dowolna

Mieszkania do remontu Łódź - Oferty sprzedaży i najmu

340 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

340 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szewska

Bałuty,Łódź

357 900 zł53 m² 6 695 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Więcej informacji e-mail: wszystkie oferty na stronie: znakomita Alternatywa! Również pod wynajem! Zapraszamy do zakupu 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 53,46 m2 do remontu, z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staffa

Chojny-Dąbrowa,Łódź

245 000 zł37 m² 6 634,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy dwupokojowe mieszkanie położone na parterze czteropiętrowego bloku na Dąbrowie w Łodzi. Wielką zaletą mieszkania jest jego usytuowanie - oddaleniu od miejskiego zgiełku, niemalże na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Górna,Łódź

239 000 zł34 m² 7 033 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na mieszkanie o powierzchni 33,98m2 składa się: - pokój (16,80m2) z balkonem - kuchnia (8,12m2) - łazienka (3,16m2) - przedpokój (5,90m2) - piwnica Mieszkanie dostępne od zaraz - mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łęczycka

Górna,Łódź

308 000 zł47 m² 6 553,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 47 metrów kwadratowych z balkonem typu loggia (+ ok. 5 m2), zlokalizowane przy ul. Łęczycka 22a w dzielnicy Łódź Górna - Górniak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kołowa

Chojny-Dąbrowa,Łódź

185 000 zł27 m² 6 796,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie typu M-2, 27,22 m2, III p., Łódź Górna, Dąbrowa, ul. Kołowa. Doskonała oferta, świetny dojazd do centrum miasta, wygodne miejsce do mieszkania, ale również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zbaraska

Chojny-Dąbrowa,Łódź

340 000 zł47 m² 7 200,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Kłosek polecają: - 3 pokoje na Dąbrowie tuż obok Parku Podolski. Opis szczegółowy: mieszkanie położone na 3-cim piętrze w czteropiętrowym bloku. Na powierzchnię 47,22m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Olimpijska

Retkinia,Łódź

455 000 zł56 m² 8 129,36 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferta biura, wyłącznie w Fiesta Nieruchomości Oferujemy na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w doskonale skomunikowanej lokalizacji w Łodzi na Retkini. Lokal mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bałuty,Łódź

330 000 zł47 m² 7 089,15 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz inwestycji, która pozwoli Ci pomnożyć swoje zyski - zatrzymaj się! To mieszkanie do remontu jest więc idealną propozycją dla Ciebie! Odkryj potencjał tej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 11 Listopada

Radogoszcz,Łódź

292 929 zł53 m² 5 530,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Uwaga: sprzedaż tej nieruchomości odbywa się w trybie otwartego oferowania - zatem przyjdź, zobacz i przekonaj się o potencjale tego mieszkania, a następnie zaproponuj własną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

415 000 zł59 m² 7 057,82 zł/m²

 

Piętro:5/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Kłosek polecają: - 3 pokoje przy ulicy Piotrkowskiej. Opis szczegółowy: nieruchomość o powierzchni 58,80m2 jest położona na 5-tym piętrze w wieżowcu, składa się z: 2óch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Wyszyńskiego

Polesie,Łódź

256 000 zł32 m² 8 015,03 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Przygotuj się na przygodę życia! To mieszkanie na sprzedaż jest jak pudełko pełne niespodzianek, ale zamiast skarbów kryje się w nich możliwość odkrycia. Pokój, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Teofilów,Łódź

310 000 zł45 m² 6 888,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Hej, przyszły właścicielu! Masz ochotę na mieszkanie, które otwiera drzwi do świetnej inwestycji (i to dosłownie)? Oto 45 m pełnego rozkładu na 3. piętrze w samym sercu Teofilowa. Co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bałuty,Łódź

274 000 zł38 m² 7 210,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

To jest ogłoszenie sprzedaży mieszkania. więc nie mnie a mieszkanie :D może wyremontujesz? A jak nie to co zrobisz? ok. Przejdźmy dalej. Szczegóły widzisz powyżej więc nie będę się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wigury

Śródmieście,Łódź

400 000 zł60 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wprowadzenie Zamieszkaj na spokojnym osiedlu, jednocześnie w samym centrum miasta! Mieszkanie na 1 piętrze w bloku w dzielnicy Łódź -śródmieście ul. Wigury 22. Miejsce postojowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pasieczna

Radogoszcz,Łódź

246 000 zł41 m² 5 992,69 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży mieszkania położonego w prestiżowej lokalizacji przy ul. Pasiecznej w Łodzi. To doskonała okazja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jurczyńskiego

Widzew-Wschód,Łódź

349 000 zł51 m² 6 843 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

: mieszkanie na kameralnym osiedlu im. Mieszka I z prywatną stacją pkp Łódź - Widzew poleca się na sprzedaż. Przedstawiam Państwu mieszkanie dwupokojowe, z możliwością wyodrębnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Górna,Łódź

355 000 zł53 m² 6 747,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane w dzielnicy Górna przy ul. Władysława Broniewskiego 24. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze i wymaga remontu, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Teofilów,Łódź

