dowolna

Działki Łódź Widzew

68 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

68 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, Widzew

Widzew,Łódź

500 000 zł1 206 m² 414,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiamy Państwu działkę budowlana wraz z drewnianym domem (64m2) o łącznej powierzchni 1206 m2. Nieruchomość posiada zezwolenie na budowę domu wielorodzinnego. W działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Widzew

Widzew,Łódź

450 000 zł3 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana ( wydane warunki zabudowy i przyłącze elektryczne na działce ) malowniczo usytuowana w pobliżu Parku Krajobrazowego w Łodzi. W sąsiedztwie znajdują się nowe domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, Sikawa

Sikawa,Łódź

170 000 zł930 m² 182 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedania atrakcyjnie położoną , kształtną, uzbrojoną działkę budowlaną o powierzchni 930 m2 zlokalizowaną w Łodzi w dzielnicy Sikawa. Dojazd do działki ulicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Mileszki

Mileszki,Łódź

600 000 zł3 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogólnie: oferujemy Państwu do sprzedaży teren budowlany 3000 m2 w atrakcyjnej lokalizacji na Widzewie osiedle Mileszki. Wydane są warunki zabudowy dla budynku mieszkalnego jednorodzinnego parterowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, Widzew

Widzew,Łódź

1 050 000 zł3 500 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna o powierzchni 3500m2 w dzielnicy Łódź-Widzew, media: prąd, woda, gaz, kanalizacja, co-miejskie, dojazd drogą asfaltową, komunikacja miejska, kształt prostokąt,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wieńcowa

Widzew,Łódź

3 300 zł3 300 m² 136,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Duża działka z murowanym budynkiem letniskowym, zalesiona młodniakiem. Istnieje możliwość dokupienia sąsiedniej działki tej samej wielkości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, Widzew

Widzew,Łódź

8 500 000 zł10 727 m² 792 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Doskonale zlokalizowana działka inwestycyjna w centralnej części Łodzi o powierzchni ok. 10700 m2 w otoczeniu biura, centrum handlowe, media: prąd, woda, kanalizacja, gaz. W Z: biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, al. Piłsudskiego

Widzew,Łódź

7 112 500 zł5 690 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedania działkę o powierzchni 5690 m2 z wz na dwa budynki po 11 kondygnacji każdy - łącznie 24000 pum. Nieruchomość położona jest w okolicy stadionu. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Rokicińska

Widzew,Łódź

480 000 zł3 200 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka rolno-budowlana o pow.ok. 3200 m2,położona przy ulicy Rokicińskiej Widzew-Andrzejów z wytyczoną drogą dojazdową oraz decyzją wz na budowę hurtowni kosmetyków z częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, Widzew

Widzew,Łódź

1 338 800 zł13 388 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Feliksińska

Feliksin,Łódź

561 600 zł4 680 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Okolica jest wolna od przemysłu i bardzo spokojna, w około działki łąki i lasy. Do samej działki dojazd drogą asfaltową a z drugiej strony drogą Gminna. Dojazd do centrum Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, Widzew

Widzew,Łódź

1 100 000 zł4 066 m² 270,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedania nieruchomość gruntową o powierzchni 4066 m2 zabudowaną dwoma budynkami. Pierwszy to hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni 601,4 m2, wysokość 9,73 m w kalenicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Widzew

Widzew,Łódź

210 000 zł700 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w spokojnej okolicy otoczona z jednej strony lasem z dwóch stron działkami z domkami rekreacyjnymi, naprzeciwko powstaje osiedle nowych domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona, ul. Rataja

Andrzejów,Łódź

1 233 900 zł12 339 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w Łodzi przy ulicy M. Rataja 56 nr dz.132/12. W bezpośredniej lokalizacji przystanki autobusowe linii 91.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Jędrowizna

Widzew,Łódź

3 920 000 zł28 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dojazd do działki z dwóch stron, z jednej asfaltowy. Blisko do ulicy Pomorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Rokicińska

Andrzejów,Łódź

1 998 zł600 m² 3,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 600 m2 - do wydzierżawienia (nie wykluczona sprzedaż). Wjazd drogą wewnętrzną (ok. 15 m od ulicy Rokicińskiej). W drodze media: wodociąg, kanalizacja, energia elektryczna, sieć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Widzew

Widzew,Łódź

207 000 zł801 m² 258,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania pięknie położona działka budowlana o o powierzchni 801mkw w Parku Wzniesień Łódzkich (okolice Nowosolnej). Na terenie działki znajduje się murowany, jednopokojowy domek 54m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kosodrzewiny

Widzew,Łódź

132 000 zł1 200 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam dzialki okolo 1200 m2 z warunkami zabudowy, woda i prąd w ulicy. Cena 132000,00 zl .Dzialka znajduja sie przy ulicy Kosodrzewiny 1 a w Łodzi koło ulicy Henrykowskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, Stoki

Stoki,Łódź

25 000 zł300 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka pracownicza, 300 m, ogrodzona, zagospodarowana, zadbana, liczne nasadzenia, altana murowana, woda, prąd, dobry dojazd, lokalizacja Stoki, mikroklimat, niedaleko źródlana woda z ujęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Milionowa

Widzew,Łódź

26 000 zł304 m² 85,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z pełnym wyposażeniem, umeblowana w środku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna przy ruchliwej ulicy, ul. Pomorska

Mileszki,Łódź

979 000 zł8 900 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny przy ul. Pomorskiej 461 (nr dz. 211) w Łodzi - os. Mileszki w okolicy domków jednorodzinnych. Szybki dojazd do centrum. Powierzchnia działki to 8900 mkw - prawie kwadrat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Widzew

Widzew,Łódź

100 000 zł800 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Możliwość dokupienia sąsiednich działek o pow. 1500 m2 i 1500 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona, ul. Herbowa

Widzew,Łódź

7 360 000 zł36 800 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona jest w Łodzi, w północnej części miasta, przy ul Herbowej. Ul. Herbowa dochodzi do ul. Strykowskiej, głównej drogi wylotowej w kierunku Warszawy. Po drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Częstochowska

Księży Młyn,Łódź

569 000 zł569 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w uroczej dzielnicy Księży Młyn niedaleko nowoczesnych Loftów ,których mieszkańcami są głownie ludzie sztuki , kultury i biznesu. Cicha zabudowa niedaleko ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Obłoczna

Stoki,Łódź

348 220 zł3 028 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

działka budowlana z aktualnymi warunkami zabudowy na trzy domy do 250 m kwadratowych znajdująca się w bardzo spokojnej i ladnej okokicy lodz widzew stoki ul obłoczna istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Widzew

Widzew,Łódź

4 500 000 zł28 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dojazd do działki z dwóch stron. W sąsiedztwie domy jednorodzinne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kresowa

Widzew,Łódź

250 000 zł970 m² 257 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka budowlana w Łodzi. Pow działki 970 metrów kwadratowych. Na działce są postawione niewielkie budynki z garazem które mogą być wykorzystane na czas docelowej budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Nery

Janów,Łódź

9 024 000 zł14 100 m² 640 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Dzialka 14149 m , inwestycyjno -przemyslowa polozona przy ulicy Nery i nowo wybudowanej ulicyslaskiej(ofiar 11wrzesnia),dojazd od obu ulic.W poblizu market:OBI,SELGROS,FABRYKA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Pomorska

Widzew,Łódź

3 649 000 zł8 800 m² 414,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość, obiekt gastronomiczno-hotelarski dobrze prosperujący sprzedam. Nieruchomość, oprócz domu mieszkalnego, została przebudowana i zmodernizowana dla potrzeb gastronomii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Rokicińska

Andrzejów,Łódź

156 000 zł650 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w odległości ok. 20 m od trasy 713 (ul. Rokicińska, trasa Łódź- tomaszów Maz). Dojazd do działki asfaltową drogą wewnętrzną. W sąsiedztwie inne działki, domy, firmy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Stoki

Stoki,Łódź

4 800 000 zł28 000 m² 171 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dojazd z dwóch stron, gaz i telefon przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Widzew

Widzew,Łódź

21 460 000 zł74 000 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Kształt: nieregularny, zbliżony do kwadratowego. Wydana decyzja o wz dla tego terenu 39780 m2 dla biur oraz 12790 m2 powierzchni magazynowej. Istnieje koncepcja architektoniczna zabudowy terenu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Widzew

Widzew,Łódź

15 000 000 zł5 700 m² 2 631 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Możliwość kupna połowy działki za 7.500.000 PLN. Brak decyzji o wz; w planowanym wniosku o wz właściciel chce zgłosić chęć wybudowania biurowca 9000 m2 z przodu działki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Pomorska

Mileszki,Łódź

2 000 000 zł15 000 m² 133,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka we wschodniej części miasta dzielnica Widzew konkretnie osiedle Mileszki. Działka praktycznie pod każdą zabudowę zarówno domki jednorodzinne wolno stojące a także inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Służbowa

Widzew-Wschód,Łódź

176 600 zł883 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

dobre miejsce na działalność gospodarczą np. warsztat samochodowy czy przedszkole

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, Mileszki

Mileszki,Łódź

400 000 zł3 800 m² 105,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka rolna spelniajaca wszystkie warunki dzialki budowlanej.Warunki zabudowy do uzyskania przed kupnem. Kontakt:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Giewont

Stoki,Łódź

270 000 zł1 200 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na Stokach ul. Giewont 22a, blisko ulicy Pomorskiej. Zgrabna w postaci prostokąta, dojazd drogą asfaltową, media przy działce. Oferta warta uwagi jeśli szukasz na Stokach. kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, Mileszki

Mileszki,Łódź

210 000 zł3 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno-budowlana. w sąsiedztwie sprzedane 3 działki o takiej samej powierzchni. Możliwość podziału na 3 działki.Droga dojazdowa z obu stron działki. Cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Iglasta

Mileszki,Łódź

540 000 zł3 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w malowniczej okolicy. Odległość od centrum 10 km. Możliwość podziału na dwie działki budowlane. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Sołecka

Janów,Łódź

330 000 zł3 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka przy ul. Sołeckiej na Widzewie, nie daleko Selgros oraz obi, a także osiedla Janów, olechów. W pobliżu bardzo duży las Wiączyński. Działka 3000 m2 z warunkami zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Giewont

Stoki,Łódź

380 000 zł1 200 m² 316,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na Stokach w Łodzi ul. Giewont w pobliżu ul. Pomorskiej, kształt prostokąt szerokość ok. 22m. Super lokalizacja!

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij