dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Łódź - Oferty sprzedaży i najmu

682 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

682 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

240 000 zł85 m² 2 823,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo przestrone mieszkanie o powierzchni 85 m2, znajduje się na drugim piętrze w zabytowej kamienicy w samym centrum miasta, w strefie "zero". Mieszkanie ciekawe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Górna

Górna,Łódź

369 955 zł80 m² 4 599 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie (zi, e-8) zlokalizowane jest na 1 piętrze, składa się z 3 pokoi oraz tarasu(10,09m2). Powierzchnia użytkowa mieszkania to 80,43 metrów kwadratowych. Do mieszkania przynależą 2 miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Górna

Górna,Łódź

360 482 zł72 m² 4 949 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie (ziv B35) zlokalizowane jest na parterze, składa się z 3 pokoi oraz tarasu(5,14 m2). Powierzchnia użytkowa mieszkania to 72,83) metrów kwadratowych. Do mieszkania przynależą 2 miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Romanowska

Teofilów-Wielkopolska,Łódź

315 000 zł75 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Kupujący 0% prowizji! Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe, rozkładowe, o pow. 75m2 na wysokim parterze w bloku 4-piętrowym. Pokoje o pow. ok. 22m2, 16m2, 11m2 na podłogach panele, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bałuty

Bałuty,Łódź

270 000 zł57 m² 4 736,84 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 57m2,usytułowane na 5 piętrze w wieżowcu w dzielnicy Bałuty.W mieszkaniu przeprowadzono kapitalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Widzew

Widzew,Łódź

265 000 zł68 m² 3 897,06 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo atrakcyjne, przestronne 3 pokojowe mieszkanie na Widzewie Wschodzie o powierzchni 68 m2. Mieszkanie w dobrym stanie, z wymienionymi oknami na pcv, parapetami, dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wrocławska

Bałuty,Łódź

750 zł20 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pokój do wynajęcia blisko Manufaktury (na pieszo szybkim tempem 5minut), a także przystanku Zachodnia-Lutomierska. Cena zawiera wszystkie opłaty. Dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Bałuty,Łódź

800 zł28 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pokój do wynajęcia blisko Manufaktury (na pieszo szybkim tempem 5minut), oraz przystanku Zachodnia-Lutomierska. Cena zawiera wszystkie opłaty. Bezprzewodowy Internet, pralka w łazience. Pokój jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górna

Górna,Łódź

175 000 zł56 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tanio! Do sprzedania w bardzo atrakcyjnej cenie 3-pokojowe własnościowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56 m2. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe z wejściem do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Górna,Łódź

170 000 zł55 m² 3 090,91 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Mieszkanie do remontu w atrakcyjnej cenie. Trzy pokoje, rozkładowe o pow. 55 m2, balkon. Lokal mieści się na drugim piętrze w wieżowcu w rejonie ulic Kilińskiego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

212 000 zł77 m² 2 753,25 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Okazja! Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,70m2, połozone na 3 piętrze bloku z cegły w centum. Mieszkanie przestronne, rozkładowe z dużym balkonem typu loggia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górna

Górna,Łódź

255 000 zł49 m² 5 204,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Do sprzedanie 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie w nowym bloku z cegły z 2009 roku o powierzchni 49 m2+ taras 60 m2. Mieszkanie wykończone, znajduje się na wysokim parterze na Górnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górna

Górna,Łódź

157 000 zł45 m² 3 488,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie typu M-4 o pow. 44,56 m2, usytuowane na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym z cegły. Samodzielna kuchnia z glazurą i terakotą starszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Romanowska

Teofilów-Wielkopolska,Łódź

330 000 zł70 m² 4 714,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Kupujący 0% prowizji! Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe, rozkładowe, o pow. 70m2 na 3-piętrze w bloku 4-piętrowym. Pokoje o pow. ok. 20m2, 11m2, 11m2 na podłogach panele, na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Widzew

Widzew,Łódź

229 000 zł64 m² 3 578,12 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,75 m2 na 2-piętrze we wieżowcu z lat 90'tych. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica. Kuchnia jasna po remoncie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Retkinia

Retkinia,Łódź

900 zł57 m² 15,79 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia rozkładowe M-4 o pow. 57 m2 usytuowane na trzecim piętrze w wieżowcu na osiedlu Retkinia. Mieszkanie 3-pokojowe w pełni wyposażone. W dużym pokoju znajduje się regał,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bałuty

Bałuty,Łódź

220 000 zł62 m² 3 548,39 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo atrakcyjne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,8 m2, usytuowane na 6 piętrze w ocieplonym wieżowcu 8-piętrowym w pobliżu Rynku Bałuckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Widzew

Widzew,Łódź

180 000 zł48 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe, półamfilada (przejście z salonu do sypialni), połozone na 7 pietrze w 10-piętrowym bloku na pograniuczu Widzewa i Śródmieścia. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górna

Górna,Łódź

162 000 zł47 m² 3 446,81 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super cena! Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2, położone na 2 piętrze wieżowca na Kuraku. Mieszkanie przechodnie ( przejście z dużego pokoju do kuchni i korytarzyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Widzew

Widzew,Łódź

190 000 zł59 m² 3 220,34 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Do sprzedania 3 pokoje o powierzchni 59m2 na 11 piętrze w wieżowcu na Widzewie. Meszkanie do odnowienia i własnej aranżacji, w pełni rozkładowe, okna nowe plastikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Widzew

Widzew,Łódź

250 000 zł78 m² 3 205,13 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Okazja! Przedstawiamy Państwu trzypokojowe rozkładowe mieszkanie do remontu na Zarzewie.Mieszkanie o pow 78m2 na dziesiątym piętrze z trzema loggami z których jest piękny widik na miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Widzew

Widzew,Łódź

225 000 zł58 m² 3 879,31 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Okazja! Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,88m2, położone na 3 piętrze wieżowca na Zarzewie. Mieszkanie słoneczne, ciche, rozkładowe, z balkonem. Okna nowe pcv - wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Polesie

Polesie,Łódź

360 000 zł74 m² 4 864,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w apartamentowcu na pierwszym piętrze o powierzchni 74 m2, dwie sypialnie ,salon z aneksem kuchennym, oddzielna łazienka i wc, taras 12m2, i balkon 6m2, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Widzew,Łódź

185 000 zł51 m² 3 573 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Sprzedający pokrywa wynagrodzenie pośrednika. Mieszkanie trzypokojowe, w pełni rozkładowe, posiadające duży potencjał do własnej aranżacji przestrzeni. Możliwość usunięcia ścianek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Widzew-Wschód

Widzew-Wschód,Łódź

290 000 zł62 m² 4 677,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,3m2, położone na 3 piętrze bloku w dzielnicy Widzew Wschód, w okolicy dworca pkp. Mieszkanie środkowe, rozkładowe z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Polesie

Polesie,Łódź

260 000 zł57 m² 4 561,40 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie położone na 10-pietrze w 11-pietrowym wieżowcu na Retkini. Mieszkanie rozkładowe, o powierzchni 57 m2, w stanie bardzo dobrym, z nowymi plastikowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Polesie

Polesie,Łódź

211 950 zł85 m² 2 493,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! super mieszkanie, co miejskie. Do sprzedania dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 84,78m2, położone na 3 piętrze remontowanej, bezczynszowej kamienicy w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Adwokacka

Bałuty,Łódź

390 000 zł76 m² 5 104,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Kupujący 0% prowizji! Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o pow. 76m2. znajdujące się w 4-piętrowym bloku wybudowanym w 1999 roku. Mieszkanie znajduje się na 1-piętrze. Pokoje 26m2, 15m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górna

Górna,Łódź

190 000 zł113 m² 1 681,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie 3-pokojowe w kamienicy na 2 piętrze. Mieszkanie środkowe, w pełni rozkładowe z balkonem, z oddzielną, jasną kuchnią, łazienka oddzielna z wc o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bałuty

Bałuty,Łódź

320 000 zł70 m² 4 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania bardzo atrakcyjne M4 o powierzchni 70m2, położone na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku na Bałutach. Mieszkania wlasnościowe, słoneczne,rozkladowe. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Janów

Janów,Łódź

245 000 zł52 m² 4 711,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok.52m2 W 2007 przeprowadzono generalny remont. .Mieszkanie jest bardzo funkcjonalne. Pokój dzienny połączony jest z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górna

Górna,Łódź

235 000 zł53 m² 4 433,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania piękne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku ,z balkonem. Mieszkanie bardzo jasne, przestronne. Składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bałuty

Bałuty,Łódź

265 000 zł57 m² 4 649,12 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sliczne oraz urządzone w nowoczesnym designie mieszkanie 3 - pokojowe. Mieszkanie rozkładowe w wieżowcu usytuowane na X piętrze. Po kapitalnym remoncie. Po wymianie okien, drzwi, instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Widzew

Widzew,Łódź

263 000 zł56 m² 4 696,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 56m2 usytułowane na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku z cegły. Mieszkanie po kapitalnym remoncie w pokojach na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bałuty

Bałuty,Łódź

330 000 zł70 m² 4 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe, 70 m2, usytuowane na parterze 4 piętrowego bloku.Mieszkanie położone jest na osiedlu Zielony Romanów w cichej i przyjaznej dla oka okolicy.Monitorowane i chronione 24 h.Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gorkiego

Widzew,Łódź

269 000 zł57 m² 4 694 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Trzypokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku z 1981 roku. Metraż 57,29 m2 po generalnym remoncie: wymieniona instalacja elektryczna, gazowa, wodna wymienione okna

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bałuty

Bałuty,Łódź

289 000 zł64 m² 4 515,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania bardzo atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe po remoncie o powierzchni 64 m2. Mieszkanie własnościowe mieści się na 4 piętrze w 4-piętrowym, ogrodzonym bloku jednoklatkowym, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Polesie

Polesie,Łódź

230 000 zł53 m² 4 339,62 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania atrakcyjne M4 o powierzchni 53m2, położone na trzecim piętrze w wyrmontowanym i docieplonym wieżowcu na Retkini. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

249 000 zł81 m² 3 074,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie w kamienicy o powierzchni 81m2 w centrum Łodzi. Mieszkanie po remoncie: 2 pokoje + przechodni salon, łazienka, oddzielna kuchnia (w kuchni znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

236 000 zł88 m² 2 681,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 88m2, położone na 2 piętrze 3 piętrowej kamienicy w Śródmieściu. Mieszkanie z dużym z balkonem (1,5mx5m), po częściowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Polesie

Polesie,Łódź

182 850 zł73 m² 2 504,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! dwupoziomowe, co miejskie, centrum miasta. Do sprzedania dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 73.14m2, położone na 3 piętrze remontowanej, bezczynszowej kamienicy.