dowolna

Działki Łódź Górna

47 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

47 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Rolnicza

Górna,Łódź

13 600 zł4 404 m² 3,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Syndyk masy upadłości w ramach toczącego się postępowania upadłościowego sygn. Ld1m/gup-s/225/2022. ogłasza nieograniczony pisemny konkurs ofert na sprzedaż udziału 2/180 prawie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łódź

Chojny,Łódź

630 000 zł2 728 m² 230,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Witaj w niezwykłym świecie, gdzie natura splata się z wygodą miejskiego życia. Przedstawiamy Ci tęsknie wyczekiwaną ofertę - działkę o niezwykłym uroku, usytuowaną niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wazów

Ruda Pabianicka,Łódź

180 000 zł500 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 500 mkw położona na Rudzie Pabianickiej w rejonie ul. Wazów. Działka o wymiarach ok. 11 x 48 mkw. Na działce prąd, woda, gaz. Kanalizacja w drodze. By.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Rozległa

Rokicie,Łódź

284 000 zł450 m² 631,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę z domkiem na Górnej Super lokalizacja Działka 457m2 Domek 66m2 - 2 pokoje, kuchnia, łazienka Ogrzewanie- centralne piec lub kominek Media: prąd, woda, kanalizacja; gaz -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym, ul. Gościniec

Wiskitno,Łódź

180 000 zł917 m² 196,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę, z możliwością zabudowy, w atrakcyjnej lokalizacji - Łódź Wiskitno, ulokowanej przy ulicy Gościniec. Nieruchomość o powierzchni 917mkw(szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, Chojny-Dąbrowa

Chojny-Dąbrowa,Łódź

320 000 zł908 m² 352,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest sprzedaż działki położonej w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w okolicy ośrodka rekreacyjnego na Młynku. Działka ma kształt prostokąta i jest ogrodzona. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Chocianowicka

Górna,Łódź

415 000 zł3 002 m² 138,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Łódzka giełda nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży działka o powierzchni 3.002 m2, położona w Łodzi, ul. Chocianowickiej 138. na tym terenie obowiązuje plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Starorudzka

Ruda Pabianicka,Łódź

670 000 zł969 m² 691,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Łódź - Ruda Pabianicka, ul. Starorudzka, na sprzedaż działka inwestycyjna z pnb W bliskiej odległości Stawy Stefańskiego, park im. 1 maja, rudzka Góra, las Popioły. Sprzedam bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wiskicka

Wiskitno,Łódź

298 155 zł1 529 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży Działkę o powierzchni 1529 m2 , położoną w Łodzi, przy Wiskickiej 13 B, graniczącą z miejscowością Wiskitno. Dostęp do drogi publicznej z ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Górna

Górna,Łódź

1 320 000 zł11 852 m² 111,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży atrakcyjna działka o powierzchni 11852m2 Lokalizacja : łódź górna bezpośrednio przy trasie A1 Media w drodze : - sieć elektroenergetyczna - sieć telekomunikacyjna - sieć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Górna

Górna,Łódź

650 000 zł5 500 m² 118,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 5500m2 Lokalizacja : łódź górna Giemzów Media w drodze : - sieć elektroenergetyczna - sieć telekomunikacyjna - sieć wodociągowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Górna

Górna,Łódź

4 200 000 zł8 032 m² 522,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Uwaga! atrakcyjna oferta! Prezentujemy Państwu do sprzedaży atrakcyjny teren inwestycyjny. Duża, funkcjonalna działka z możliwością zabudowy zarówno budynkami o charakterze komercyjnym jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Kolumny

Wiskitno,Łódź

419 000 zł6 965 m² 60,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Dzień dobry, na sprzedaż działka rolna przy ul. Kolumny w Łodzi, nr dz. 87 ob. G-57, posiada kształt nieregularny zbliżony do trapezu, płaska i sucha, powierzchnia 0.6965 ha. Dostępne media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Chocianowicka

Chocianowice,Łódź

2 240 452 zł11 342 m² 197,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z obwieszczeniem o licytacji nieruchomości w Łodzi - ul. Chocianowicka Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Łodzi-Widzewa w Łodzi Tomasz Szeidl tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Chocianowicka

Chocianowice,Łódź

1 278 750 zł3 264 m² 391,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kolumny

Górna,Łódź

190 000 zł1 000 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Nieruchomości Kłosek polecają: - nieruchomość gruntową 1000m2 w Łodzi. Opis szczegółowy: działka o powierzchni 1000m2, brak mpzp , teren objęty jest warunkami zabudowy, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Rafowa

Górna,Łódź

3 190 000 zł8 404 m² 379,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja! okazja! super lokalizacja! Oferta dostępna wyłącznie u Nas! Jeśli szukasz działki z domem, własnym jeziorem oraz rzeką pod szybką i dochodową inwestycję, lub jako dobrego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Rudzka

Górna,Łódź

1 200 000 zł4 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze opis nieruchomości: działka zlokalizowana jest przy ulicy Rudzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Górna

Górna,Łódź

1 200 000 zł9 906 m² 121,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 9906m2 częściowo zalesiona. Brak mpzp. Obecnie jest to nieruchomość rolna w rozumieniu ustawy okiur, która ma poniżej 1 ha i jest w granicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, Górna

Górna,Łódź

1 850 000 zł18 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam bezpośrednio. Bardzo atrakcyjnie położona działka przylegająca do nowobudowanej Trasy Górna III Etap (będzie mieć bezpośredni zjazd z tg), położona w granicach administracyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Kolumny

Górna,Łódź

830 000 zł4 732 m² 175,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica z dobrym dojazdem piekny widok Działka jednorodzinna (mn). Typ własności: odrębna własność. Dzień dobry, mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona, Ruda Pabianicka

Ruda Pabianicka,Łódź

2 000 000 zł8 999 m² 222 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiamy Państwu ofertę działki pod inwestycje.Działka znajduje się w bardzo spokojnej oraz urokliwej części Łodzi.Atutem działki jest położenie ,zaledwie parę metrów od pobliskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Kolumny

Wiskitno,Łódź

220 000 zł1 934 m² 113,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę położoną w Łodzi, w okolicy dalszej części ul. Kolumny, o powierzchni 1934 m2. Działka położona jest przy ul. Gościniec (dojazd ul. Kolumny i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Jana Bożego

Chojny,Łódź

65 000 zł420 m² 154,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Górna

Górna,Łódź

2 160 000 zł18 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna 18 000 m2, łódź Górna okolice Carrefoura Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica z dobrym dojazdem Działka usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Chocianowicka

Górna,Łódź

470 000 zł3 002 m² 156,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Piękna działka budowlana nieopodal Portu Łódź 3002 m2. Wydane wz. Dom jednorodzinny lub usługi. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym, Górna

Górna,Łódź

1 069 000 zł8 990 m² 118,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna 9000 m2, łódź Górna okolice Carrefoura Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej z dobrym dojazdem Działka rolna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona, Górna

Górna,Łódź

902 820 zł3 670 m² 246 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży dwie działki 1200 i 2470 m o łącznej powierzchni 3670 m Media w ulicy ( prąd, kanalizacja, gaz ). Istnieje możliwość sprzedaży tylko większej działki .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym, Chojen

Chojen,Łódź

188 400 zł1 884 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana na Chojnach z wydanymi warunkami zabudowy. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica z dobrym dojazdem bliskość obiektów rekreacyjnych Działka rolna. Typ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona, Górna

Górna,Łódź

557 000 zł5 570 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna Łódź Górna o powierzchni 5570 m2 Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum z dobrym dojazdem bliskość terenów zielonych Działka rolna. Typ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Bieszczadzka

Górna,Łódź

566 000 zł4 045 m² 139,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę rolną, zmozlieoscia przekształcenie w budowlaną. Działka z persprktywami, dla developera lubna wybufoeanie domu w cirjawej,spokojnej okolicy. Blisko nowe dony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Chojen

Chojen,Łódź

250 000 zł591 m² 423 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka na Chojnach w kształcie delikatnego rąbu: szerokość 17-19 m, długość 33. Wszystkie media na działce (tylko kanalizacja w ulicy). Na działce stoją 2 budynki: jeden murowany 55 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Górna

Górna,Łódź

100 000 zł657 m² 152,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka pod działalność usługową (garaże, miejsca parkingowe inne) Położenie: osiedle boków przy cmentarzu na Kurczakach. Wymiary: szer. 34 m, głębokość 18 m media:prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, Górna

Górna,Łódź

740 000 zł1 191 m² 621,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną Położona w rejonie Centrum Handlowego Pasaż Łódzki. Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania, nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Górna

Górna,Łódź

2 040 000 zł3 133 m² 651,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży 2 działki budowlane przylegające do siebie z możliwością zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej. Położone w rejonie Centrum Handlowego Pasaż Łódzki. 1) Działka nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Górna

Górna,Łódź

590 000 zł3 297 m² 178,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży działka budowlana Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, zabudowa jej następuje na podstawie decyzji wz. Media: : prąd, kanalizacja, wymiary: 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Górna

Górna,Łódź

1 300 000 zł1 942 m² 669,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana z możliwością zabudowy budynkami wielorodzinnymi. Położona w rejonie Centrum Handlowego Pasaż Łódzki. Działka nie jest objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Rudzka

Ruda Pabianicka,Łódź

215 000 zł781 m² 275,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości rentsell oferuje na sprzedaż działkę budowlaną przy ulicy Rudzkiej 114 zabudowaną budynkiem mieszkalnym. Działka nr 32 o powierzchni 781 m2 ma wymiary 28m x 28m Wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Górna

Górna,Łódź

3 130 000 zł8 032 m² 389,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Uwaga! atrakcyjna oferta! Prezentujemy Państwu do sprzedaży atrakcyjny teren o charakterze komercyjnym z wydaną decyzja o warunkach zabudowy. Działka położona w ciekawej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Gościniec

Górna,Łódź

180 000 zł900 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka ogrodzona z 3 stron.Droga dojazdowa wewnętrzną ukrytą. Prąd już jest.wodociag będzie wybudowany przez nas w listopadzie. Pobliżu szkolaprzedszkoke park kosciol sklepy orlik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Górna

Górna,Łódź

250 000 zł862 m² 290,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana W planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wymiary: 20x44 media: prąd, woda, kanalizacja Ciekawa oferta dla.