dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Łódź - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

1 020 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 020 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Górna,Łódź

499 655 zł57 m² 8 820,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo, najniższa cena w Łodzi! Kameralnym osiedle miasta, w pobliżu pięknych terenów zielonych. 0% prowizji! 0 zł podatku pcc Prezentowany apartament o powierzchni 56,65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wici

Teofilów,Łódź

295 000 zł45 m² 6 536,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży mieszkania w Łodzi Teofilów ul. Wici 64. Powierzchnia 45,13 m2 dwa pokoje, oddzielna kuchnia. Mieszkanie do własnej aranżacji ( do remontu). Piętro 4/4. Okolica dużo zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tuwima

Śródmieście,Łódź

2 800 zł48 m² 58,27 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english - please do not hesitate to contact us Societa ma przyjemność przedstawić dwupokojowy apartament mieszczący się w "solaris Park", przy ul. Tuwima. Solaris Park znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sąsiedzka

Górna,Łódź

1 850 zł38 m² 48,68 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *wynajmę przytulne, komfortowe, dwupokojowe mieszkanie *wyremontowany lokal mieści się na strzeżonym i zamkniętym osiedlu *do mieszkania przynależy też miejsce postojowe na podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Abramowskiego

Śródmieście,Łódź

305 000 zł35 m² 8 714,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

itajcie, szanowni Kupujący Nieruchomości! Zapraszamy Was do obejrzenia tej wspaniałej nieruchomości, położonej w samym sercu naszego miasta! To przytulne mieszkanie z dwoma pokojami może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Łódź

Polesie,Łódź

345 000 zł39 m² 8 903,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania na sprzedaż na Polesiu. To doskonała okazja dla osób poszukujących komfortowego i nowoczesnego miejsca do życia z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Łódź

Katedralna,Łódź

1 900 zł45 m² 42,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli lubisz klimat kamienicy ? Chcesz zamieszkać w centrum ? Szukasz mieszkania z 2 oddzielnymi pokojami ? Zapraszam do kontaktu :-) Mam do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Górna,Łódź

540 000 zł52 m² 10 291,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

W prestiżowej dzielnicy miasta znajdowało się osiedle, które łączyło luksus z wygodą. Tomek, młody profesjonalista, zmęczony codziennym zgiełkiem, szukał idealnego miejsca do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lniana

Bałuty,Łódź

295 000 zł38 m² 7 702,35 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

1. piętro / winda / 2 pokoje / w pełni rozkładowe / klimatyzacja / balkon / duży parking Z przyjemnością prezentuję dwupokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie, w pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Chojny-Dąbrowa,Łódź

370 000 zł40 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Przedstawiam 2 pokojowe mieszkanie obok ryneczka, idealne dla osób ceniących zieleń i ciszę :) Lokal usytuowany jest na 2 piętrze. Mieszkanie nie wymaga nakładów remontowych, jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiwulskiego

Górna,Łódź

295 000 zł27 m² 10 925,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio mieszkanie w Łodzi, pośrednikom dziękuję serdecznie Piękne klimatyczne, gotowe do zamieszkania. Świeżo po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drewnowska

Katedralna,Łódź

1 600 zł49 m² 32,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie znajdujące się przy ul. Drewnowskiej 16 (róg Zachodniej). Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze piętrze w 5 kondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berlińskiego

Doły,Łódź

325 000 zł38 m² 8 552,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwie kawalerki na jednej księdze wieczystej. Oferuję mieszkanie o powierzchni 38 m2 znajdujące się w kamienicy przy ulicy Berlińskiego w Łodzi. Mieszkanie zostało podzielone na dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lniana

Bałuty,Łódź

440 000 zł46 m² 9 565,22 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Witam. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z wydzieloną garderobą. Mieszkanie po generalnym remoncie. Wymieniona została instalacja elektryczna oraz kanalizacyjna. Kuchnia i szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Łódź

Polesie,Łódź

354 000 zł39 m² 9 076,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, bez podatku pcc Dla klientów wyczekujących nowego programu rządowego mamy propozycję rezerwacji z gwarancją ceny i ochrony środków. tel. Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podgórna

Górna,Łódź

255 000 zł37 m² 6 967,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry, mam do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe, 4 piętro, balkon. W spokojnej, zielonej okolicy. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska w piwnicy. Mieszkanie idealnie pasuję na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Ruda Pabianicka,Łódź

499 655 zł56 m² 8 854,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wolne od zaraz - umów się na prezentację Sprzedam gotowe do odbioru, znajdujące się na II piętrze mieszkanie na Rudzie Pabianickiej. Kameralny, świeżo ukończony i wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grabieniec

Bałuty,Łódź

1 500 zł48 m² 31,38 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia przestronnego mieszkania przy ul. Grabieniec 20 w Łodzi. Mieszkanie to doskonała propozycja zarówno dla singli, jak i par poszukujących komfortowego lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podgórna

Górna,Łódź

250 000 zł37 m² 6 830,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta sprzedaży mieszkania. Powierzchnia 36,6 m2 dwa pokoje jedne przechodni. Piętro 4/4. Mieszkanie do remontu lub odświeżenia. Idealne na start lub inwestycyjne. Lokalizacja ul. Podgórna. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Próchnika

Śródmieście,Łódź

549 000 zł51 m² 10 779,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

WE speak english - do not hesitate to contact us Societa z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży eleganckiego mieszkania o powierzchni 50,93 m2 położonego w kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pienista

Polesie,Łódź

345 000 zł39 m² 8 846,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atrakcyjna cena nieruchomości. Dla biura Sprzedam mieszkanie położone w bardzo malowniczej i spokojnej części Łodzi. Mieszkanie znajduje się na nowo wybudowanym osiedlu apartamentowców "nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jesionowa

Radogoszcz,Łódź

320 000 zł46 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Więcej informacji: znakomita alternatywa dla osób poszukujących 2 pokojowego mieszkania Z balkonem do własnej aranżacji W świetnej lokalizacji I cenie lokalizacja: łódź, radogoszcz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Widzew-Wschód,Łódź

224 000 zł27 m² 8 296,30 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Przedstawiam 2 pokojowe mieszkanie obok Lasku Widzewskiego. Lokal usytuowany jest na 11 piętrze. Na 27mkw składa się: * salon * sypialnia * kuchnia * łazienka wraz z ubikacją * przedpokój Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bałuty,Łódź

395 000 zł51 m² 7 745,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Doskonale zlokalizowane mieszkanie przy parku im. Szarych Szeregów dla rodzin z dziećmi, ceniących komfort, spokój i bliskość niezbędnych udogodnień czeka na Was. Powierzchnia: 51.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Chojny-Dąbrowa,Łódź

320 000 zł36 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Rezerwacja Przedstawiam 2 pokojowe, przytulne mieszkanie do wprowadzenia z przepięknym widokiem z 7 piętra. Pełna własność z kw! Na 36mkw składa się: * przechodni salon * sypialnia *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zgierska

Radogoszcz,Łódź

339 999 zł31 m² 10 967,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Do sprzedaży kawalerka na zielonym Radogoszczu wykończona w wysokim standardzie z dużą kuchnią i balkonem z widokiem na wzniesienia Łódzkie oraz przynależną komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pogonowskiego

Śródmieście,Łódź

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | manufaktura Oferuję Państwu przestronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni około 40 m 2 , położone na 1 piętrze nowej inwestycji przy ul. Pogonowskiego 6. Lokalizacja osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pojezierska

Bałuty,Łódź

300 000 zł45 m² 6 637,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe, w pełni rozkładowe M3 na Bałutach! Lokal znajduje się na parterze niskiego, zadbanego bloku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chojny-Dąbrowa,Łódź

290 000 zł36 m² 8 096,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży mieszkania typu M-3 na Dąbrowie. Mieszkanie o powierzchni 35,82m2 w pełnym rozkładzie z balkonem, położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bałuty,Łódź

339 000 zł43 m² 7 883,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Twoje Nowe Mieszkanie Czeka! Zapomnij o Tęsknocie, witaj w Łodzi Bałuty! Piękne 2-pokojowe Mieszkanie z Loggią na 4. Piętrze! Cena: 339 000 zł | Powierzchnia: 43 m | Umeblowane: tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Księży Młyn,Łódź

599 000 zł55 m² 10 950,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszam Cię do odkrycia wyjątkowego mieszkania, które położone jest na trzecim piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą. Lokal o powierzchni prawie 55 m2 w pełni rozkładowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chojny-Dąbrowa,Łódź

290 000 zł36 m² 8 002,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania typu M-3 o powierzchni 36,24m2 położonego na czwartym piętrze w zadbanym bloku czteropiętrowym w okolicach ul. Dąbrowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wodna

Widzew,Łódź

2 150 zł43 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m w prestiżowej inwestycji Boho przy ul. Wodnej 17 w Łodzi. Lokal składa się z przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wileńska

Retkinia,Łódź

1 850 zł38 m² 48,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english Przedstawiamy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 przy ulicy Wileńskiej 41 w Łodzi Mieszkanie jest w pełni wyposażone i umeblowane. Zlokalizowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Paradna

Górna,Łódź

2 950 zł53 m² 55,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO pierwszego zamieszkania | garaz podziemny | komórka lokatorska | internet to speak english please call: do wynajęcia luksusowy dwupokojowy apartament, usytuowany na pierwszym piętrze apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Łódź

Polesie,Łódź

364 000 zł41 m² 8 878,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciołkowskiego

Górna,Łódź

1 300 zł48 m² 27,08 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo, oferuję wynajem 2 - pokojowego, obszernego (48 m2) mieszkania zlokalizowanego w wieżowcu przy ul. Ciołkowskiego 3, rzut beretem od Szpitala Kopernika oraz Ronda Lotników Lwowskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Koziny,Łódź

430 000 zł57 m² 7 543,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Powierzchnia: 57 m Forma własności: pełna własność Liczba pokoi: 2 Stan wykończenia: do zamieszkania Piętro: 1/4 Balkon: tak Czynsz: 600 pln Ogrzewanie: miejskie Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Łódź

Retkinia,Łódź

345 000 zł39 m² 8 905,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie położone w malowniczej i spokojnej części Łodzi, na jednym z najbardziej pożądanych łódzkich osiedli - Retkinii. Znajduje się ono na nowo wybudowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Marysin,Łódź

379 000 zł42 m² 9 023,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Przedstawiam 2 pokojowe mieszkanie obok Parku Szarych Szeregów. Lokal jest w stanie do wprowadzenia! Pełna własność z kw! Na 42mkw składa się: * salon * sypialnia * kuchnia * łazienka wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Teofilów,Łódź

360 000 zł45 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w zaciszu Teofilowa Lokal jest w stanie do zamieszkania. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze. Na 45mkw składa się: * salon *.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij