dowolna

Domy Łódź Bałuty

58 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

58 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, Bałuty

Bałuty,Łódź

690 000 zł145 m² 4 758,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:970 m²

| w okolicy Lasu Łagiewnickiego pod Zgierzem o ferujemy nowy dom (2011 r) o pow. 145 m 2 , idealny dla 4 osobowej rodziny. Dom wybudowany w 2011 roku , z pozwoleniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bałuty

Bałuty,Łódź

409 925 zł60 m² 6 832,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 315 m²

Okazja! Nieruchomość w Łodzi-super lokalizacja. Sikorska Nieruchomości w Zgierzu przy ulicy Parzęczewskiej 1, przedstawia ofertę sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni 60m2 plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Rogi

Rogi,Łódź

409 925 zł60 m² 6 832,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 315 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Teofilów

Teofilów,Łódź

490 000 zł180 m² 2 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:215 m²

Segment środkowy 200m2 Teofilów bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż zadbany segment środkowy, zlokalizowany na cichym spokojnym osiedlu domków. Dom został wybudowany w końcówce lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Radogoszcz

Radogoszcz,Łódź

550 000 zł250 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania ładny dom - segment znajdujący się na os. Radogoszcz - Zachód. Powierzchnia domu 250m, cztery kondygnacje po 70m2 każda, najwyższa kondygnacja częściowo ze skosami. Parter: pokój ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Rogi

Rogi,Łódź

310 000 zł88 m² 3 522,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:530 m²

Dom jednorodzinny , bliźniak 88m2. Dom położony jest na działce o powierzchni 530m2, zadbanej, zagospodarowanej w kształcie prostokąta. Bałuty-Marysin, materiał konstrukcyjny cegła. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Radogoszcz

Radogoszcz,Łódź

625 000 zł300 m² 2 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:220 m²

Segment, dwie kondygnacje. Radogoszcz, świetna lokalizacja. Doskonały dojazd do centrum miasta.Dom utrzymany w dobrym stanie. Dziewięć pokoi. Piwnica 3 pokoje, holl, pralnia, garderoba. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Julianów-Marysin-Rogi

Julianów-Marysin-Rogi,Łódź

950 000 zł202 m² 4 702,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:707 m²

Nowoczesny dom 202m2 zlokalizowany na Julianowie. Dom położony wśród innych domów w zielonej, spokojnej okolicy, usytuowany na zagospodarowanej działce o powierzchni 707m2. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Julianów-Marysin-Rogi

Julianów-Marysin-Rogi,Łódź

1 990 000 zł468 m² 4 252,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 049 m²

Do sprzedania luksusowy dom na Julianowie w dzielnicy willowej o pow. użytkowej 468m2 działka 1049 m2 całkowicie zagospodarowana Parter salon 40m2, jadalnia 40m2, gabinet 14 m2, wc, garderoba,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Teofilów

Teofilów,Łódź

480 000 zł165 m² 2 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Lokalizacja: teofilów, segment 165m2. Zadbany gotowy do natychmiastowego wprowadzenia. Pięć pokoi, w pokojach na podłogach parkiet dębowy. Na parterze salon, łazienka. Na pierwszym piętrze pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Julianów-Marysin-Rogi

Julianów-Marysin-Rogi,Łódź

470 000 zł120 m² 3 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Bliźniak, 120m2 położony w bardzo zielonej cichej i spokojnej okolicy z bardzo ładnie zagospodarowanym ogródkiem. Powierzchnia działki ok 400 m2. Dom wybudowany w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Marysin

Marysin,Łódź

250 000 zł60 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:440 m²

Dom Marysin 60m2, działka 440m2 bez prowizji od kupującego! Dom o powierzchni 60m2, trzy pokoje, kuchnia, łazienka, wc, cegła. . Wystawa okien Wschód-Zachód. Cicha i spokojna okolica. Dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, al. Włókniarzy

Radogoszcz,Łódź

549 000 zł350 m² 1 568,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:418 m²

Do sprzedania segment skrajny w Łodzi na osiedlu Radogoszcz Zachód Jest to ciche niewielkie osiedle w zabudowie szeregowej otoczone zielenią która bardzo dobrze tłumi hałas miasta. Mimo tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Agatowa

Radogoszcz,Łódź

969 000 zł350 m² 2 768,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedania segment środkowy w Łodzi na osiedlu Radogoszcz Zachód przy ul. Agatowej 17. Jest to ciche niewielkie osiedle w zabudowie szeregowej otoczone zielenią która bardzo dobrze tłumi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Doły

Doły,Łódź

720 000 zł437 m² 1 647,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:465 m²

Budynek idealny na akademik. Zarabiaj na wynajmie mieszkań studenckich Przedstawiam ofertę sprzedaży kamienicy idealnej dla inwestora, znajdującej się w Łodzi w okolicy ulicy Wojska Polskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sitowie

Bałuty,Łódź

399 000 zł132 m² 3 022,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom na Radogoszczu Wschodzie, jednorodzinny budowany w latach 1969-70. Podpiwniczony całościowo (67m2). W piwnicy znajduje się garaż, pralnia, pomieszczenia gospodarcze, kotłownia. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Porzeczkowa

Bałuty,Łódź

800 000 zł125 m² 6 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Pięknie urządzone dwa nieduże domy na Bałutach które stoją na jednej działce. Pierwszy dom o powierzchni 125m2 składający się z: poziom 0- kuchnia z jadalnią, wc, hol oraz garaż. Poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Berylowa

Bałuty,Łódź

499 000 zł135 m² 3 696,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Bardzo ładny,zadbany i przytulny segment na Radogoszczu zachodzie o powierzchni 135m2 z garażem w bryle budynku. Na parterze jest salon z otwartą kuchnią, wc,mała garderoba,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bałuty

Bałuty,Łódź

780 000 zł300 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Duży dom budowanyz cegły w 1988roku z ogromnym potencjałem i możliwością przekształcenia na siedzibę firmy. 300m2 na dwóch kondygnacjach oraz czynny lokal handlowy, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wypoczynkowa

Bałuty,Łódź

730 000 zł256 m² 2 851,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Przytulny i zadbany dom na Bałutach w okolicy ulicy Wypoczynkowej.Całkowita powierzchnia domu to 256m2,natomiast powierzchnia mieszkalna 136m2.Nieruchomość posiada 3 poziomu.Poziom 0 na którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wycieczkowa

Bałuty,Łódź

790 000 zł200 m² 3 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolno stojący w dzielnicy Bałuty ok. ulicy Wycieczkowej budowany metodą tradycyjną z cegły. Budynek z 1994 roku oddany do użytku 2003 rok posiadający dwie kondygnacje bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, Rogi

Rogi,Łódź

2 200 000 zł824 m² 2 669,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:7 200 m²

Piękna rezydencja, świetnie zlokalizowana w jednej z najbardziej znanych i prestiżowych dzielnic Łodzi. Najbliższe sąsiedztwo stanowią działki zagospodarowane nowymi domami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szczecińska

Bałuty,Łódź

454 000 zł100 m² 4 540 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

| dom wolnostojący, parterowy w całości podpiwniczony o powierzchni około 100m2, usadowiony na działce o powierzchni około 1200m2. Dom z cegły docieplony styropianem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Aleksandrowska

Bałuty,Łódź

1 060 000 zł250 m² 4 240 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

| ogrzewanie olejowe. :dodatkowe informacje | Prąd: tak | Gaz: tak - miejski | Woda: tak - miejska | Dojazd: asfalt | Otoczenie: działki zabudowane | Kanalizacja: tak | Linie telefoniczne: tak | Alarm: tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bałuty

Bałuty,Łódź

1 000 000 zł200 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

:dodatkowe informacje | Dojazd: asfalt | Otoczenie: działki zabudowane | Linie telefoniczne: tak | Alarm: tak | Internet: tak | Telewizja kablowa: tak | Odległość do komunikacji publicznej [m]: 300,00 |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Teofilów

Teofilów,Łódź

1 500 000 zł280 m² 5 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

| na terenie działki znajduje się drugi dom (parterowy) o powierzchni 100 m2. Wewnątrz 2 pokoje (pow.: 24 m2 i 26 m2, na podłogach znajduje się wykładzina i panele; na ścianach gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wczasowa

