dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Łódź - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

1 020 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 020 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Śródmieście,Łódź

3 000 zł49 m² 60,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO pierwszego zamieszkania | 2 pokoje | manufaktura Oferuję Państwu przestronne, 2 pokojowe mieszkanie do pierwszego zamieszkania, o powierzchni około 50 m 2 , położone na 4 piętrze nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bałuty-Centrum,Łódź

445 000 zł46 m² 9 673,91 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Słoneczne dwupokojowe mieszkanie na Bałutach. Powierzchnia ok 46m2, pełen rozkład, balkon. Mieszkanie świeżo po generalnym remoncie obejmującym: - wymianę instalacji elektrycznej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Codzienna

Stare Chojny,Łódź

299 000 zł43 m² 7 020,43 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zamieszkaj w spokojnej i cichej okolicy w mieszkaniu położnym na zielonym osiedlu przy ul. Codzienna 2. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,59 m2. standardzie: do remontu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Widzew-Wschód,Łódź

369 000 zł45 m² 8 143,90 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie na Widzewie Wschodzie! Lokal znajduje się na dziewiątym piętrze zadbanego wieżowca położonego pośród spokojnego, przyjemnego osiedla. Świetna okolica zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górna,Łódź

319 000 zł36 m² 8 861,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Cena zakupu: 319 000 zł Szukasz bezpiecznej i opłacalnej inwestycji? Oferujemy na sprzedaż mieszkanie, które jest doskonałą okazją inwestycyjną. Sprawdź, jakie zyski możesz osiągnąć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plantowa

Teofilów,Łódź

365 000 zł45 m² 8 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po remoncie generalnym (do lekkiego odświeżenia) - 365 tys zł - 2 pokoje - kuchnia - 45m2 - piętro 2/4 - balkon - komórka lokatorska - wystawa: północ- południe - lokalizacja: teofilów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przybyszewskiego

Górna,Łódź

319 000 zł47 m² 6 790,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

2 pokoje, 46,98m2, 1. piętro w dobrze skomunikowanej części Łodzi, wszystko czego potrzeba w zasięgu ręki! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pojezierska

Julianów,Łódź

299 990 zł45 m² 6 636,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe Mieszkanie na Parterze przy Parku! Zapraszamy do zakupu, dwustronnego mieszkania o powierzchni 45,2 m , zlokalizowanego na parterze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Polesie,Łódź

1 500 zł63 m² 23,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english - do not hesitate to contact us Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego mieszkania o powierzchni 63m2 , usytuowanego w kamienicy przy ul. 6 sierpnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Łódź

310 000 zł38 m² 8 240,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Jak poszła matura? Wydział Prawa i administracji? Wydział filologiczny? Czy może wydział lekarski? Mam dla Was mieszkanie tuż przy tych wydziałach. Świetna inwestycja, a poza tym bliżej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pienista

Retkinia,Łódź

357 745 zł40 m² 9 049,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

! szukasz na rynku pierwotnym? Zadzwoń i dopytaj nas o pełną ofertę! ***zakup od dewelopera***bez prowizji i pcc 2% - Kontakt: - odbiór kluczy: II kwartał 2025 - Spotkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nawrot

Śródmieście,Łódź

2 100 zł41 m² 51,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***oferta przeznaczona dla osób niepalących I bez zwierząt*** Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie znajdujące się przy ul. Nawrot 48. Budynek monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Łódź

499 000 zł52 m² 9 526,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania, które sprawi, że poczujesz się jak bohater komedii romantycznej? Oto ono! W samym sercu Łodzi, zaledwie kilka kroków od legendarnej Manufaktury, czeka na Ciebie prawdziwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabieniec

Teofilów,Łódź

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dwupokojowe mieszkanie przy ul. Grabieniec 16 - świetna lokalizacja! *ogrzewanie miejskie, 38m2, parter *do mieszkania przynależy komórka lokatorska *przyjazne dla zwierząt! Wyposażenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Felsztyńskiego

Górna,Łódź

1 500 zł21 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie ul. Felsztyńskiego 19 *powierzchnia 21 m2, parter *nowoczesne ogrzewanie podłogowe *wyremontowana kamienica z cegły z ogrzewaniem miejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Górna,Łódź

380 000 zł45 m² 8 444 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Więcej informacji: wszystkie oferty na stronie: doskonała alternatywa dla osób poszukających mieszkania na parterze w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych. Lokalizacja: łódź-Górna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopcińskiego

Radiostacja,Łódź

290 000 zł42 m² 6 904,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Zamieszkaj w idealnej lokalizacji, obok Parku 3 Maja - os. Radiostacja, łódź - Śródmieście przy ul. Kopcińskiego 48. Dwupokojowe, zadbane mieszkanie z aneksem kuchennym, w standardzie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bałuty-Centrum,Łódź

