dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Łódź - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

1 014 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 014 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cedry

Złotno,Łódź

2 200 zł36 m² 61,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajmu dwupokojowe ,przytulne ,słoneczne mieszkanie położone w nowej inwestycji w bardzo zielonej i cichej okolicy przy ulicy Cedry. Lokal znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zarzewska

Górna,Łódź

430 000 zł44 m² 9 772,73 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przytulne, wyremontowane mieszkanie w świetnej lokalizacji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 43,19 m , położonego na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tuwima

Śródmieście,Łódź

458 000 zł33 m² 13 989 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kredyt deweloperski 0% - nowość na rynku kredytów! indywidualny harmonogram płatności naszym zdaniem to obecnie najlepsza oferta na rynku nowych mieszkań W łodzi! Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Westerplatte

Bałuty,Łódź

1 300 zł45 m² 29,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażone dwu pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Obrońców Westerplatte 14a Prezentowane kawalerka o powierzchni 44,76 m2 składa się z: ->pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wróblewskiego

Polesie,Łódź

2 100 zł42 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call nowa przędzalnia | miejsce postojowe | 2 pokoje Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 42 m 2 usytuowane na I piętrze apartamentowca w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Milionowa

Śródmieście,Łódź

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Fuzja | śródmieście | 2 pokoje | widok na patio Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie, 2-pokojowe o pow. 42 m 2 , położone na 4 piętrze nowego apartamentowca w inwestycji "fuzja".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Srebrzyńska

Polesie,Łódź

399 000 zł40 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie, o powierzchni 40 m2 znajdujące się w doskonałej lokalizacji przy ulicy Srebrzyńska, nieopodal centrum Łodzi oraz Manufaktury. * doskonała lokalizacja *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wólczańska

Śródmieście,Łódź

410 000 zł48 m² 8 595,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Nieruchomość: dwupokojowe mieszanie po generalnym remoncie. Powierzchnia mieszkania to 47,7m2. Położone na trzecim piętrze w kamienicy przy ulicy Wólczańskiej. W lokalu przeprowadzono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piotrkowska

Katedralna,Łódź

655 000 zł47 m² 13 933,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Zapraszam do perełki łódzkiego rynku, czyli odrestaurowanej zabytkowej kamienicy Dawida Szmulewicza przy Piotrkowskiej 37. Na samym końcu pięknie zagospodarowanego podwórka z rzeźbą z kół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drewnowska

Śródmieście,Łódź

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia apartament, wykończony w wysokim standardzie, położony na najnowszym osiedlu Drewnowska 43! Apartament dwupokojowy o pow. ok. 42 m 2 , składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Zarzew,Łódź

450 000 zł45 m² 9 997,78 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,01 m , zlokalizowane na 3. piętrze w apartamentowcu z 2012 r. z windą. Nowoczesny budynek zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rychlińskiego

Polesie,Łódź

449 999 zł58 m² 7 790,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Charakterystyka lokalu Na sprzedaż mieszkanie z rynku pierwotnego o powierzchni 57,73 m , położone w nowoczesnej inwestycji Drewnowska Park w Łodzi. Lokal został zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wróblewskiego

Polesie,Łódź

1 800 zł41 m² 43,84 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie znajdujące się na nowym osiedlu "nowa Przędzalnia" przy ul. Walerego Wróblewskiego 21a. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bałuty,Łódź

415 000 zł45 m² 9 222,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bardzo ładnie wyremontowane, w pełni rozkładowe mieszkanie położone nieopodal stacji Łódź Żabieniec. Drugie piętro w czteropiętrowym bloku sprawia, że jest to oferta skierowana do osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

628 000 zł49 m² 12 805,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż pięknie urządzony dwupokojowy apartament z dużym balkonem. Przygotowany do wprowadzenia z przysłowiową walizką. Mieszkanie zaprojektowane z dbałością o detale,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hyrna

Stoki,Łódź

399 999 zł47 m² 8 456,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,03 m , zlokalizowane na cenionym, spokojnym osiedlu łódzkich Stokach w Łodzi, przy ul. Hyrnej. Stan deweloperski z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Łódź,łódzkie

1 650 zł51 m² 32,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english - call us (518x090x074) for more information. ul. Zakładowa 47 2 pokoje rozkładowe + balkon + piwnica Ogrzewanie miejskie Piętro 1 Bezpłatne miejsca parkingowe Mieszkanie jest umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Łódź

515 000 zł46 m² 11 311,20 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Wyobraź sobie wieczór, w którym miasto pulsuje światłem, a Ty obserwujesz ten spektakl z własnej, komfortowej loży vip. Znane osiedle Ilumino to nie tylko doskonały adres, ale przede.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Srebrzyńska

