dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Łódź - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

1 019 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 019 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

409 990 zł60 m² 6 776,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjne mieszkanie położone w samym centrum miasta. W chwilę spacerem można dojść do ulicy Piotrkowskiej. Aby poczuć tętniące życiem miasto można również wyjść na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zgierska

Bałuty,Łódź

1 300 zł46 m² 28,26 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Koszty najmu: 1300 zł. odstępne dla właściciela + 800 zł. czynsz ( w tym internet) + 150 zł. zaliczka na prąd+ 50 zł. zaliczka na gaz : Łącznie 2300 zł. Kaucja 2000 zł. Jednorazowa prowizja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dowborczyków

Śródmieście,Łódź

418 727 zł33 m² 12 735 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania w stanie deweloperskim o powierzchni 32,88 m2 wraz z 7,84 m2 balkonem znajdujące się na VIII piętrze w inwestycji nowe przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nowe Sady

Nowe sady,Łódź

339 000 zł37 m² 9 184,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam ofertę mieszkania znajdującego się na 5 piętrze z 5. w apartamentowcu oddanym w 2024 roku, w świetnej lokalizacji - Nowe Sady. Mieszkanie z wykończoną łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

299 000 zł38 m² 7 971,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje | komunikacja autobusowa | parter | wsch-zach | dwie komórki | umeblowane | cicha okolica Na sprzedaż, w pełni umeblowane jak na zdjęciach, dwupokojowe mieszkanie o pow. 37,51 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Telefoniczna

Śródmieście,Łódź

2 999 zł44 m² 68 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękny, nowy apartament na osiedlu Pomorska Park przy ul. Telefonicznej. Posiada powierzchnię 44m2 i położony jest na trzecim piętrze w apartamentowcu. Całość wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

2 250 zł35 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english - please do not hesitate to contact us Societa ma przyjemność przedstawić odkrycie dla miłośników życia w centrum miasta. Nowe mieszkanie o powierzchni 35 m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z garażem, ul. Tymienieckiego

Śródmieście,Łódź

1 700 zł66 m² 26 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowy apartament w Loftach u Scheiblera przy ul. Tymienieckiego 25C. Mieszkanie posiada powierzchnię 66 m2 oraz znajduje się na parterze. Jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowe Sady

Nowe sady,Łódź

492 000 zł37 m² 13 297,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferuję na sprzedaż mieszkanie w świetnym rozkładzie o powierzchni 36,5 m położone na II piętrze w bloku przy ul. Nowe Sady 85.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lutomierska

Bałuty,Łódź

1 300 zł40 m² 33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o pow. 40 m2 na I piętrze w bloku 4-piętrowym bardzo blisko Manufaktury. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wróblewskiego

Polesie,Łódź

450 000 zł42 m² 10 794 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym bloku przy ul. Wróblewskiego 19. Mieszkanie o powierzchni niespełna 42 m2, znajduje się na 6 piętrze w apartamentowcu z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Hetmańska

Widzew-Wschód,Łódź

625 000 zł61 m² 10 245,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mam przyjemność przedstawić Państwu piękne mieszkanie na Janowie na ul. Hetmańska. Niezwykłym atutem jest Lokalizacja. Osiedle jest otoczone parkami. W pobliżu jest pełno przedszkoli, szkół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wolna od zaraz, ul. Rewolucji 1905 r.

Śródmieście,Łódź

1 600 zł22 m² 73 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie w centrum miasta Łódź, dzielnica Śródmieście - ul. Rewolucji 1905 Roku. Mieszkanie o powierzchni 22 m2 znajduje się na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielkopolska

Bałuty,Łódź

347 000 zł45 m² 7 690,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,12 m2 zlokalizowane w Łodzi przy ul. Wielkopolskiej. Położone jest na 3 piętrze w niskim bloku bez windy. Jest rozkładowe i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świtezianki

Radogoszcz,Łódź

509 000 zł49 m² 10 387,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Łódzka giełda nieruchomości .DLA BIURA NIERUCHOMOŚCI. Do sprzedania nowe mieszkanie o powierzchni 48 .86 m2 usytuowane w bloku na Radogoszczy ul. Świtezianki 54. Mieszkanie rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aleksandrowska

Teofilów,Łódź

285 000 zł45 m² 6 305,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Zamieszkaj w spokojnej okolicy z dobrze rozwiniętą komunikacją miejską! Przedstawiamy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,2 m zlokalizowane przy ul. Aleksandrowska 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Srebrzyńska

Polesie,Łódź

344 516 zł34 m² 10 220 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,71 m . Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. To doskonała opcja dla osób szukających funkcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łanowa

Teofilów,Łódź

1 600 zł47 m² 34,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe Mieszkanie na Teofilowie - Gotowe do Wynajęcia! O mieszkaniu: mieszkanie o powierzchni 47 m , znajduje się na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku. Posiada przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Próchnika

Śródmieście,Łódź

375 000 zł58 m² 6 411 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie w samym sercu Łodzi! Opis lokalizacji: nieruchomość położona jest w świetnie skomunikowanej okolicy, pośród licznych udogodnień jakie oferuje Łódź. Zaledwie 5 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Giewont

Stoki,Łódź

299 000 zł45 m² 6 586 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

2 duże pokoje w spokojnej i zielonej okolicy 2 pokojowe rozkładowe mieszkanie na Stokach - widzew/bałuty Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w okolicy ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