310 000 zł45 m² 6 826,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania położonego na drugim piętrze czteropiętrowego bloku na łódzkim Teofilowie. Opis lokalu Mieszkanie o powierzchni 45,31m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Polesie,Łódź

360 000 zł56 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Chcesz zamieszkać w Centrum? Lub poszukujesz mieszkania które z powodzeniem będziesz mógł wynająć ? Mamy ofertę która może Cię zainteresować! Co istotne jest ono w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazurska

Chojny,Łódź

390 000 zł54 m² 7 162,53 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Okna 1 pokoju i dużego pokoju z wystawą południową. 2 pokój i kuchnia z wystawą północną. Spokojna okolica. W pobliżu przystanki autobusowe. Okna z firmy "makarski".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górna,Łódź

239 000 zł38 m² 6 349,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy dwupokojowe mieszkanie z potencjałem. W skład nieruchomości wchodzi: - salon - Sypialnia - Kuchnia - Łazienka z wc Przedpokój miejsce na deser balkon typu loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Bałuty,Łódź

208 000 zł32 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Marzysz o własnym kącie w sercu Łodzi, ale bez konieczności wygrania w totolotka? Oto kawalerka, która spełni Twoje marzenia, a nawet zaskoczy! Mieszkanie o powierzchni 32,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piękna

Rokicie,Łódź

365 000 zł48 m² 7 604,17 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferta bezpośrednia od właściciela. Odrębna własność - Księga wieczysta i Akt notarialny. Mieszkanie 3 pokojowe z kuchnią, garderobą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sacharowa

Widzew,Łódź

385 000 zł46 m² 8 369,57 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,03 m znajdujące się na pierwszym piętrze wieżowca znajdującego się przy ul. Sacharowa na łódzkim Widzewie. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złotnicza

Bałuty,Łódź

299 000 zł48 m² 6 253 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

TA oferta tylko U nas! Więcej informacji: telefon: przemek Doskonała alternatywa dla osób, które szukają funkcjonalnego mieszkania w bardzo bliskiej odległości od parków oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zarzew,Łódź

254 999 zł37 m² 6 891,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Odpowie jest prosta po swojemu. To mieszkanie wymaga trochę wkładu, ale umówmy się. Nie ma to jak wybrać samemu wystrój wnętrza. Wtedy wszystko pasuje. To co najtrudniejsze w remontach jest już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Radogoszcz,Łódź

369 000 zł50 m² 7 433,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,64 m , które znajduje się w sercu Radogoszcza Wschodu w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Łodzi. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przełajowa

Retkinia,Łódź

375 000 zł55 m² 6 783,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży świetne mieszkanie M4 - 3 pokojowe, pełen rozkład, łącznie 55,28 m2 z Księgi Wieczystej w tym 53 m2 mieszkanie ponad 2m2 komórka lokatorska. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Pułaskiego

Teofilów-Wielkopolska,Łódź

189 000 zł25 m² 7 560 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka idealna na start lub jako inwestycja na wynajem! Mamy przyjemność zaprezentować przytulną kawalerkę o powierzchni 25 m , położoną na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aleksandrowska

Bałuty,Łódź

241 600 zł45 m² 5 345,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Syndyk masy upadłości w ramach toczącego się postępowania upadłościowego sygn. akt ld1m/gup-s/448/2024 ogłasza nieograniczony pisemny konkurs ofert na sprzedaż spółdzielczego własnościowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zarzew,Łódź

260 000 zł38 m² 6 907,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu mieszkanie przy ul. Dedeciusa na Dąbrowie w Łodzi, które jest świetną przestrzenią do remontu i stworzenia własnej przestrzeni według swojego pomysłu. Jeśli lubią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wodnika

Radogoszcz,Łódź

477 000 zł62 m² 7 670,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy przestronne trzypokojowe rozkładowe mieszkanie z dużą loggią położone na drugim piętrze ocieplonego bloku przy ul. Wodnika w dzielnicy Radogoszcz Wschód, nazywanej sypialnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radwańska

Śródmieście,Łódź

495 000 zł89 m² 5 556,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości rentsell oferuje na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy na ul. Radwańskiej. 3 pokojowe mieszkanie o pow. 89,08m2 mieści się na 2 piętrze budynku. Układ pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przewodnia

Ruda Pabianicka,Łódź

285 000 zł49 m² 5 789,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,23 m znajdujące się na parterze bloku na Rudzie Pabianickiej w Łodzi (dzielnica Górna). Opis mieszkania: mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

319 000 zł40 m² 7 935,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy funkcjonalne, rozkładowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem położone na drugim piętrze w cichej i spokojnej części dzielnicy Dąbrowa przy ul. Broniewskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Polesie,Łódź

330 000 zł42 m² 7 779,35 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Marzysz o własnych czterech kątach, ale bez skandali z ekipą remontową? Oto miejsce, które mówi: wejdź, usiądź, oddychaj!. 42,42 m to przestrzeń, która może nie zachwyca jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

319 000 zł40 m² 7 935,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie do odświeżenia | 2 pokoje w pełnym rozkładzie| Dąbrowa | 40,20 m Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,20 m , zlokalizowane w dzielnicy Dąbrowa. Blok.

Szczegóły ogłoszenia