dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Łódź Górna

535 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

535 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Transportowa

Wiskitno,Łódź

1 249 000 zł318 m² 3 927,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:665 m²

Zapraszamy do zakupu tego wyjątkowego domu w Łodzi, ul. Transportowa 28a! Ta piękna nieruchomość o powierzchni użytkowej około 155 m z dwustanowiskowym garażem to idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felińskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

288 000 zł36 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta komfortowego mieszkania o powierzchni 36 m2, położonego na dąbrowie Najważniejsze atuty: doskonała lokalizacja: mieszkanie usytuowane jest w spokojnej okolicy, w której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Rafowa

Ruda Pabianicka,Łódź

3 500 000 zł10 300 m² 339,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do kontaktu tel. - działkę budowlaną zabudowana budynkiem mieskalnym dom 200 m2 Działka pod inwestycje mieszkaniową , Działka idealna dla developera powierzchnia 10300m2 lokalizacja: działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tatrzańska

Górna,Łódź

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie na Dąbrowie, w apartamentowcu przy ul. Tatrzańskiej. Posiada powierzchnię 50m2 i położone jest na czwartym piętrze w bloku. Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wdzięczna

Chojny,Łódź

1 450 zł38 m² 38,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia wyremontowane, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Wdzięcznej 4 *powierzchnia 38 m2 *3 piętro *miejskie ogrzewanie *w pełni wyposażone oraz umeblowane Wyposażenie: *pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Komfortowa

Rokicie,Łódź

249 000 zł39 m² 6 331 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zakupu tej uroczej kawalerki na Górnej - Nowe Rokicie ul. Komfortowa 3! To idealna propozycja dla osób poszukujących własnego kącika w dobrej lokalizacji. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chojny-Dąbrowa,Łódź

299 000 zł41 m² 7 223,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Pełen rozkład na prawie 42m Szukasz mieszkania w Łodzi, które ma wszystko, czego potrzebujesz? Mam coś dla ciebie! - Łódź Górna Dąbrowa - 4. piętro w 4-piętrowym bloku - 41,39 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Łódź

Górna,Łódź

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rentsell Nieruchomości oferuje do wynajęcia lokal mieszkalny o powierzchni 35 m2 w nowoczesnym budynku z windą przy ul. Braterskiej / rejon Obywatelska / Włókniarzy/. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Piastów-Kurak,Łódź

339 600 zł34 m² 9 988,24 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Słoneczne mieszkanie Generalny Remont Balkon Ogłoszenie bezpośrednie. Sprzedam bardzo funkcjonalne i w pełni rozkładowe 34m2 świeżo po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Umińskiego

Górna,Łódź

440 000 zł44 m² 10 059,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie - łódź, górna, ul. Umińskiego Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie, znajdujące się w dzielnicy Górna przy ul. Umińskiego. Idealne dla pary lub studenta! Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Tabelowa

Górna,Łódź

1 350 000 zł199 m² 6 784 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:857 m²

Jeśli szukasz wyjątkowego i przestronnego domu z zadbaną działką - to ta alternatywa spełni twoje oczekiwania. Lokalizacja: łódź (górna-Ruda) okolice ul. Przestrzennej. Ta oferta tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Codzienna

Chojen,Łódź

355 000 zł51 m² 6 956,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Rozkładowe 2 pokoje | chojny | loggia | komórka | oddzielne wc | parking Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 51,03 m 2 , położone na 4 piętrze w bloku z z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wólczańska

Górna,Łódź

1 250 zł44 m² 28,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***oferta przeznaczona dla osób niepalących I bez zwierząt*** Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie znajdujące się przy ul. Wólczańska 251a. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Górna,Łódź

499 000 zł60 m² 8 316,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, gotowego do zamieszkania, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania? Oto oferta, która z pewnością Cię zainteresuje! Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pabianicka

Górna,Łódź

1 170 zł21 m² 55,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przytulne, ciepłe i słoneczne mieszkanie w kamienicy z miejskim centralnym ogrzewaniem przy ul. Pabianicka 35 *powierzchnia 21m2 *piętro II Wyposażenie: *pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górna,Łódź

436 000 zł44 m² 9 909,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

To mieszkanie ma w sobie więcej klasy niż francuski kelner i więcej stylu niż paryska moda! A do tego zero zbędnych udziwnień pełna funkcjonalność, żadnych przypadkowych drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Poznańska

Górna,Łódź

1 150 zł19 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *studio przy ul. Poznańskiej 29 *lokal znajduję się w kamienicy z własnym podwórzem *ogrzewanie miejskie, 19 m2, 4 piętro *przyjazne dla zwierząt! Wyposażenie: *pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Królewska

Chojen,Łódź

1 350 zł32 m² 42,19 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nr oferty mw-945 Dla kogo? Właściciel poszukuje singla, pary, osób tylko dorosłych. Obcokrajowcy porozumiewający się w mowie i piśmie w j. polskim Wolne od: od zaraz, klucze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ruda Pabianicka,Łódź

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania w nowoczesnej inwestycji Dzwonowa. Gotowe do pierwszego wprowadzenia To starannie zaprojektowane mieszkanie zostało wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Górna,Łódź

379 225 zł38 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycyjny Strzał w 10! 38,5 m na 3. Piętrze Twoja Szansa na Zysk Szukasz nieruchomości, która szybko zacznie na siebie zarabiać? Oto apartament o powierzchni 38,5 m , idealny pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Poznańska

Górna,Łódź

1 040 zł18 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *studio przy ul. Poznańskiej 29. *Lokal znajduję się w kamienicy z własnym podwórzem. *Ogrzewanie miejskie, 18 m2, 4 piętro. *Piotrkowska - 3000 m. *Przyjazne dla zwierząt!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Osobliwa

Chojny,Łódź

929 000 zł314 m² 2 954,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:534 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się na osiedlu domów jednorodzinnych w pobliżu ul. Kosynierów Gdyńskich na Łódzkich Chojnach. Posiada 4 kondygnacje ale jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podhalańska

Chojny-Dąbrowa,Łódź

325 000 zł45 m² 7 271 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w wieżowcu przy ul. Podhalańskiej w Łodzi. Prezentowany lokal mieści się na ósmym piętrze, jego powierzchnia to 44,70 m2. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Górna,Łódź

446 205 zł45 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Twoje pierwsze wspólne gniazdko czeka! Marzycie o przestrzeni idealnej dla Waszej miłości? Już nie musicie szukać dalej! Mamy dla Was apartament, który rozkocha Was w sobie od pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Górna,Łódź

503 795 zł59 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, w nowym dwupiętrowym budynku. Mieszkanie bardzo klimatyczne, posiada duży salon z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cieszkowskiego

Górna,Łódź

355 000 zł43 m² 8 255,81 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokoje 43m2 na 8 piętrze w Wieżowcu Pełna własność Składa się z: - 2pokoje , w tym jeden z dużym balkonem, - osobnej kuchni, - przedpokoju, - łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wirowa

Ruda Pabianicka,Łódź

1 950 zł38 m² 51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem tylko u nas. Nowoczesne studio typu m3 przy samym parku i Stawach Stefańskiego w Łodzi Górna na Rudzie Pabianickiej. Studio ma powierzchnię 37,76m2 wg kw. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felińskiego

Górna,Łódź

311 875 zł45 m² 6 999 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

[W pigułce] -2 pokojowe mieszkanie [salon z balkonem, sypialnia, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój, komórka lokatorska] -3 piętro -po częściowym remoncie instalacji (gniazdka - miedź,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kurczaki

Chojen,Łódź

380 000 zł76 m² 4 968 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż świetnie położony lokal usługowo/handlowo/mieszkalny Łódź Górna chojny/kurczaki Fryzjer/kosmetyka w formie segmentu z częścią mieszkalną tylko u nas! Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Górna,Łódź

320 000 zł63 m² 5 079,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1946

Szukasz przestronnego mieszkania z własnym wejściem, tarasem i garażem? Oto ono! 63 m na całym I piętrze domu, do odświeżenia, ale z ogromnym potencjałem. Oddzielne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Górna,Łódź

722 005 zł73 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Idealny Apartament dla Rodziny z Dzieckiem! Zapraszam do obejrzenia wyjątkowego apartamentu o powierzchni 73,3 m , który spełni oczekiwania całej rodziny Co wyróżnia ten apartament?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję, ul. Zygmunta

Górna,Łódź

20 zł/m²1 700 m² 34 000 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:22

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opis szczegółowy nieruchomości 1. Teren o powierzchni 10 311 m.kw. Teren ogrodzony składa się z trzech połączonych działek o powierzchni: 1618 m2, 1628 m2, 7064 m2. Działki położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Łódź

Górna,Łódź

49 zł/m²415 m² 20 335 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Proponujemy do wynajęcia lokal o niepowtarzalnym klimacie. Zwracają uwagę czerwona cegła na ścianach, drewniana podłoga oraz drewniane belki na suficie. Dodatkowym autem są duże okna. Wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona Łódź

Chojny,Łódź

4 946 040 zł22 482 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja. Działka z wz dla inwestora/dewelopera. Łódź Górna Tylko w naszym biurze. Powierzchnia: ok 22 482m2 (2ha 2482m2) Wyodrębnione klasy gruntu/teren działki: lsiv 5352m2 psiv 1353m2 rivb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Piękna

Górniak,Łódź

900 000 zł110 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokoje 110mkw w Apartamentowcu z roku 2000 Pełna własność Mieszkanie pełen rozkład Kuchnia z nowymi meblami na zamówienie nowe agd ,zmywarka ,piekarnik ,kuchenka mikrofala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zbaraska

Chojny-Dąbrowa,Łódź

1 000 zł29 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka Łódź- dąbrowa. Mieszkanie znajduje się na 3 Piętrze przy ul. Zbaraska tuż przy Parku. Mieszkanie odświeżone i wyposażone. Koszty 1000 zł+ ok. 424 zł (zależnie od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sąsiedzka

Chojny,Łódź

509 000 zł44 m² 11 464 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: chojny Park IV to inwestycja która znajduje się w łódzkiej dzielnicy Górna. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wieniawskiego

Górna,Łódź

180 600 zł602 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

1.Lokalizacja nieruchomości Nieruchomość zlokalizowana jest w Łodzi, nieopodal Alei Jana Pawła II. Dostęp do drogi publicznej zapewniony bezpośrednio z ul. Wieniawskiego. W sąsiedztwie.