dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Łódź - Oferty sprzedaży i najmu

684 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

684 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Solna

Śródmieście,Łódź

469 000 zł78 m² 5 989,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

W ofercie mieszkanie z wachlarzem możliwości dla wizjonerskich inwestorów. Niewątpliwym atutem są możliwości rozkładowe. Powierzchnie można wykorzystać w celu utworzenia trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głucha

Bałuty,Łódź

417 816 zł58 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kompaktowe mieszkanie dla rodziny, zlokalizowane w Łodzi na Bałutach bezpośrednio od dewelopera Mieszkanie kwalifikuje się do programu "kredyt 2%" 0% prowizji bez podatku pcc Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łódź

Polesie,Łódź

458 855 zł45 m² 10 163 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zadzwoń i umów spotkanie - w sprzedaży 3 osiedla w pobliżu Uniwersytetu Łódzkiego, manufaktury i Parku na Zdrowiu - z nami każdy znajdzie coś dla siebie! specjalna oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zielony Romanów,Łódź

719 900 zł96 m² 7 483,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Oferuję Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni ponad 90 m2, usytuowane na pierwszym piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku. Mieszkanie to stanowi prawdziwy klejnot na tle innych ofert na rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wygodna

Karolew,Łódź

445 000 zł55 m² 8 141,24 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferuję na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Karolewie, przy ul. Wygodnej 26 Mieszkanie o powierzchni 54,66 m2 z balkonem, znajduje się na 10 piętrze budynku. Składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Wyszyńskiego

Retkinia,Łódź

520 000 zł70 m² 7 472 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

TA oferta tylko U nas! Więcej informacji: telefon: przemek Jeśli szukasz komfortowego, przestronnego mieszkania, 3 pokojowego, to ta alternatywa jest dla Ciebie. Oferuję do sprzedaży mieszkanie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Łódź

Śródmieście,Łódź

3 300 zł69 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 15 lutego 2024 Oferujemy stylowe, przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 70m2 na 7 piętrze w inwestycji central park przy ul. Gdańskiej 147a. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łódź

Teofilów,Łódź

531 278 zł65 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych! Świetna oferta! proponuję Państwu piękne mieszkanie składające się z dwóch sypialni, salonu z aneksem kuchennymi dwóch łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gdańska

Stare Polesie,Łódź

535 000 zł61 m² 8 828 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Więcej informacji: wszystkie oferty na stronie: jeśli poszukujesz nowego mieszkania w centrum Łodzi, gotowego do wprowadzenia to ta Alternatywa jest dla Ciebie! Apartament znajduje się na poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazowiecka

Widzew-Wschód,Łódź

719 571 zł59 m² 12 114 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Jedyne takie Z tarasem! Nie płacisz prowizji ani pcc! Na sprzedaż w stanie deweloperskim trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,4m2 zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pienista

Retkinia,Łódź

479 414 zł57 m² 8 378,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe miejsce dla twojej rodziny! Nie płacisz prowizji ani pcc! Na sprzedaż w stanie deweloperskim trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57,22m2 zlokalizowane na pierwszym pietrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Doroszewskiego

Górna,Łódź

2 300 zł54 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Witolda Doroszewskiego 9, na spokojnym i cichym osiedlu bloków. W najbliższej okolicy znajdują się liczne sklepy, lokale usługowe, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Urzędnicza

Bałuty,Łódź

551 659 zł60 m² 9 201,98 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta mieszkania w Łodzi na Starych Bałutach bezpośrednio od dewelopera! Mieszkanie kwalifikuje się do programu "kredyt 2%" to mieszkanie jest dla ciebie jeśli chcesz : mieszkać blisko centrum ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Urzędnicza

Bałuty,Łódź

521 573 zł58 m² 8 987,99 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kompaktowe mieszkanie dla rodziny, zlokalizowane w Łodzi na Bałutach bezpośrednio od dewelopera Mieszkanie kwalifikuje się do programu "kredyt 2%" 0% prowizji bez podatku pcc w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Narutowicza

Śródmieście,Łódź

4 900 zł76 m² 64,47 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Prez. Gabriela Narutowicza 140, na nowoczesnym osiedlu apartamentowców Narutowicza Residence. Lokalizacja zapewnia doskonały dojazd do każdej z dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Solna

Śródmieście,Łódź

469 000 zł78 m² 5 989,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kamienica po rewitalizacji: - stropy betonowe co jest wyjątkiem w Łodzi; - wyremontowany dach, kominy wentylacyjne; - ściany równe z gładziami, kamienica była kilkanaście lat temu gruntownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grabieniec

Teofilów,Łódź

445 760 zł56 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zakupu urokliwego mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 55,72m2, położonego na 1 piętrze nowej inwestycji na łódzkim Teofilowie. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bałuty,Łódź

349 000 zł53 m² 6 593,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Przedstawiam Państwu propozycję nieruchomości 3-pokojowej (52,93m2) zlokalizowanej tuż przy ul. Jana Kochanowskiego 13 w Łodzi blisko Parku im. Adama Mickiewicza. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Bałuty,Łódź

379 000 zł52 m² 7 288,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 52 m usytuowane na 4 piętrze bloku na Bałutach (ul. Stefana Czarnieckiego). Mieszkanie ciepłe, jasne w pełni rozkładowe składające się z 3 pokoi, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Wielkopolskich

