dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Łódź - Oferty sprzedaży i najmu

684 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

684 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Łódź,łódzkie

1 950 zł55 m² 35,19 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta W rezerwacji Nr oferty: mw-917 55,41 m.kw. / 3 pokoje / rozkładowe / balkon Wolne od: od zaraz, klucze w biurze, zapraszamy. Mieszkanie nie jest przeznaczone dla firm jako miejsce noclegowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czernika

Widzew-Wschód,Łódź

430 000 zł57 m² 7 583,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży mieszkania ul. Czernika Łódź Widzew. Powierzchnia 56,7 m2. Piętro 4/4. Do remontu można zrobić aranżacje mieszkania pod siebie. Idealne dla rodziny z dziećmi. Blisko szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Żubardź,Łódź

415 000 zł60 m² 6 974,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż jasne, trzypokojowe mieszkanie o bardzo funkcjonalnym rozkładzie. Niewątpliwym atutem jest dostęp do wszystkich pomieszczeń bezpośrednio z przedpokoju. Nieruchomość w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narciarska

Karolew,Łódź

475 000 zł48 m² 9 844,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż bardzo ładne, trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze bloku zlokalizowanego przy ulicy Narciarskiej. Lokalizacja z dobrym połączeniem z centrum, w pobliżu dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Urzędnicza

Bałuty,Łódź

497 585 zł60 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży dewelopera oferuje ostatnie nowe mieszkania w Łodzi przy ulicy Urzędniczej. Ta kameralna inwestycja to nowoczesny i ekologiczny sześciopiętrowy budynek wielomieszkaniowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podrzeczna

Bałuty,Łódź

577 000 zł58 m² 9 982 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Niezwykle ciekawa propozycja unikalnego mieszkania! Przedmiotem oferty jest wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Staromiejskiego zwanego Parkiem Śledzia. Aby dostać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Chojny-Dąbrowa,Łódź

481 950 zł60 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku w kameralnej okolicy na Dąbrowie. Lokal jest w stanie do odświeżenia. Lokal posiada pełen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Bałuty,Łódź

535 000 zł58 m² 9 219,37 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ofertą sprzedaży jest znajdujące się w nowoczesnym apartamentowcu (oddanym do użytkowania w lipcu 2024) przestronne i widne mieszkanie 3-pokojowe z oddzielną garderobą oraz dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

3 000 zł67 m² 45,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia ekskluzywny apartament w samym sercu miasta! Mieszkanie o pow. ok. 67 m 2 składa sie z trzech pokoi - dwóch sypialni i salonu, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

625 000 zł65 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe w centrum Łodzi (manhattan) gotowe do wprowadzenia się, umeblowane Szczegóły: * Lokalizacja: łódź, śródmieście, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Śródmieście,Łódź

529 500 zł59 m² 8 974,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe w stanie - od razu do wprowadzenia, wyremontowane i umeblowane. Mieszkanie bardzo ciepłe i ciche, z oknami na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

435 500 zł67 m² 6 492,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis Zamieszkaj w stylowej kamienicy po generalnej rewitalizacji w centrum miasta. Trzypokojowy wyremontowany apartament w centrum Łodzi przy ulicy Jaracza 21. Może stać się Twój od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marysińska

Bałuty,Łódź

470 000 zł51 m² 9 133,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rozkładowe M4 w spokojnej, zielonej części Bałut. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze niskiego, zadbanego bloku. Mieszkanie charakteryzuje się doskonałym układem pomieszczeń. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Żubardź,Łódź

359 000 zł54 m² 6 648,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Przedstawiam 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w zaciszu osiedla Żubardź. Mieszkanie jest w stanie do remontu. Na 54mkw składa się: * salon * dwie sypialnie * kuchnia * łazienka * wc *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kmicica

Janów,Łódź

725 000 zł58 m² 12 444,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowe mieszkanie w cudownej lokalizacji, w sąsiedztwie lasu! Prezentowana nieruchomość to trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku z 2019 roku. Osiedle znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Łódź

430 000 zł59 m² 7 312,93 zł/m²

 

Piętro:5/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Kłosek polecają: - 3 pokoje na łódzkim Manhattanie. Opis szczegółowy: nieruchomość o powierzchni 58,80m2 jest położona na 5-tym piętrze w wieżowcu, składa się z: 2óch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pabianicka

Górna,Łódź

339 000 zł45 m² 7 533,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ciekawe, trzypokojowe mieszkanie w niskim bloku na Górnej, położone nieopodal Ronda Lotników Lwowskich. Mieszkanie w stanie do remontu/odnowienia. Łazienka niedawno remontowana. Niestandardowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Radogoszcz,Łódź

365 000 zł53 m² 6 906,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie na jednym z najbardziej pożądanych łódzkich osiedli - Radogoszczu Wschodzie. Lokalizacja ta cechuje się mnóstwem zieleni przy zachowaniu dobrego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Górna,Łódź

