dowolna

Luksusowe mieszkania Łódź - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

369 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

369 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Wyszyńskiego

Balonowa,Łódź

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3 pokoje na 5. piętrze | Łódź | balkon | świetna lokalizacja Opis: do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone na 5. piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Widzew,Łódź

620 000 zł58 m² 10 735,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Cześć! To super, że jesteś :) Sprawa jest prosta: moi obecni właściciele właśnie się pakują i choć będzie mi ich brakować, obiecali, że znajdą mi kogoś, kto doceni mój charakter. Jestem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Łagiewnicka

Bałuty,Łódź

209 900 zł17 m² 12 203,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowej kamienicy zlokalizowanej przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Górniak,Łódź

590 000 zł71 m² 8 346,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości, jaką jest lokal mieszkalny mieszczący się na najwyższym 3. piętrze apartamentowca przy ul. Ludomira Różyckiego 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bałuty,Łódź

893 400 zł64 m² 13 990 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Cena do negocjacji! Na prezentowany apartament o powierzchni 63,86m2 składa się: - salon z aneksem kuchennym (36,08m2) + balkon (7,17m2) - sypialnia (13,45m2) - łazienka (5,18m2) - hol (9,15m2) +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Łódź

Górna,Łódź

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu trzypokojowe mieszkanie z balkonem położone na szóstym piętrze w budynku z windą bezpośrednio przy ul politechniki/piękna. Tuz obok znajdują się przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

973 500 zł75 m² 12 980 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do odkrycia przepięknego mieszkania, gotowego do wprowadzenia, które łączy w sobie luksus, wygodę i elegancje. Na ul. Piotrkowskiej. Absolutnie wyjątkowe w stylu boutique,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Koziny,Łódź

353 000 zł45 m² 7 920,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Cena do negocjacji! Na mieszkanie o powierzchni 44,57m2 składa się: - salon (18,60m2) + balkon - sypialnia (10,85m2) - kuchnia (5,73m2) - łazienka (2,85m2) - przedpokój (6,54m2) + piwnica Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Olechów,Łódź

460 000 zł52 m² 8 846,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Nie będziemy ściemniać to nie jest apartament z widokiem na Manhattan. Ale za to jest spokój, zieleń i las za rogiem, a jak otworzysz okno, to usłyszysz ptaki, nie klaksony. Tu życie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

2 400 zł54 m² 44,26 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Barciński park | ul. Tylna | centrum łodzi Do wynajęcia atrakcyjne i przestronne mieszkanie o pow. ok. 54 m 2 w świetnej lokalizacji. Okolica cicha i spokojna, osiedle strzeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bałuty,Łódź

831 610 zł64 m² 12 990 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na prezentowany apartament o powierzchni 64,02m2 składa się: - salon z aneksem kuchennym (24,67m2) + balkon (7,17m2) - sypialnia (13,45m2) - sypialnia (12,47m2) - łazienka (5,18m2) - hol (9,15m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bałuty,Łódź

837 352 zł64 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na prezentowany apartament o powierzchni 63,90m2 składa się: - salon z aneksem kuchennym (23,65m2) + balkon (7,17m2) - sypialnia (13,45m2) - sypialnia (12,47m2) - łazienka (5,18m2) - hol (9,15m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leszka Białego

Olechów-Janów,Łódź

385 000 zł40 m² 9 625 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie po generalnym remoncie - Łódź, ul. Leszka Białego -oferta bezpośrednia Na sprzedaż oferuję przytulne, wyjątkowo słoneczne, jasne i bardzo ciepłe mieszkanie o powierzchni 40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Chojen,Łódź

649 000 zł74 m² 8 770,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Sprzedam bezpośrednio bardzo jasne, przestronne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 74,3 m z balkonem, komórką lokatorską oraz dużym garażem 22,8 m w bryle budynku. Lokal znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wołowa

Polesie,Łódź

563 299 zł50 m² 11 275 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | 49,96 m | 9. piętro | Łódź, blisko Sukcesji Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim z przemyślanym układem 3 pokoi - doskonałe dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bałuty,Łódź

469 000 zł47 m² 9 978,72 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Słuchaj. Świat robi dziwne rzeczy, ceny robią jeszcze dziwniejsze, a Ty nadal nie masz mieszkania, w którym można normalnie poleżeć i nie analizować życia o 2 w nocy. No to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smocza

Kurak,Łódź

1 800 zł51 m² 35,18 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*******ofera przeznaczona dla osób niepalących I bez zwierząt*************** Oferujemy do wynajęcia przytulne w pełni wyposażone mieszkanie. Lokal znajduje się przy ul. Smoczej 5/7 na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drewnowska

Bałuty,Łódź

344 000 zł25 m² 13 760 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedaży urządzone, przytulne mieszkanie typu studio o powierzchni 25 m przy Manufakturze. Bardzo funkcjonalny, wyremontowany i estetycznie urządzony lokal idealny na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wigury

Śródmieście,Łódź

1 900 zł25 m² 76 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english - call us (579 x 523 x 584) for more information. Przedstawiamy Państwu do wynajęcia wyjątkowe studio zlokalizowane w nowoczesnym wieżowcu w sercu Łodzi, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drewnowska

