dowolna

Działki Łódź Bałuty

65 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

65 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka, ul. Łodzianka

Bałuty,Łódź

549 000 zł1 869 m² 293,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka róg strykowska/łodzianka Powierzchnia 1869m2 Narożna Media: prąd, woda, gaz Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego Budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne, usługowe Zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kaufmana

Doły,Łódź

190 000 zł323 m² 588,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 323 mkw, zlokalizowana przy ul. Mieczysława Kaufmana na Bałutach w okolicach ulicy Strykowskiej i Inflanckiej. Parametry działki: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Łódź

Teofilów,Łódź

7 000 000 zł14 000 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży (własność gruntu) teren inwestycyjny położony we zachodniej części Łodzi na terenie Teofilowa Przemysłowego w rejonie jednej z bardziej znanych i uczęszczanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Bałuty,Łódź

390 000 zł3 400 m² 114,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż w odległości 70 m od ul. Strykowskiej, atrakcyjna częściowo ogrodzona działka budowlano-rolna o powierzchni 3400,00 m2 w kształcie prostokąta (25m X136 m). Na tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łódź

Teofilów,Łódź

7 000 000 zł14 000 m² 500 zł/m²

 

 

 

Bałuty,Łódź

360 000 zł1 400 m² 257,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w łodzi/bałuty/teofilów, idealna dla rodziny pow. 1400mkw. Teraz nowa cena 360 000 zł. Teren położony w otoczeniu innych działek budowlanych oraz nowo wybudowanych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Okólna

Bałuty,Łódź

518 000 zł2 071 m² 250,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki budowlane w Łodzi przy ul. Okólnej w pobliżu Lasu Łagiewnickiego. Na terenie działek w roku 2023 został uchwalony Plan Miejscowy nr 181. Działki w planie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona, ul. Hodowlana

Teofilów,Łódź

46 500 zł300 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjna na Bałutach przy ul. Hodowlanej na rod "brzezina" Działka o powierzchnie 300 mkw zabudowana jest domkiem murowanym z tarasem, remontowanym w 2023 r. Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Łódź

Teofilów,Łódź

19 000 000 zł38 000 m² 500 zł/m²

 

 

 

Teofilów,Łódź

2 650 000 zł5 000 m² 530 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży teren inwestycyjny położony we zachodniej części Łodzi na terenie Teofilowa Przemysłowego w rejonie jednej z bardziej znanych i uczęszczanych ulic. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łódź

Bałuty,Łódź

360 000 zł1 400 m² 257,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 1400m2 w dzielnicy Bałuty w Łodzi, z wydanym pozwoleniem na budowę domu z poddaszem użytkowym. Projekt domu Dom w Aurorach 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona

Bałuty,Łódź

3 200 000 zł4 970 m² 643,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzielnica Łódź-Bałuty, ruchliwy ciąg komunikacyjny miasta. Okolice Parku Julianowskiego. Okolice parku miejskiego im. Adama Mickiewicza zwanego Julianowskm od nazwy Julianowa. W otoczeniu zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łódź

Radogoszcz,Łódź

260 000 zł560 m² 464,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 560 m2, położonej w malowniczej okolicy w Łodzi w osiedlu domów jednorodzinnych. Działka jest ogrodzona i nie zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Zimna Woda

Bałuty,Łódź

49 500 zł914 m² 54,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker zdecydowanie polecm działkę na cele rekreacyjne , / nr 126/7 / polozona , na Bałutach, okolice ul. Zimnej Wody., dojazd od ulicy Aleksandrowskiej lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Toeplitza

Bałuty,Łódź

319 900 zł1 286 m² 248,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedstawiamy wyjątkową ofertę działki znajdującej się na Zielonym Romanowie przy ulicy Toeplitza. Działka oznaczona jako 130/8 w obrębie B-55 zgodnie z uchwałą nr LXXVI/2075/18 rady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łódź

Julianów,Łódź

1 700 000 zł1 109 m² 1 532,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana położona w osiedlu domów jednorodzinnych Łódź Bałuty Julianów. Przeznaczenie podstawowe: - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, w zakresie warunków zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łódź

Łagiewniki,Łódź

1 400 000 zł6 650 m² 210,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w Łagiewnikach - z wydanym pozwoleniem na budowę 10 domów jednorodzinnych! Znakomita lokalizacja - cisza, spokój, zieleń, świetny dojazd do Radogoszcza, zgierza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Morgowa

Bałuty,Łódź

370 000 zł1 184 m² 312,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

! rezerwacja! Nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 1184m2, składająca się z dwóch działek ( 42/1 i 43/3 - sprzedawane jako jedność), niezabudowana, o kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna

Bałuty,Łódź

660 400 zł2 540 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży działki inwestycyjnej o powierzchni 2540 m 2 zlokalizowanej w dzielnicy Łódź - Bałuty. Lokalizacja: nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Łódź

Radogoszcz,Łódź

330 000 zł672 m² 491 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 672 m2, położonej w malowniczej okolicy w Łodzi w osiedlu domów jednorodzinnych. Działka jest ogrodzona i obecnie zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Łódź

Łagiewniki,Łódź

360 000 zł1 200 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1200 m2, położonea w świetnie skomunikowanej części Łódzkich Łagiewnik. Ta nieruchomość stanowi doskonałą okazję dla inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Poziomkowa

Bałuty,Łódź

1 490 000 zł2 098 m² 710,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość przy ul. Poziomkowej w Łodzi, składająca się z domu jednorodzinnego wolnostojącego, budynku usługowo-biurowego oraz budynku produkcyjno-magazynowego. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Tatarczana

Teofilów,Łódź

3 700 000 zł8 265 m² 447,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna, idealna dla dewelopera. Wydane warunki zabudowy, pozwalające wybudowanie 22 domów typu bliźniak. -szerokość elewacji frontowej dla każdego z projektowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kryształowa

Bałuty,Łódź

729 000 zł855 m² 852,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Łódź bałuty ulica Kryształowa Na sprzedaż działka o pow. 855 m2, nr 18/2 ulica Kryształowa, działka odsunięta od ulicy Kryształowej, teren płaski, kształt regularnego prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna zabudowana Łódź

Bałuty,Łódź

4 499 000 zł2 100 m² 2 142,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna nieruchomość gruntowa w Centrum Łodzi o powierzchni 2103 m 2 - okolice Manufaktury. Oferta dla Dewelopera lub inwestora prywatnego. Oferujemy do sprzedaży działkę narożną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łódź

Łagiewniki,Łódź

1 500 000 zł1 579 m² 949,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Łódź - działka pod zabudowę wielorodzinną w b.dobrej lokalizacji z WZ i PUM 1610 + hala garażowa Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki inwestycyjnej z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łódź

Radogoszcz,Łódź

410 000 zł1 008 m² 406,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka blisko osiedla domków Powierzchnia 1008m2, znajduje się na na Radogoszczu Zachodzie. Szerokość frontu 40,5m, w ulicy prąd, woda. Działka oczyszczona z drzew i korzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Łagiewnicka

Doły,Łódź

1 500 000 zł674 m² 2 225,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Sprzedaż działki z prawomocnym pozwoleniem na budowę 6 kondygnacyjnego budynku usługowo-handlowego z restauracją, kawiarnią, dochodowa inwestycja. Łódź Bałuty Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Marczyńskich

Łagiewniki,Łódź

1 299 900 zł8 658 m² 150,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***tylko W home park nieruchomości *** oferta skierowana do dewelopera lub indywidualnego inwestora, któremu zależy na przestrzeni Działka w Łodzi, która oferuje pozamiejski spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Łódź

Radogoszcz,Łódź

3 000 000 zł7 713 m² 388,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta skierowana do dewelopera lub indywidualnego inwestora, któremu zależy na przestrzeni Na sprzedaż działka o powierzchni 7713 m w cichej i spokojnej okolicy. Dojazd: asfalt Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łódź

Radogoszcz,Łódź

360 000 zł1 029 m² 349,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka przy osiedlu domków Powierzchnia 1029m2, znajduje się na osiedlu domków jednorodzinnych na Radogoszczu Zachodzie. Szerokość frontu 24m, w ulicy prąd, woda, kanalizacja. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Bałuty,Łódź

420 000 zł3 400 m² 124 zł/m²

 

 

 

Teofilów,Łódź

15 750 000 zł24 000 m² 656,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Łódź, kaczeńcowa, grunt Oferujemy do sprzedaży nieruchomość niezabudowaną o powierzchni ok. 2,4 ha, w dużej części zalesioną drzewami, krzakami i trawami (działka o nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Zimna Woda

Bałuty,Łódź

39 000 zł914 m² 42,67 zł/m²

 

 

 

Łagiewniki,Łódź

1 400 000 zł6 650 m² 210,53 zł/m²

 

 

 

Radogoszcz,Łódź

330 000 zł672 m² 491 zł/m²

 

 

 

Bałuty,Łódź

199 000 zł930 m² 213,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną położoną w doskonałej lokalizacji za cenę 199 000 pln. To wyjątkowa okazja, aby zostać właścicielem gruntów w atrakcyjnej cenie oraz w miejscu, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łódź

Bałuty,Łódź

360 000 zł1 790 m² 201,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o pow. 1790 m2 zabudowana starym budynkiem mieszkalnym. Na podstwawie obowiązującego panu zagospodarowania przestrzennego istnieje możliwość rozbudowy i nadbudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łódź

Bałuty,Łódź

350 000 zł1 400 m² 250 zł/m²

 

 

 

Bałuty,Łódź

149 000 zł400 m² 372,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ostatnia działka budowlana-media- osiedle zamknięte ul.POMORSKA Urokliwa lokalizacja na swój wymarzony dom bądź jako lokata kapitału- ucieknij przed inflacją Przedmiotem oferty jest ostatnia działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łódź

Bałuty,Łódź

655 000 zł4 358 m² 150,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oprócz błękitnego nieba nic mi dzisiaj nie potrzeba:).śpiewa w swojej piosence Marek Jackowski. A Ty chcesz poczuć tę wolność i wybudować swój dom,w przepięknym miejscu, kameralnym.