dowolna

Luksusowe mieszkania Łódź - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

366 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Narutowicza

Śródmieście,Łódź

460 300 zł42 m² 10 923,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Mieszkania gotowe do wprowadzenia w Polonia Residence. Prezentuje wyjątkowe, mieszkania na sprzedaż w sercu Łodzi Gotowe do pierwszego zamieszkania. Polonia Residence zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skłodowskiej-Curie

Polesie,Łódź

537 600 zł72 m² 7 498,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Proponujemy Państwu mieszkanie, w pięknej zrewitalizowanej w 2020 roku kamienicy. Adres nieruchomości przy ul. Marii Curie Skłodowskiej 4 zapewnia doskonały i szybki dostęp do ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Śródmieście,Łódź

1 700 zł33 m² 52,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ładne studio Z balkonem | nowe osiedle - fuzja | W pełni wyposażone | dostępne od zaraz O fuzji: nowe osiedle wybudowane na terenie dawnej fabryki Karola Scheiblera, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Nawrot

Śródmieście,Łódź

259 900 zł25 m² 10 396 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż: mieszkanie 25 m z ogródkiem w Łodzi Lokalizacja: ul. Nawrot 94/96, łódź, obok Monopolis i Dworca Łódź Fabryczna Cena: 259 999 zł Powierzchnia: 25 m Ogrzewanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Łódź

Śródmieście,Łódź

1 950 zł32 m² 60,94 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Klimatyzowane studio z tarasem, stylowo wykończone i w pełni wyposażone. Dostępne od 14 marca 2025. Nowe osiedle fuzja, nowy budynek F | stylowe studio na ostatnim piętrze Z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Stary Widzew,Łódź

1 800 zł32 m² 55,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Fuzja | studio Z wydzieloną sypialnią | parter Z ogródkiem | widok na patio | W pełni wyposażone Mieszkanie dostępne od 1 czerwca. Możliwość obejrzenia po uprzednim uzgodnieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Łódź

399 000 zł34 m² 11 735,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Bo zanim będzie ratować świat, musi zdążyć na 8:00 bez biegu przez pół miasta. Z tego mieszkania na umed idzie się no właśnie nawet nie idzie. To raczej krótki spacer przez park, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Milionowa

Stary Widzew,Łódź

396 250 zł32 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Gotowe w pełni umeblowane duże mieszkanie typu studio w fuzji! Gotowe do zamieszkania! idealna inwestycja nie wymaga żadnych dalszych nakładów! Zadzwoń i umów się na oglądanie: opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Łódź

Marysin,Łódź

630 000 zł51 m² 12 352,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferuję do sprzedania piękne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 50,51 m2 mieszczące się w nowym bloku na ogrodzonym terenie. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze 5 piętrowego bloku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chojny,Łódź

629 000 zł60 m² 10 445 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe na pięknym osiedlu na ul. Kolumny 44 oferta na wyłączność Powierzchnia: 60.22 m2 Piętro: 1. (z windą!) Nieruchomość składa się z: * salonu (24 m2) * sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drewnowska

Bałuty,Łódź

320 000 zł49 m² 6 525,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Z przyjemnością przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania, które z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów! Niezwykle jasne i przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Retkinia,Łódź

499 900 zł58 m² 8 593,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Nie szukasz mieszkania, które samo się sprzedaje? Cóż, za późno. Te 53 m na Retkinii już podjęły decyzję to Ty masz tu zamieszkać. Położone na drugim piętrze czyli idealnie: ani za nisko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Romanów,Łódź

347 900 zł36 m² 9 736,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyobraź sobie, że zamieszkasz w miejscu, gdzie każdy dzień będzie rozpieszczał Cię jak królową bądź króla w nowoczesnym apartamentowcu Villa Romanów, wybudowanym w 2024 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Łódź