899 000 zł79 m² 11 442 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania 3 pokojowy apartament mieszczący się na zamkniętym osiedlu na Rudzie Pabianickiej - (dzielnica Górna) w Łodzi, wraz z miejscem postojowym w na zamkniętym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podchorążych

Polesie,Łódź

680 000 zł71 m² 9 577,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji - 3-pokojowe mieszkanie numer B1 na parterze - Prywatny ogródek - Indywidualne źródło ciepła - pompa ciepła - Przygotowanie instalacji elektrycznej pod montaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Łódź

650 000 zł64 m² 10 093,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zamieszkaj w sercu Łodzi i ciesz się wszystkimi wygodami miejskiego życia! Lokalizacja: łódź, ulica Miedziana w pobliżu Palmiarni, księżego Młyna, monopolis, trzech parków, ec1 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Paradna

Chojny,Łódź

889 000 zł71 m² 12 471,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy na ulicę Paradną, do najlepszych apartamentów w okolicy! Wille Jana znają wszyscy, nie ma osoby, która przejechałaby obojętnie obok tych nowoczesnych budynków. Sąsiedztwo terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hufcowa

Polesie,Łódź

440 000 zł53 m² 8 306,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zamieszkaj w cichej okolicy, w bliskiej odległości Parku na Zdrowiu! Prezentujemy w pełni rozkładowe mieszkanie na spokojnym osiedlu przy ul. Hufcowej 18C. Położenie na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pomorska

Śródmieście,Łódź

499 000 zł90 m² 5 561 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Doskonała alternatywa dla osób, które szukają przytulnego funkcjonalnego mieszkania gotowego do zamieszkania W ścisłym centrum łodzi lokalizacja: łódź ul. Pomorska Mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herlinga-Grudzińskiego

Radogoszcz,Łódź

539 000 zł74 m² 7 273,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nr oferty: ms-906 74,10 m.kw. / 3 pokoje / III piętro mieszkanie w pełni rozkładowe okna drewniane / na podłogach parkiet Wolne od: od zaraz, klucze w biurze, zapraszamy. Lokalizacja/otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Milionowa

Widzew-Wschód,Łódź

505 000 zł63 m² 7 957,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż dwustronne mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Milionowej nieopodal Górki Widzewskiej. Największe atuty nieruchomości: - rozkładowe, okna wychodzą na 2 strony świata pn./wsch. i pd./zach.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rojna

Teofilów,Łódź

319 000 zł53 m² 6 068,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Zapraszamy do zakupu tego mieszkania 3 pokojowego na Teofilowie w Łodzi ul. Rojna 21! Ta nieruchomość do generalnego remontu o powierzchni 52,57m2 czeka na nowego właściciela, który wniesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Widzew,Łódź

389 000 zł48 m² 8 104,17 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przeżyj to sam wejdź do mieszkania na 8. piętrze, gdzie każdy dzień przynosi widok, który zapiera dech w piersiach. Doświadcz na własnej skórze, jak to jest żyć w miejscu, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Łódź

Chojen,Łódź

2 000 zł55 m² 36,09 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nr oferty: mw-905 55,41 m.kw. / 3 pokoje / rozkładowe Wolne od: od zaraz, klucze w biurze, zapraszamy. Mieszkanie nie jest przeznaczone dla firm jako miejsce noclegowe dla większej ilości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wigury

Śródmieście,Łódź

420 000 zł60 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opis Zamieszkaj na spokojnym osiedlu, jednocześnie w samym centrum miasta! Mieszkanie na 1 piętrze w bloku w dzielnicy Łódź -śródmieście ul. Wigury 22. Miejsce postojowe na zamykanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kopcińskiego

Śródmieście,Łódź

3 100 zł68 m² 45,59 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

WE speak english Na wynajem w pełni umeblowane i wyposażone, 3 pokojowe, mieszkanie o powierzchni 68m2 przy ul. Kopcińskiego 15 w Łodzi. Mieszkanie jest wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosmonautów

Górna,Łódź

295 000 zł46 m² 6 424,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy trzypokojowe mieszkanie z balkonem położone na I. piętrze czteropiętrowego bloku położonego w dzielnicy Łódź-Górna przy ul. Kosmonautów. Mieszkanie z przeznaczeniem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narutowicza

Radiostacja,Łódź

1 850 zł48 m² 39 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajęte! nowa niższa cena! mieszkanie W centrum rozkładowe typu m4 z balkonem na Radiostacji dla studenta, rodziny, asystenta, pary blisko szpital, miasteczko studenckie Lumumby oraz Radio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Zarzew,Łódź

389 000 zł47 m² 8 238,03 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie w zadanym wieżowcu na osiedlu Zarzew. Lokal znajduje się na ósmym piętrze, co daje świetne widoki oraz doskonałe doświetlenie. Położenie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Liściasta

Radogoszcz,Łódź

2 600 zł66 m² 39,39 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie w apartamentowcu przy ul. Liściastej 74a *lokal po generalnym remoncie, znajdujący się na zamkniętym osiedlu *miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia