dowolna

Lokale handlowo-usługowe Łódź - Baza ogłoszeń najmu i kupna

164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

164 ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem parterowy lokal o pow. 50 mkw. z witryną od podwórza przy ul. Piotrkowskiej 240. Nieruchomość położona w centrum Łodzi, zaraz przy przystanku tramwajowo/autobusowym przy.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²225 m² 20 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy jednopoziomowy w pobliżu części deptakowej ul. Piotrkowskiej! Powierzchnia ok. 225 mkw, w stanie technicznym dobrym. Lokal położony jest na parterze, w kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

26,32 zł/m²57 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajmu oferujemy Państwu lokal biurowy o powierzchni 57 m2 usytuowany na pierwszym piętrze. Budynek jest dobrze widoczny z ruchliwej ulicy jaką jest ulica Inflancka. Po sąsiedzku znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł67 m² 7 597,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opis ogólny Na sprzedaż lokal hanldowo - usługowy W stanie deweloperskim O pow.: 67 MKW., położony na parterze W NOWYM BUDYNKU przy ul. 6 sierpnia w Łodzi (dzielnica Polesie - Stare.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

265 000 zł58,47 m² 4 532,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż mieszkanie o wyjątkowym potencjale, położone w samym sercu Łodzi - przy ul. Nawrot 43. Lokal znajduje się na parterze, z bezpośrednim wejściem z prześwitu bramowego,.

Szczegóły ogłoszenia

43,21 zł/m²161,99 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:garaż

Na wynajem wyjątkowy lokal użytkowy o powierzchni 161,99 m , po generalnym remoncie, urządzony bardzo nowocześnie i fukcjonalnie. Położony na parterze bloku mieszkalnego w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

83 zł/m²30 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal o powierzchni 30 m2 na ul. Wojska Polskiego (łódź-Bałuty). Atuty oferty: - lokal widoczny z często uczęszczanej drogi (darmowa reklama firmy) - po kapitalnym remoncie -.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł670 m² 5 373,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Łódź, ul. Proletariacka - sprzedam obiekt komercyjny, odnowiony, o pow. 670 m2, w pełni wykończony. Do dyspozycji kilka lokali w zróżnicowanej konfiguracji + kilkanaście miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

688 160 zł43,01 m² 16 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bez prowizji i podatku pcc! Do sprzedania piękny, wysoki lokal usługowy z dużymi witrynami, położony w prestiżowej lokalizacji, obok Dworca Fabrycznego, ec1 i Bramy Miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

43,96 zł/m²182 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal o powierzchni 182 m , położony na pierwszym piętrze kameralnego budynku w spokojnej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

43,48 zł/m²115 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow 115 mkw, w cenie 5000 zł/mies + media wg zużycia (ogrzewanie, woda miejskie z sieci). Informacje zawarte w opisie nieruchomości nie.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł522,20 m² 2 487,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy frontowy lokal użytkowy usytuowany na parterze wieżowca położonego w ścisłym centrum Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 204/210. Lokal z ogrzewaniem miejskim, posiadający trzy.

Szczegóły ogłoszenia

19,50 zł/m²200 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Dzień dobry, oferujemy do wynajęcia powierzchnię użytkową przeznaczoną na biuro, magazyn lub cichą produkcję lub usługi. Powierzchnia do dyspozycji 200 m2. Pomieszczenia znajdują się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 438 300 zł443,83 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

- lokal usługowy - ul. Rewolucji 1905 r. 69 w Łodzi Na sprzedaż lub do wynajęcia lokal usługowy przy skrzyżowaniu ul. Rewolucji 1905 r., a ul. Kamińskiego. Powierzchnia: - poziom 0 373,50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal położony w wyśmienitym miejscu przy ul. Piotrkowskiej na Deptaku. 200 m2 , parter, front + wyjście od frontu , witryny na Deptak. Przeznaczenie - gastronomia , handel , usługi. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł242 m² 5 495,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o łącznej powierzchni 502,35 m , zlokalizowany przy prestiżowej ul. Piotrkowskiej 204/210 w Łodzi. Jeszcze rok temu działał tu sklep sieci.

