dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Łódź - Oferty sprzedaży i najmu

681 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

681 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Targowa

Widzew,Łódź

489 000 zł65 m² 7 534,67 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Opiekun oferty: otoczenie nieruchomości: w otoczeniu nieruchomości znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe oraz szkoły i przedszkola m.in. Galeria Łódzka. Okolica jest bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Retkinia,Łódź

533 820 zł58 m² 9 181,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oglądanie możliwe 7 dni w tygodniu! Po uprzednim umówieniu terminu, zapraszam na prezentację wybranych lokali. Zadzwoń Nowoczesne Mieszkanie w Prestiżowej i Kameralnej Inwestycji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Retkinia,Łódź

596 217 zł66 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

7 piętro | garderoba | klucze wrzesień 2026 | promocja 8 990 zł/m tylko do soboty! Tu budzi Cię cisza, a nie sąsiad.Tu Twoje dzieci mają przestrzeń. Tu masz widok, którego już nikt Ci nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosmonautów

Chojen,Łódź

389 000 zł48 m² 8 122,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania z balkonem, zlokalizowanego w Łodzi w dzielnicy Górna - Chojny. Nieruchomość położona jest w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Retkinia,Łódź

870 zł53 m² 16,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis lokalu: do wynajęcia w pełni rozkładowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 53 m , położone na 2. piętrze bloku przy ul. Olimpijskiej 14, na popularnym osiedlu Retkinia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasień

Górna,Łódź

531 080 zł62 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przestronne mieszkanie o powierzchni 62.48m , położone na 1. piętrze kameralnego budynku w spokojnej, zielonej części Łodzi. To idealna propozycja dla rodzin, par oraz osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górna,Łódź

460 000 zł54 m² 8 448,12 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Retkinia,Łódź

558 500 zł56 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż apartament w sąsiedztwie Ogrodu Botanicznego i Parku na Zdrowiu. To tutaj na kultowym Osiedlu Retkinia, spotykają się elegancja, wyjątkowy design i doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przybyszewskiego

Górna,Łódź

474 106 zł51 m² 9 341,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Słoneczne mieszkanie 3 - pokojowe z wystawą okien na południe i zachód. Idealne dla pary lub małej rodziny. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w południowej części Łodzi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stoki,Łódź

631 085 zł66 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Natura W sercu łodzi | 3 pokoje | loggia | ostatnie piętro| klucze już W kwietniu 2026r. Jeśli szukasz miejsca, w którym cisza, zieleń i komfort codziennego życia naprawdę mają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

570 000 zł64 m² 8 853,68 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie w samym centrum Łodzi, na osiedlu Manhattan. Stąd wszędzie jest blisko. Nieruchomość: przestronne, rozkładowe 3 pokoje z osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Hetmańska

Olechów-Janów,Łódź

699 950 zł74 m² 9 433,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferujemy bezpośrednio [pośrednikom dziękujemy - proszę o nie kontaktowanie się] do sprzedania komfortowe (z klimatyzacją) , przestronne mieszkanie (powierzchnia 74,2 m ), położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wileńska

Karolew,Łódź

497 597 zł55 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta w tej cenie znika szybciej niż ogłoszenie! Zadzwoń teraz i zarezerwuj mieszkanie, zanim zrobi to ktoś inny! Promocja! tylko teraz - jeśli zadzwonisz do mnie - możesz kupić to lub inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Polesie,Łódź

790 000 zł66 m² 11 897,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Nowoczesność, komfort, bezpieczeństwo to tylko niektóre atuty prezentowanego apartamentu. Znajduje się on w nowoczesnym budynku na zadbanym mini osiedlu z dużą ilością zieleni. Osiedle jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

559 139 zł65 m² 8 654,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Promocja! Tylko teraz w super atrakcyjnej cenie! Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i garderobą - funkcjonalny układ, który naprawdę zaskakuje! Już sam układ sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Retkinia,Łódź

580 250 zł66 m² 8 830,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Unikat W inwestycji | 1 piętro | taras 25 m | widok na zieleń | dwustronne|klucze od zaraz Ostatnie mieszkanie w tym pionie na poszukiwanym 1 piętrze. To jedyny taki układ w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Polesie,Łódź

467 108 zł46 m² 10 170 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Komfortowe mieszkanie w wygodnej lokalizacji! Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,93 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Polesie,Łódź

699 000 zł77 m² 9 081,46 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zakupu lokalu o łącznej powierzchni 76,97 m , przemyślanie podzielonego na dwie niezależne jednostki mieszkalne ze wspólnym korytarzem wejściowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zbożowa

Bałuty,Łódź

455 000 zł52 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Bardzo fajne mieszkanie położone na trzecim piętrze w bloku przy ul. Zbożowej. Wszystkie pomieszczenia są w pełni rozkładowe. Nieruchomość składa się z ustawnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łódź

Śródmieście,Łódź

1 200 000 zł106 m² 11 321 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż przestronny 3 pokojowy Apartament. Prezentowany apartament mieści się na drugim piętrze w zabytkowym budynku z windą, jego powierzchnia to 110 m2. Całość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Widzewska

