dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Łódź - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

1 020 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 020 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefanowskiego

Polesie,Łódź

475 000 zł35 m² 13 555,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ogłoszenie sprzedaży mieszkania Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w sercu Łodzi, idealne na inwestycję lub dla osób ceniących bliskość wszystkich miejskich udogodnień. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

2 900 zł54 m² 53,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe na 1 piętrze w kamienicy przy ulicy Piotrkowskiej. Powierzchnia mieszkania to 54 m2. Mieszkanie ustawne i słoneczne, po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stefanowskiego

Polesie,Łódź

475 000 zł35 m² 13 571,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w inwestycji z 2023 roku znajdującej się w samym centrum przy ulicy Stefanowskiego. Doskonała lokalizacja w pobliżu Parku Poniatowskiego jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Chojny-Dąbrowa,Łódź

250 000 zł36 m² 6 938,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie w niskim bloku na Górnej! Mieszkanie w stanie do wprowadzenia/odświeżenia. Okna pcv. Kuchnia z atrakcyjnymi meblami w zabudowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Retkinia,Łódź

415 000 zł42 m² 9 783,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oryginalne, interesujęce wnętrze na Retkinii. Dwa pokoje w pełnym rozkładzie na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie z balkonem, powierzchnia 42,42m2. Pełen rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Widzew,Łódź

330 000 zł42 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Skoro tutaj trafiłeś to pewnie wiesz jaka flaga nosi te barwy. Mieszkając tu nigdy nie spóźnisz się na mecz. To 42-metrowe mieszkanie to przestrzeń pełna możliwości. Dwa pokoje stwarzają idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górna,Łódź

319 000 zł37 m² 8 552,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Masz już dosyć zwiedzania mieszkań i chcesz wreszcie wejść i poczuć się jak u siebie ? To mieszkanie jest właśnie takim przykładem, gdzie zaraz po przekroczeniu progu poczujesz się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Górna,Łódź

349 000 zł44 m² 7 931,82 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Szhrek: osioł, mam takie dylematy. Fiona w wieży na 7. piętrze, a tutaj. Mieszkanie na 7. piętrze w 11-piętrowym bloku. Co robimy? Osioł: szhrek, słuchaj mnie uważnie! Po co uwalniać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Łódź

Śródmieście,Łódź

2 100 zł39 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie w centrum Powierzchnia koło 39m2, składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki. Znajduje się na 6 piętrze nowego apartamentowca w centrum Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Koziny,Łódź

255 000 zł37 m² 6 891,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Interesujące mieszkanie na zielonych Kozinach, okolice parku na zdrowiu. Świetny lokalizacyjnie punkt, doskonały dojazd do centrum miasta, do Manufaktury zaledwie jeden przystanek komunikacją miejską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bałuty,Łódź

438 000 zł45 m² 9 705,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przepis na Idealne Mieszkanie Składniki: 45,19 m Przestrzeni Lokalizacja: łódź, bałuty, osiedle Teofilów Piętro 3 z 4 Balkon dla dodatkowej świeżości Komórka w piwnicy na dodatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wileńska

Polesie,Łódź

1 650 zł38 m² 43,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe, przytulne mieszkanie o powierzchni 37,93 m2 położone w niskim bloku przy ul. Wileńskiej 18 w Łodzi. Mieszkanie położne jest na parterze, do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzechwy

Górna,Łódź

378 000 zł44 m² 8 610,48 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Przedstawiam Państwu wygodne i funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Jana Brzechwy na Zarzewie w Łodzi. Jest to ciekawa propozycja dla osób lubiących bliskość miasta ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Polesie,Łódź

248 380 zł28 m² 8 999,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Żyj w błogiej ciszy w centrum miasta! 2-pokojowe mieszkanie w zabytkowej i całkowicie odrestaurowanej kamienicy 400 m od ulicy Piotrkowskiej może być Twoje! I to za jedyne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wschodnia

Śródmieście,Łódź

230 000 zł56 m² 4 107,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Okazja! Zainwestuj w mieszkanie z ogromnym potencjałem. Mieszkanie w świetnej lokalizacji, dokładnie w ścisłym Centrum Łodzi, położone (w obszarze rewitalizacji) przy ul. Wschodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Bałuty,Łódź

189 000 zł30 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe Mieszkanie Blisko Manufaktury! Idealne dla Singla, pary lub na Wynajem! Zapraszamy do zakupu przytulnego mieszkania o powierzchni 29,25 m , zlokalizowanego na parterze kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łąkowa

Śródmieście,Łódź

2 000 zł56 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią (razem 56m2) oraz balkonem do wynajęcia bezpośrednio od właściciela. Mieszkanie ma miejsce postojowe w hali garażowej. Teren osiedla jest ogrodzony oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Karolewska

Śródmieście,Łódź

1 950 zł50 m² 39 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie w Śródmieściu Łodzi tzw. Apartamenty Karolewska okolice ulicy Łąkowej i Kopernika. Bliskie sąsiedztwo Parku Poniatowskiego, atlas Areny i wielu biurowców. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Julianów,Łódź

358 000 zł54 m² 6 674,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam 2 pokojowe mieszkanie na zielonym Julianowie. Istnieje możliwość przerobienia mieszkania na 3 pokojowe. Na 54m2 składa się: # salon # sypialnia # kuchnia # łazienka z ubikacją #.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zmienna

Bałuty,Łódź

1 800 zł56 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2 w pełni wyposażone, po generalnym remoncie. Lokal znajduje się na parterze bloku w cichej, spokojnej okolicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Widzew,Łódź

300 000 zł30 m² 9 937,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Opis Finansowy: prezentujemy wyjątkową okazję inwestycyjną - mieszkanie o powierzchni 30,19 m , usytuowane w sercu Łodzi, w świetnym miejscu komunikacyjnym przy skrzyowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pogonowskiego

Stare Polesie,Łódź

541 926 zł47 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,92 m z balkonem i przestronnym tarasem o powierzchni 18,8 m ! Stan deweloperski - do wykończenia. Możliwość dokupienia miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Radogoszcz,Łódź

399 000 zł49 m² 8 118,01 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Cena: 428 000 zł Powierzchnia: 49,15 m Piętro: 10/11 Stan: bardzo dobry Dlaczego warto? Widok na całe osiedle: 10. piętro z niesamowitymi widokami na Radogoszcz i tereny zielone! Świetny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bojowników Getta Warszawskiego

Bałuty,Łódź

295 000 zł34 m² 8 575,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** tylko W home prak nieruchomości *** Przedstawiam Państwu, mieszkanie o pow. 34,40m2, na 1p. w bloku z cegły. Położone jest ono na Bałutach w ok. C.H. " manufaktura", przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Śródmieście,Łódź

287 000 zł44 m² 6 522,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Gdańska 46 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania na 3 piętrze o powierzchni około 44 mkw. Znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Próchnika

Śródmieście,Łódź

565 000 zł51 m² 11 093,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

WE speak english - do not hesitate to contact us Societa z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży eleganckiego mieszkania o powierzchni 50,93 m2 położonego w kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przybyszewskiego

Zarzew,Łódź

359 000 zł53 m² 6 767,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Tylko W home park Oferuję do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 53,05m2 w dzielnicy Łódź-Widzew, na Os. Zarzew, przy ul. Przybyszewskiego. Mieszkanie znajduje się na 3p.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pabianicka

Górna,Łódź

1 200 zł28 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia komfortowe dwupokojowe mieszkanie przy ul. Pabianickiej 34 *w dzielnicy Górna *powierzchnia 28 m2, 1 piętro *mieszkanie mieści się w zrewitalizowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Żubardź,Łódź

359 000 zł41 m² 8 703,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Cześć, teraz poproszę o pełne skupienie! To mieszkanie, które ma więcej charakteru niż przeciętny sitcom! Zlokalizowane na pierwszym piętrze bloku na Żubardziu w Łodzi, to 41,25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rysownicza

Bałuty,Łódź

1 300 zł37 m² 35,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dwupokojowe mieszkanie przy ul. Rysowniczej 30 *3500m - Manufaktura 3500m - Plac Wolności *miejskie ogrzewanie, 37 m2, 2 piętro *przyjazne dla zwierząt! Wyposażenie: *pokój: rozkładana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Śródmieście,Łódź

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Znajdź swoje wymarzone miejsce w samym sercu Łodzi! Oferujemy rewelacyjne mieszkanie w ekskluzywnej inwestycji Díasfera. To idealne gniazdko dla tych, którzy cenią sobie komfort, styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Zarzew,Łódź

1 600 zł37 m² 43,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Witam! Do wynajęcia słoneczne i przytulne 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Zarzew. Mieszkanie ma 37,10m2. Jest odświeżone, w pełni umeblowane i czeka na pierwszego najemcę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rąbieńska

Polesie,Łódź

2 200 zł37 m² 59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowo atrakcyjne mieszkanie w nowej inwestycji "maestria park" mieszkaniowej w dzielnicy Polesie przy ul. Rąbieńskiej 80. Nowy apartament do pierwszego zamieszkania o powierzchni 37 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kołłątaja

Śródmieście,Łódź

535 000 zł72 m² 7 379 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 2 pokojowe w pełni rozkładowe, jasne, przestronne mieszkanie z kw / o powierzchni 72,50 m2 na 1 piętrze w trzypiętrowym bloku/ kamienicy Mieszkanie z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

2 200 zł59 m² 37,35 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down "ładne mieszkanie Z garażem blisko centrum" - ul. Tylna wynajem: 2.000 zł + miejsce w garażu podziemnym 200 zł OPŁATY ŁĄCZNIE: 2640 zł (wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Broniewskiego

Górna,Łódź

675 000 zł58 m² 11 637,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferuję do sprzedaży prawdziwą perełkę. Mieszkanie wykończone absolutnie nietuzinkowo z klimatyzacją, po generalnym remoncie w roku 2023, podczas którego wymieniono kompletnie wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nawrot

Śródmieście,Łódź

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

We speak English, please call us at W Centrum miasta nowocześnie urządzony apartament o pow. 50 m2 usytuowany przy ul. Nawrot Apartament składa się z - salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Bałuty,Łódź

550 000 zł54 m² 10 185,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w bloku z 2004 roku pobudowanego z cegły, z parkingiem wewnętrznym dla mieszkańców na ogrodzonym terenie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne