dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Łódź Górna

523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

523 ogłoszenia

2 200 zł59 m² 37,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponujemy Państwu wynajęcie przestronnego, eleganckiego 2 pokojowego mieszkania, w pełni wyposażonego, które mieści się na parterze budynku stojącego między ul. Bednarską a ul. Sanocką.

Szczegóły ogłoszenia

377 900 zł41,89 m² 9 021,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam do zakupu 2 pokojowy Apartament znajdujący się w nowej, kameralnej inwestycji przy ul. Bednarskiej. Inwestycja zlokalizowana jest w sąsiedztwie ul. Rzgowskiej w łódzkiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł47 m² 7 638 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zadbane, widne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie, blisko parku i z bardzo dobrym, dogodnym dojazdem do każdej dzielnicy Łodzi oraz też uczelni - to rozsądna i komfortowa alternatywa na.

Szczegóły ogłoszenia

613 305 zł61,95 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Starorudzka 71 to kameralna inwestycja, obejmująca tylko 11 przestronnych mieszkań, rozlokowanych na trzech kondygnacjach nowoczesnego, ale jednocześnie bardzo eleganckiego budynku. Do wyboru pozostają 2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 048 360 zł84,59 m² 12 393,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Poszukujesz mieszkania z ogrodem, które daje poczucie własnego domu? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż 4-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 84,59 m z prywatnym ogrodem 180.

Szczegóły ogłoszenia

950 zł17 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne i funkcjonalne studio przy ul. Kilińskiego 227 w Łodzi (górna). Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 17 m znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł73 m² 47,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferuję na wynajem przepiękne 3-pokojowe mieszkanie. Nieruchomość zlokalizowana jest w Łodzi przy ul. Granicznej. Mieszkanie znajduje się w nowym budynku, na wysokim parterze. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł13 663 m² 329,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nowoczesny teren inwestycyjny w sercu łódzkiej strefy technologii Dubois / Bionanopark Szukasz miejsca, które realnie pracuje na wartość Twojej inwestycji? Poznaj teren przy ul. Stanisława Dubois.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł27,13 m² 9 399,19 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Atrakcyjne, estetyczne mieszkanie, po remoncie , w wieżowcu z windą, z widokiem na zieleń, obok bloku parking dla lokatrów, w sąsiedztwie komunikacji miejskiej pokój, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł87,62 m² 10 785,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

.apartament O bardzo niskich kosztach czynszowych kupujący U nas nie płaci prowizji dla biura nieruchomości. Do Sprzedania eleganckie, trzypokojowe mieszkanie o pow.87,62 przy czym.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł297 m² 4 208,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:330 m²

Przedstawiamy Państwu ciekawą opcję zakupu budynku (skrajnego segmentu), o przeznaczeniu biurowo-magazynowo-wystawienniczym wraz z funkcją mieszkalną. Sprzedaż na fakturę. Narożny segment na.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł82 m² 10 548,78 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Łódzka giełda nieruchomości. Do sprzedania czteropokojowe mieszkanie 81,5 m przy ul. Sąsiedzkiej 7 w Łodzi. Mieszkanie znajduje się w inwestycji Chojny Park II, w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł798 m² 299,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa położona w Łodzi (łódź- górna). Dla działki wydane pnb budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Powierzchnia zabudowy od 10-22 %. Wysokość od 6-9m. Wydana zgoda przez zwik.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 000 zł6 540,40 m² 1 299,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Numer oferty W biurze: sl/klasb3/2019 Oferujemy do sprzedaży budynek użytkowy o powierzchni użytkowej 6540,4 m2 usytuowany na działce 4989 m2 w okolicy Al. Politechniki (pogranicze dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Chojny-Dąbrowa,Łódź

1 900 zł42,98 m² 44 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu 2 pokojowe mieszkanie na wynajem. Nieruchomość zlokalizowana jest w Łodzi na Dąbrowie przy ul. Łącznej 33/51. Lokal znajduje się na 4 piętrze w 11 piętrowym bloku. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł37,10 m² 8 059,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam 2 pokojowe, przytulne mieszkanie zlokalizowane w zaciszu osiedla Dąbrowa. Lokal jest po remoncie z wyjątkiem łazienki! Pełna własność z kw! Na 37m składa się: * salon *.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł35,96 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35.96 m , położone na 1 piętrze w 3-piętrowym budynku z cegły. Lokal znajduje się w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

282 000 zł744 m² 379,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działek na ul. Kolumny Cena działek 380zł/mkw - działka 1 - 764 mkw - działka 2 - 744 mkw - działka 3 - 1491 mkw - media: prąd (w drodze), woda (w drodze) gaz (w drodze) - droga utwardzona -.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł47,76 m² 8 898,66 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzy pokoje, pierwsze piętro i widok na zieleń. Przedstawiamy mieszkanie na łódzkiej Górnej (osiedle Kurak) - w cichej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej części miasta. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