Bałuty,Łódź

670 000 zł300 m² 2 233,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:633 m²

Dom zlokalizowany jest na działce ( 633 m2 ) z dużą liczbą naniesień roślinnych przy cichej ulicy (ok.Wycieczkowej ),1200 m do Lasu Łagiewnickiego, 10 min do centrum ( duża liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bałuty

Bałuty,Łódź

3 000 000 zł489 m² 6 132,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 550 m²

| dom oddany do użytku w 2003 roku, w całości wykończony, posiadający instalację alarmową i jest monitorowany. Dom wyposażony w centralny odkurzacz na wszystkich kondygnacjach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wycieczkowa

Bałuty,Łódź

1 900 000 zł294 m² 6 462,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 120 m²

| dom wolnostojący, atrakcyjnie położony na terenie Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich, działka ogrodzona o powierzchni około 4120m2 z nasadzeniami drzew ozdobnych, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Marysin

Marysin,Łódź

600 000 zł320 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:650 m²

Piękny dom położony w jednej za najbardziej atrakcyjnych części miasta, na eleganckim osiedlu Marysin, nieopodal Arturówka, dużo zieleni, miejsc spacerowych, doskonały dojazd do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Klinowa

Bałuty,Łódź

750 000 zł220 m² 3 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Bezpośrednio! Piękny dom pod laskiem dębowym w okolicy Zielonego Romanowa. Ciche, spokojne otoczenie, idealne dla osób ceniących sobie bliskość zieleni, ale i szybki dostęp do infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Teofilów

Teofilów,Łódź

450 000 zł169 m² 2 662,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:202 m²

- wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej. Położony w cichej, spokojnej i zielonej okolicy. Działka o powierzchni 202 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łagiewnicka

Bałuty,Łódź

350 000 zł145 m² 2 413,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 145m2, położony na działce o powierzchni ok. 500 m2 na Bałutach, okolice ul. Łagiewnickiej. Dom z 1996 roku.Dwie kondygnacje+ parter nadający się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sasanek

Julianów-Marysin-Rogi,Łódź

1 900 000 zł300 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy do kupna piękny dom na Julianowie! Dom parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni 300 m2, wybudowany w 2013 roku. Dom usytuowany na działce o pow. 1200 m2, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bałuty

Bałuty,Łódź

475 000 zł132 m² 3 598,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Julianów

Julianów,Łódź

380 000 zł170 m² 2 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wspaniała lokalizacja Julianów. Dom w zabudowie bliźniaczej , powierzchnia 170m2.Cicha i spokojna okolica. Dużo zieleni i miejsc spacerowych. Dom jednopiętrowy, na zewnątrz odnowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Radogoszcz

Radogoszcz,Łódź

355 000 zł160 m² 2 218,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:915 m²

Dom na Radogoszczu Idealny na siedzibę firmy lub mały Hotelik! Oferujemy Państwu dom gotowy do zamieszkania .Może być wykorzystany jako siedziba firmy. Dom jednopoziomowy wybudowany w 1995 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Teofilów

Teofilów,Łódź

450 000 zł169 m² 2 662,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:202 m²

Segment mieszkalny o powierzchni 169 m2 na Teofilowie. Stan nieruchomości po odświeżeniu do zamieszkania. We wszystkich pokojach parkiet, gładzie gipsowe, nowe okna pcv. W łazienkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Marysin

Marysin,Łódź

310 000 zł80 m² 3 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom do własnej aranżacji. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Szarej Piechoty

Bałuty,Łódź

640 000 zł203 m² 3 152,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Piętrowy, wolno stojący dom mieszkalny w Łodzi, w dzielnicy Bałuty. Parter: salon 55m2, kuchnia 14m2, łazienka 12m2 , hall 16m2, wiatrołap 5m2, garaż 30m2 Piętro: trzy sypialnie, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bałuty

Bałuty,Łódź

585 000 zł190 m² 3 078,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 827 m²

Parterowy, wolnostojący dom mieszkalny w miejscowości Łódź, w dzielnicy Bałuty. Parter: wiatrołap, hall, dwie sypialnie,łazienka, salon z aneksem kuchennym, spiżarnia. Poddasze:.