2 300 zł41 m² 56,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english - please do not hesitate to contact us Societa ma przyjemność przedstawić przestronną, urządzone zgodnie z aktualnymi trendami mieszkanie z sypialnią w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

499 000 zł46 m² 10 779,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Wyobraź sobie, że wracasz po ciężkim dniu pracy do mieszkania z tarasem, odsuniętym od wszelkiego zgiełku. Z książką w ręku możesz delektować się otaczającą Cię zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Górna,Łódź

1 900 zł34 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu przy ul. Wieniawskiego 5h *nowy lokal po generalnym remoncie z miejscem postojowym i balkonem *mieszkanie w centrum miasta *balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pienista

Retkinia,Łódź

356 331 zł41 m² 8 765,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łagiewnicka

Bałuty,Łódź

369 000 zł47 m² 7 864,45 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy przestronne dwupokojowe mieszkanie z balkonem i ze sporą jasną kuchnią, położone na dziesiątym piętrze wieżowca przy ulicy Łagiewnickiej na Starych Bałutach, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Stare Polesie,Łódź

721 800 zł73 m² 9 880,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam 2 pokojowe mieszkanie do wprowadzenia obok Piotrkowskiej. Na podwórku znajdują się miejsca parkingowe dla mieszkańców kamienicy. Pełna własność z kw! Na 73mkw składa się: * salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bratysławska

Retkinia,Łódź

1 400 zł38 m² 37 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Promocja wakacyjna: > opłata za wynajem od czerwca do września 2024 r. - w wysokości 1400 zł alternatywa dla osób szukających mieszkania w pełni umeblowanego i gotowego do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Chojny,Łódź

365 000 zł51 m² 7 156,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 51 m , położonego przy ulicy Łokietka 1, na 3 piętrze. Opis mieszkania: powierzchnia: 51 m Liczba pokoi: 2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Koziny,Łódź

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english - please do not hesitate to contact us Societa ma przyjemność przedstawić przestronną, urządzoną zgodnie z aktualnymi trendami kawalerkę z aneksem sypialnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aleksandra

Ruda Pabianicka,Łódź

407 150 zł48 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Więcej informacji e-mail: wszystkie oferty na stronie: jeśli szukasz mieszkania z dogodnym dojazdem do centrum Łodzi oraz w bliskiej odległości od parków, a także obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lutomierska

Bałuty,Łódź

385 000 zł44 m² 8 651,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie po generalnym remoncie | blisko manufaktury Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie, o pow. 44,50 m 2 , położone na parterze czteropiętrowego bloku położonego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bałuty,Łódź

280 000 zł43 m² 6 482,98 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Wielka olimpiada nieruchomości - Lutomierska 129! tylko U nas - wystartuj W wyścigu O wyjątkowe mieszkanie! Lokalizacja: lutomierska 129 Piętro: 2 z 10 (z windą!) Powierzchnia: 43,19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felińskiego

Górna,Łódź

289 000 zł37 m² 7 810,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Łódzka giełda nieruchomości .CENA DO NEGOCJACJI Do sprzedania mieszkanie w stanie bardzo dobrym czyste zadbane praktycznie do wprowadzenia bez jakichkolwiek remontów , położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

465 000 zł37 m² 12 567,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji I podatku pcc Nie masz czasu zapoznać się z ogłoszeniem zadzwoń:. Całkowicie za darmo pomożemy w negocjacjach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

356 000 zł37 m² 9 621,62 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bednarska

Kurak,Łódź

350 000 zł45 m² 7 778 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łączna

Górna,Łódź

252 000 zł38 m² 6 709,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Funkcjonalny rozkład ,dobra lokalizacja ,2 pokoje 37,56 m2,4 piętro ,blok z cegły. Zapraszam do zakupu mieszkania położonego w spokojnej części dzielnicy Górna, mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czernika

Widzew-Wschód,Łódź

359 000 zł45 m² 7 977,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w pełnym rozkładzie o powierzchni 44,5 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie posiada dużą loggię oraz nowe okna pcv. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Śródmieście,Łódź

2 200 zł42 m² 51,84 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia od 1 sierpnia dwupokojowe mieszkanie w doskonałym standardzie na ostatnim piętrze apartamentowca, z miejscem parkingowym i komórką lokatorską na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z garażem, ul. Kopernika

Polesie,Łódź

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english - please do not hesitate to get in touch with us Societa ma przyjemność przedstawić piękny i cichy dwupokojowy loft w Tobaco Park. Dawne wnętrza XIX wiecznej Fabryki Tytoniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

368 000 zł38 m² 9 684,21 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-