578 500 zł65 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesność, komfort i realną oszczędność już na starcie? Ta oferta zdecydowanie wyróżnia się na tle rynku. Przestronne i funkcjonalne wnętrze daje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

648 564 zł66,61 m² 9 736,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

witam, szanowni Państwo, pozwolę sobie zaprezentować piękne mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dużego balkonu i dużej łazienki. Można także.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł50,67 m² 8 288,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przytulne i funkcjonalne 2 pokoje z dużą loggią - Chojny, ul. Chóralna, łódź Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 50,67 m , położone na 1 piętrze w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł42,34 m² 7 912,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentujemy przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 42,34 m , zlokalizowane na popularnym i zielonym osiedlu przy ul. Felińskiego w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł36 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie z potencjałem dla tych, co nie boją się wyzwań! Lokalizacja: ul. Walerego Przyborowskiego , Łódź Piętro: 4 (ostatnie, bez windy darmowy fitness gwarantowany!) Powierzchnia: 36.

Szczegóły ogłoszenia

367 200 zł36,74 m² 9 994,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Wyobraź sobie mieszkanie, do którego wracasz po pracy i od razu czujesz spokój: cicha okolica, drzewa za oknem i dużo dziennego światła w środku. To miejsce idealne na start dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

343 000 zł48,18 m² 7 119,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,18 m , usytuowane na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku. Lokal posiada funkcjonalny układ pomieszczeń salon z wejściem do kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł39,01 m² 7 664,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Chcecie mieszkania, do którego wchodzicie i po prostu zaczynacie żyć - bez remontów, decyzji i miesięcy czekania? M6 w Nowej Granitowej to gotowe, w pełni urządzone 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł48,07 m² 11 753,69 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nspace ma przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 48,07m przy ulicy Senatorskiej w dzielnicy Łódź Górna. Lokalizacja Senatorska 56 to idealny balans.

Szczegóły ogłoszenia

584 120 zł68,72 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie przy ulicy Rzgowskiej , na osiedlu tuż obok "centrum Zdrowia Matki Polki." Posiada powierzchnię 68,72m2 i położone jest na czwartym ( ostatnim ) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł37,18 m² 6 966,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż: 2-Pokojowe Wysokie Mieszkanie z Antresolą w Kamienicy (łódź-Górniak) Mieszkanie o powierzchni 37,18 m znajduje się na 1. piętrze czteropiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 €2 000 m² 3,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny magazyn do wynajęcia - do 60 000 m | moduły od 2 000 m | projekt "szyty na miarę" Poszukujesz powierzchni magazynowej idealnie dopasowanej do potrzeb Twojej firmy? Oferujemy na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł39 m² 12 025,64 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

To nie jest zwykłe mieszkanie to vibe. 2 pokoje, które robią efekt wow od pierwszego wejścia. Luksusowe, stylowe, kobiece i nieszablonowe -dopracowane w każdym detalu, jasne, gotowe do życia.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł141,53 m² 28,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament | taras | 4 pokoje Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni ok. 142 m 2 położone na 3 piętrze budynku zlokalizowanego na zamkniętym osiedlu przy ul. Wigilijnej.

Szczegóły ogłoszenia

37 831 €13 045 m² 2,90 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn z chłodnią i mroźnią w Rzgowie koło Łodzi do wynajęcia od zaraz. Powierzchnia to 13 045 mkw (w tym aż 1 564 mkw strefy kontrolowanej temperatury), 8 112 mkw powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł43,50 m² 7 586,21 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy Państwu rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie z balkonem, na 4 piętrze w budynku z windą, w standardzie do remontu, zlokalizowane Łódź - Górna dynowska/tuszyńska.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 012 m² 493,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta dotyczy działka o powierzchni 1012 m , położona w dzielnicy Łódź-Górna, przy ul. Orkana 12 w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, z łatwym dostępem do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł47,22 m² 7 518 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Gdyby Stanisław Anioł szukał dziś idealnego lokalu na Łodzi-Górnej, to mieszkanie byłoby numerem jeden na jego liście priorytetów. Zapraszamy do świata, gdzie "nad wszystkim czuwa gospodarz domu",.

Szczegóły ogłoszenia

231 000 zł33 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferuję na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 33 mkw, znajdujące się na pierwszym piętrze odnowionej kamienicy przy ul. Rudzkiej. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim, do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 000 zł45,90 m² 10 348,58 zł/m²