Widzew,Łódź

638 423 zł66 m² 9 614,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne osiedle mieszkaniowe łączące komfort, zieleń i ekologiczne rozwiązania. Doskonałe połączenie z centrum - ok. 15 minut komunikacją miejską lub samochodem. W otoczeniu: parki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzyżowa

Bałuty-Centrum,Łódź

559 000 zł68 m² 8 220,59 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68 m , usytuowane na 6. piętrze w 11-piętrowym budynku przy ul. Krzyżowej. Rozkład pomieszczeń: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tuwima

Śródmieście,Łódź

547 584 zł57 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje | 57,04 m | balkon | centrum Łodzi | klucze dostępne od ręki Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,04 m , położone na 2 piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Śródmieście,Łódź

565 000 zł70 m² 8 115,48 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przedmiotem ogłoszenia jest trzypokojowe mieszkanie położone na ósmym piętrze w wysokim bloku w centrum Łodzi. Składa się z: salonu z wyjściem na duży balkon, dwóch mniejszych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Chojny-Dąbrowa,Łódź

420 000 zł56 m² 7 493,31 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości rentsell oferuje 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Czerwony Rynek z szybkim i łatwym dostępem do ścisłego centrum Łodzi. Dodatkowym atutem mieszkania jest piękny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Widzewska

Widzew,Łódź

576 766 zł66 m² 8 712,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 66,18 metrowe mieszkanie z przestronną strefą dzienną salon z aneksem kuchennym ma aż 29,53 m , a balkon 10,9 m . Układ z dwiema sypialniami, funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Polesie,Łódź

506 700 zł56 m² 9 100,22 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ta oferta skierowana jest dla osób, które potrzebują sprytnych i kompaktowych rozwiązań. Ten apartament oferuje ustawne 3 pokoje na powierzchni 55,68m2, oraz balkon! Genialna lokalizacja - zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Wyszyńskiego

Balonowa,Łódź

4 000 zł56 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3 pokoje na 5. piętrze | Łódź | balkon | świetna lokalizacja Opis: do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone na 5. piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kusocińskiego

Retkinia,Łódź

561 745 zł57 m² 9 874,23 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Drugi etap Osiedla Olimpijczyk to mistrzowski start dla Twojej rodziny! Zapraszamy do zakupu atrakcyjnego mieszkania bez dodatkowych prowizji, bezpośrednio od sprawdzonego Dewelopera - Grupy Kapitałowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Julianowska

Bałuty,Łódź

430 000 zł59 m² 7 286,90 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w Łodzi, w dzielnicy Bałuty, w rejonie ulicy Pojezierskiej. Mieszkanie znajduje się w wieżowcu i jest objęte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Górna,Łódź

499 000 zł54 m² 9 189,69 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 54,3 m , położonego w doskonałej lokalizacji w okolicy Czerwonego Rynku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

5 000 zł80 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w stylowym apartamencie w samym sercu miasta! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość - elegancki, 3-pokojowy apartament o powierzchni 80 m , usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Widzew,Łódź

599 000 zł65 m² 9 184,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Szukasz mieszkania i zależy Ci na świetnej lokalizacji, dużej przestrzeni i wygodzie? To 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Nowej 52 w Łodzi może być właśnie tym, czego szukasz. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Romanowska

Romanów,Łódź

550 000 zł70 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zamieszkaj w urokliwym mieszkaniu na obrzeżach miasta! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość - eleganckie, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m , usytuowany na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Deotymy

Chojny-Dąbrowa,Łódź

349 000 zł53 m² 6 628,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,65 m , zlokalizowane w dzielnicy Łódź Górna (dąbrowa) przy ul. Deotymy 10. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzóski

Bałuty,Łódź

375 000 zł56 m² 6 696,43 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecam jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2, zlokalizowane na Osiedlu Pojezierska w bezpośrednim sąsiedztwie Parku im. A. Struga. Mieszkanie jest dwustronne z ekspozycją okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. marsz. Józefa Piłsudskiego

Widzew,Łódź

511 661 zł57 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,49 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego osiedla z elementami rewitalizacji. Jego charakterystyczną częścią są też.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tuszyńska

Chojny,Łódź

2 100 zł64 m² 32,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje | balkon | 1 piętro | łódź górna Do wynajęcia przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 64 m 2 , położone na 1 piętrze bloku czteropiętrowego zlokalizowanego w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łagiewnicka

Bałuty,Łódź

539 000 zł72 m² 7 515,34 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje | łagiewnicka | komunikacja miejska | 1 piętro | wsch-zach | komórka | 2 balkony | cicha okolica Łódź, ul. Łagiewnicka - 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami + dużo powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Felińskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

320 000 zł46 m² 6 948,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 47 metrów kwadratowych, zlokalizowane w dzielnicy - Łódź Górna (dąbrowa) przy ul. Felińskiego 3. Nieruchomość znajduje się.