dowolna

Domy Łódź Bałuty

58 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

58 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, Bałuty

Bałuty,Łódź

550 000 zł100 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Kupujący 0% prowizji! Do sprzedaży dom wolnostojący z lat osiemdziesiątych, przebudowany i odnowiony w 2008 r. Dom częściowo umeblowany.Wykończony w wysokim standardzie. Parter: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bałuty

Bałuty,Łódź

850 000 zł330 m² 2 575,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Kupujący 0% prowizji!. Do sprzedaży segment skrajny z lat 80-ątych, o powierzchni całkowitej 330 m2, 4-kondygnacyjny,położony na Teofilowie przy dość ruchliwej ulicy, co sprawia, że staje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Bałuty

Bałuty,Łódź

2 000 €220 m² 9,09 €/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

brak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Biegańskiego

Julianów,Łódź

499 000 zł160 m² 3 118,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży pół bliźniaka w prestiżowej dzielnicy Julianów, w okolicy ul. Biegańskiego, o powierzchni 160m2.Budynek 3-kondygnacyjny, 1-piętrowy całkowicie podpiwniczony. Piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bałuty

Bałuty,Łódź

462 000 zł140 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Dom bliżniaczy ,o powierzchni ok.140 m kw niezależnym wejściem.Parter zajmują 2 pokoje, łazienka z WC, kuchnia.Na I piętrze: 3 pokoje, łazienka, WC, dwa balkony ,jeden z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zagonowa

Bałuty,Łódź

550 001 zł210 m² 2 619,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom położony jest na cichym i spokojnym łódzkim osiedlu domków jednorodzinnych. (dzielnica Bałuty, osiedle Kochanówka). W okolicy znajduje się szkoła podstawowa, szpital, dużo zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kleeberga

Julianów,Łódź

799 000 zł296 m² 2 699,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Segment (sprzedam) Julianów, ul. Kleeberga, 5 pokoi, poddasze mieszkalne, duża piwnica, 3 garaże, 296 m, cicha okolica, 799 tys. Tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Rojna

Teofilów,Łódź

850 000 zł310 m² 2 741,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Segment skrajny z lat 90, położony w ok. ul. Rojnej w Łodzi. Doskonała lokalizacja, blisko przystanki autobusowe, dzięki czemu dojazd do centrum jest bardzo łatwy i szybki. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chochoła

Bałuty,Łódź

750 000 zł220 m² 3 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:315 m²

W latach 2009-2010 docieplenie + tynk akrylowy oraz nowa blachodachówka + 20cm wełna mineralna. Ogrzewanie lokalne c.o. gazowe, piec dwufunkcyjny Junkers z zapalnikiem piezoelektrycznym. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Radogoszcz

Radogoszcz,Łódź

599 000 zł230 m² 2 604,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Segment 1-piętrowy, na Radogoszczu, 4-kondygnacyjny, z lat 90-tych o powierzchni 230 m2. Kondygnacje: piwnice: łazienka, garaż, pomieszczenia gospodarcze. Parter: kuchnia, jadalnia, salon, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Radogoszcz

Radogoszcz,Łódź

2 112 000 zł480 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Segment os. Liściasta, bardzo cicha i spokojna okolica. Dwie kondygnacje: parter - pokój wypoczynkowy z kominkiem 32m^2, z wyjściem na taras (zadaszony) i widokiem na piękny ogród -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaspisowa

Radogoszcz,Łódź

599 000 zł235 m² 2 548 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:335 m²

DO sprzedania segment mieszkalny /bezpośrednio/ 235 mkw. Dom może być domem dwufunkcyjnym z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej - część mieszkalna 145 mkw. oraz części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rojna

Teofilów,Łódź

635 000 zł162 m² 3 919 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:365 m²

Środkowy segment z ogródkiem, na Teofilowie, położony w pięknej, cichej okolicy, po północnej stronie ulicy Rojnej. W pobliżu prywatne gimnazjum i liceum, basen; dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Bałuty

Bałuty,Łódź

460 000 zł120 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 024 m²

Witam Państwa, wystawiam do sprzedania działkę z piętrowym podpiwniczonym domem mieszkalnym. Działka ogrodzona uzbrojona zagospodarowana. Wszystkie media doprowadzone, dom jest cały czas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Grunwaldzka

Bałuty,Łódź

220 m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kwatery pracownicze Łódź Lokalizacja : Łódź - Bałuty Ilość pokoi : 9 (20 miejsc noclegowych) Cena :od 15 do 25 zł Dodatkowo posiadamy pomieszczenie o powierzchni 80 m2, w tej samej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaspisowa

Radogoszcz,Łódź

630 000 zł235 m² 2 680,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:335 m²

DO sprzedania segment mieszkalny Dom może być domem dwufunkcyjnym: 1. funkcja mieszkalną (poziom 0 i +1) ok. 140 m2 2. funkcja gospodarczą (poziom -1) biuro, nieuciążliwa produkcja, usługi 90 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Widokowa

Bałuty,Łódź

1 390 000 zł225 m² 6 177,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 207 m²

Domek znajduje sie na prestizowym osiedlu w bliskosci lasu Lagiewnickiego. Osiedle jest strzezone, bardzo bezpieczne. Na terenie znajduje sie kort tenisowy, boisko do siatkowki/koszykowki i dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zajęcza

Bałuty,Łódź

1 100 000 zł300 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Witam Mam do sprzedania dom jednorodzinny w najlepszej dzielnicy Łodzi, do Lasu Łagiewnickiego 20m. Piękna okolica, świeże powietrze, cisza. Idealne miejsce do wychowywania dzieci. Dom zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bałuty

Bałuty,Łódź

695 000 zł210 m² 3 309,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Sprzedam dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Pojezierska

Bałuty,Łódź

400 000 zł160 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Ogrzewanie w trakcie podłączania - może być miejskie lub ewentualnie piec gazowy! Ogród: jałowce, iglaki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wycieczkowa

Bałuty,Łódź

1 200 000 zł290 m² 4 137,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Dom zbudowany:cegla klinkierowa,dachowka,okna pcv,parter z podaszem uzytkowym,w niewielkiej czesci podpiwniczony,kanalizacja miejska,najlepsza lokalizacja w Łodzi/oklice ul.Wycieczkowej,stan surowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bałuty

Bałuty,Łódź

390 000 zł180 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Sprzedam dom w dzielnicy Łódź-Bałuty, dom podpiwniczony,kotłownia kuchnia i pomieszczenie socjalne, w kubaturze domu garaż na 2 samochody, powierzchnia mieszkalna 100m2,na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kąkolowa

Teofilów,Łódź

1 500 000 zł380 m² 3 947,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:890 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny usytuowany niedaleko Aleksandrowa, bardzo blisko lasu, okolica bardzo malownicza, spokojna idealna do wychowywania dzieci.Powierzchnia domu - 380 m2, na dole znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Barokowa

Łagiewniki,Łódź

551 000 zł380 m² 1 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:517 m²

Sprzedam dom szeregowy w stanie surowym w miejscu: łódź Łagiewniki - Przyklasztorze. Wszystkie media na miejscu. Woda (ze źródła) ze studni głebinowej - wiele osób przyjeżdża po wodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Sztaudyngera

Bałuty,Łódź

2 000 zł165 m² 12,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Dom jednorodzinny wynajme od zaraz 2000zl miesiecznie + rachunki ,minimum na 6-sc miesiency Depozyt za dwa miesionce platny z gory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Doły

Bałuty,Łódź

800 000 zł180 m² 4 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom nowy położony w spokojnej okolicy w pobliżu Arturówka .W trakcie odbioru technicznego.Ogrzewanie piecem na miał

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Barokowa

Bałuty,Łódź

1 250 000 zł400 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom położony w jednej za najbardziej atrakcyjnych części miasta na osiedlu luksusowych domów jednorodzinnych z pięknym ogrodem na terenie, którego znajduje się oczko wodne z wodospadem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Radogoszcz

Radogoszcz,Łódź

800 000 zł267 m² 2 996,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Segment na osiedlu Liściasta 2. Bardzo spokojna okolica z dogodnym dojazdem do centrum miasta zarówno samochodem jak i komunikacją miejską (do przystanku 5 min.). W pobliżu sklepy.