Polesie,Łódź

360 000 zł33 m² 10 762,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 33,49 m2 w nowym budynku z 2025 r wyposażone i gotowe do zamieszkania. Niedaleko Parku Na Zdrowiu. Teren ogrodzony. Ogródek, który można ogrodzić. Mieszkanie jest świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgierska

Bałuty,Łódź

415 000 zł47 m² 8 913,23 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Perełka na Julianowie | 46,56 m | pełen rozkład | balkon | po kapitalnym remoncie | ul. Zgierska 93/105 możliwość skorzystania Z rodzinnego kredytu mieszkaniowgo! Na sprzedaż wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karpacka

Górna,Łódź

255 000 zł36 m² 7 067,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,08 m położone na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ulicy Karpackiej. Nieruchomość stanowi świetną propozycję zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bracka

Doły,Łódź

320 000 zł50 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Funkcjonalne mieszkanie na sprzedaż - Łódź, doły Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania zlokalizowanego na Dołach - ul. Bracka. Bezpośrednio przy Parku im. Szarych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zagłoby

Janów,Łódź

380 000 zł40 m² 9 595,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie świeżo po remoncie. Wymieniona instalacja elektryczna, nowe podłogi, nowa łazienka. Meble widoczne na zdjęciach mogą zostać wyniesione na życzenie klienta. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widzewska

Widzew,Łódź

442 332 zł45 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2 Pokoje na Widzewie - Inwestycja zenit (2025) - Ostatnie Piętro! Cisza i widok na patio. Szukasz mieszkania, które łączy w sobie nowoczesność, spokój i jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marysińska

Bałuty,Łódź

389 000 zł47 m² 8 276,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferujemy do sprzedażny w pełni rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie mieszczące się w wieżowcu przy ul. Marysińskiej. Nieruchomość o powierzchni 46,55 m2 składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Widzew,Łódź

299 000 zł44 m² 6 764,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta dotyczy mieszkania z pełnym potencjałem do własnej aranżacji. Lokal znajduje się na 4. piętrze zadbanego, niskiego bloku. Lokalizacja: atrakcyjna część Widzewa, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wschodnia

Śródmieście,Łódź

1 700 zł34 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne, świeżo wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie z antresolą przy ul. Wschodniej 68/70. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 34,5 m . Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wawelska

Doły,Łódź

234 500 zł34 m² 6 897,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w dobrej cenie! Tylko 6 900ł za m Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na 4 piętrze w wyjątkowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Widzewska

Widzew,Łódź

422 000 zł43 m² 9 878,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje (42,72 m ) | Inwestycja zenit | Widzew | Blisko Dworca i Centrum Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału lub mieszkania w świetnie skomunikowanym punkcie Łodzi? Mam do zaoferowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podrzeczna

Doły,Łódź

375 000 zł48 m² 7 846,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

2-pokojowe mieszkanie po remoncie | 47,79 m | Centrum Łodzi | 3 min od Manufaktury Cena: 375 000 zł Powierzchnia: 47,79 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 3/4 Forma własności: pełna własność Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamińskiego

Śródmieście,Łódź

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem bezpośrednio od Właściciela, nie pobieramy prowizji. Do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy przy ul. Kamińskiego 34 w Łódź. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Łódź

Śródmieście,Łódź

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealna lokalizacja dla studentów | śródmieście | 2 pokoje Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 50 m 2 położone na I piętrze bloku zlokalizowanego przy ul. ul. Anstadta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Górna,Łódź

580 000 zł50 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nieruchomość: dwupokojowe mieszanie wykończone w wysokim standardzie. Powierzchnia mieszkania to 50m2. Położone na pierwszym piętrze nowoczesnym budynku przy ul. Senatorskiej- inwestycja Recanto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Umińskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

399 000 zł41 m² 9 762,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

*** Rezerwacja do 8 kwietnia 2026 *** Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | 41 m | balkon | 1 piętro Na sprzedaż komfortowe i bardzo dobrze zaprojektowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Senatorska

Górna,Łódź

2 000 zł41 m² 49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia od 01.04.2026 R. ***oferta przeznaczona dla osób niepalących I bez zwierząt*** Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie znajdujące się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kopernika

Śródmieście,Łódź

2 900 zł41 m² 70,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament do pierwszego zamieszkania | centrum miasta | loft | wyjątkowy styl Do wynajęcia wyjątkowy apartament w unikalnej inwestycji, do pierwszego zamieszkania o pow. 40 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obywatelska

Górna,Łódź

390 000 zł56 m² 6 964,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

56,24 m | II pietro | cegła | Obywatelska, łódź Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na drugim piętrze w 4-piętrowym budynku z cegły.