dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Łódź - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

1 020 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 020 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Szczodrego

Olechów,Łódź

273 000 zł39 m² 7 079,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferujemy mieszkanie do remontu na sprzedaż, które znajduje się w Łodzi na Olechowie, przy ulicy Bolesława Szczodrego. Lokal położony jest na czwartym piętrze i ma powierzchnię 38,56m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bydgoska

Bałuty,Łódź

360 000 zł46 m² 7 826,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam 2 pokojowe rozkładowe mieszkanie na parterze na ul.Bydgoskiej , dzielnica Bałuty. Mieszkanie jest środkowe,składa się z dużego pokoju 22m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Polesie,Łódź

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 55 metrów kwadratowych zlokalizowane w sercu Łodzi, przy ulicy Kopernika 68 w prestiżowym Tobako Park. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lniana

Teofilów,Łódź

284 000 zł45 m² 6 311,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie na 4 piętrze bloku położonego na Teofilowie C. Opis mieszkania Mieszkanie posiada typowy dla Teofilowa układ w kształcie litery "L". Posiada: - dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obywatelska

Górna,Łódź

490 000 zł52 m² 9 423,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prezentujemy Państwu wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji w cichej i spokojnej okolicy, blisko komunikacji miejskiej i trasy wylotowej z miasta. Ta wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Teofilów,Łódź

330 000 zł45 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie i komórka lokatorska - 330 tys zł - 2 pokoje - kuchnia - 45m2 - piętro 2/4 - komórka lokatorska - balkon - lokalizacja: teofilów, okolice Rydzowej Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Łódź

Karolew,Łódź

2 150 zł48 m² 44,79 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Centrum miasta | 2 pokoje | karolew Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o pow. ok. 48 m 2 , zlokalizowane na IV piętrze apartamentowca położonego na Karolewie w pobliżu Atlas Areny. Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rąbieńska

Polesie,Łódź

569 000 zł48 m² 11 854,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie Z ogródkiem! Polecam dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w apartamentowcu na nowym osiedlu przy ul. Rąbieńskiej w Łodzi. Osiedle zamknięte, monitorowane. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Łódź

299 000 zł30 m² 9 913,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 30,16 m2 na 3 piętrze w nowoczesnej, kameralnej i zmodernizowanej kamienicy w Łodzi w samym sercu miasta, dogodna lokalizacja w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Polesie,Łódź

339 980 zł42 m² 8 129,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ostatni apartament z balkonem, 2 pokoje + pomieszczenie na poddaszu do własnej aranżacji. Ta nieruchomość z dużym potencjałem, tylko 385 kroków od Piotrkowskiej, blisko linii tramwajowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. marsz. Józefa Piłsudskiego

Widzew,Łódź

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 36m2 na 1 piętrze w Apartamentowcu Mieszkanie wolne od 10 Kwietnia 2024 Wynajmę Dwupokojowe mieszkanie 36m2 w nowo oddanym apartamentowcu przy ul. Piłsudskiego 98b. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Karolew,Łódź

350 000 zł38 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 38 m na Karolewie. Wszechobecna zieleń, wygodny dojazd do centrum oraz bliskość wszelkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. 1 Maja

Polesie,Łódź

1 100 zł44 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: ->umowa na pół roku *dwupokojowe mieszkanie po remoncie przy ul. 1 maja 84/86 *1 Km od Uniwersytetu Medycznego *2500 m do Manufaktury i ul. Piotrkowskiej *miejskie ogrzewanie, 44 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Radiostacja,Łódź

525 052 zł41 m² 12 744 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze miejsce do mieszkania dla studentów Uniwersytetu Łódzkiego oraz studentów Uniwersytetu Medycznego! Mieszkanie kwalifikuje się do programu "kredyt 2%" Bezpośrednie sąsiedztwo wielu Wydziałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łagiewnicka

Bałuty,Łódź

2 300 zł49 m² 46,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bezczynszowe, nowe, przestronne, klimatyzowane mieszkanie z miejscem postojowym, w kameralnym budynku położonym tuż przy Lesie Łagiewnickim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rewolucji 1905 r.

Śródmieście,Łódź

445 000 zł44 m² 10 038,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,33 m2, położone na 2 piętrze w 5 piętrowej (z windą) inwestycji etiuda w centrum Łodzi. Budynek zlokalizowany jest przy ulicy Rewolucji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Teofilów,Łódź

285 000 zł45 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Prezentuję Państwu wygodne mieszkanie o powierzchni 45m2 znajdujące się na 4 piętrze bloku zlokalizowanym na malowniczym osiedlu Teofilów w cichej i spokojnej okolicy z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łanowa

Teofilów,Łódź

255 000 zł37 m² 6 829,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Szanowni Państwo, przedstawiam mieszkanie idealne dla singla, pary lub rodzica z dzieckiem. Nieruchomość zlokalizowana jest w świetnej okolicy, odznaczającej się bogatą infrastrukturą (lista.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chojny,Łódź

399 900 zł54 m² 7 442,77 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam Państwa do mieszkania, które mieści się na pierwszym piętrze w wieżowcu na osiedlu Chojny. Lokal posiada: - przestronny salon z wyjściem na dużą loggię, gdzie możemy się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Drewnowska