2 900 zł58 m² 58 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nr oferty: mw-934 uwaga: znakomita lokalizacja przy centrum manufaktura Nowy apartament, do pierwszego zasiedlenia. 3 pokoje / 58 m. kw. / III piętro pełen rozkład / kuchnia otwarta / balkon ważne:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bałuty,Łódź

2 600 zł46 m² 56,26 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english - please do not hesitate to contact us Societa ma przyjemność przedstawić dwupokojowy apartament o powierzchni 46,21 m przy ul. Drewnowskiej. W skład dwupokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górna,Łódź

309 000 zł35 m² 8 828,57 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Sądzę, że znasz odpowiedź na to pytanie i miło mi, że tu jesteś. 35 m po generalnym remoncie | Gotowe pod wynajem | Łódź, wysokie piętro Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górna,Łódź

299 000 zł29 m² 10 310,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Warto wierzyć w ludzi Pani Halina przez wiele lat mieszkała w swoich dwóch pokojach małym mieszkaniu, które widziało już lepsze czasy. W łazience przeciekał kran, ściany wołały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bałuty,Łódź

330 000 zł44 m² 7 435,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

"3 pokoje z balkonem - Twoja okazja ucieka śmiejąc się!" łap okazję, zanim okazja złapie cibie! Witaj, łowco Okazji! Właśnie wpadła Ci w ręce oferta stulecia (no dobra, może dekady. ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Widzew,Łódź

489 000 zł49 m² 10 072,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Inwestycja, co się nie prosi ona wręcz domaga się twoich pieniędzy Wkładasz wyjmujesz. Prosto, bez ryzyka, bez cackania się. Mieszkanie, które samo pisze do Ciebie: wynajmuj mnie na pokoje, zarabiaj na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tymienieckiego

Widzew,Łódź

570 000 zł59 m² 9 599,19 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronny loft na sprzedaż ul. Tymienieckiego 25D, łódź Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy loft o powierzchni 59,38 m , znajdujący się na 3. piętrze inwestycji w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Stare Polesie,Łódź

567 000 zł47 m² 12 063,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przedstawiam wyjątkową ofertę, stylowego, komfortowego i w pełni wyposażonego mieszkania położonego na prestiżowym łódzkim osiedlu jakim jest Tobaco Park! Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nawrot

Śródmieście,Łódź

289 999 zł32 m² 9 062,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż: mieszkanie 25 m z ogródkiem w Łodzi Lokalizacja: ul. Nawrot 94/96, łódź, obok Monopolis i Dworca Łódź Fabryczna Cena: 289 999 zł Powierzchnia: 33 m Ogrzewanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Śródmieście,Łódź

650 000 zł53 m² 12 264,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny Apartament na Sprzedaż w Centrum Łodzi Bez Prowizji Zamieszkaj w sercu miasta, w wyjątkowym apartamencie, który łączy komfort, nowoczesne wykończenie i doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Widzew,Łódź

735 000 zł69 m² 10 606,10 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż: mieszkanie, które spełni Twoje marzenia Jeśli szukasz przestronnego, nowoczesnego mieszkania z widokiem na panoramę miasta, trafiłeś w dziesiątkę dosłownie. To 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wólczańska

Śródmieście,Łódź

2 200 zł31 m² 70,18 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english - please do not hesitate to contact us Societa ma przyjemność przedstawić stylowe mieszkanie na wynajem w centrum Łodzi. Prezentowane mieszkanie znajduje się w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

996 000 zł75 m² 13 280 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do odkrycia przepięknego mieszkania, które łączy w sobie luksus, wygodę i elegancje. Na najbardziej rozpoznawalnej ulicy w Łodzi - Piotrkowskiej By móc się zakochać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Julianów,Łódź

380 000 zł47 m² 8 163,27 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

"Jak sprzedałam mieszkanie na Julianowie (i prawie oszalałam)" Pewnego deszczowego wtorku, gdy moja roślina doniczkowa (nazywana "zdzisław") po raz kolejny umarła z nudów, postanowiłam sprzedać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Traktorowa

Bałuty,Łódź

706 000 zł59 m² 11 974,20 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wynegocjuj cenę dla siebie Jeśli marzysz o przeprowadzce i nie chcesz myśleć o remoncie, to mam coś dla Ciebie! Mieszkanie wykończone pod klucz, gotowe do zamieszkania! Gwarantuję Ci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english - please do not hesitate to contact us Societa ma przyjemność przedstawić mieszkanie na wynajem w samym sercu Łodzi. Mieszkanie o powierzchni 35 m znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wólczańska

Górniak,Łódź

837 000 zł75 m² 11 218,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowe 3 pokoje obok Ogrodów Geyera | 74,61 m | Łazienka + wc | 2 balkony | Parter Na sprzedaż przestronne, nowe mieszkanie 3-pokojowe (74,61 m ) wykończone pod klucz - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kopernika

Polesie,Łódź

749 000 zł61 m² 12 218,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe, wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z loggią | Tobaco Park II | Centrum Łodzi | 61,3 m Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, nowe i nigdy niezamieszkane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pienista

Polesie,Łódź

822 690 zł76 m² 10 805 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny apartament na łódzkim Polesiu wykończony " pod klucz" - gotowy do zamieszkania od zaraz! Szukasz mieszkania łączącego komfort, nowoczesność i świetną lokalizację? Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Traktorowa

Bałuty,Łódź

795 000 zł67 m² 11 879,90 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ostatnie dni promocji 820 000 zł na 795 000 zł Jeśli marzysz o przeprowadzce i nie chcesz myśleć o remoncie, to mam coś dla Ciebie! Mieszkanie wykończone pod klucz, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Wyszyńskiego

Retkinia,Łódź

1 350 zł31 m² 43,55 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmę bardzo zadbaną kawalerkę na Retkini - w bardzo dobrej lokalizacji - przy ulicy Wyszyńskiego przy Galerii Retkińskiej 31 m2 - pokój, łazienka z wc, kuchnia Piętro 8 - nowa winda od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górna,Łódź

535 000 zł64 m² 8 359,38 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Jaki widok może zapierać dech w piersi? Nie każdy wie, jak to jest stanąć na szczycie. Nie każdy rozumie uczucie, które ogarnia, gdy stoisz na wysokości i patrzysz na świat z góry,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Grabowa

Górna,Łódź

269 000 zł24 m² 11 024,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż przytulna kawalerka w świetnej lokalizacji - grabowa/milionowa - blisko centrum Łodzi. Mieszkanie idealne dla singla, pary lub studenta funkcjonalne, komfortowe i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Śródmieście,Łódź

625 000 zł51 m² 12 254,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Masz okazję nabyć wyjątkowe mieszkanie, które daje Ci nieograniczone możliwości aranżacyjne idealne dla singli, par oraz inwestorów! Co znajdziesz we wnętrzu? Powierzchnia: 51 m przytulnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łączna

Górna,Łódź

320 000 zł43 m² 7 495,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W pełni rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, do własnej aranżacji. Układ pozwala na wyodrębnienie przestrzeni do pracy zdalnej, nauki lub sypialni czy pokoju dziecięcego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Maratońska

Retkinia,Łódź

365 000 zł28 m² 12 994 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta prywatna. Kupujący zwolniony z pcc wystawiam fakturę vat. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na II piętrze w inwestycji Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Widzew,Łódź

1 999 zł56 m² 35,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W którym momencie wyciągnąć? Mieszkanie, które zaskoczy Cię jak gotowanie jajek na indukcji! Jeśli szukasz prostoty w codziennym życiu, to to mieszkanie jest jak gotowanie jajek na indukcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sierakowskiego

Bałuty-Centrum,Łódź

1 700 zł35 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, do wynajęcia kawalerka w budynku który został całkowicie wyremontowany i zmodernizowany. Mieszkanie całkowicie nowe i pachnące świeżością. Całkowicie wyposażone.