dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Łódź - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

1 015 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 015 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przełajowa

Retkinia,Łódź

340 000 zł42 m² 8 015,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,42 m zlokalizowane w Łodzi - Retkinia. Znajduje się na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku. Rozkład pomieszczeń: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana

Bałuty,Łódź

1 700 zł45 m² 37,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przytulne dwupokojowe mieszkanie przy ul. Jana w Łodzi, mieszczące się w bardzo dobrej lokalizacji, świetnie skomunikowane z centrum miasta. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Harcerska

Bałuty,Łódź

255 000 zł34 m² 7 611,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Oferujemy do sprzedaży kompaktowe, dwupokojowe mieszkanie mieszczące się w bloku przy ul. Harcerskiej. Nieruchomość o powierzchni 33,5 m2 składa się z pokoju (13,5 m2), z którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Stare Polesie,Łódź

299 000 zł52 m² 5 775,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie inwestycyjne / dla rodziny w odnowionej kamienicy Łódź, ul. Zielona 40 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,77 m2 położone w klimatycznej kamienicy przy ul. Zielonej 40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

347 000 zł55 m² 6 302,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy - Łódź, ul. Kilińskiego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,06 m położone na parterze kamienicy z 1903 roku, zlokalizowanej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakładowa

Widzew,Łódź

465 000 zł52 m² 8 988,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

WE speak english call us 579x523x584 for more information przy zakupie! Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się bez stresu i urządzić dokładnie po swojemu. Ta oferta to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wspólna

Bałuty,Łódź

330 000 zł42 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe do generalnego remontu w sąsiedztwie Manufaktury! Mieszkanie na sprzedaż Lokalizacja: łódź - Bałuty, ul. Wspólna 15/17 Metraż: 42 m2 O mieszkaniu: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Górna,Łódź

344 900 zł44 m² 7 838,64 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jasne mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 11. piętrze w budynku z windą, na osiedlu Czerwony Rynek. Z salonu można podziwiać piękne wschody słońca, natomiast kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konspiracyjnego Wojska Polskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

310 000 zł43 m² 7 165,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży rozkładowego mieszkania o powierzchni 43,26 m , położonego w atrakcyjnej lokalizacji w Łodzi na osiedlu Dąbrowa, cenionym za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Chojny,Łódź

449 000 zł50 m² 8 980 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Marzysz o pięknym, gotowym do zamieszkania mieszkaniu, gdzie możesz po prostu wejść i poczuć się jak u siebie? Zatrzymaj się tutaj i spójrz na tę alternatywę! lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traktorowa

Bałuty,Łódź

269 700 zł45 m² 6 012,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Dwupokojowe mieszkanie - Łódź, ul. Traktorowa Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie, które możesz urządzić po swojemu o powierzchni 44,86 m , położone na 3 piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Koziny,Łódź

339 000 zł37 m² 9 078,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam przytulne i ciepłe mieszkanie na 1p., z balkonem, typu M-3 na Os. Koziny! Całkowity metraż to 37,34m2. Mieszkanie w półamfiladzie (wejście z pokoju do kuchni),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rojna

Teofilów,Łódź

345 000 zł45 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne w pełni rozkładowe i przytulne mieszkanie 45 m2 Dwa pokoje na Teofilowie - ul. Rojna 6 Lokal składa się z: - przedpokoju z dużą, praktyczną szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łączna

Górna,Łódź

310 000 zł43 m² 7 209,30 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam Mieszkanie Adres: ul. Łączna , Łódź Górna tuż przy Czerwonym Rynku Piętro: 10 / blok z windą Metraż: 43 m Układ: 2 pokoje + widna kuchnia + łazienka + balkon Opis mieszkania Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Górna,Łódź

540 000 zł54 m² 10 063,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Prezentuję wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,66 m , położone na 3. piętrze niskiego bloku z cegły w jednej z najlepiej skomunikowanych części łódzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Teofilów,Łódź

1 000 zł37 m² 27,03 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Professional Nieruchomości siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę wynajmu mieszkania w Łodzi na Teofilowie przy ul. Łanowej. Mieszkanie na trzecim piętrze bloku, o powierzchni 37m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Katedralna,Łódź

2 100 zł42 m² 49,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Sulma Real Estate prezentuje do wynajęcia przestronne mieszkanie z oddzielną sypialnią oraz dużą kuchnią w spokojnej okolicy na chronionym osiedlu na Księżym Młynie Osiedle położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

379 000 zł42 m² 9 023,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Świetna lokalizacja - osiedle dąbrowa! Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o łącznej powierzchni 42 m2 znajdującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widzewska

Łódź,łódzkie

420 993 zł48 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 2-pokojowe mieszkanie z balkonem. Lokal usytuowany na 3 piętrze w nowoczesnym - 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aleksandrowska

Teofilów,Łódź

315 000 zł45 m² 6 992,23 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

!rezerwacja! Funkcjonalne mieszkanie na sprzedaż - Łódź, teofilów Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania zlokalizowanego na Teofilowie. Lokalizacja zapewnia doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Łódź

660 000 zł90 m² 7 327,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Niezwykle przestronne ( 90 m2) i klimatyczne mieszkanie, dla osób z artystyczną duszą, położone w samym centrum miasta, tuż przy ec1. Nieruchomość składa się z dużego salonu (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Polesie,Łódź

379 000 zł37 m² 10 243,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - najlepsze oferty prosto od dewelopera! Bez pcc, bez ukrytych kosztów Bezpieczna transakcja - pewna inwestycja Możliwość wykończenia pod klucz - gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górna,Łódź

415 000 zł48 m² 8 563,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Światło wpada tu inaczej jakby odbijało się od miasta, łapało jego rytm i niosło go dalej, do środka. Wchodzisz i czujesz, że to nie jest mieszkanie od linijki. To przestrzeń, która żyje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Legionów

Stare Polesie,Łódź

299 793 zł30 m² 9 949,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Lofty w historycznej fabryce nowa, wyjątkowa inwestycja w Łodzi! Rezerwuj już dziś w promocyjnej cenie - 22 tys! Legionów 102 to unikalne lofty w sercu Łodzi, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wólczańska

Śródmieście,Łódź

349 000 zł48 m² 7 212,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Mieszkanie na parterze! Wejście prosto z bramy do klatki dzielonej tylko z 1 sąsiadem/ lokatorem ( wspólny korytarz) 2 pokoje 1 mały z wejściem z przedpokoju Drugi duży przejściowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traktorowa

Bałuty,Łódź

325 000 zł38 m² 8 552,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie mieszczące się w bloku na parterze przy ul. Traktorowej. Nieruchomość o powierzchni 38 m2 składa się dwóch przejściowych pokoi, osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dygasińskiego

Górna,Łódź

365 000 zł47 m² 7 765,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie na osiedlu zus w modernistycznym bloku z cegły. Lokal o powierzchni 46,82m położony jest na drugim piętrze. Składa się z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Chojny-Dąbrowa,Łódź

330 000 zł40 m² 8 352,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Przed miotem ogłoszenia jest rozkładowe mieszkanie dwupokojowe położone na pierwszym piętrze w niskim bloku na Dąbrowie. Składa się z: salonu z wyjściem na sporą loggię, sypialni, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Widzew,Łódź

299 000 zł44 m² 6 719,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji na łódzkim Widzewie o powierzchni 44,5m2 położone przy ulicy Beli Bartoka. Nieruchomość znajduje się na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Franciszkańska

Bałuty,Łódź

480 000 zł45 m² 10 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Piękne i komfortowe mieszkanie 2 pokojowe na bałutach! Przy asp niedaleko Łagiewnickiej. W pobliżu Manufaktura, park Szarych Szeregów. Jeśli szukasz 2-pokojowego apartamentu idealnego do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowe Sady

Polesie,Łódź

469 000 zł38 m² 12 342,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż piękne, kobiece mieszkanie 2-pokojowe w inwestycji, która robi wrażenie już po pierwszym spojrzeniu. To ostatnie mieszkanie 2pokojowe w tym apartamentowcu! najlepsze możliwe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Widzew,Łódź

329 000 zł29 m² 11 344,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1922

Prezentuje Państwu mieszkanie na Śródmieściu nieopodal parku Źródliska. Mieszkanie idealnie nadaje się do dalszego wynajmu. Mieszkanie jest w wykończone w wysokim standardzie! Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kaczeńcowa

Teofilów,Łódź

2 100 zł37 m² 56,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Teofilów | kaczeńcowa | nowe osiedle | art teo | pierwszy najem Biuro Sulma Real Estate proponuje na wynajem stylowe 2 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na nowopowstcałym osiedlu Art Teo, na 2 piętrze.