dowolna

Lokale użytkowe Łódź Bałuty

64 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy Łódź

Bałuty-Centrum,Łódź

999 000 zł202 m² 4 945,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż wolnostojący

Obiekt z potencjałem pod działalność - 750 m od Manufaktury Na sprzedaż dom z garażem, budynkiem gospodarczym i ogrodem o powierzchni użytkowej 110 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Bałucki Rynek

Bałuty,Łódź

318 000 zł39 m² 8 166,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję na sprzedaż lokal usługowy znajdujący się na terenie znanego i kultowego w Łodzi centrum handlowo - usługowego Rynku Bałuckiego. Sprzedaż dotyczy praw i roszczeń do naniesień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Łódź

Bałuty,Łódź

57,14 zł/m²70 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia nowoczesny i elegancki lokal użytkowy na parterze. Doskonale przystosowany do prowadzenia działalności medycznej, kosmetologicznej, estetycznej lub wellness. Przystosowany dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany Łódź

Bałuty,Łódź

19,50 zł/m²260 m² 5 070 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal magazynowo-produkcyjny o pow. 260m2 , usytuowany w Łodzi, w pobliżu skrzyżowania ulic : Wielkopolska/ Lutomierska/ Włókniarzy. W skład wchodzą : - 6 pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Łódź

Bałuty,Łódź

699 000 zł151 m² 4 629,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

*** tylko W home park nieruchomości! *** Doskonała powierzchnia biurowa w centrum biurowo-handlowo-magazynowym- brukowa! Dane techniczne: rok budowy : 1970/8 r. Piętro - 1, liczba pięter : 3,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Łódź

Teofilów,Łódź

65 000 zł64 m² 1 015,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Na sprzedaż: gotowy, dochodowy biznes Studio ems | Łódź Teofilów Masz pomysł na własny biznes w branży fitness, beauty, zdrowia lub sklepu? Tutaj możesz kupić, otworzyć drzwi i od razu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Rojna

Teofilów,Łódź

96,77 zł/m²31 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Przedmiotem oferty jest obiekt narożny lokal zlokalizowany w sercu Teofilowia w kompleksie pawilonów Malus. Idealnie nadaje sie na sklep 24h, małą gastronomię, delikatesy warzywniak, serwis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Rumuńska

Bałuty,Łódź

24,50 zł/m²200 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dzień dobry, wynajmę lokal 200 m2 w całości lub 2 lokale osobno po 65 i 135 m2 w obiekcie o łącznej powierzchni użytkowej 450 m2. Lokale pod każdą działalność (medyczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Łagiewnicka

Bałuty,Łódź

10 zł/m²12 m² 120 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Opis lokalu: uwaga! -25 % za najem! Do wynajęcia zewnętrzne miejsce postojowe przy ulicy Łagiewnickiej 96a. Teren zamykany, monitorowany. Brama na pilota. Cena najmu: 120 zł Średnie opłaty za media: 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Łódź

Teofilów,Łódź

28 zł/m²176 m² 4 928 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Proponujemy Państwu do wynajęcia dwa, samodzielne biura położone na I i II piętrze dwukondygnacyjnego budynku biurowego zlokalizowanego na terenie Teofilowa Przemysłowego. Kompleks biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Zgierska

Bałuty,Łódź

495 500 zł52 m² 9 528,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 52 m. znajdujący się w centrum Miasta przy Starym Rynku. Lokal ten oferuje duży potencjał ze względu na swoje położenie, co sprawia, że może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Inflancka

Marysin,Łódź

32,71 zł/m²107 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Poprowadź swój biznes w świetnej lokalizacji! Oferuję na wynajem lokal o powierzchni 107 m2 przy zbiegu ulic Inflanckiej i Gibalskiego, obok supermarketu E.Leclerc, zlokalizowany na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, Kościelny

Doły,Łódź

40 zł/m²50 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Poprowadź swój biznes przy Placu Kościelnym i Starym Rynku, rzut beretem od Manufaktury! Charakterystyka lokalu: oferujemy na wynajem 50-cio metrowy lokal z witryną i wejściem od ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Łódź

Bałuty,Łódź

48,08 zł/m²26 m² 1 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem ogłoszenia jest lokal usługowy składający się z pomieszczenia ok. 22mkw oraz łazienki z ubikacją ok. 4mkw położonego w niskim budynku usługowym nieopodal Manufaktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Łódź

Bałuty,Łódź

45 zł/m²75 m² 3 375 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem ogłoszenia jest lokal usługowy składający się z dwóch pomieszczeń, łazienki z ubikacją i pokoju socjalnego położonego w niskim budynku usługowym nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Srebrna

Bałuty,Łódź

900 000 zł88 m² 10 262,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Gotowy biznes z apetytem na zysk lokal gastronomiczny z najemcą w Łodzi! Masz ochotę na inwestycję, która sama na siebie pracuje? Ten lokal gastronomiczny na Bałutach to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Poziomkowa

Bałuty,Łódź

1 490 000 zł278 m² 5 359,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość przy ul. Poziomkowej w Łodzi, składająca się z domu jednorodzinnego wolnostojącego, budynku usługowo-biurowego oraz budynku produkcyjno-magazynowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Duńska

Teofilów,Łódź

47 zł/m²25 m² 1 175 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Oferujemy do wynajęcia nowe lokale biurowe znajdujące się na parterze oraz pierwszym i drugim piętrze w świeżo wyremontowanym budynku biurowym przy ulicy Duńskiej 1 w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Bałuty,Łódź