Bałuty,Łódź

1 900 zł25 m² 76 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia urządzone, przytulne mieszkanie typu studio o powierzchni 25 m przy Manufakturze. Bardzo funkcjonalny, wyremontowany i estetycznie urządzony lokal czeka na najemcę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Górna,Łódź

439 999 zł39 m² 11 190,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wyobraź sobie poranek, w którym budzą Cię promienie południowego słońca wpadające przez ogromne okna Twojej nowej sypialni. To mieszkanie na łódzkim Zarzewie to coś więcej niż tylko cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Orla

Śródmieście,Łódź

230 000 zł18 m² 12 432,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Idealne zarówno do zamieszkania jak i pod wynajem! Atrakcyjna lokalizacja! opis nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cedry

Złotno,Łódź

2 200 zł36 m² 61,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajmu dwupokojowe ,przytulne ,słoneczne mieszkanie położone w nowej inwestycji w bardzo zielonej i cichej okolicy przy ulicy Cedry. Lokal znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Polesie,Łódź

1 280 505 zł92 m² 13 990 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Polesie, ul. Łąkowa 27D prestiżowa lokalizacja, 10 minut od centrum Łodzi. Ten apartament premium łączy spokój dzielnicy z bliskością wszystkiego, co oferuje życie w mieście. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piotrkowska

Katedralna,Łódź

655 000 zł47 m² 13 933,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Zapraszam do perełki łódzkiego rynku, czyli odrestaurowanej zabytkowej kamienicy Dawida Szmulewicza przy Piotrkowskiej 37. Na samym końcu pięknie zagospodarowanego podwórka z rzeźbą z kół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Widzewska

Widzew,Łódź

735 000 zł63 m² 11 593,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie pod klucz | zenit Archicom | ul. Widzewska | 63,4 m | VI piętro Na sprzedaż wykończony pod klucz apartament o powierzchni 63,4 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wróblewskiego

Polesie,Łódź

1 800 zł41 m² 43,84 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie znajdujące się na nowym osiedlu "nowa Przędzalnia" przy ul. Walerego Wróblewskiego 21a. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bałuty,Łódź

415 000 zł45 m² 9 222,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bardzo ładnie wyremontowane, w pełni rozkładowe mieszkanie położone nieopodal stacji Łódź Żabieniec. Drugie piętro w czteropiętrowym bloku sprawia, że jest to oferta skierowana do osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

628 000 zł49 m² 12 805,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż pięknie urządzony dwupokojowy apartament z dużym balkonem. Przygotowany do wprowadzenia z przysłowiową walizką. Mieszkanie zaprojektowane z dbałością o detale,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Łódź

515 000 zł46 m² 11 311,20 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Wyobraź sobie wieczór, w którym miasto pulsuje światłem, a Ty obserwujesz ten spektakl z własnej, komfortowej loży vip. Znane osiedle Ilumino to nie tylko doskonały adres, ale przede.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Okoniowa

Radogoszcz,Łódź

719 000 zł85 m² 8 458,82 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, w którym codzienność staje się przyjemnością Radogoszcz, łódź Są miejsca, do których wraca się z prawdziwą przyjemnością. Takie, w których światło wpadające przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Górna,Łódź

919 900 zł92 m² 9 998,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Polesie,Łódź

1 040 000 zł89 m² 11 685,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Śródmieście,Łódź

1 650 zł27 m² 61,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nspace ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na wynajem o powierzchni 27,02 m w inwestycji "strefa progress". Lokalizacja Inwestycja Strefa progress jest zlokalizowana przy popularnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Finansowa

Górna,Łódź

230 000 zł44 m² 5 265,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: oferujemy do sprzedaży wykończony i umeblowany lokal w budynku wielorodzinnym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wyszyńskiego

Retkinia,Łódź

579 000 zł62 m² 9 307,19 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Sprzedam piękne, jasne i przestronne mieszkanie o pow. 62,21 m2, które jest gotowe do zamieszkania od zaraz. Znajduje się przy al. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego na Retkini - Polesie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rysy

Stoki,Łódź

774 000 zł68 m² 11 392,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Jasne, przestronne mieszkanie zlokalizowane w zielonej okolicy Łodzi, na przyjaznym zamkniętym osiedlu, idealne dla rodziny. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju z garderobą i zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Senatorska

Górna,Łódź

2 000 zł41 m² 49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia od 01.04.2026 R. ***oferta przeznaczona dla osób niepalących I bez zwierząt*** Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie znajdujące się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kossaka

Chojny-Dąbrowa,Łódź

1 700 zł37 m² 46,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english - call us (791x911x899) for more information. Z przyjemnością prezentuję do wynajęcia przytulny lokal mieszkalny mieszczący się na zacisznym osiedlu Dąbrowa, a dokładniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja T. Kościuszki

Śródmieście,Łódź

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie w nowym apartamentowcu na pierwszy piętrze w budynku z windą przy ulicy Kościuszki 130. Powierzchnia lokalu to 50 mkw Teren na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pomorska

Śródmieście,Łódź

580 000 zł53 m² 10 922,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 53,07 m , położone w nowoczesnym budynku na zamkniętym i strzeżonym osiedlu w świetnie skomunikowanej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij