dowolna

Działki Łódź Widzew

69 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

69 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka, ul. Feliksińska

Widzew,Łódź

329 000 zł1 798 m² 182,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana 1798 m2, łódź Widzew, ulica Feliksińska Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica piekny widok Działka jednorodzinna (mn). Typ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Pomorska

Widzew,Łódź

2 400 000 zł24 036 m² 99,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna 2,4 ha, ul. Pomorska. Wszystkie media! Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica z dobrym dojazdem Działka jednorodzinna (mn).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Widzew

Widzew,Łódź

1 600 000 zł8 442 m² 189,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Piękna działka w dolinie Łódki, z wz pod budownictwo jedno lub wielorodzinne, 8442 m2! Działka jednorodzinna (mn). Typ własności: odrębna własność. Oferujemy do sprzedaży działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Opolska

Widzew,Łódź

440 000 zł2 450 m² 179,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Piękna działka budowlana 2450 m2 w Dolinie Rzeki Łódki Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica z dobrym dojazdem dobra ekspozycja na strony świata Działka jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona, ul. Malownicza

Widzew,Łódź

930 000 zł5 544 m² 167,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość zabudowana blisko A1. Działka. Ranczo Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej bliskość terenów zielonych Działka rolna. Typ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona, Widzew

Widzew,Łódź

290 000 zł1 850 m² 156,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana Widzew, osiedle Bolesławów 1850m Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica z dobrym dojazdem Działka rolna. Typ własności:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, Widzew

Widzew,Łódź

8 000 000 zł32 023 m² 249,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania teren inwestycyjny o łacznej powierzchni 32.023 m2 położony w Łodzi. Teren kształtem zbliżony do prostokąta o wymiarach 85 x 376 m2. Teren płaski, suchy. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, Widzew

Widzew,Łódź

3 661 500 zł14 646 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka inwestycyjna o pow. 14.646 m2. Działka położona w Łodzi przy jednej z głównych dróg dojazdowych. Znakomita lokalizacja - tylko 7 km od zjazdu na autostradę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Sikawa

Sikawa,Łódź

220 000 zł874 m² 251,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę budowlaną na Stokach (dokładniej Sikawa) o charakterze mieszkaniowym jednorodzinnym położoną na osiedlu domków jednorodzinnych, w zielonej i spokojnej okolicy, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Widzew

Widzew,Łódź

580 000 zł1 203 m² 482,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana z możliwością wybudowania małego bloku na kilkadziesiąt mieszkań. Na terenie działki nie obowiązuje plan zagospodarowania przestrzennego w zawiązku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Widzew

Widzew,Łódź

132 000 zł1 196 m² 110,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży 2 działki budowlane pod budowę domu jednorodzinnego w cenie 110 zł/m2 => działka nr 1 o pow. 1232 m2, => działka nr 2 o pow. 1196 m2, wymiary: 35 x 33 Media: woda, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Widzew

Widzew,Łódź

420 000 zł1 206 m² 348,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, zabudowa jej następuje na podstawie decyzji wz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Widzew

Widzew,Łódź

4 400 000 zł43 883 m² 100,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działki inwestycyjne o łącznej powierzchni 4,38 ha zlokalizowane przy jednej z głównych ulic w Łodzi. Działka nr 1 o pow. 3,12 ha znajduje się na terenie gdzie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, Widzew

Widzew,Łódź

2 250 000 zł29 679 m² 75,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana, dobra lokalizacja pod budowę nowoczesnego osiedla nowych domów. Dokonano pierwszego podziału na 4 działki. Wymiary: 74 x 400 media": prąd, woda, numer licencji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Pomorska

Stoki,Łódź

462 600 zł3 084 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka idealna pod dom jednorodzinny na Stokach! Do sprzedania duża działka, niezabudowana idealna pod zabudowę mieszkaniową. Działka usytuowana w pobliżu ulic Hyrna, arniki, pomorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Grabińska

Widzew-Wschód,Łódź

304 000 zł2 300 m² 132,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam dużą działkę budowlaną położoną w Łodzi przy ulicy Grabińskiej o powierzchni 2300 m2. W kształcie prostokąta, od frontu 34 m. Działka jest ogrodzona, od asfaltu brama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Widzew

Widzew,Łódź

186 360 zł1 553 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży 3 działki działki budowlane Łódź Widzew Nowosolna Wydana decyzja o warunkach zabudowy. Media: prąd, woda, gaz w ulicy przed działką 1. działka o pow. 1550 m2, wymiary: 46.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Widzew

