dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Łódź - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

1 015 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 015 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marysińska

Bałuty,Łódź

199 000 zł47 m² 4 234,04 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferta nr: 2744s/2011 Do sprzedania rozkładowe, widne dwupokojowe mieszkanie z balkonem na Bałutach ( ok. Franciszkańskiej, marysińskiej). Mieszkanie o pow. 47m2, położone na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

350 000 zł74 m² 4 729,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Do sprzedania piękne, stylowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,27m2 położone na 1 piętrze kamienicy w samym centrum miasta. Mieszkanie bardzo jasne, przestronne i wysokie (3,30m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Bałuty,Łódź

252 000 zł60 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2 położone na pierwszym piętrze w trzypiętrowej kamiennicy w dzielnicy Bałuty. Mieszkanie własnościowe z kw, w pełnoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Polesie

Polesie,Łódź

175 000 zł42 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania atrakcyjne M3 o powierzchni 42m2, położone na drugim piętrze w wieżowcu na Retkini.Mieszkanie rozkładowe z dużym balkonem. Mieszkanie spółdzielczo- własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Widzew

Widzew,Łódź

250 000 zł52 m² 4 807,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 o bardzo wysokim standardzie. Mieści się na 1 piętrze w bloku z cegły w bardzo dobrej lokalizacji- na Zarzewie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Widzew

Widzew,Łódź

289 000 zł65 m² 4 446,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

DO sprzedania! mieszkanie własnościowe z kw o powierzchni 65m2(parter z osobnym wejściem ) 2 pokoje z aneksem kuchennym, znajdujące się przy ul. Księży Młyn. Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teofilów

Teofilów,Łódź

180 000 zł39 m² 4 615,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,5m2 położone na trzecim piętrze w cztero piętrowym bloku na osiedlu Teofilów. Kuchnia łazienka glazura , terakota , wymieniona instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górna

Górna,Łódź

248 000 zł51 m² 4 862,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokoje o powierzchni 51m2 na 2 piętrze w bloku 4- piętrowym na Chojnach. Mieszkanie po kapitalnym remoncie,plastikowe okna ,w kuchni zabudowa oraz glazura ,w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Polesie

Polesie,Łódź

169 000 zł36 m² 4 694,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36m2, położone na 2 piętrze 4 piętrowego bloku na Karolewie. Mieszkanie po remoncie, ładnie, funkcjonalnie i nowocześnie urządzone. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Janów

Janów,Łódź

234 000 zł52 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,5m2 położone na 2 piętrze bloku na Janowie. Mieszkanie po kapitalnty remoncie przeprowadzonym w 2011 r w pełni rozkładowe z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Bałuty,Łódź

125 000 zł37 m² 3 378,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Do sprzedania atrakcyjne M3 o powierzchni 37m2, położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku na Teofilowie. Jest to amfilada, w tym przypadku z jednego pokoju do drugiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

130 000 zł41 m² 3 170,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe rozkładowe + kuchnia w aneksie o powierzchni 41m2 usytułowane na 2 piętrze w 3 piętrowej kamienicy.Mieszkanie jest po generalnym remoncie, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Widzew

Widzew,Łódź

240 000 zł53 m² 4 528,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2 usytułowane na 3 piętrze na Widzewie. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, do ewentualnego odświeżenia.W pokojach na ścianach gładzie, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Bałuty,Łódź

200 000 zł47 m² 4 255,32 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie, o powierzchni 47m2 usytułowane na 3 piętrze w wieżowcu na Bałutach. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, na ścianach i sufitach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Polesie

Polesie,Łódź

160 000 zł42 m² 3 809,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania typu M-3 o pow 42 m, rozkładowego na Retkini w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Mieszkanie mieści się na drugim piętrze w bloku cztero-piętrowym posiada balkon (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dwernickiego

Śródmieście,Łódź

210 000 zł48 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jest bardzo przytulne I przestronne. Lokal mieści się na parterze, posiada W oknach rolety zewnętrzne - antywłamaniowe. Znajduje się przy ul.PÓŁNOCNEJ BLISKO PARKU HELENÓW,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

210 000 zł45 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2, położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku z cegły w dzielnicy Łódź Polesie. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Polesie

Stare Polesie,Łódź

210 000 zł45 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy atrakcyjne mieszkanie typu M-3 o pow 45 m2, usytuowane na czwartym piętrze w bloku z cegły w dzielnicy Stare Polesie. Mieszkanie posiada nowe instalacje elektryczne, wodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Radogoszcz

Radogoszcz,Łódź

230 000 zł52 m² 4 423,08 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe rozkładowe o powierzchni 52m2 usytuawane na 2 piętrze wieżowca w dzielnicy Radogoszcz .Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie, wyposażone w meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów

Łódź,łódzkie

125 000 zł53 m² 2 358,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 53 m2 na parterze, okna od podwórza - 5 min pieszo od Manufaktury na ul. Legionów. Podwórko monitorowane, bramofon i domofony na klatkach. Brama wjazdowa otwierana na pilota. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górna

