dowolna

Domy Łódź Bałuty

58 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

58 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, Bałuty

Bałuty,Łódź

8 000 zł450 m² 17,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferta suk-dw-4659 wynajem : domu lub 2 mieszkań po 150mkw ("0"=150 mkw i Ip =150 mkw)+ piwnice każde mieszkanie po 4000 zł A całość 8000zł parter - 5 pokoi + 2 halle+kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bałuty

Bałuty,Łódź

9 500 zł350 m² 35,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 049 m²

Transakcja : wynajem cena najmu : 9500 zł/m-c lokalizacja: radogoszcz - julianów dane ogólne Typ działki: budowlana Wymiary działki: front ok.42m , głębokość ok.23m, kształt: PROSTOKĄT Ogrodzenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bałuty

Bałuty,Łódź

890 000 zł380 m² 2 342,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Komfortowy wolnostojący dom na Bałutach! Nr oferty w biurze: ds-190 Do sprzedania komfortowy, dwukondygnacyjny dom wolnostojący o pow. użytkowej 380 m2 zbudowany w 2002 roku. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Bałuty

Bałuty,Łódź

4 500 zł200 m² 22,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Transakcja : wynajem kwater pracowniczych : dla 20-25 osób powierzchnia : ok.200 m 2 LOKALIZACJA : Bałuty, osiedle Radogoszcz Czynsz najmu: 4 500zł, ewentualnie 25zł/osoba,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Bałuty

Bałuty,Łódź

415 000 zł90 m² 4 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:758 m²

Oferta: suk-ds-7082 transakcja : Sprzedaż skrajnego segmentu z budynkiem produkcyjnym gratis - pomagamy W uzyskaniu kredytu hipotecznego! lokalizacja : rogi działka budowlano rzemieślnicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bałuty

Bałuty,Łódź

2 800 000 zł489 m² 5 725,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 549 m²

Transakcja : Sprzedaż luksusowej willi w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. > cena: 2 800 000 zł lokalizacja : Arturówek dane ogólne Typ działki: budowlana Wymiary działki : front ok. 27 m ,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Doły

Doły,Łódź

495 000 zł240 m² 2 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

B.1054.d/ Dom bliźniak na Dołach NUMER OFERTY: B.1054.d NUMER TELEFONU DO DORADCY: Oferujemy dom jednopiętrowy bliźniak położony w doskonałej lokalizacji w środku osiedla na Dołach. Ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sporna

Doły,Łódź

495 000 zł240 m² 2 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Numer oferty: b.1054. d . . . . Numer telefonu do doradcy:. Lokalizacja nieruchomości: - łódź - bałuty - osiedle: doły - najbliższe ulice: sporna, bracka, wojska Polskiego, górnicza. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Julianów-Marysin-Rogi

Julianów-Marysin-Rogi,Łódź

1 080 000 zł231 m² 4 675,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 028 m²

- dom wolnostojący, położony w spokojnej i zielonej okolicy.Działka o powierzchni 1028 mkw. Powierzchnie pomieszczeń; poziom I Salon z kominkiem 41 mkw, jadalnia 18,5 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bałuty

Bałuty,Łódź

370 000 zł100 m² 3 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:574 m²

Pięciopokojowy, jednopiętrowy dom, zbudowany w 2000 roku, świeżo po remoncie. Atrakcyjna lokalizacja blisko centrum. Działka 574m. Kanalizacja i gaz do podciągnięcia z ulicy. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bałuty

Bałuty,Łódź

4 250 zł170 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:170 m²

Transakcja : Wynajem domu dla pracowników cena: 15 - 25 zł /osoby za dobę w zależności od standardu pokoju pokoju lokalizacja: łódź Bałuty dane ogólne Typ działki: budowlana Powierzchnia : 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wycieczkowa

Bałuty,Łódź

300 000 zł170 m² 1 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:624 m²

Na sprzedaż dom do całkowitego remontu w okolicy ul. Strykowskiej i Wycieczkowej. Nieruchomość stanowi budynek mieszkalny parterowy z poddaszem o powierzchni około 170m2, działka 624.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Marysin

Marysin,Łódź

1 990 000 zł348 m² 5 718,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:680 m²

Dom w wysokim standardzie na Bałutach Numer oferty w biurze: ds-144 Do sprzedaży wolnostojący dom z cegły z czterema kondygnacjami o pow. użytkowej 348 m2 wraz z działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bałuty

Bałuty,Łódź

499 000 zł219 m² 2 276,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:323 m²

Dom na granicy Łodzi i Zgierza! Super oferta! Nr oferty w biurze ldr-ds-775 Do sprzedaży wolnostojący dwukondygnacyjny dom, częściowo podpiwniczony o powierzchni użytkowej 176 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Brzezińska

Bałuty,Łódź

575 000 zł150 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 088 m²

Do sprzedania dom w stanie deweloperskim zamkniętym z częściowym wykończeniem w Łodzi w okolicy Nowosolnej. Działka na której powstanie dom znajduję się w małym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bałuty

Bałuty,Łódź

330 000 zł90 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Dwa oddzielne budynki mieszkalne na Bałutach okolice Arturówka! Nr oferty w biurze: ds-758 Do sprzedaży parterowy dom mieszkalny w Łodzi w zabudowie bliźniaczej wraz z oddzielnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Radogoszcz

Radogoszcz,Łódź

620 000 zł190 m² 3 263,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:567 m²

Bliźniak Radogoszcz 190m2, do zamieszkania bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż komfortowy dom typu bliźniak, zlokalizowany w ładnej okolicy, usytuowany na działce o powierzchni 567m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Julianów

Julianów,Łódź

520 000 zł268 m² 1 940,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Segment 240m2 Julianów, działka 360m2 bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż segment skrajny, zlokalizowany na Julianowie na działce o powierzchni ok. 360m2. Dom posiada powierzchnię ok 240m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Julianów-Marysin-Rogi

Julianów-Marysin-Rogi,Łódź

3 200 zł130 m² 24,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szanowni Państwo polecam niepowtarzalną nieruchomość. Dom znajduje się w jednej z najpiękniejszych i zielonych części Łodzi w willowej dzielnicy Julianów tuż przy parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Marysin

Marysin,Łódź

570 000 zł120 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Łódzka Agencja Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom wonostojący, jednorodzinny na Bałutach - Marysin w okolicy Arturówka o powierzchni ok 120m2. Dom posiada dwie kondygnacje mieszkalne (1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bałuty

Bałuty,Łódź

1 400 000 zł143 m² 9 790,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:11 935 m²

Przedmiotem sprzedaży jest Nieruchomość Inwestycyjna położona w Lesie Łagiewnickim, składająca się z dużej działki 11935m2, pałacu o powierzchni 143m2, oraz budynków gospodarczych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bałuty

Bałuty,Łódź

1 100 000 zł230 m² 4 782,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 021 m²

Super komfortowa 2 piętrowa willa w przepięknym rejonie Łodzi , w bliskim sąsiedztwie Parku Julianowskiego.Teren pełen zieleni ,blisko zarówno do centrum miasta jak i do Arturówka , czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bałuty

Bałuty,Łódź

570 000 zł150 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:670 m²

Nieruchomości Sikorska z siedzibą w Zgierzu przy ulicy Piotra Skargi 12 przedstawia ofertę sprzedaży domu w Łodzi - dzielnica Bałuty. Dom parterowy z poddaszem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Marysin

Marysin,Łódź

680 000 zł170 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:568 m²

Centrum sikorska - nieruchomości I budownictwo z siedzibą w Zgierzu ulicy Piotra Skargi 12 zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży neiruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wycieczkowa

Bałuty,Łódź

220 000 zł100 m² 379,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:579 m²

Na sprzedaż dom do remontu w okolicy ul. Strykowskiej i Wycieczkowej. Nieruchomość stanowi budynek mieszkalny parterowy z poddaszem o powierzchni około 100m2, działka 579m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Łagiewnicka

Bałuty,Łódź

620 000 zł240 m² 2 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

- nie pobieramy prowizji od kupującego - Oferujemy Państwu, przestronny, komfortowy dom w zabudowie szeregowej z garażem o powierzchni mieszkalnej 145 mkw (pow. całkowita 240 mkw) wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wycieczkowa

Bałuty,Łódź

220 000 zł100 m² 379,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:579 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bałuty

Bałuty,Łódź

1 149 000 zł288 m² 3 989,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Ładny, ekskluzywny dom z dużą działką w Kalonce. Przestronny, ładnie zaaranżowany i dogodnie zaprojektowany. Sześć pokoi plus użytkowy, przestronny strych stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Romanów

Romanów,Łódź

750 000 zł177 m² 4 244,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Witam, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolno-stojącego, zlokalizowanego w Łodzi. Nieruchomość położona w cichym i spokojnym miejscu, w otoczeniu terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Julianów

Julianów,Łódź

580 000 zł220 m² 2 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:379 m²

Segment Julianów 280m2, działka 370m2 0% prowizji od kupującego! Segment 280m2 położony w bardzo zielonej cichej i spokojnej okolicy, julianów. Powierzchnia działki ok 370m2. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Bałuty

Bałuty,Łódź

1 750 zł60 m² 29,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:430 m²

Transakcja : Wynajem niewielkiego dwupokojowego (60 m2) segmentu, w pięknej spokojnej okolicy Otuliny Lasu Łagiewnickiego (zbieg ul. ul. Wycieczkowej i Strykowskiej) , ale blisko do Centrum. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Bałuty

Bałuty,Łódź

620 000 zł250 m² 2 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nieruchomości Sikorska z siedzibą w Zgierzu , ul. Piotra Skargi 12 prezentuje ofertę sprzedaży budynku mieszkalnego w zabudowie szeregowej w na pograniczu Łodzi i Łagiewnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bałuty

Bałuty,Łódź

799 000 zł160 m² 4 993,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przytulny, funkcjonalny, nowocześnie zaprojektowany oraz urządzony dom z poddaszem użytkowym i garażem w Kalonce z 2007 roku. Całość wykonana z wysokiej jakości materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, Julianów-Marysin-Rogi

Julianów-Marysin-Rogi,Łódź

4 380 000 zł937 m² 4 675,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 303 m²

Opis ogólny Przedmiotem sprzedaży jest rezydencja w dzielnicy Bałuty na osiedlu Julianów, o powierzchni użytkowej 936,81m2. Dom składa się z wielu łazienek, sypialni, pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bałuty

Bałuty,Łódź

1 300 000 zł250 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 090 m²

Opis ogólny Przedmiotem sprzedaży jest rozbudowany w 2014 roku 3-kondygnacyjny (piwnica, parter, poddasze użytkowe) dom mieszkalny o powierzchni użytkowej: 178 mkw. oraz duży, parterowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bałuty

Bałuty,Łódź

665 000 zł170 m² 3 911,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:745 m²

Dom wolnostojący Bałuty - Marysin Numer oferty w biurze: ds-743 Do sprzedania wolnostojący dom o pow. użytkowej 170 m 2. Wybudowany w 1979 r, po kapitalnym remoncie w 2015,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bałuty

Bałuty,Łódź

590 000 zł153 m² 3 856,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:989 m²

Nr oferty w biurze ds-257 Do sprzedania Bliźniak dwukondygnacyjny o powierzchni całkowitej 153 m2, usytuowany na działce 989 m2. Posiada własną klatkę schodową, pomieszczenie gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Łagiewniki

Łagiewniki,Łódź

1 290 000 zł280 m² 4 607,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Piękny dom 280m2, łagiewniki bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż piękny, luksusowy dom, zlokalizowany w okolicach lasu Łagiewnickiego. Dom posiada powierzchnię mieszkalną 280m2, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Bałuty

Bałuty,Łódź

10 000 zł348 m² 28,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:680 m²

Dom w wysokim standardzie na Bałutach Numer oferty w biurze: dw-233 Do wynajęcia wolnostojący dom z cegły z czterema kondygnacjami o pow. użytkowej 348 m2 wraz z działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wycieczkowa

Bałuty,Łódź

16 000 zł600 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Atrakcyjny dom do wynajęcia w Łagiewnikach Numer oferty w biurze: ds-420 Do wynajęcia wolnostojący, murowany dom o powierzchni 600m2 mieszczący się w Łagiewnikach w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bałuty

Bałuty,Łódź

529 000 zł125 m² 4 232 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 690 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu parterowego wolnostojącego na pograniczu Łodzi i Zgierza Powierzchnia prezentowanej nieruchomości to: 124,8 m2 plus poddasze nieużytkowe.