dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Łódź - Oferty sprzedaży i najmu

683 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

683 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Górna,Łódź

310 000 zł48 m² 6 391,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Rezerwacja! Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 48,24 m2 w super cenie i świetnej lokalizacji. Mieszkanie mieści się na 1 piętrze czteropiętrowego bloku otoczonego zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bema

Julianów,Łódź

899 999 zł86 m² 10 428,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

To 86 m , które działa lepiej niż większość podobnych metraży przemyślane, jasne i wygodne, z dwoma balkonami i możliwością dokupienia dwóch miejsc garażowych. W końcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Bałuty,Łódź

385 000 zł57 m² 6 754,39 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje | 57 m | Balkon | Zielona okolica | Blisko Parku Julianowskiego | Do remontu | Wolne od zaraz Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 57 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Struga

Stare Polesie,Łódź

399 000 zł54 m² 7 330,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Prezentuję klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,43 m , położone na parterze kamienicy w sercu Starego Polesia przy ul. Andrzeja Struga. Znajduje się w głębi podwórka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pienista

Polesie,Łódź

630 000 zł69 m² 9 145,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przestronne, 3-pokojowe mieszkanie po remoncie | ul. Pienista 41a, łódź Szukasz nowoczesnego wnętrza na bezpiecznym osiedlu? Ta oferta łączy wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Bałuty,Łódź

432 000 zł48 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Przytulne, wyremontowane mieszkanie w świetnej lokalizacji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48 m , położonego na parterze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Stare Polesie,Łódź

449 000 zł62 m² 7 193,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Stylowe mieszkanie 62 m | 3,12 m wysokości | Żeromskiego 18 Wprowadzenie Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 62 m , położone przy ul. Żeromskiego 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Widzew,Łódź

675 000 zł68 m² 9 926,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Zamieszkaj w urokliwym mieszkaniu na obrzeżach miasta! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość - eleganckie, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m , usytuowany na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Karolew,Łódź

550 000 zł57 m² 9 649,12 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57m2. Znajduje się na 10 piętrze w 11- piętrowym wieżowcu na Karolewie. Składa się z: przestronnego salonu 2 pokoi, które mogą służyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Łódź

415 000 zł86 m² 4 828,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 85,94 metrów kwadratowych zlokalizowane przy ul. Gdańskiej 9 w dzielnicy Łódź Bałuty w sąsiedztwie Manufaktury Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tatrzańska

Zarzew,Łódź

330 000 zł47 m² 6 988,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47,22 m z balkonem i komórką lokatorską Mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu Zarzew w pobliżu Parku Podolskiego. W niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przemysłowa

Marysin,Łódź

429 000 zł50 m² 8 495,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość: na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 na Bałutach. Usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku przy ulicy Przemysłowej. Nieruchomość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Polesie,Łódź

480 500 zł50 m² 9 569,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Nowe, bardzo komfortowe mieszkanie w wygodnej lokalizacji! Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Struga

Zdrowie,Łódź

535 000 zł57 m² 9 450,63 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wygoda, przestrzeń i centrum na wyciągnięcie ręki. Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 56,61 m Łódź, ul. Struga. To mieszkanie łączy to, co na rynku wtórnym najtrudniej znaleźć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

630 000 zł49 m² 12 857,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3-pokojowe mieszkanie pod klucz - Perła Piotrkowska, łódź Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie w prestiżowej inwestycji Perła Piotrkowska w samym sercu Łodzi. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Śródmieście,Łódź

650 000 zł84 m² 7 738,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 84,5 m do wprowadzenia od zaraz po generalnym remoncie- centrum Łodzi, przy ul. Wólczańskiej. W skład nieruchomości wchodzą: -przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

499 000 zł96 m² 5 197,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko tu! piotrkowska deptak! Widok na deptak! Wyjątkowe mieszkanie w pięknej kamienicy w tętniącym życiem sercu Łodzi. Piotrkowska deptak - idealne pod inwestycje. Wyjątkowy adres premium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

449 000 zł65 m² 6 960,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wprowadzenie Trzypokojowe, mieszkanie w centrum Łodzi przy ul. Jaracza 21. Może stać się Twoje od zaraz bez dodatkowych kosztów dla pośrednika. Kamienica po generalnej rewitalizacji zachwyca swoim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Widzew,Łódź

537 697 zł66 m² 8 101,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 66,37 m , zlokalizowanego w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym na Łódzkim Widzewie. To idealna propozycja dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pienista

Pienista,Łódź

617 000 zł64 m² 9 707,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie położone na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2015 roku, na cenionym i prestiżowym osiedlu Pienista w Łodzi. Osiedle jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

450 000 zł59 m² 7 627,12 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Idealny układ, zachodnia ekspozycja i możliwość wydzielenia dodatkowego pokoju gotowe pod wynajem lub dla rodziny. Przedmiotem oferty jest trzypokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Retkinia,Łódź

1 120 zł53 m² 21,13 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia w pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w wieżowcu przy ul. Armii Krajowej 62 w Łodzi. Nieruchomość: powierzchnia 53 m2. Piętro 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Śródmieście,Łódź

418 981 zł42 m² 9 961,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowe mieszkania w Łodzi! podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz idealnego mieszkania w świetnej lokalizacji i w super cenie? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Górniak,Łódź

509 382 zł53 m² 9 526,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Śródmieście,Łódź

530 025 zł48 m² 11 005,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

330 000 zł48 m² 6 947,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja *** Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie do remontu | 47,22 m | balkon | 4 piętro w niskim bloku Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,22 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Śródmieście,Łódź

460 582 zł47 m² 9 831 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rzgowska

Górna,Łódź

565 000 zł68 m² 8 289,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Zapraszam do zakupu Fajnego Mieszkania w Łodzi ul. Rzgowska 311, obok czmp! Jeśli cenisz sobie spokój, komfort oraz okolicę, mam coś, co spełnia Twoje oczekiwania! Prezentowana przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wierzbowa

Śródmieście,Łódź

510 000 zł60 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W pełni rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie usytuowane w wieżowcu przy ul. Wierzbowej. Nieruchomość składa się z salonu ( 16 m2), dwóch oddzielnych sypialni ( 13 i 11 m2), kuchni ( 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Polesie,Łódź

599 999 zł52 m² 11 538,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Pamiętasz ten moment, gdy jako dziecko czekałeś na list z Hogwartu? Wyobraź sobie, że właśnie trzymasz go w dłoniach, a magia dzieje się naprawdę. Zamykasz oczy i czujesz, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łódź,łódzkie

695 000 zł74 m² 9 390,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Krótko: mieszkanie o powierzchni 74,1 m I Plac Słoneczny, ul. Wodnika I Rewelacyjna lokalizacja Atuty mieszkania: fenomenalna okolica (plac Słoneczny) mieszkanie gotowe do wprowadzenia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Śródmieście,Łódź

577 439 zł55 m² 10 548,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Śródmieście,Łódź

268 510 zł26 m² 10 287,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 11 Listopada

Radogoszcz,Łódź

490 000 zł64 m² 7 709,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Rodzinne mieszkanie w zielonej części Łodzi Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność, przestrzeń i świetną lokalizację? To właśnie tutaj na zielonym Radogoszczu! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tatrzańska

Zarzew,Łódź

377 000 zł47 m² 7 983,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,22 m , usytuowane na parterze niskiego bloku z 1970 roku, położone w spokojnej i zielonej części osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego

Górna,Łódź

360 000 zł48 m² 7 578,95 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż trzypokojowe mieszanie o powierzchni 47,5 m2, mieszczące się w wieżowcu na 8 piętrze. Nieruchomość w pełnej amfiladzie: z pokoju wejście do kuchni i małego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów

Koziny,Łódź

565 000 zł58 m² 9 748,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zadzwoń i skorzystaj z limitowanej oferty płatności 20/80! Zacznij zarabiać na wynajmie! Najtańsze trzypokojowe mieszkanie, doskonałe pod inwestycję! Mniej niż 10.000/m2! Kupujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Śródmieście,Łódź

268 510 zł26 m² 10 287,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Śródmieście,Łódź

396 543 zł40 m² 9 896,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lindleya

Śródmieście-Wschód,Łódź

540 000 zł59 m² 9 147,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Dzień otwarty w sobotę 28 lutego! Zadzwoń, zapisz się na spotkanie i złóż ofertę! Zapraszam. Zapraszamy do zakupu wygodnego mieszkania w samym centrum Łodzi: 59,03 m2- 3 pokojeosobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Górniak,Łódź

540 035 zł56 m² 9 570 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025