dowolna

Nowe mieszkania i domy Śródmieście, Łódź - Nieruchomości z rynku pierwotnego Śródmieście

202 ogłoszenia

202 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

289 900 zł28 m² 10 342,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Odkryj Nowe Możliwości Inwestycyjne w Sercu Łodzi Idealna Kawalerka z Balkonem - Twoja Inwestycja Kapitału pod Wynajem! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mielczarskiego

Śródmieście,Łódź

597 982 zł49 m² 12 131,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie W łodzi Bez prowizji i podatku pcc! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 49,29 m , usytuowane na czwartym piętrze nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Śródmieście,Łódź

639 462 zł65 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Doskonała alternatywa dla wszystkich, którym zależy, aby zamieszkać w samym "sercu miasta" Łodzi - ciesząc się dostępem do atrakcji i infrastruktury centrum miasta. Bez prowizji od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tramwajowa

Śródmieście,Łódź

454 818 zł46 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Skontaktuj się z nami, oferta czasowa - zapytaj o możliwość uzyskania rabatu sięgającego kilkudziesięciu tysięcy złotych na mieszkanie! Oferta bezpośrednia od dewelopera Bezpłatna pomoc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łódź

Katedralna,Łódź

462 545 zł59 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

witam, dzisiaj prezentuję mieszkanie trzy pokojowe składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni łazienki i dwóch balkonów. Inwestycja powstaje w bardzo zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łódź

Katedralna,Łódź

432 180 zł51 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

witam, dzisiaj prezentuję mieszkanie trzy pokojowe składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Inwestycja powstaje w bardzo zielonej okolicy. Las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Smugowa

Śródmieście,Łódź

380 394 zł30 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośednio od dewelopera bez prowizji - 0 % bez podatku pcc W zielonym sercu dzielnicy, tuż przy zabytkowym parku Helenów, powstają nietuzinkowe mieszkania na sprzedaż. Miejsce nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smugowa

Śródmieście,Łódź

480 711 zł42 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smugowa

Śródmieście,Łódź

680 635 zł69 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Smugowa

Śródmieście,Łódź

778 810 zł82 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

 

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Stefanowskiego

Śródmieście,Łódź

260 000 zł20 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Nowa Kawalerka z 2023 roku gotowa pod najem / Booking lub dla studenta! mała kawalerka w pełni wyposażona i gotowa do natychmiastowego zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mielczarskiego

Śródmieście,Łódź

711 308 zł62 m² 11 496,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie W łodzi Bez prowizji i podatku pcc! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 61,87 m , usytuowane na drugim piętrze nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. marsz. Józefa Piłsudskiego

Śródmieście,Łódź

436 849 zł37 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

; nowoczesny loft w zrewitalizowanej fabryce przy al.Piłsudskiego ; oddanie już w czerwcu 2024 r ; tylko 11.9 tys zł / m2 ; bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i podatku PCC ;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tuwima

Śródmieście,Łódź

333 421 zł31 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ciekawa oferta z rynku pierwotnego. Mieszkanie położone w pobliżu centrum handlowego "tulipan" w Łodzi. Możliwość zakupu z miejscem parkingowym. Powierzchnia nieruchomości 30,73.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

355 000 zł32 m² 10 990,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferuję na sprzedaż mieszkanie z rynku pierwotnego w ekskluzywnej łódzkiej inwestycji Słoneczne Tarasy dewelopera- revisit Home, który specjalizuje się w inwestycjach premium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Łódź

Śródmieście,Łódź

412 056 zł42 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,48 mkw położone na parterze z tarasem i ogródkiem. Inwestycja położona w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, bliskość centrum handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tuwima

Śródmieście,Łódź

487 673 zł50 m² 9 849,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

* 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49.51m2 znajdujące się na 2 piętrze nowopowstającego budynku przy ul. Tuwima * zakup bezpośrednio od dewelopera, 0% prowizji i bez podatku pcc 2% *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Łódź

Katedralna,Łódź

1 180 000 zł103 m² 11 456,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Na sprzedaż lokal w nowo budowanym osiedlu w centrum Łodzi - umowa z Żabką jest już zawarta - czynsz 7500zł netto, na okres 10 lat - lokal z witrynami od ulicy zewnętrznej, narożny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

416 000 zł36 m² 11 431,70 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta limitowana! Idealna inwestycja! Mieszkania inwestycyjne w doskonałej lokalizacji! Szukasz idealnej inwestycji? Oto propozycja dla Ciebie! Oferuję mieszkania inwestycyjne o metrażu od 26 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Debicha

Radiostacja,Łódź

500 202 zł39 m² 12 744 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze miejsce do mieszkania dla studentów Uniwersytetu Łódzkiego oraz Studentów Uniwersytetu Medycznego z uwagi na bezpośrednie sąsiedztwo wielu Wydziałów uł i należącego do niego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krzywickiego

Radiostacja,Łódź

381 704 zł28 m² 13 608 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Najlepsze miejsce do mieszkania dla studentów Uniwersytetu Łódzkiego oraz studentów Uniwersytetu Medycznego z uwagi na bezpośrednie sąsiedztwo wielu Wydziałów uł i należącego do niego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Radiostacja,Łódź

525 052 zł41 m² 12 744 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze miejsce do mieszkania dla studentów Uniwersytetu Łódzkiego oraz studentów Uniwersytetu Medycznego! Mieszkanie kwalifikuje się do programu "kredyt 2%" Bezpośrednie sąsiedztwo wielu Wydziałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rewolucji 1905 r.

Śródmieście,Łódź

445 000 zł44 m² 10 038,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,33 m2, położone na 2 piętrze w 5 piętrowej (z windą) inwestycji etiuda w centrum Łodzi. Budynek zlokalizowany jest przy ulicy Rewolucji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Radiostacja,Łódź

396 252 zł37 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Struga

Śródmieście,Łódź

362 456 zł36 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż kawalerka w centrum Łodzi! Mieszkanie kwalifikuje się do programu "kredyt 2%" - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc Polecamy mieszkanie jednopokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Milionowa

Śródmieście,Łódź

890 000 zł56 m² 15 811 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Więcej informacji e-mail: wszystkie oferty na stronie: oferuję wykończone wysokim standardzie apartament M-2 o powierzchni 56m2 na osiedlu w centrum łodzi na prestiżowej inwestycji fuzja (mała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Śródmieście,Łódź

605 700 zł61 m² 9 930 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zadzwoń i umów spotkanie - w sprzedaży 3 osiedla w pobliżu Uniwersytetu Łódzkiego, manufaktury i Parku na Zdrowiu - z nami każdy znajdzie coś dla siebie! specjalna oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Łódź

Katedralna,Łódź

265 600 zł26 m² 10 416 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mega oferty rabatowe jakich nie było! Zamieszkaj wśród zieleni w pobliżu Parku na Zdrowiu, w bliskiej odległości od samego Centrum miasta z rozbudowaną infrastrukturą i dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łódź

Śródmieście,Łódź

679 000 zł79 m² 8 595 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W ofercie posiadamy 3500 nowych mieszkań z rynku pierwotnego, bez pcc i bez prowizji pośrednika! Możliwość kontaktu telefonicznego w godzinach 8:00 - 20:00 od poniedziałku do soboty oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Katedralna,Łódź

304 900 zł32 m² 9 679 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Katedralna,Łódź

447 100 zł48 m² 9 315 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024