dowolna

Mieszkania pod klucz Łódź - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

804 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

804 ogłoszenia

420 000 zł50,12 m² 8 379,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie ul. Bracka | świetna lokalizacja! Oferuję na sprzedaż mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji przy ul. Brackiej. Nieruchomość znajduje się w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

376 611 zł38,08 m² 9 889,99 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja graniczy z Parkiem R.W. Pileckiego i jest zlokalizowana na pograniczu dwóch dzielnic Bałuty oraz Polesie w okolicy ulicy Srebrzyńskiej ok. 15min od Łódzkiej Manufaktury.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł99,30 m² 9 818,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Łódzka giełda nieruchomości .W CENIE NIERUCHOMOŚCI DWA MIEJSCA POSTOJOWE Polecamy do sprzedaży bardzo atrakcyjny przestronny cztero -pokojowy apartament o powierzchni użytkowej 99,30 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł30 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalna i w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 30 m , położona na 10. piętrze w zadbanym bloku z dwiema nowymi windami na łódzkim Teofilowie (ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

359 000 zł47,99 m² 7 480,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie w świetnie skomunikowanej, uniwersyteckiej okolicy łódzkiego Śródmieścia Opiekun oferty: stanisław Karwowski tel.   Opis lokalizacji: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł40,70 m² 41,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do 20.05.2026r. Zamieszkaj jako pierwszy | nowe 2 pokoje | balkon + garaż | blisko szpitala kopernika Są mieszkania do wynajęcia i są takie, do których po prostu chcesz wejść.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł59,64 m² 7 545,27 zł/m²

 

Piętro:12/20

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Okazja! - tylko 450 000 zł - tylko 7545 zł/m za 3 pokojowe mieszkanie w centrum miasta z parkingiem dla lokatorów Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł51,34 m² 7 382,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Opis nieruchomości: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,34 m , zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Łodzi, przy ul. Zaolziańskiej 45/47, w dzielnicy Górna (osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

374 000 zł53 m² 7 056,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Są mieszkania, które po prostu są funkcjonalne, praktyczne, gotowe do zamieszkania. Ale są też takie, które przez lata stają się częścią historii rodziny. Takie, które pamiętają pierwsze kroki.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł50,53 m² 8 806,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 50,53 m , położone na 3. piętrze w niskim bloku na Starych Chojnach - spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł13,59 m² 11 699,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Kawalerka inwestycyjna w pobliżu Łódzkiej Filmówki! Opis lokalizacji: śródmieście, okolice Kilińskiego i Fabrycznej. Blisko do głównej ulicy Piłsudskiego, galerii Łódzkiej oraz deptaka.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł31 m² 16 451,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż | Apartament inwestycyjny | off Piotrkowska | Roosevelta 9 | 31,03 m Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 31,03 m , położony na 4. piętrze w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł55,31 m² 6 508,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycyjny Diament w Sercu Łodzi ponad 55 m , wysokie sufity, miejsce parkingowe! Szukasz mieszkania z duszą, które zarabia na siebie od pierwszego dnia? A może marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł43,53 m² 9 878,24 zł/m²

 

Piętro:10/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Opiekun oferty: łukasz Duracz tel.   Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie zlokalizowane w centrum Łodzi, na popularnym osiedlu Manhattan, które zapewnia wygodny dostęp do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł69,64 m² 9 046,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Polecam 3-pokojowy apartament w kameralnym budynku wielorodzinnym w ok. Demokratycznej, rudzkiej Góry, do zamieszkania, umeblowany i wyposażony, dobry standard, w cenie wysokiej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł32 m² 59,38 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Stylowa Kawalerka ul. Beli Bartoka Widzew-Wschód - Idealna Lokalizacja, gotowa do Zamieszkania Do wynajęcia jasna i stylowo urządzona kawalerka położona w świetnie skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

329 900 zł20,55 m² 16 053,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z antresolą w centrum Łodzi | gotowiec inwestycyjny | Pomorska Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 20,55 m , położona na parterze kamienicy przy ul. Pomorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł37 m² 6 891,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 37 mkw położone na 2 piętrze w bloku z cegły Blok ocieplony, klatki schodowe zadbane. Przyjemna i spokojna okolica. Teren wokół budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł40,65 m² 9 815 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,65 m2 znajdujące się na VII piętrze w nowo oddanej inwestycji Argentum przy ul. Srebrzyńskiej 12/14. Lokale dostępne do wykończenia od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

477 850 zł50,30 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł26 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Alternatywa dla osób szukających mieszkania W pełni umeblowanego I gotowego do zamieszkania. Lokalizacja: łódź - Polesie, ul. Romualda Mielczarskiego > bardzo blisko Manufaktury. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł38,76 m² 16 744,07 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jesteśmy dostępni również wieczorami oraz w weekendy dopasujemy się do Twojego czasu, abyś mógł spokojnie zapoznać się z ofertą. Wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł42,98 m² 8 585,39 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Opiekun oferty:Katarzyna Czyżewskatel.   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona w spokojnej i zielonej okolicy dzielnicy Polesie. W pobliżu dostępne są przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

573 000 zł43,47 m² 13 181,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie - Apartamenty Aurum Chojny Na sprzedaż nowoczesne, jasne i przytulne mieszkanie wykończone pod klucz, zlokalizowane w apartamentowcu Aurum.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia całkowicie nowe, umeblowane i w pełni wyposażone, nowoczesne mieszkanie - ul. Telefoniczna, łódź, - 2 pokoje, 45 m , - miejsce parkingowe, klimatyzacja. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

278 300 zł25,30 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji kupujący nie płaci prowzji! W tej inwestycji posiadamy kilkanaście mieszkań 1 pokojowych, zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł54,50 m² 33,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak English! If you are interested in this offer - please contact us Mieszkanie dostępne od września Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 55,04 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł71,84 m² 9 312,36 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Opiekun oferty: robert Szeidl tel.:   Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,84 m, położone na 4. piętrze w zadbanym budynku typu plomba z 1996 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

432 738 zł49,74 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Lokalizacja w okolicy Centrum Handlowego "sukcesja", alei Politechniki, politechniki Łódzkiej, 1500m ul. Piotrkowskiej oraz obok Parku Poniatowskiego Mieszkania oraz miejsca w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 000 zł70 m² 9 071,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie na osiedlu Port Jastarnia w Łodzi funkcjonalność, komfort i świetna lokalizacja! Prezentujemy 70-metrowe mieszkanie w stanie deweloperskim, idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł42,76 m² 11 435,92 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,76 m2 w nowym budownictwie z ogródkiem. Lokal znajduje się na parterze w apartamentowcu. Nieruchomość składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3 pokoje na 5. piętrze | Łódź | balkon | świetna lokalizacja Opis: do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone na 5. piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł46 m² 6 065,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przedmiotem ogłoszenia jest duża kawalerka nieopodal Manufaktury położona w niskim bloku z cegły na Żubardziu. Składa się z: pokoju z wyjściem na sporą loggię z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł56 m² 8 910,71 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy przepiękne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 56 m , położone przy ul. Piotrkowskiej 48 w samym sercu Łodzi. To unikatowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł44,10 m² 7 482,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Słoneczne mieszkanie gotowe do wprowadzenia Łódź, ul. Limanowskiego 178/180 (teofilów) Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 44,1 m2, położone w doskonałej lokalizacji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł67 m² 51 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świetny apartament na wynajem w Łodzi, przy ul. Tylnej. Luksusowy apartament w inwestycji "barciński Park". Doskonała i prestiżowa lokalizacja czynią tą inwestycję wyjątkowo unikalną.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł101 m² 7 514,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Mieszkaj i zarabiaj dwupak inwestycyjny Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o łącznej powierzchni 100 m , zlokalizowana przy ul. Senatorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

387 500 zł40,21 m² 9 636,91 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,12 m2 z balkonem, usytuowane na 5 piętrze Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

259 900 zł29 m² 8 962,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie z oddzielną sypialnią o powierzchni 29 m . Znajduje się na 4. piętrze w bloku z lat 70. Budynek wykonany z wielkiej płyty. Mieszkanie jest w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł36,60 m² 6 557,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

**tylko w Home Park** ___36,6 m ___ Łódź, ul. Słowiańska ___ Na sprzedaż funkcjonalna i przytulna kawalerka o powierzchni 36,6 m , położona na 3. piętrze zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia