dowolna

Działki Łódź Widzew

69 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

69 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Gminna

Widzew,Łódź

375 000 zł1 500 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży są działki o powierzchni 1431 m2 i 1245 m2 położone w cichej i malowniczej części Łodzi. Działki są położone na terenie płaskim o przybliżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Rokicińska

Andrzejów,Łódź

1 410 000 zł4 700 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o pow. 4700 m2 usługowo-mieszkalna Przy działce wszystkie media : prąd, woda , gaz , kanalizacja Świetna lokalizacja - ul. Rokicińska Bardzo blisko do autostrady A1 Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona, Widzew

Widzew,Łódź

9 000 000 zł13 000 m² 692,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka inwestycyjna usytuowana na terenie części przemysłowej dzielnicy Widzew. Rejon z bardzo dobrze rozwiniętą siecią dróg dojazdowych. Działka posiada warunki zabudowy dla inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Widzew

Widzew,Łódź

300 510 zł1 431 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki Przedmiotem sprzedaży są 2 działki o powierzchni 1431m2 i 1245m2 położone w cichej i malowniczej części Łodzi. Działki to teren płaski o przybliżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Pograniczna

Widzew,Łódź

319 700 zł777 m² 411,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 777 m2, położonej w rewelacyjnej lokalizacji, przy ul. Pogranicznej w Łodzi. Wjazd na teren nieruchomości gruntowej jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Pigwowa

Widzew,Łódź

245 000 zł977 m² 250,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej przy ul.Pigwowej 36 w Łodzi Działka jest w kształcie prostokąta o wymiarach 22m front x 44m głębokość. Jest częściowo ogrodzona. Przyłącze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Łodzianka

Widzew,Łódź

680 000 zł4 500 m² 151,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - okolice ul. Strykowska /łodzianka. Szybki dojazd do centrum miasta, szybki dojazd do Strykowa, świetny wyjazd na Warszawę. Blisko pełna infrastruktura-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Feliksin

Feliksin,Łódź

1 400 000 zł20 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka Działka położona wśród kompleksu leśnego na terenie źródeł Neru, to teren płaski w kształce prostokąta o przybliżonych wymiarach 90 m na 222m. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Brzezińska

Nowosolna,Łódź

979 000 zł3 390 m² 288,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę pod inwestycje w centrum Nowosolnej przy ul. Brzezińskiej vis a vis Netto o powierzchnia 3.390 m2. Kilkaset metrów od wjazdu na autostradę A1 - idealna lokalizacja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Byszewska

Nowosolna,Łódź

738 000 zł4 100 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Do sprzedania duża działka budowlana w odległości około 600 metrów od głównego skrzyżowania w Nowosolnej. Działka o powierzchni 4153 m 2 , w kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Zakładowa

Olechów,Łódź

3 600 000 zł14 135 m² 254,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem ogłoszenia jest nieruchomość o powierzchni 14135 metrów kwadratowych, położona w Łodzi przy ulicy Zakładowej (osiedle Olechów). Wymiary nieruchomości to ok. 45 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Zbójnicka

Widzew,Łódź

1 235 000 zł6 173 m² 200,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

6173m 2 , Łódź, widzew, ul.Zbójnicka. Oferta sprzedaży działki inwestycyjnej w atrakcyjnej lokalizacji: od zachodu bezpośrednie sąsiedztwo Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej z nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Nowosolna

Nowosolna,Łódź

53 000 zł500 m² 106 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam supr ofertę Rodzinne ogródki działkowe Działka 500m2 Domek 35m2 wysokość 2,5m Domek: pokój, kuchnia, ubikacja Piwnica pod pokojem Media: prąd, woda, szambo Dach pokryty papą - modernizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Malownicza

Widzew,Łódź

375 000 zł1 500 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana z mediami i lasem zlokalizowana 300 metrów od ulicy Malowniczej na Widzewie Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej z dobrym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, Widzew

Widzew,Łódź

10 500 000 zł30 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka z dużym potencjałem inwestycyjnym. Teren położony w dzielnicy Widzew w niedalekim sąsiedztwie drogi krajowej nr 14. Sąsiedztwo terenu stanowią obiekty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, Feliksin

Feliksin,Łódź

750 000 zł14 735 m² 50,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni niemal 15000 m2 w Łodzi. Działka częściowo zalesiona w kształcie prostokąta. Posiada dostęp do dwóch dróg publicznych z czego jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, Widzew

Widzew,Łódź

1 250 000 zł440 m² 2 840,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w rejonie zabudowy jednorodzinnej, ulica zadrzewiona. Okolica cicha i spokojna. W bliskiej odległości do komunikacji miejskiej i sieci sklepów. Bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Łukaszewska

Widzew,Łódź

375 000 zł5 155 m² 72,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, oferuję na sprzedaż działkę ponad 5000 m2 zlokalizowaną przy ul. Łukaszewskiej 53 na łódzkim Widzewie (obręb W-2) Nieruchomość idealnie nadaje się pod budowę nawet 5 domów (wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Widzew

Widzew,Łódź

160 000 zł665 m² 240,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pięknie położona działka, idealna pod budowę domu jednorodzinnego. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica piekny widok Działka jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Pomorska

Widzew,Łódź

225 000 zł396 m² 568,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Główne atuty nieruchomości: z dobrym dojazdem uzbrojona bliskość terenów zielonych Działka jednorodzinna (mn). Typ własności: odrębna własność. Dzień dobry, mam przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Widzew

Widzew,Łódź

166 200 zł665 m² 249,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka, projekt, media i pozwolenie na budowę. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonych Działka jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Malownicza

Widzew,Łódź

375 000 zł1 500 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Piękna działka budowlana z mediami i lasem zlokalizowana 300 metrów od ulicy Malowniczej na Widzewie Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Widzew,Łódź

440 000 zł1 497 m² 293,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż! do sprzedaży nieruchomość gruntowa O pow. 1497 M2 wraz z dwoma murowanymi jednokondygnacyjnymi budynkami bez podpiwniczeń ( jeden o pow. 115 m2 - mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Widzew,Łódź

4 400 000 zł14 863 m² 296 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz dużej działki pod inwestycje blisko centrum oraz autostrady A1 Może to jest właśnie coś dla Ciebie Działka znajduje się w dobrej lokalizacji Widzew Stoki .Droga dojazdowa szeroka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Pomorska

Widzew,Łódź

5 520 000 zł34 500 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Nieruchomość niezabudowana (działka inwestycyjna) położona w Łodzi pomiędzy ulicą Pomorską i Lawinową. Powierzchnia 34 500 m2, szerokość 83 m Dojazd drogą asfaltową. Media (woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Malownicza

Widzew,Łódź

375 000 zł1 500 m² 250 zł/m²

 

 

 

Widzew,Łódź

375 000 zł1 500 m² 250 zł/m²

 

 

 

Andrzejów,Łódź

340 000 zł979 m² 347,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną. Cicha działka umiejscowiona przy utwardzonej drodze w Andrzejowie, łodź-Widzew, ulica T. Gajcego. Powierzchnia działki, 979 m2. Bezpośrednio od właściciela. Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Stoki

Stoki,Łódź

3 779 000 zł10 813 m² 349 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Więcej informacji: lub biurow godz. 9-17 od poniedziałku do piątku e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: ; atrakcyjna z Dużym Potencjałem Działka Inwestycyjna / Deweloperska Łódź - Widzew -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Mileszki,Łódź

170 000 zł2 000 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną na Widzewie. Okolice starego kościółka w Mileszkach. Dobra lokalizacja w sąsiedztwie istniejących domów, blisko Pomorska i 10 min. do Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Bartnicza

Andrzejów,Łódź

1 500 000 zł29 085 m² 52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

2 działki o łącznej powierzchni 3 ha w Andrzejowie, okolice ulicy Taborowej. Obok powstające osiedle domów jednorodzinnych. Lokalizacja oddalona od ruchu ulicznego bardzo dobra na projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym, Mileszki

Mileszki,Łódź

950 000 zł10 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę jednorodzinną położona pomiędzy A1 i ulicą Gerberową. Teren płaski. Media w ulicy (kanalizacja w drodze). W okolicy budownictwo jednorodzinne. Dojazd od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Wodna

Stary Widzew,Łódź

1 166 049 zł2 445 m² 476,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości gruntowej w Łodzi przy ul. Wodnej 10 o numerze ewidencyjnym 114/23 w obrębie W-24 o pow. 2 445.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Olechowska

Olechów-Janów,Łódź

3 500 000 zł24 500 m² 142,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

NA sprzedaż działka O pow. Prawie 2,5 ha W łodzi na olechowie przy ulicy olechowskiej Idealna pod budowę garaży lub obiektów przeznaczonych na czasowy pobyt ludzi (hali). Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Brzezińska

Nowosolna,Łódź

1 400 000 zł10 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działki O łącznej powierzchni 5 ha położone bezpośrednio przy ulicy brzezińskiej W nowosolnej oferta na wyłączność Istnieje możliwość zakupienia tylko kilku działek, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Brzezińska

Nowosolna,Łódź

3 276 000 zł23 400 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działki O łącznej powerzchni ok. 2,3 ha położone bezpośrednio przy ulicy brzezińskiej W nowosolnej oferta na wyłączność Istnieje możliwość zakupienia tylko kilku działek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Zakładowa

Olechów-Janów,Łódź

750 000 zł15 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka O pow. Ponad 1,5 ha W łodzi na olechowie przy ulicy zakładowej I piasta kołodzieja oferta na wyłączność Idealna pod budowę garaży ( sąsiednia działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona, Widzew

Widzew,Łódź

800 000 zł5 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka O pow. Ponad 5000 m2 zlokalizowana na pograniczu wiączynia I łodzi widzew Działka jest zabudowana domem w bardzo dobrym stanie wybudowanym w latach 90. oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Widzew

Widzew,Łódź

360 000 zł1 485 m² 242 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Więcej informacji: lub biurow godz. 9-17 od poniedziałku do piątku e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: ; wspaniała propozycja dla osób, które pragną zamieszkać w cichym i spokojnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Pomorska

Mileszki,Łódź

4 030 000 zł31 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka przy ulicy pomorskiej O powierzchni ok. 3 ha Działka zlokalizowana jest między osiedlem Mileszki a Henryków. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przeznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Nowosolna

Nowosolna,Łódź

730 000 zł4 153 m² 175,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana Łódź Nowosolna 4153 m2, wszystkie media. Główne atuty nieruchomości: piekny widok uzbrojona Działka jednorodzinna (mn). Typ własności: odrębna własność. Oferujemy do sprzedaży.