Bałuty,Łódź

459 000 zł55 m² 8 313,71 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam zaszczyt przedstawić piękne mieszkanie w centrum miasta, w cichej i spokojnej okolicy, idealne dla rodziny. Nieruchomość składa się z: przestronnego salonu z otwartą kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pienista

Retkinia,Łódź

568 016 zł67 m² 8 487,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe miejsce dla twojej rodziny! Nie płacisz prowizji ani pcc! Na sprzedaż w stanie deweloperskim trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,92m2 zlokalizowane na parterze. Mieszkanie naroże na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popiełuszki

Retkinia,Łódź

369 000 zł53 m² 6 962,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2 w bloku na 3 piętrze Mieszkanie w pełni rozkładowe, oddzielnie łazienka oraz ubikacja Okna nowe pcv balkon Wystawa okien wschód,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pietrusińskiego

Koziny,Łódź

339 000 zł52 m² 6 476,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu mieszkanie trzypokojowe na parterze w bloku na Kozinach. Opis mieszkania Lokal (pow. 52,34m2) posiada bardzo przystępny układ, składa się z: - trzech pokoi, w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mazowiecka

Widzew-Wschód,Łódź

622 200 zł60 m² 10 370 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie dla twojej rodziny Nie płacisz prowizji ani pcc! Na sprzedaż w stanie deweloperskim trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2 zlokalizowane na parterze w bloku o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leszczyńskiej

Chojen,Łódź

600 000 zł80 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w świetnej lokalizacji! Łódź-Górna, osiedle Chojny! Nieruchomość o powierzchni użytkowej 60,19 m2 ( powierzchnia liczona po podłodze to 80 M2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja T. Kościuszki

Śródmieście,Łódź

360 000 zł43 m² 8 434,86 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 42,68m2 na 8 piętrze w Wieżowcu Pełna Własność Mieszkanie idealne pod wynajem lub do zamieszkania Okna pcv Blokiem zarządza Wspólnota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 10 Lutego

Katedralna,Łódź

624 000 zł70 m² 8 863,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Gotowiec inwestycyjny w Łodzi w stylowej kamienicy w centrum miasta. Trzy niezależne mieszkania przygotowane pod wynajem, każde składa się z pokoju, aneksu kuchennego, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gdańska

Stare Polesie,Łódź

495 000 zł62 m² 7 956 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tagore

Rokicie,Łódź

355 000 zł51 m² 6 960,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Zamieszkaj w spokojnej okolicy, w dzielnicy Nowe Rokicie przy ul. Rabindranatha Tagore 3b. Trzypokojowe, jasne mieszkanie, położone na 2-piętrze w 4-piętrowym bloku z 1963 r., idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tymienieckiego

Księży Młyn,Łódź

559 000 zł59 m² 9 474,58 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferujemy wygodny trzypokojowy apartament z tarasem na zamkniętym osiedlu "centrum" na Księżym Młynie, w sercu fabrykanckiej Łodzi!, osiedle powstało w latach 2008-2015, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tymienieckiego

Śródmieście,Łódź

660 000 zł68 m² 9 678,84 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Ks. Biskupa Wincentego Tymienieckiego 16f, na strzeżonym i monitorowanym osiedlu apartamentowców. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Okopowa

Bałuty,Łódź

749 000 zł72 m² 10 402,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na osiedlu Jarzębinowa Blok z 2019r. Mieszkanie na 5 piętrze z 6 Duży, przestronny salon z aneksem kuchennym dwie niezależne sypialnie Na podłodze parkiet dębowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Mickiewicza

Polesie,Łódź

680 000 zł68 m² 9 989,72 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Polecam na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,3 m2 zlokalizowane przy ul. Mickiewicza Łodzi, pomiędzy Pakiem Poniatowskiego a Parkiem na Zdrowiu. Nieruchomość znajduję się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ozorkowska

Widzew-Wschód,Łódź

304 900 zł45 m² 6 730,68 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem o powierzchni 45,30 m2, położonego przy ulicy Ozorkowskiej w Łodzi (łódź-Widzew). Nieruchomość znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tuwima

Śródmieście,Łódź

719 000 zł90 m² 7 982,68 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Apartament przy ul. Tuwima, w pobliżu ec1 na 1 piętrze Atrakcyjna oferta dla rodziny lub inwestora. Doskonały na biuro, gabinet lub kancelarię. Mieszkanie po generalnym remoncie stworzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Łódź

Łódź,łódzkie

2 000 zł73 m² 27,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne, czyste mieszkanie w samym centrum Łodzi, ul. Piotrkowska - deptak cena 2000 zł Kaucja do uzgodnienia! Parking na zamykanym terenie, brama na pilota. Możliwy jest parking na drugi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bałuty,Łódź

579 000 zł74 m² 7 813,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nr oferty: ms-872 74,10 m.kw. / 3 pokoje / III piętro do odświeżenia / rozkładowe Wolne od: od zaraz, klucze w biurze, zapraszamy. Lokalizacja/otoczenie Łódź, bałuty, radogoszcz Wschód, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Makuszyńskiego

Łódź,łódzkie

2 200 zł57 m² 38,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia mieszkanie na Dabrowie, okolice ul. Kadlubka. Dostępne od około marca/kwietnia 2024. Mozliwa rowniez sprzedaz nieruchomosci, wtedy termin wydania bedzie inny. 57metrow, 3 pietro z 4,.