Widzew,Łódź

285 000 zł570 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną Zabudowa na podstawie obowiązującego planu zagospodarowania przestrzennego. Wymiary: 24x24 media: prąd w działce, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Nowosolna

Nowosolna,Łódź

299 000 zł3 362 m² 88,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna o powierzchni 3362,85 mkw na nowym osiedlu w obszarze Parku Wzniesień łódzkichgłówne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica na nowym osiedlu bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Widzew

Widzew,Łódź

230 790 zł2 198 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Duża działka położona w Łodzi w dzielnicy Widzew.Działka jednorodzinna (mn). Typ własności: odrębna własność. Duża działka o powierzchni 2198m2 i wymiarach ok.30/70 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Olkuska

Widzew,Łódź

3 000 000 zł50 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witam. Posiadam do sprzedania działkę rolna o powierzchni 50000 m2 z możliwością przekształecnia. Teren prosty o rówych kształtach idealny pod inwestycje, w okolicy nowe osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona, ul. Kosodrzewiny

Widzew,Łódź

1 507 680 zł18 846 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko w City Square Nieruchomości! Oferujemy do sprzedaży dużą działkę w okolicy ulicy Transmisyjnej. Wymiary ok. 95x195. Dojazd drogą asfaltową, w około zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Malownicza

Widzew,Łódź

3 204 130 zł27 862 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

115 zł m2 do negocjacji. Sprzedam działkę inwestycyjną o powierzchni 27862m2 zlokalizowaną na Widzewie przy ul. Malowniczej 33. Działka o oznaczeniu 108/7, obręb W-43 posiada wymiary ok. 190m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Stoki

Stoki,Łódź

158 000 zł1 058 m² 149,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Nieruchomość znajduje się na Stokach w odległości 5 km od centrum Łodzi w sąsiedztwie przyrody.Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, Mileszki

Mileszki,Łódź

1 600 000 zł20 400 m² 78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę jednorodzinną dla dewelopera położona pomiędzy A1 i Gerberową o powierzchni 2 ha. Teren płaski. Media w ulicy (kanalizacja w drodze). Powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Widzew

Widzew,Łódź

3 667 250 zł14 669 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka przemysłowo-usługowa znajdująca się w odległości ok 2 km od zjazdu nr 21 z autostrady a1!główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Przybyszewskiego

Widzew,Łódź

377 000 zł1 000 m² 377 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lotos Paliwa Sp z o.o. z siedzibą w Gdańsku ogłasza nieograniczony przetarg na sprzedaż prawa użytkowania wieczystego dotyczący, części niezabudowanego gruntu, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Pomorska

Widzew,Łódź

2 700 000 zł27 750 m² 97,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, poniżej znajdziecie informacje na temat działki, na której możliwe jest wybudowanie 22 budynków 2-lokalowych i której jesteśmy wyłącznym oferentem. Celem oferty jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, Stoki

Stoki,Łódź

180 000 zł1 320 m² 136,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży w atrakcyjnej cenie działkę, zlokalizowaną na Stokach w Łodzi. Nieruchomość o powierzchni 1320 m 2. Działka płaska w kształcie prostokąta , bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Zarzew

Zarzew,Łódź

1 200 000 zł1 887 m² 635,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka Deweloperska z wydaną prawomocną decyzją o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego wielorodzinnego Warunki szczegółowe: =>.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Andrzejów

Andrzejów,Łódź

132 000 zł1 196 m² 110,37 zł/m²

 

 

 

Widzew,Łódź

260 000 zł2 100 m² 124 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedazy działki położonej w okolicach ul. Pomorskiej niedaleko od Nowosolnej. Działka budowlana. o powierzchni ok.2100 m2. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Nowosolna

Nowosolna,Łódź

170 000 zł1 367 m² 124,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży dwie działki budowlane położone na Wzgórzu Wzniesień Łódzkich Na terenie działek obowiązuje Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Podstawowe przeznaczenie terenu zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Widzew

Widzew,Łódź

900 000 zł942 m² 955,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja dla dewelopera! Oferujemy do sprzedaży działkę o pow. 942 m 2 z wz i złożonym pozwoleniem na budowę. Planowana inwestycja dotyczy 7 kondygnacyjnego budynku wielorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Zbójnicka

Widzew,Łódź

865 000 zł6 173 m² 140,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

6173m 2 , Łódź, widzew, ul.Zbójnicka. Oferta sprzedaży działki inwestycyjnej w atrakcyjnej lokalizacji: od zachodu bezpośrednie sąsiedztwo Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej z nowo.