dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Łódź - Oferty sprzedaży i najmu

683 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

683 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Górna,Łódź

480 000 zł47 m² 10 263 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nie uwierzysz, że tak blisko centrum może być tak cicho! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w sercu Łodzi Górnej, które łączy najlepsze cechy miejskiego życia i spokojnej oazy. Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Biegańskiego

Bałuty,Łódź

3 500 zł45 m² 78 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do pierwszego wynajmu trzypokojowy apartament o powierzchni 45m2 znajdujący się na pierwszym piętrze nowo wybudowanego apartamentowca usytuowanego przy ul. Biegańskiegi. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 11 Listopada

Radogoszcz,Łódź

2 100 zł53 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie na Radogoszczu, ul. 11 Listopada! Oferuję do wynajęcia funkcjonalne i jasne mieszkanie położone w spokojnej części łódzkiego Radogoszcza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Falista

Polesie,Łódź

2 300 zł60 m² 38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem, rozkładowe, przestronne, 3 pokojowe mieszkanie połozone przy ul. Falistej w Łodzi. Mieszkanie po remoncie, funkcjonalnie umeblowane, gotowe do wprowadzenia. Składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Matejki

Śródmieście,Łódź

760 000 zł64 m² 11 897 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż pracujący gotowiec inwestycyjny o pow. 63,88 m2 przy ul. Matejki 11. Lokal podzielony na kawalerkę oraz 2 pokojowe mieszkanie wynajęte z przychodem rocznym ok 6 %. Sprzedający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Struga

Śródmieście,Łódź

1 314 390 zł80 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż piękny apartament 79,66 m2 z dużym, efektownym tarasem w jednej z najbardziej ekskluzywnych i niepowtarzalnych inwestycji w Łodzi - New Iron. Słynne "żelazko" ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Więckowskiego

Śródmieście,Łódź

2 300 zł64 m² 36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie, ul. Więckowskiego! Oferuję na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 63,59 m, położone na wysokim parterze w bloku, przy ulicy Więckowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wodna

Śródmieście,Łódź

850 000 zł84 m² 10 144 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania 3-pokojowe przestronne mieszkanie z ogromnym tarasem i dwoma balkonami na ostatnim piętrze apartamentowca w inwestycji boho, w ścisłym centrum miasta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okopowa

Bałuty,Łódź

685 000 zł69 m² 9 915 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w nowej inwestycji Osiedle Jarzębinowe przy ul. Okopowej. Posiada powierzchnię 69,03m2 i położone jest na trzecim piętrze w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wschodnia

Śródmieście,Łódź

3 300 zł70 m² 47 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o pow. 70 mkw., położone w Centrum Łodzi przy ul. Wschodniej / róg ul. Narutowicza. Kilka minut do Dworca Łódź Fabryczna, bramy Miasta, deptaka przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klonowa

Bałuty,Łódź

435 000 zł60 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - ul. Klonowa Na sprzedaż funkcjonalne i rozkładowe mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Próchnika

Śródmieście,Łódź

595 000 zł92 m² 6 433 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania lokal do remontu przy ulicy Próchnika w centrum Łodzi. Lokal składa się z dwóch wydzielonych lokali mieszkalnych (oba z księgą wieczystą) ich powierzchnia to 55,90 m2 (dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drewnowska

Bałuty,Łódź

3 500 zł58 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia eleganckie, klimatyzowane, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2, położone w apartamentowcu przy ulicy Drewnowskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum Manufaktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jutrzenki

Chojny,Łódź

3 200 zł82 m² 39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy ulicy Jutrzenki. Posiada powierzchnię 82m2 i położone jest na trzecim piętrze w bloku. Teren posesji strzeżony i monitorowany z bramą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wróblewskiego

Śródmieście,Łódź

2 600 zł51 m² 51 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2 znajdujące się na pierwszym piętrze apartamentowca przy ul. Walerego Wróblewskiego 21. Lokal jest wyposażony i w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Senatorska

Górna,Łódź

2 800 zł52 m² 54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 17 kwietnia. Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. 52 m2 na 4 piętrze inwestycji przy ul. Senatorskiej 29 Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, gen. Henryka Dąbrowskiego

Śródmieście,Łódź

770 000 zł77 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji usytuowane na trzecim piętrze kamienicy znajdującej się przy Placu Generała Henryka Dąbrowskiego. Lokal ma powierzchnię 77m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z miejscem parkingowym, ul. Tymienieckiego

Śródmieście,Łódź

6 000 zł130 m² 46 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypoziomowy loft przy ulicy Tymienieckiego 25c w kompleksie "u Scheiblera". Posiada powierzchnię 130 m2 i położony jest na trzecim piętrze w apartamentowcu. Teren posesji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Tramwajowa

Śródmieście,Łódź

3 500 zł60 m² 59 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni umeblowane 3 pokojowe mieszkanie, dostępne od zaraz w inwestycji "primo" w Nowym Centrum Łodzi przy ul. Tramwajowej 17 B. Lokal o powierzchni 59,79 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wierzbowa

Śródmieście,Łódź

535 000 zł61 m² 8 837 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Wierzbowej. Posiada powierzchnię 60,54 m2 i położone jest na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. Całość składa się z dwóch osobnych sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

459 000 zł65 m² 7 115,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wprowadzenie Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie w centrum Łodzi przy ul. Jaracza 21. Mogą stać się Twoje od zaraz bez dodatkowych kosztów dla pośrednika. Kamienica po generalnej rewitalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Opolczyka

Olechów,Łódź

685 000 zł71 m² 9 647,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Spokojna I cicha okolica - idealne miejsce dla rodziny lub jako lokata kapitału pod wynajem! Zapraszamy do zakupu przestronnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 71 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

3 100 zł53 m² 58,67 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w apartamencie z widokiem na panoramę miasta! Do wynajęcia 3-pokojowy apartament o powierzchni ok. 53 m 2 wraz z tarasem ok. 8 m 2. Apartament położony jest na 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obywatelska

Polesie,Łódź

555 400 zł56 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie z ogromnym tarasem w prestiżowej lokalizacji ul. Obywatelska, łódź! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nad Sokołówką

Bałuty,Łódź

3 900 zł70 m² 56 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na wynajem w inwestycji "sokołówka" - ul. Nad Sokołówką 9 w Łodzi. Na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 70 m, usytuowane na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sierakowskiego

Bałuty,Łódź

499 000 zł55 m² 9 056 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Opiekun oferty: tel: opis lokalizacji: mieszkanie znajduje w dobrze skomunikowanej i jednocześnie otoczonej zielenią okolicy przy ulicy Sierakowskiego. Otoczenie nieruchomości: w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łagiewnicka

Bałuty,Łódź

699 000 zł72 m² 9 769,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie jak dom + ogródek, garderoba, klimatyzacja - bonus w pakiecie! Idealna dla osób , które chcą połączyć komfort mieszkania z klimatem domu - z dala od zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów

Polesie,Łódź

444 000 zł61 m² 7 296,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dzień dobry! Zapraszam do oferty cudownego mieszkania zlokalizowanego na Łódzkim Polesiu. Mieszkanie ma 61mkw i znajduje się na trzecim piętrze odnowionej kamienicy przy świeżo wyremontowanej ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Widzew,Łódź

450 000 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Rodzina na swoim Wyobraź sobie ciepłe poranki, gdy słońce delikatnie muska Twoją twarz, a dzieci radośnie wybiegają do pokoju z szerokimi uśmiechami. Dom, w którym każdy ma swoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Senatorska

Górniak,Łódź

389 000 zł50 m² 7 780 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Oferta sprzedaży mieszkania Lokalizacja: łódź, ul. Senatorska 10, osiedle Górniak Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w kamienicy, położone na wysokim parterze, przemyślany układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Struga

Śródmieście,Łódź

745 000 zł78 m² 9 514,69 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Prezentujemy przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 78,3 m , zlokalizowane w apartamentowcu przy ul. Andrzeja Struga 55 w dzielnicy Stare Polesie (przy samym Śródmieściu).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Widzewska

Widzew,Łódź

499 000 zł64 m² 7 768 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe przestronne mieszkanie z miejsce postojowym i komórką lokatorską na spokojnym i świetnie położonym osiedlu Zenit. Lokal o powierzchni 64,24 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herlinga-Grudzińskiego

Radogoszcz,Łódź

1 200 zł64 m² 18,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję do wynajęcia od 1 czerwca 2025 r. mieszkanie trzypokojowe w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania. Do ceny najmu doliczam: czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sandomierska

Polesie,Łódź

397 000 zł55 m² 7 263,08 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na ulicę Sandomierską 1/9 gdzie winda dojeżdża do poziomu gruntu (wózek, rower, nowa pralka, no problem). Na piątym piętrze znajduje się trzy pokojowe mieszkanie z oddzielną, widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Praska

Górna,Łódź

470 000 zł53 m² 8 864,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę mieszkania przy ul. Praskiej, znajdującego się tylko 4 km od centrum Łodzi. To doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowego, eleganckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 6 Sierpnia

Śródmieście,Łódź

609 000 zł71 m² 8 571 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1909

Idealne 3-pokojowe mieszkanie Śródmieście. Opis lokalizacji: śródmieście blisko do deptaka ulicy Piotrkowskiej, 3 pokoje w ścisłym i dobrze skomunikowanym centrum. Opiekun oferty: tel.