Koziny,Łódź

499 000 zł54 m² 9 211,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż rozkładowe M-3 z ogródkiem na Łódzkich Kozinach. Uwaga! Do końca października rabat na mieszkanie 10%! Mieszkanie kwalifikuje się również do programu "kredyt 2%" - zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Karolew,Łódź

305 800 zł40 m² 7 645 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania dwupokojowego z balkonem o powierzchni 40 m2, usytuowanego na łódzkim osiedlu Karolew. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tramwajowa

Śródmieście,Łódź

1 900 zł46 m² 41,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament 2 pokojowy w prestiżowej inwestycji w centrum miasta primo przy ul. Tramwajowej 17b. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze w budynku z windą, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Teofilów-Wielkopolska,Łódź

375 000 zł36 m² 10 416,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu wygodne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem w świetnej lokalizacji w cichej i spokojnej okolicy, blisko komunikacji miejskiej. Ta wyjątkowa nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Teofilów,Łódź

399 000 zł45 m² 8 866,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie i komórka lokatorska - 399 tys zł - 2 pokoje - kuchnia - 45m2 - piętro 1/4 - komórka lokatorska - wystawa: wschód-zachód - lokalizacja: teofilów, blisko dworca Łódź - Żabieniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Retkińska

Retkinia,Łódź

1 600 zł42 m² 37,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości rentsell oferuje do wynajęcia przytulne, słoneczne mieszkanie 2 pokojowe w Łodzi na ulicy Retkińskiej 81 na 3 piętrze w bloku 4-piętrowym. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Radiostacja,Łódź

396 252 zł37 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze miejsce do mieszkania dla studentów Uniwersytetu Łódzkiego oraz studentów Uniwersytetu Medycznego z uwagi na bezpośrednie sąsiedztwo wielu Wydziałów uł i należącego do niego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Proletariacka

Stare Polesie,Łódź

423 660 zł37 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z własnym ogródkiem w centrum Łodzi, skąd w ciągu zaledwie kilkunastu minut dotrzemy do większości atrakcji miasta, galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Polesie,Łódź

1 300 zł33 m² 39,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przytulne dwupokojowe mieszkanie z przechodnią kuchnią *budynek położony przy przystanku tramwajowym *33m2, piętro 1, ogrzewanie miejskie *w niedalekiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czackiego

Górna,Łódź

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wykończone i wybudowane mieszkanie na Górnej przy ul. Czackiego 14. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki, przedpokoju oraz sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleje Politechniki

Górna,Łódź

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO pierwszego zamieszkania | garaz podziemny | komórka lokatorska | internet to speak english please call: do wynajęcia luksusowy dwupokojowy apartament, do pierwszego zamieszkania, usytuowany na piątym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Łódź

Polesie,Łódź

353 000 zł39 m² 9 051,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na 3 piętrze w nowoczesnym 4 piętrowym budynku na Polesiu w stanie deweloperskim. Wszechobecna zieleń, wygodny dojazd do centrum oraz bliskość wszelkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Radogoszcz,Łódź

520 000 zł57 m² 9 122,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wygodne 2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji w cichej i spokojnej okolicy, blisko komunikacji miejskiej. Ta wyjątkowa nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bałuty,Łódź

369 000 zł45 m² 8 161,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Lokalizacja: z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w spokojnej i bezpiecznej okolicy. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie zarówno spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Bałuty,Łódź

315 000 zł39 m² 8 056,27 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Z przyjemnością przedstawiam Ci to przytulne i urokliwe mieszkanie, które mamy zaszczyt mieć w swojej ofercie. To idealne miejsce dla tych, którzy marzą o przytulnym gnieździe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich

Polesie,Łódź

399 000 zł54 m² 7 388,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Prezentuję Państwu wygodne mieszkanie o powierzchni 54m2 znajdujące się na pierwszym piętrze bloku zlokalizowanym na Polesiu, w sąsiedztwie nowopowstałych woonerfów. Pod blokiem znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bałuty,Łódź

329 000 zł45 m² 7 311,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Z przyjemnością prezentujemy Państwu doskonałą propozycję inwestycyjną. Sprzedajemy przestronne mieszkanie, idealne dla inwestorów poszukujących rentownej nieruchomości. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Widzew,Łódź

490 000 zł48 m² 10 208,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż Oddzielna kuchnia w pełni wyposażona: zmywarka, piekarnik, lodówka. Wykończenie wnętrza: - w pokojach oryginalne deski dębowe, - w kuchni, łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Widzew,Łódź

490 000 zł48 m² 10 144,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż! Dostępne od czerwca Dwupokojowe mieszkanie, otwarta kuchnia z salonem z wyjściem na balkon. W kuchni nowy sprzęt agd i duża wyspa. Przestronna sypialnia z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Widzew,Łódź

480 000 zł46 m² 10 434,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przestronne eleganckie mieszkanie w Łodzi. Spokojna okolica z szybkim dojazdem do centrum. Przestrzenną, otwartą kuchnię, która łączy się z jasnym i przestronnym salonem. Kuchnia.