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²100 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Krótko: klimatyzowany lokal użytkowy 100 m - legionów 119 | Parter | Bezpośrednie wejście Atuty: najważniejsze atuty lokalu: świetna lokalizacja - dogodny dojazd, centrum miasta Klimatyzacja -.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł61,64 m² 5 434,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

- atrakcyjny lokal na parterze z wejściem od ulicy - centrum Łodzi! Świetna lokalizacja na działalność handlową, usługową lub biuro! Bardzo dobry dojazd, lokalizacja w centrum Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł70 m² 4 571,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal handlowo-usługowy z mieszkaniem (biurem na piętrze). Lokal 2-piętrowy w pawilonie handlowym z zapleczem biurowym (mieszkaniem) na piętrze. Atuty oferty: - centrum osiedla - parter.

Szczegóły ogłoszenia

109,99 zł/m²101,83 m² 11 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal Premium we flow | Nowe Centrum Łodzi | Przy Dworcu Fabrycznym Lokalizacja: łódź, ul. Kilińskiego / Hasa (inwestycja flow - Archicom) Przeznaczenie: handlowe, usługowe, biurowe Stan: deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

841 000 zł84 m² 10 011,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera- duna Polska Real Estate Mamy przyjemność zaoferować lokal usługowy o powierzchni 84 m2 z witrynami, w samym sercu Łodzi w obrębie ulic.

Szczegóły ogłoszenia

150 zł/m²300 m² 45 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow łacznej 300 m2 Idealne pod klinikę, przedstawicielstwo firmy. Lokalizacja Łódź (rydza śmigłego/piłsudksiego) Ogrzewanie gazowe Prywaty parking.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Poszukujesz przestrzeni dla swojego biznesu w dobrej lokalizacji? Jesteś w dobrym miejscu. Biuro Sulma Real Estate ma do zaoferowania lokal na Widzewie w zadbanej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł74,98 m² 4 334,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 74,98 m , położony na parterze kamienicy przy ul. Próchnika 19 w Łodzi. Nieruchomość znajduje się w zadbanej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

43,75 zł/m²80 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowy (ewentualnie usługowy) z wejściem z ulicy, o powierzchni 80 m2, położony w parterze kamienicy usytuowanej w ruchliwym ciągu komunikacyjnym, blisko przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²210 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Informacje o lokalu Lokal składa się z powierzchni 80 m2 + 80 m2 + 50 m2 Położony na piętrze w budynku z windą. Wejście do budynku od ulicy Zachodniej Miejsca parkingowe Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-16

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Centrum Śródmieście ul. Piotrkowska lokal 40 m/kw 2 pomieszczenia w bardo dobrym stanie do wynajmu. Wynajem 6000złmdo tego opłaty czynszu 1000zl. Lokal nadaje się na gabinet lekarski na biuro ,.

Szczegóły ogłoszenia

35,12 zł/m²484 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia duży lokal handlowo-usługowy o łącznej powierzchni 484m2, położony przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych Łodzi. Nieruchomość składa się z pełni.

Szczegóły ogłoszenia

37 zł/m²69 m² 2 553 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz biura lub lokalu usługowego na wynajem w idealnej lokalizacji? Właśnie znalazłeś! Bez prowizji! Nowy lokal w nowoczesnym pofabrycznym kompleksie biurowo usługowym, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

207 740 zł31,96 m² 6 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 31,96 m2 w centrum miasta. Zlokalizowany na skrzyżowaniu ulicy Gdańskiej i 6-go Sierpnia. Wejście i witryna od ulicy 6-go Sierpnia.

Szczegóły ogłoszenia

54,59 zł/m²43,05 m² 2 350 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Numer oferty W biurze: wl/elb1/2026 oferta wynajmu lokalu użytkowego Oferujemy do wynajęcia wyjątkowy lokal użytkowy o powierzchni 43,05 m położony na 1 piętrze, idealny pod.

Szczegóły ogłoszenia

110,02 zł/m²49,01 m² 5 392 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²75 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia 2 lokale - parter i piętro - razem lub osobno osiedle Retkinia obok centrum handlowego lokale nadają się na usługi w tym medyczne, kosmetyczne, kancelarie, biura, na handel -.

Szczegóły ogłoszenia

60,07 zł/m²298 m² 17 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Elegancki lokal w stylu loftowym , z 2 odrębnymi wejściami z poziomu chodnika też dla niepełnosprawnych, w rejonie ul. Tymienieckiego , z parkingiem na ok. 5 miejsc najemca 0%.

Szczegóły ogłoszenia

65,52 zł/m²29 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe