dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Łódź Górna

535 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

535 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Transportowa

Wiskitno,Łódź

1 249 000 zł318 m² 3 927,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:665 m²

Zapraszamy do zakupu tego wyjątkowego domu w Łodzi, ul. Transportowa 28a! Ta piękna nieruchomość o powierzchni użytkowej około 155 m z dwustanowiskowym garażem to idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rzgowska

Chojny,Łódź

2 800 zł69 m² 41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie w pobliżu Centrum Zdrowia Matki Polki, przy ul. Rzgowskiej. Prezentowane mieszkanie znajduje się na trzecim (ostatnim) piętrze, posiada powierzchnię 68,72 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Halki

Ruda Pabianicka,Łódź

650 000 zł120 m² 5 417 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:731 m²

Ruda Pabianicka ul. Halki 25 Do sprzedania murowany dom wolnostojący o powierzchni zabudowy 120 m2 na działce 731 m2. Dom składa się z 2 niezależnych mieszkań będących w ciągłej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karpacka

Kurak,Łódź

379 000 zł49 m² 7 762 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Karpackiej 19. Mieszkanie o powierzchni 48,82 m2 składa się z salonu z wyjściem na balkon, sypialni, odrębnej kuchni, przejściowego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Józefów

Górna,Łódź

1 800 000 zł13 971 m² 129 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 13 971 m Łódź, ul. Józefów. Zabudowana nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni 13 971 m, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Społeczna

Chojny,Łódź

369 000 zł53 m² 6 958 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie mieszczące się w dzielnicy Chojny przy ul. Społecznej 3. Lokal znajduje się na 1 piętrze 11 piętrowego wieżowca. Okna zorientowane na 3 strony świata -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jachowicza

Górna,Łódź

624 490 zł63 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opis lokalizacji: inwestycja znajduje się na dzielnicy Łódź Górna przy ul. Stanisława Jachowicza, świetny dojazd do centrum. Opiekun oferty Tel: otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pabianicka

Górna,Łódź

539 000 zł62 m² 8 681 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3 pokoje obok Politechniki i Szpitala im. M. Kopernika Trzypokojowe mieszkanie na Górniaku. Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w okolicy ze świetnym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego

Górna,Łódź

305 000 zł40 m² 7 551 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opis lokalizacji: nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy, w dzielnicy Łódź Górna, w południowo-wschodniej części miasta. Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zbaraska

Górna,Łódź

445 000 zł47 m² 9 424 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja. Trzypokojowe rozkładowe mieszkanie w dzielnicy Łódź Dąbrowa. Opiekun oferty: tel. Please contact me should you need more information in English. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rzgowska

Chojen,Łódź

699 000 zł75 m² 9 366 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3 pokojowe mieszkanie z tarasem Opis lokalizacji: stare Chojny, łódź Górna, w pobliżu Szpital Matki Polki, ul. Rzgowska i wylotówka w kierunku Warszawy i Piotrkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brzechwy

Górna,Łódź

315 000 zł38 m² 8 242 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja. Dwupokojowe rozkładowe mieszkanie w dzielnicy Łódź Dąbrowa. Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w zielonej okolicy tuż obok parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Zarzewska

Górna,Łódź

200 000 zł18 m² 11 280 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka na I-szym piętrze Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie położone przy ul. Zarzewskiej w samym centrum Łodzi to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tatrzańska

Górna,Łódź

339 000 zł40 m² 8 469 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe rozkładowe mieszkanie na Dąbrowie Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w otoczeniu Parku na Dąbrowie w zielonej spokojnej okolicy. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Stocka

Górna,Łódź

58 zł/m²26 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia pomieszczenie pod działalność gospodarczą o powierzchni 23 m2+3 m2 wc. Składa się on z jednego pomieszczenia z bezpośrednim wejściem z ulicy. Duże okna zapewniają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pabianicka

Górna,Łódź

379 000 zł50 m² 7 554 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie w dzielnicy Łódź - Górna przy ul. Pabianickiej. Mieszkanie o powierzchni ponad 50 mkw znajduje się na 7 piętrze w wieżowcu. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Piękna

Górniak,Łódź

990 000 zł110 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Okazja! Mieszkanie marzenie Plus Garaż. Piękny ogród 300 m2. Apartament do zamieszkania .Dla osób które cenią ciszę i spokój a zarazem Centrum łodzi 110m2 ,3 pokoje w tym wiatrołap 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tatrzańska

Chojny-Dąbrowa,Łódź

323 000 zł48 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na Łódzkiej Dąbrowie, obok Parku Podolskiego, przy ul. Tatrzańskiej. Mieszkanie o powierzchni 47,5 m2, znajduje się na 3cim piętrze w bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rogozińskiego

Rokicie,Łódź

340 000 zł38 m² 8 947 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na osiedlu Nowe Rokicie przy ul. Rogozińskiego. Mieszkanie o powierzchni 38 mkw znajduje się na 3 ostatnim piętrze w bloku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyszkole

Rokicie,Łódź

2 000 zł49 m² 41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Alternatywa dla osób szukających wyremontowanego mieszkania na wynajem do własnej aranżacji, blisko parku i w pobliżu uczelni oraz z doskonałym połączeniem komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pabianicka

Górna,Łódź

379 000 zł50 m² 7 554,32 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

2 pokoje, 50m2, 7. piętro w spokojnej okolicy, a jednocześnie wszystko czego potrzeba w zasięgu ręki! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą słonecznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podgórna

Chojny-Dąbrowa,Łódź

309 000 zł36 m² 8 574 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe przy Podgórnej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym. Posiada powierzchnię 36,04 m2 w skład której wchodzi: duży pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radomska

Górna,Łódź

333 333 zł50 m² 6 632,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Uwaga! Sprzedaż tej nieruchomości odbywa się w trybie otwartego ofertowania - zatem przyjdź, zobacz i przekonaj się o potencjale tej nieruchomości, a następnie zaproponuj własną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Odrzańska

Górna,Łódź

650 000 zł807 m² 805 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka przy ul. Odrzańskiej. Działka znajduje się w cichej i spojonej okolicy blisko Portu Łódź. Powierzchnia to 807 m.kw. Działka jest zalesiona w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jutrzenki

Górna,Łódź

470 000 zł57 m² 8 245,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57 m , położone w spokojnej i zielonej okolicy przy ulicy Jutrzenki. Nieruchomość znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opałowa

Ruda Pabianicka,Łódź

695 000 zł58 m² 11 983 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w kameralnym bloku z 2019 r. na Rudzie- pabianickiej przy ul. Opałowej. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w budynku trzypiętrowym wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Rejtana

Górna,Łódź

440 zł6 m²

 

Piętro:1/10

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: *do wynajęcia pokój w mieszkaniu przy ul. Rejtana 4 w łodzi. *Nowoczesny i bardzo estetyczny wystrój. *Wysoki standard mieszkania! *ogrzewanie centralne, 1 piętro. *Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łączna

Górna,Łódź

320 000 zł38 m² 8 533,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 37,5m2, położone w spokojnej lokalizacji łódź górna. Najważniejsze atuty: doskonała lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Astronautów

Kurak,Łódź

2 200 zł56 m² 39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia trzypokojowego mieszkania w okolicach szpitala im. Kopernika przy ul. Astronautów. Mieszkanie znajduje się pierwszym piętrze w bloku z cegły, posiada powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem

Górna,Łódź

2 349 000 zł337 m² 6 960,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:873 m²

Otwórz drzwi i wejdź do świata, w którym komfort spotyka się z prestiżem. Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży willi miejskiej przy ul. Człuchowskiej w Łodzi dostępną na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łączna

Górna,Łódź

2 200 zł68 m² 32 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Łącznej. Mieszkanie o powierzchni 68 m2 znajduje się na 9 piętrze w wieżowcu. Lokal częściowo wyposażony w meble oraz sprzęty agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Umińskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

409 000 zł41 m² 9 975,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Przedmiotem sprzedaży jest przepiękne, przestronne, świeżo wyremontowane mieszkanie w Łodzi przy ul. Umińskiego (osiedle Dąbrowa). Lokal składa się z salonu, sypialni, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smocza

Górna,Łódź

387 000 zł45 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam w pełni wyposażone, 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 45,43m2. Nieruchomość znajduje się przy ulicy Smoczej (łódź-Górna), na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wólczańska

Górna,Łódź

20 zł/m²46 m² 920 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokale biurowe blisko centrum miasta | Doskonały dojazd Do wynajęcia lokale biurowe o pow. 46 m 2 położone na 1 piętrze centrum handlowo-usługowego zlokalizowanego w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górniak,Łódź

419 000 zł62 m² 6 784,33 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania, jakich jest niewiele na rynku. Fantastyczny układ pomieszczeń sprawi, że świetnie się w nim będzie mieszkało najbardziej wymagającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rolnicza

Chojny,Łódź

779 000 zł74 m² 10 527 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowa dużo niższa cena .OFERTA ADRESOWANA DLA WYMAGAJĄCEGO KLIENTA W CENIE NIERUCHOMOŚCI PEŁNE KOMPLETNE UMEBLOWANIE WYSOKIEJ JAKOŚCI Na sprzedaż APARTAMENT WYKOŃCZONY W BARDZO WYSOKIEJ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Stocka

Górna,Łódź

999 000 zł162 m² 6 167 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedaży lokal użytkowy znajdujący się w Łodzi u zbiegu ulicy Stockiej i Przybyszewskiego. Lokal o powierzchni całkowitej 162m2 jest po generalnym remoncie. Ściany pokryto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pabianicka

Górna,Łódź

355 000 zł46 m² 7 659,12 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 46.35 m2 w Ksawerowie przy ul. Zachodniej 23a. Mieszkanie to znajduje się na pierwszym piętrze w bloku na zamkniętym terenie. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chojen,Łódź

379 000 zł56 m² 6 776,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Zapraszamy do odkrycia tego urokliwego mieszkania na Chojnach. Zaledwie kilka kroków od malowniczych Stawów Jana, znajdziemy przytulne lokum, które jest idealnym rozwiązaniem dla rodziny z dzieckiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Łódź

Górna,Łódź

10 000 zł3 500 m² 2,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do kontaktu tel. Oferuję do wynajęcia halę magazynową / szklarnia / o powierzchni 3500 m2 W ramach hali dostępna powierzchnia biurowo-socjalna ok. 200 m2. ( dom) opis: cześć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obywatelska

Górna,Łódź

428 769 zł43 m² 9 868 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym. Idealne dla rodzin, par lub osób.