2 400 zł54 m² 44 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Kilińskiego 121b, o powierzchni 54 m2 znajdujące się na 4 piętrze w bloku 13-piętrowym z windą z 2016 roku. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Widzew,Łódź

2 800 zł37 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w pobliżu centrum miasta, przy ul. Złotej 7 w Łodzi, do pierwszego wprowadzenia. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w odrestaurowanej kamienicy, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dębowa

Górna,Łódź

1 900 zł47 m² 40,43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament w pobliżu centrum Łodzi, przy ul. Dębowej 4. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, łazienki, przedpokoju oraz garderoby. Z salonu jest wyjście na dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Krajowej

Retkinia,Łódź

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne i słoneczne dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Armii Krajowej usytuowane na 1 piętrze 5 kondygnacyjnego bloku. W najbliższym otoczeniu znajdują się liczne sklepy, lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Targowa

Śródmieście,Łódź

2 200 zł38 m² 57 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta najmu dwupokojowego mieszkania przy ul. Targowej 53C. Mieszkanie dostępne od lutego. Mieszkanie znajduje się na VII najwyższym piętrze w inwestycji "diasfera Łódzka" tuż przy Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wici

Teofilów,Łódź

270 000 zł37 m² 7 369 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 36,64 metrów kwadratowych zlokalizowane przy ul. Wici 12 w spokojnej i zielonej dzielnicy Łódź Bałuty - Teofilów. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Łódź

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Sienkiewicza 53, w rewitalizowanej i w pełni odnowionej kamienicy. Ze względu na ścisłe centrum miasta, w najbliższej okolicy znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Srebrzyńska

Polesie,Łódź

356 581 zł34 m² 10 460 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Promocja do końca lutego! Przestronne mieszkanie 2-pokojowe w centrum miasta, z dogodnym dostępem do wszystkich atrakcji i udogodnień. Zlokalizowane blisko Manufaktury, idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olimpijska

Retkinia,Łódź

435 000 zł42 m² 10 254,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, w dniach 8.02-24.03 przebywam na urlopie. W pilnych sprawach proszę o wiadomość mailową na adres lub na Whatsapp pod nr tel., ewentualnie o kontakt telefoniczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łukasińskiego

Górna,Łódź

2 500 zł45 m² 56 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem dostępne od zaraz. Nowoczesne, komfortowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 położone na IV piętrze apartamentowca przy ul. Łukasińskiego 4. Osiedle jest zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bojowników Getta Warszawskiego

Bałuty,Łódź

384 200 zł50 m² 7 684 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokoje 50m2 na 1 piętrze w bloku z cegły Mieszkanie pełen rozkład Do mieszkania należy piwnica oraz miejsce parkingowe na wygrodzonym i utwardzonym parkingu przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Retkinia,Łódź

288 000 zł43 m² 6 668,21 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania do remontu dla osób pragnących stworzyć przestrzeń według swojego pomysłu. W pigułce: -2 pokojowe mieszkanie [salon z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Narutowicza

Śródmieście,Łódź

547 560 zł42 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 42,12 m2 na 4 piętrze w inwestycji Narutowicza-Residence w bloku z windą z 2016 roku. Świetna lokalizacja m. in. dla pracowników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

2 650 zł39 m² 67 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z klimatyzacją przy ul. Kilińskiego 138. Mieszkanie dostępne od 1 kwietnia. Mieszkanie znajduje się na VI piętrze piętrze w inwestycji "diasfera Łódzka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarnia

Widzew,Łódź

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Sarniej 3 obok Monopolis. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne sklepy, lokale usługowe i gastronomiczne. Apartament o powierzchni 47m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Inflancka

Bałuty,Łódź

1 800 zł38 m² 47,12 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Umowa o najem okazjonalny minimum na rok Odstępne 1800 zł. + 610 zł. zaliczka na czynsz do wspólnoty + 100 zł. zaliczka na prąd Prowizja dla biura 1000 zł. Kaucja : 2000 zł. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Widzew,Łódź

445 000 zł45 m² 9 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Twoje nowe M! Gotowe do zamieszkania od zaraz! Halo, halo! Czy jest tu ktoś, kto marzy o idealnym mieszkaniu w Łodzi? Bo właśnie takie mam do zaoferowania! Co dostajesz w pakiecie? 45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Moniuszki

Śródmieście,Łódź

5 000 zł66 m² 76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy, klimatyzowany apartament w inwestycji "willa Moniuszki" w Łodzi. Apartament znajduje się w całkowicie zrewitalizowanej willi wybudowanej przez łódzkiego fabrykanta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podmiejska

Łódź,łódzkie

389 000 zł50 m² 7 715,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,42 m położone na pierwszym piętrze, zlokalizowane przy ul. Podmiejskiej 16a W niedalekiej odległości znajdziemy punkty handlowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dowborczyków

Śródmieście,Łódź

421 000 zł33 m² 12 824 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania w stanie deweloperskim o powierzchni 32,83 m2 wraz z 11,92 m2 balkonem znajdujące się na VIII piętrze w inwestycji nowe przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Milionowa

Widzew,Łódź

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę jasny, pięknie i funkcjonalnie wykończony apartament w Fuzji, ul. Milionowa 6. Na 34m2 znajduje się salon z sofą z funkcją spania, tv ze Smart tv, aneks kuchenny.