730 000 zł92 m² 7 978,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gotowy Biznes Beauty z Zyskiem | Łódź - Stare Bałuty Poszukujemy Inwestora lub Partnera Operacyjnego Na sprzedaż nowoczesny, w pełni wyposażony i funkcjonalny salon o powierzchni 92.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Inflancka

Marysin,Łódź

32,71 zł/m²107 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowa okazja! Lokal 107 m w świetnej lokalizacji - idealny pod Twój biznes! Szukasz miejsca, które podniesie prestiż Twojej działalności i zapewni stały napływ klientów? Ten lokal to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Brukowa

Bałuty,Łódź

40 zł/m²210 m² 8 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia powierzchnię biurową oraz magazynową w bardzo dobrej, wyeksponowanej lokalizacji Łódź-Bałuty, teofilów Przemysłowy, w rejonie ul. Brukowej. Jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Radogoszcz,Łódź

35 zł/m²246 m² 8 610 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:-

Na wynajem oferuję przestronny lokal biurowy o powierzchni 246 m , idealny pod działalność biurową, usługową lub administracyjną. Świetna propozycja dla firm z branży it, finansowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Radogoszcz,Łódź

35 zł/m²320 m² 11 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:-

Wynajmę lokal pod siłownię / usługi fitness / żłobek / przedszkole 320 m Radogoszcz Wschód, łódź Na wynajem oferuję przestronny lokal o powierzchni 320 m , idealny pod siłownię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Radogoszcz,Łódź

35 zł/m²135 m² 4 725 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Na wynajem oferuję nowoczesny lokal o powierzchni 135 m , idealny pod gabinety lekarskie, kosmetyczne, fryzjerskie, spa lub inne usługi z branży beauty i wellness. Lokal mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Stefana

Bałuty,Łódź

350 000 zł88 m² 3 972,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nspace ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal użytkowy o powierzchni 88,1 m2 znajdujący się na terenie kompleksu handlowo- usługowego przy ul. Stefana w Łodzi. Prezentowany obiekt to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Aleksandrowska

Bałuty,Łódź

42 zł/m²478 m² 20 056 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Proponujemy do wynajęcia całe, niezależne piętro o powierzchni 477 m2. Lokal obejmuje dwie duże sale, kilka jedno-dwuosobowych pokoi, dwa kompleksy toalet oraz aneks kuchenny. Dostęp na piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Biegańskiego

Julianów,Łódź

54,62 zł/m²183 m² 9 999 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja: powierzchnia biurowa do wynajęcia w ekskluzywnej części miasta na Julianowie, przy ul. Biegańskiego 49, doskonale skomunikowanej z centrum miasta. W pobliżu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Bałuty,Łódź

980 000 zł92 m² 10 652,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gotowy biznes z zyskiem | Poszukujemy Inwestora lub Partnera Operacyjnego - Łódź Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny, w pełni wyposażony salon o pow. 92m2. Zlokalizowany na Starych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kobaltowa

Julianów-Marysin-Rogi,Łódź

20,71 zł/m²70 m² 1 450 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia piwnica w domu jednorodzinnym wolnostojącym w łodzi w dzielnicy Bałuty-Rogi przy ul. Kobaltowej 2.Piwnica podzielona na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Duńska

Teofilów,Łódź

15 zł/m²350 m² 5 250 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomości 55 oferuje pomieszczenia biurowo produkcyjne Teofilów Przemysłowy w Łodzi ul. Duńska , produkcyjny o powierzchni 350m2. z przeznaczeniem na biuro lub inne usługi (np.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kobaltowa

Julianów-Marysin-Rogi,Łódź

28,33 zł/m²60 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia piwnica w domu jednorodzinnym wolnostojącym w Łodzi w dzielnicy Bałuty-Rogi ul Kobaltowa 2. Piwnica podzielona na 4 pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Brukowa

Bałuty,Łódź

27,53 zł/m²451 m² 12 417 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na wynajem przy ul. Brukowej 314 m parter + 137 m piwnica (możliwość wynajęcia części lokalu) Idealny pod działalność handlową, ekspozycyjną lub sportową Oferujemy do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Srebrna

Bałuty,Łódź

899 999 zł88 m² 10 262,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal gastronomiczny 87,70 m gotowy, dochodowy biznes! Łódź, bałuty ul. Srebrna Na sprzedaż lokal gastronomiczny o powierzchni 90 m , zlokalizowany na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Drewnowska

Żubardź,Łódź

50 zł/m²93 m² 4 650 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal w nowym budynku przy ul. Drewnowskiej. Lokal o łącznej powierzchni 93,69 m2 składa się z 2 pomieszczeń oraz łazienki wraz z toaletą oraz osobnego wc. Miesięczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Łagiewnicka

Bałuty,Łódź

10 zł/m²12 m² 120 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opis lokalu: do wynajęcia zewnętrzne miejsce postojowe przy ulicy Łagiewnickiej 96a. Cena najmu: 120 zł Średnie opłaty za media: 10 zł/1 osoba; 10 zł/2 osoby; suma opłat: 130 zł/1 osoba; 130 zł/2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Powstańców Wielkopolskich

Bałuty,Łódź

35,29 zł/m²170 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 170 m , zlokalizowany przy ul. Powstańców Wielkopolskich w Łodzi. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrze widocznym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Łódź

Teofilów,Łódź

28 zł/m²176 m² 4 928 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Proponujemy Państwu do wynajęcia samodzielne biuro położone na II piętrze dwukondygnacyjnego budynku biurowego zlokalizowanego na terenie Teofilowa Przemysłowego. Kompleks biurowy o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Pojezierska

Bałuty,Łódź

58,33 zł/m²30 m² 1 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pawilon handlowy w zabudowie szeregowej. Możliwa sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Łódź