasne i ustawne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Karolew,Łódź

385 000 zł54 m² 7 166,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Przedstawiam 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie w zaciszu Karolewa. Lokal usytuowany jest na parterze. Mieszkanie jest do remontu, dzięki czemu możesz zaaranżować przestrzeń według własnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Uniejowska

Żubardź,Łódź

387 000 zł45 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Szanowni Państwo, przestawiam 2-pokojowe (45 m2), umeblowane mieszkanie po remoncie gotowe do wprowadzenia się! Lokal mieści się w dobrym punkcie Łodzi (ul. Uniejowska 4), w środku osiedla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sarmacka

Chojny,Łódź

496 000 zł62 m² 8 001,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie w zadbanym bloku przy ulicy Sarmackiej. Niewątpliwymi atutami są lokalizacja blisko Stawów Jana oraz piękny widok z balkonu na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czajkowskiego

Widzew-Wschód,Łódź

505 000 zł60 m² 8 416,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem oferty jest nieruchomość położona w cichej i spokojnej części Łodzi (ul. Czajkowskiego 2). Mieszkanie ma okna na dwie strony świata: północ-południe. Zostały wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Retkinia,Łódź

315 000 zł37 m² 8 435,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam 2 pokojowe mieszkanie obok Parku na Zdrowiu! Lokal jest w stanie do zamieszkania. Na 37mkw składa się: * salon * sypialnia * kuchnia * łazienka wraz z ubikacją * korytarz Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mokra

Żubardź,Łódź

325 000 zł46 m² 7 031,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

W pełni rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w niskim bloku! Nieruchomość w doskonałej lokalizacji, na przyjemnym zielonym osiedlu. W pobliżu dostępna pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Żubardź,Łódź

415 000 zł60 m² 6 974,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż jasne, trzypokojowe mieszkanie o bardzo funkcjonalnym rozkładzie. Niewątpliwym atutem jest dostęp do wszystkich pomieszczeń bezpośrednio z przedpokoju. Nieruchomość w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narciarska

Karolew,Łódź

475 000 zł48 m² 9 844,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż bardzo ładne, trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze bloku zlokalizowanego przy ulicy Narciarskiej. Lokalizacja z dobrym połączeniem z centrum, w pobliżu dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Chojny-Dąbrowa,Łódź

481 950 zł60 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku w kameralnej okolicy na Dąbrowie. Lokal jest w stanie do odświeżenia. Lokal posiada pełen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Widzew-Wschód,Łódź

355 000 zł44 m² 7 977,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe, w pełni rozkładowe M3 na Widzewie-Wschodzie! Lokal znajduje się na drugim piętrze kameralnego, niskiego bloku na Widzewie. Mieszkanie w stanie do odnowienia/remontu. Okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Górna,Łódź

489 000 zł43 m² 11 319,40 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jakość, standard, klasa -tak w skrócie należy przedstawić to mieszkanie! Prezentowana oferta to mieszkanie o niezwykle wysokim standardzie wykończenia. Mieszkanie jest świeżo po kompleksowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

315 000 zł45 m² 6 979,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

WE speak english - do not hesitate to contact us Societa z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania z ogromnym potencjałem, zlokalizowanego w Łodzi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Żubardź,Łódź

359 000 zł54 m² 6 648,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Przedstawiam 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w zaciszu osiedla Żubardź. Mieszkanie jest w stanie do remontu. Na 54mkw składa się: * salon * dwie sypialnie * kuchnia * łazienka * wc *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Łódź

430 000 zł59 m² 7 312,93 zł/m²

 

Piętro:5/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Kłosek polecają: - 3 pokoje na łódzkim Manhattanie. Opis szczegółowy: nieruchomość o powierzchni 58,80m2 jest położona na 5-tym piętrze w wieżowcu, składa się z: 2óch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Bałuty,Łódź

368 000 zł38 m² 9 813,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Przedstawiam 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane niedaleko Manufaktury. Mieszkanie jest świeżo po generalnym remoncie! Lokal usytuowany jest na 4 piętrze. Na 38mkw składa się: * salon * sypialnia *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Retkinia,Łódź

349 000 zł42 m² 8 227,25 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Przedstawiam 2 pokojowe mieszkanie obok Parku na Zdrowiu! Lokal jest w stanie do odświeżenia. Na 42mkw składa się: * salon * sypialnia * kuchnia * łazienka * wc * korytarz Atuty mieszkania: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Marysin,Łódź

385 000 zł47 m² 8 191,49 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Jagiełły. Pełen rozkład sprawia, że jest ono idealne dla rodziny. Pokoje są ustawne, co zapewni komfort w codziennym życiu nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Górna,Łódź

365 000 zł43 m² 8 488,37 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Łódzka giełda nieruchomości .OFERTA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE. Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 43,17 m2 usytuowane w bloku na Górnej ul. Paderewskiego 26. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia