Zdrowie,Łódź

879 000 zł800 m² 1 098,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na Zdrowiu Powierzchnia 800m2, znajduje sie w bezpośrednim sąsiedztwie parku miejskiego Na Zdrowie. Działka ogrodzona, wjazd z ulicy asfaltowej, prąd, woda i kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Zdrowie,Łódź

1 090 000 zł778 m² 1 401,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Działka budowlana na Zdrowiu! cena do negocjacji! Za dodatkową opłatą istnieje możliwość usunięcia z działku budynku mieszkalnego. Na sprzedaż działka budowlana nr 255, zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, Zdrowie

Zdrowie,Łódź

660 000 zł1 007 m² 655,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki w Łodzi. Umiejscowiona jest w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na Nowym Złotnie, blisko centrum a zarazem otoczona terenami zielonymi, w pobliżu brus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, Zdrowie

Zdrowie,Łódź

627 000 zł4 230 m² 148,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działkę inwestycyjna z wydaną decyzją na budowę jedenastu budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, wewnętrznej drogi dojazdowej, oraz miejsc parkingowych.