Górna,Łódź

199 000 zł50 m² 3 980 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

! do sprzedania bardzo ładne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2, położone na 5 piętrze punktowca z 1991r. na Chojnach. Mieszkanie przestronne, w pełni rozkładowe z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Widzew

Widzew,Łódź

227 000 zł47 m² 4 829,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2 położone na 1piętrze bloku na Olechowie. Mieszkanie w pełni rozkładowe z dużym balkonem typu loggia z widokiem na park.Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Bałuty,Łódź

198 000 zł47 m² 4 212,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47 m2 położone na 4 piętrze w bloku na cichym i zielonym Teofilowie. Mieszkanie w pełni rozkładowe, po generalnym remoncie, gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Bałuty,Łódź

215 000 zł47 m² 4 574,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie typu M-3 po kapitalnym remoncie,o pow 47 m. Blok po termoizolacji z cegły .Drugie piętro w bloku czteropiętrowym.Na ścianach gładzie gipsowe,na podłogach w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Polesie

Polesie,Łódź

168 000 zł42 m² 3 960 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Sprzedający pokrywa wynagrodzenie pośrednika. Dwupokojowe mieszkanie rozkładowe, wymagające odświeżenia. Mieszkanie znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie przedszkola, szkoły, przychodni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Retkinia

Retkinia,Łódź

157 000 zł42 m² 3 738,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42m2 położone na 1 piętrze w wieżowcu na osiedlu Retkinia. Mieszkanie spółdzielczo własnościowe z kw, z balkonem typu loggia, do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Widzew

Widzew,Łódź

200 000 zł46 m² 4 347,83 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 46m2 usytułowane na 10 piętrze w 11 piętrowym wieżowcu na Widzwie Wschodzie. Mieszkanie po remoncie w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Polesie

Polesie,Łódź

165 000 zł45 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokoje o powierzchni 45 m2 na 9 piętrze w wieżowcu na osiedlu karolew/polesie Meszkanie do odnowienia i do własnej aranżacji, okna nowe plastikowe, balkon. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górna

Górna,Łódź

140 000 zł37 m² 3 783,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania atrakcyjne M3 o powierzchni 37m2, położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku na Dąbrowie. Mieszkanie własnosciowe, składa się z dwóch oddzielnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rojna

Bałuty,Łódź

129 000 zł37 m² 3 486,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący bez prowizji! Przedstawiamy Państwu mieszkanie położone przy ul. Rojnej w Łodzi. Nieruchomość składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Częściowa amfilada (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górna

Górna,Łódź

197 000 zł52 m² 3 788,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,5m2, położone na 1 piętrze bloku na Górnej. Mieszkanie bardzo ciekawe, nowoczesne, zaprojektowane przez architekta, z balkonem. Remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górna

Górna,Łódź

155 000 zł40 m² 3 875 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokoje rozkładowe o powierzchni 40m2 na 2piętrze w bloku 4- piętrowym na Dąbrowie. Okna nowe plastikowe, balkon. Na ścianach w pokojach tapeta, na podłodze płytki pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Polesie

Polesie,Łódź

165 000 zł42 m² 3 928,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie 42,42m kw na parterze w czteropiętrowym bloku na Retkini. Mieszkanie własnościowe z kw, w dobrym stanie, po częściowym remoncie. Nowe, antywłamaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

155 000 zł44 m² 3 522,73 zł/m²

 

Piętro:3/24

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2-pokojowe tanie mieszkanie w samym Centrum na Manhattanie. Mieści się na 3 piętrze w wieżowcu (klatki odświeżone) z windą, parkingiem, blok wyposażony w ochronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Polesie

Polesie,Łódź

175 000 zł43 m² 4 069,77 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Do sprzedania bardzo ładne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2, położone na parterze 11 piętrowego wieżowca w centrum miasta. Mieszkanie rozkładowe, z dużym balkonem. 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Polesie

Polesie,Łódź

180 000 zł42 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 rozkładowe pokoje o powierzchni 42m2 na parterze w wieżowcu w cichej i spokojnej okolicy na Retkini. Mieszkanie z balkonem, w bardzo dobrym stanie i do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górna

Górna,Łódź

219 000 zł51 m² 4 294,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2, położone na 1 piętrze 4 piętrowego bloku na Chojnach. Mieszkanie środkowe, rozkładowe z dużym balkonem typu loggia. W pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Bałuty,Łódź

177 000 zł47 m² 3 765,96 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania rozkładowe 2 pokoje mieszkanie o powierzchni 47m2 położone na 2 piętrze w 10 piętrowym bloku usytułowane na osiedlu Bałuty.Mieszkanie do odświeżenia i własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teofilów

Teofilów,Łódź

153 000 zł45 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 45m2 położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku na cichym i zielonym osiedlu Teofilów. Mieszkanie spółdzielczo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teofilów

Teofilów,Łódź

165 000 zł44 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użutkowej 44,47 m2 położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Teofilów. Mieszkanie w pełni rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Widzew

Widzew,Łódź

120 000 zł44 m² 2 727,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 44 m2 położone na drugim piętrze w czteropiętrowej kamiennicy w centrum miasta. W mieszkaniu wszystkie okna stare.