dowolna

Mieszkania pod klucz Łódź - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

806 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

806 ogłoszeń

1 270 000 zł141,30 m² 8 987,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Przestronny apartament w kameralnym budynku nieopodal centrum. Powierzchnia całkowita lokalu wraz z garażem to 141,30mkw. Garaż w parterze budynku ma powierzchnię 19,50mkw. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów 16a

Centrum Konstantynów Łódzki

376 295 zł39,61 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Oferta dotyczy mieszkania o powierzchni 39,61 m kw. z oknami od strony północo - wschodniej. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka z wc w wygodnym ustawieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów 16a

Centrum Konstantynów Łódzki

374 490 zł39,42 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Oferta dotyczy mieszkania o powierzchni 39,42 m kw. z oknami od strony wschodniej. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka z wc w wygodnym ustawieniu. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów 16a

Centrum Konstantynów Łódzki

375 915 zł39,57 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Oferta dotyczy mieszkania o powierzchni 39,57 m kw. z oknami od strony wschodniej. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka z wc w wygodnym ustawieniu. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

306 937 zł29,26 m² 10 489,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Inwestycja graniczy z Parkiem R.W. Pileckiego i jest zlokalizowana na pograniczu dwóch dzielnic Bałuty oraz Polesie w okolicy ulicy Srebrzyńskiej ok. 15min od Łódzkiej Manufaktury.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł49,19 m² 56,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO pierwszego zamieszkania | 2 pokoje | manufaktura Oferuję Państwu przestronne, 2 pokojowe mieszkanie do pierwszego zamieszkania, o powierzchni około 50 m 2 , położone na 4 piętrze nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł113 m² 5 752,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Pamiętaj, nasz Kwadrat - Nieruchomości to zawsze najniższa cena dewelopera. Bez ukrytych kosztów. 0% prowizji! 0% pcc! Profesjonalne wsparcie na każdym etapie. Uczciwość i transparentność to.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł62,44 m² 7 832 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Ciekawa alternatywa dla osób szukających wygodnego mieszkania w spokojnej ,zielonej okolicy! Na sprzedaż ,trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,44m2 gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pienista 80

Lublinek-Pienista Łódź

626 899 zł66,30 m² 9 455,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy się do zapoznania z ofertą 3-pokojowego apartamentu z aneksem kuchennym, łazienką, wc i balkonem. Mieszkanie znajduje się w inwestycji Enklawa Natury w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Pienista 80

Lublinek-Pienista Łódź

745 800 zł81,74 m² 9 124,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy się do zapoznania z ofertą 4-pokojowego apartamentu z aneksem kuchennym, dwoma łazienkami i loggią. Mieszkanie znajduje się w inwestycji Enklawa Natury w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Pienista 80

Lublinek-Pienista Łódź

633 502 zł68,47 m² 9 252,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy się do zapoznania z ofertą 4-pokojowego apartamentu z aneksem kuchennym, łazienką, wc i balkonem. Mieszkanie znajduje się w inwestycji Enklawa Natury w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

578 000 zł49,87 m² 11 590,13 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Pachnące nowością 2-pokojowe mieszkanie w Łodzi przy ul. Wólczańskiej 248b wykończone w wysokim standardzie Do sprzedania 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,87m oddane do.

Szczegóły ogłoszenia

459 900 zł38 m² 12 102,63 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wykończone mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem o powierzchni 17m2 Mieszkanie składa się z : salon z aneksem kuchennym - 17,75m2 sypialnia - 9,18m2 komunikakacja - 6,71m2 łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

252 000 zł33,68 m² 7 482,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedane! Mieszkanie ok. 34 m2, 2 pokojowe na 1p 4 piętrowego bloku, rozkładowe, osobna kuchnia, położone przy ul. Osiedlowej na Bałutach, blisko Manufaktury. Mieszkanie jest świetne pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł27,20 m² 64,34 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zupełnie nowy apartament na wynajem! Mieszkanie typu kawalerka na parterze z tarasem. Nowy budynek na osiedlu Strefa progress znanego developera okam. Lokalizacja: łódź, śródmieście, ul.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł62,59 m² 72 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wykończony apartament w nowej inwestycji Fuzja - lofty przy ul. Tymienieckiego 13b. Apartament trzypokojowy o powierzchni 62,59 m2 w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

326 070 zł32,66 m² 9 983,77 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska zlokalizowana obok Ronda Solidarności 1000m od Szpitala ckd i 1100m od Wydziału Prawa i Administracji Możliwość zakupu miejsca w hali garażowej oraz komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

727 537 zł65,03 m² 11 187,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Nowe Mieszkanie na Sprzedaż Nowa Strycharska | str 6, łódź Górna Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65,03 m , usytuowane na 4. piętrze w nowoczesnej inwestycji Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

496 054 zł42,65 m² 11 630,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Nowe Mieszkanie na Sprzedaż Nowa Strycharska | str 6, łódź Górna Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,65 m , usytuowane na 4. piętrze w nowoczesnej inwestycji Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

945 919 zł86,84 m² 10 892,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Nowe Mieszkanie na Sprzedaż Nowa Strycharska | str 6, łódź Górna Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 86,84 m , usytuowane na 3. piętrze w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

274 000 zł37,21 m² 7 363,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 37,21 m , zlokalizowane przy ul. Wioślarskiej w Łodzi. Lokal znajduje się na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku. Idealne miejsce, by.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł51,89 m² 5 781,46 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wprowadzenie Na sprzedaż wysokie, przestronne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51,89 m , położone na 4. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą przy ul. Kopcińskiego 37, w granicach.

Szczegóły ogłoszenia

628 360 zł76,80 m² 8 181,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Są takie miejsca, które od progu dają poczucie, że ktoś tu naprawdę dobrze zaplanował codzienne życie. To właśnie jedno z nich. Na trzecim piętrze zadbanego budynku z 2003 roku, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

657 580 zł85,40 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Dwupoziomowe 4 pokoje z dużym balkonem przy terenach zielonych Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 85,40 m , położone w nowoczesnej, kameralnej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

537 597 zł66,37 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, usytuowane na 1 piętrze w nowym 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł22,33 m² 8 911,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, do którego wchodzisz i od razu możesz mieszkać albo zarabiać bez remontów, bez dokładania pieniędzy, bez stresu? To kompaktowe mieszkanie na Polesiu to dokładnie taki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

259 000 zł27,85 m² 9 299,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe 1-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku przy ul. Maratońskiej 49 w Łodzi. Idealne dla pary, singla lub jako inwestycja pod wynajem. Układ pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

232 000 zł30,01 m² 7 730,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Kawalerka 30 mkw ul. Limanowskiego Łódź Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 29,72 m , położona na 1 piętrze w 3-piętrowym budynku przy ul. Limanowskiego 199 w Łodzi. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

424 080 zł47,12 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Mieszkanie gotowe do odbioru! Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,12 m2 z dużym balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł101 m² 5 841,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży klimatycznego 4-pokojowego mieszkania w zabytkowej kamienicy na II piętrze na Starym Polesiu w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł36,50 m² 63 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do pierwszego wynajmu dwupokojowe mieszkanie przy ul. 6 sierpnia 19a w Łodzi. Apartament ma powierzchnię 36,5m2 i znajduje się na czwartym piętrze nowo oddanej do użytku inwestycji. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł21,67 m² 10 613,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Inwestycyjna Kawalerka w Centrum Miasta Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży kawalerki w samym centrum Łodzi, przy ul. Nawrot 56, w pięknie zrewitalizowanej kamienicy. Mieszkanie: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł52,85 m² 5 865,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na poddaszu klimatycznej, ponad 100-letniej kamienicy przy ul. Żwirki w Łodzi, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

855 000 zł135,77 m² 6 297,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2023

Dwupoziomowy apartament przy Lesie Łagiewnickim - 135,77 m2 prywatności i możliwości (wykończony, do własnej aranżacji, możliwe dwa niezależne mieszkania, dwa miejsca postojowe, garderoba,.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł59 m² 29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Rajskiej. Posiada powierzchnię 59m2 i położone jest na drugim piętrze w bloku. Całość składa się z dwóch pokoi, osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł112 m² 7 669,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w kamienicy w centrum Łodzi ul. Sienkiewicza | 111,75 m | Parking | Potencjał inwestycyjny Na pierwszym piętrze modernistycznej kamienicy przy ul. Sienkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł31,56 m² 9 790,87 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

null Na sprzedaż funkcjonalne i kompletnie wyremontowane mieszkanie o powierzchni 31,5 m , położone w świetnie utrzymanej kamienicy w doskonale skomunikowanej części Łodzi. To.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł45 m² 8 866,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie w bezpośrednim sąsiedztwie Politechniki Łódzkiej - doskonała propozycja na życiowy start , idealna pod wynajem długoterminowy. (dwustronne, balkon z widokiem na park,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

240 825 zł25,35 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3